Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Važiuoklės skyrius => Temą pradėjo: Markuzas 2014 Spalio 23, 00:08:36
-
Sveiki, turiu audi a6 c5 1.9tdi 81kw, gale yra pneumatines oro pagalves, masina kieme pastovejusi savaite kazkiek nuseda, cia normalu, ar ji turi stovet kaip ibesta tame paciame aukstyje? Degima ijungus pagalves vel prisipompuoja iki reikiamo aukscio. Dar vienas klausimas ar yra kazkoks budas tas pagalves pakeisti spyruoklemis reikalui esant?
-
jei allroudam keicia ir pas tave pasikeis,jei reiks spyruokliu su amortizatoriais kreipkis
-
O kokia kaina galiniu amortizatoriu su spyruoklem?
-
čia ne turgus :E
-
Az parasiau
-
del detaliu kreipkis jei ka, tikrai geros kainos padaryciau