Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Variklio skyrius => Temų archyvas => Temą pradėjo: bizz 2008 Lapkričio 22, 19:55:16
-
neradau jokios temos apie audi 80, 1.8S su karbu motorus.. yra taiup kad mano bulka valgo nezmoniskai daug degalu, duju apie 15-16 litru, benzo dar neskaiciavau bet rodykle sparciai krenta :D pagal simptomus tai reikia reguliuot degima, tiek benzino tiek duju, bet siaip mastau apie visa karbo perrinkima (!?) noreciau info apie tai, gal ir koks manualas nepamaisytu ?!? ir zinoma ar yra pirkt vadinamu rem. komplektu karbu remontui kad nereiktu po viena detale prikt, o turet visas pries ardant ;)
-
kai man degino daug duju panasiai apie 15-20litru tai keiciau kolektoriaus taprine ir viskas susitvarke
-
kazkaip man labai nesuristi dalykai cia :) nors ta tarpine pigi tai rieks pabandyt pasiekist.. bet esmes nekeicia, noreciau as savo karbiuratoriu persirinkt :-{
-
na as pasakiau ka as dariau kia padidejo duju sanaudos aisku reikejo tada is naujo reguoliuot dujas
-
kazkaip man labai nesuristi dalykai cia :) nors ta tarpine pigi tai rieks pabandyt pasiekist.. bet esmes nekeicia, noreciau as savo karbiuratoriu persirinkt :-{
ziurint ka laikai pigia :)
yra uz 16lt detalitoje ir yra uz 60-80lt :)
jej tarpine ta po karbu vadinamas - karbo padas - prakiura, tei turetu tau siurbti ora ir benzu labai prastai dirbti, dujomis nzn, nes pas mani ta pati beda buivo, bet pas mane tik benzinas. bet siulyciau pradzioje digama susireguliuoti, zvakes pasikeisti, ora filtra pasikeisti, paziuret ar vakuumas tvarkingai veikia, dujas susireguliuoti ir siep turetu nedaugiau 10ltr tau nemnyt masiniukas, priklausomai nuo kojos sunkumo dar aisku :)
-
Pasitikrink, ar niekur oro nesiurbia. Dazniausiai cia problemos buna (Karbo padas, kolektoriaus tarpine ir kt...).
-
benzinu dirba blogai tik kai saltas motoras, kai susyla viskas labai gerai, bet kuro sanaudos negeros :D dujos jau sureguliuotos tai belieka paskaiciuot kiek valgo, bet zmogus kur reguliavo dujas pasake kad reduktorius jau padevetas :-{
-
benzinu dirba blogai tik kai saltas motoras, kai susyla viskas labai gerai, bet kuro sanaudos negeros :D dujos jau sureguliuotos tai belieka paskaiciuot kiek valgo, bet zmogus kur reguliavo dujas pasake kad reduktorius jau padevetas :-{
tai kam suki galva tada sau :) keisk reduktoriu arba jamk rem komplekta ir perrink ji :) bet vistiek apziurek vakuuma ir karbo pada :)
-
sekmes perenkant korba prasikeiksi nors ten ir nedaug darbo 30min maximum bet nk nepades,jei apsukos stovi 9 tu nk nepakeisi zek varikly deagnostika daryk,dujas susireguliouk degimo kampas mazai ka sudaro jei pas tave blogas degimo kampas sunkiau uzvesi varikly
-
sekmes perenkant korba prasikeiksi nors ten ir nedaug darbo 30min maximum bet nk nepades,jei apsukos stovi 9 tu nk nepakeisi zek varikly deagnostika daryk,dujas susireguliouk degimo kampas mazai ka sudaro jei pas tave blogas degimo kampas sunkiau uzvesi varikly
norėčiau pamatyti diagnostiką tokiai senienai :D
-
:D
-
karbas su dujomis neturi nieko bendro, svarbu veikia gazo sklende ir to pakanka. perziuri ar nesiurbia oro, pas normalu dujininka sureguliuoji dujas, arba isvis pasikeiti reduktoriu jei jam daugiau nei 2 metai ir nebus problemu. dar klausimas koks variklio kodas? koks karbas?