Lietuvos Audi klubo forumas

Techninis forumas => Variklio skyrius => Temų archyvas => Temą pradėjo: robertas 2007 Gegužės 23, 17:11:45

Antraštė: turbinos gedimas
Parašė: robertas 2007 Gegužės 23, 17:11:45
sveiki gal kam teko susidurti su turbina a-4 tdi visur buvou visus voztuvus tikrino bet turbina nenori dirbti turbina irgi tikrino pasake kad kompas kaltas padekit 
Antraštė: turbinos gedimas
Parašė: kodis 2007 Gegužės 23, 17:46:49
jei is kauno nuvaziuok i domeikava ten saulius turbas taiso, prisijunks paziures kas netvarkoj.
telefonas
860175002