Lietuvos Audi klubo forumas

Techninis forumas => Variklio skyrius => Temų archyvas => Temą pradėjo: Spidey 2008 Birželio 26, 16:28:45

Antraštė: Gesta 2.2 ant salto
Parašė: Spidey 2008 Birželio 26, 16:28:45
Nzn kas cia darosi, bet kai uzkuri salta, apsukos pakyla pacios iki kokiu 1800, o paskui nukrenta iki 200, vos ne gesta.. Susilus varikliui kol jo neuzgesini apsukos buna taip pat 200.. O jei uzgesini susilusi ir uzvedi is naujo tada buna jau normaliai apie 700  :V Ir ant benzo ir ant duju tas pats.
Kas gali but? :)

Variklis: KV, 2.2, 100kw
Antraštė: Gesta 2.2 ant salto
Parašė: Bajoras 2008 Birželio 26, 16:57:57
paprasciausias budas - kai sokineja apsukos - eik per daviklius ir atjunginek kiekviena, gal rasi kuris grybauja :)