Lietuvos Audi klubo forumas

Techninis forumas => Variklio skyrius => Temų archyvas => Temą pradėjo: Wanshtein 2007 Liepos 30, 18:06:05

Antraštė: Kuro bake per didelis slegis
Parašė: Wanshtein 2007 Liepos 30, 18:06:05
Kas per velnias? :[ atsuki kuro bako kamshti ir pasigirdi garsas ligtais "Sprite" buteliuka atidarineji? :-{ ir taip pastovei pavazineju truputi ir vel atsukus kamshti tas garsas.
Antraštė: Kuro bake "vakumas"
Parašė: ai2kas 2007 Liepos 30, 18:10:09
tai tas pats kas paimk pripilk i sprite buteliuka benzo paplak gerai irgi bus geras gazas  :)
Antraštė: Kuro bake "vakumas"
Parašė: asprey 2007 Liepos 30, 19:05:01
Kas per velnias? :[ atsuki kuro bako kamshti ir pasigirdi garsas ligtais "Sprite" buteliuka atidarineji? :-{ ir taip pastovei pavazineju truputi ir vel atsukus kamshti tas garsas.

daznai taip buna, ir ne vienai masinai pastebejau, vasara nepilk pilno bako  (h)
Antraštė: Kuro bake "vakumas"
Parašė: Wanshtein 2007 Liepos 30, 20:38:40
As bako pilno nepilu,toks pat bajeris ir ant beveik tushcio bako :-{ ,ir dar kartais kol oro neishleidi nerodo kuro daviklis :[
Antraštė: Kuro bake "vakumas"
Parašė: flex 2007 Liepos 30, 20:46:09
As bako pilno nepilu,toks pat bajeris ir ant beveik tushcio bako :-{ ,ir dar kartais kol oro neishleidi nerodo kuro daviklis :[

turėtų per korką (kamštį) tą vakuumą nuimti...patikrink ar neužsinešė :)
Antraštė: Kuro bake "vakumas"
Parašė: Duch 2007 Liepos 30, 21:02:06
Pirmiausia nustatyk, ar pas tave vakumas (atidarius kamštį įtraukia orą iš aplinkos), ar susidaro per didelis slėgis (išeina oras, benzino garai atidarius kamštį). Pirmu atveju dažniausia kaltas kamštyje esantis vožtuvas, antru - vožtuvas esantis prie krabo, kuris nukreipia benzino garus sudegti - ekologija.   
Antraštė: Kuro bake "vakumas"
Parašė: Wanshtein 2007 Liepos 31, 19:46:59
cia antras variantas pas mane,pas mane 2.6 variklis viskas elektronika valdoma krabo ten nera,o kaip tas voztuvas gali atroditi?
Antraštė: Kuro bake per didelis slegis
Parašė: Duch 2007 Liepos 31, 22:19:33
Šiaip nepasakysiu tiksliai kur pas tave tas vožtuvas stovi, bet kad stovi tai tikrai, pažiūrėk programoje ETKA, ar jei neturi www.elcats.ru prie vakuminės sistemos (numeris detalės atrodo 078133517, vadinasi valve). Dirbant varikliui jis turi periodiškai tiksėt.
Antraštė: Kuro bake per didelis slegis
Parašė: Wanshtein 2007 Rugpjūčio 22, 17:06:43
Radau as ta voztuva (aa),bet jis suveikia neishkarto uzvedus varikli ar taip ir turi buti? :)
Antraštė: Kuro bake per didelis slegis
Parašė: arcimas 2007 Lapkričio 15, 22:58:44
2.3 varikliui kiek zinau jis stovi prie gazo sklendes paciame virsuje  ;)