Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Variklio skyrius => Temų archyvas => Temą pradėjo: Igoris 2009 Balandžio 28, 22:33:23
-
Skaiciau, buvo kelios panasios temos, dabar pasikalbam konkreciai, pas ka kaip.
Yra B4 2.0 66kw mono ipurskimas. Dabar, kai prasidejo siltos dienos, temperatura pastoviai 90 laipsniu. Tik sustojus sankryzoje ir pastovejus minute- isijungia ventiliatorius (pas mono ipurskima ne dvieju greiciu, o vieno, kai suveikia gerai girdisi:)). Is tikruju erzina, kad sie varikliai taip kaista. O variklyje viskas idealiai, keista viskas, ir pompa, ir termostatas, netgi visos zarnos po kapotu uzsakytos naujos originalios ir profilaktiskai pakeistos. Antifrizas G12+.
-
o klausimas koks?
-
Skaiciau, buvo kelios panasios temos, dabar pasikalbam konkreciai, pas ka kaip
t.y. kas turi 66 ar 85 kw, kaip situacija su temperatura? ar sustojus sankryzoje isijungia ventiliatorius? Ar kad jis isijungtu reiktu stoveti ilgai.
-
Slieku ieskai.Nestovek sankryzoj ir ventiliatorius neisijungs.
-
Cia viskas ka sitam klube atsako:))?
-
kad nieks turbut problemos neizvelgia. Vat jei nesisuktu tas ventiliatorius butu idomiau :D
-
jokiu problemu tikrai nera,viskas twarkoj.. termostatas weikia,wentiliatorius weikia..
tik wat jei wentiliatorius erzina, radija garsiau pasileisk arba ausu kamstukai gali tik padet :D
-
pasikeisk temperatūrini daviklį, kad ventiliatorius nuo 95 laipsnių įsijungtų :D nieko blogo nematau,viskas dirba, ko tu dar nori ?
-
siaip ankstyvas degimas gali buti greito uzkaitimo kaltininkas
-
vat man tai idomu. visos masinos musu seimoj kazkaip normaliai sila, kaista, jauciasi, kaip turi buti. Ir pats turiu varikliu servisa (rover, www.roveremontas.lt (http://www.roveremontas.lt)), pataisiau siai dienai simtus variklius, bet ne audi:). Neturiu irangos Audi degimo kampo ziurejimui. Kaip suprantu, su stroboskopu, kaip ziguliukose:)? Siaip, pries metus nustatinejau degima, viska ant metkiu, Dago diagnostokoj paziurejo, su stroboskopu, sake degimas geras. Bet man toks itarimas kad vistiek kazkas negerai. Idomu, ar pas Audi gali purkstukas daugiau purksti kuro nei turetu del purkstuko kazkokio gedimo? Gal tada kas nors turi Kaune stroboskopa dar karta paziureti degima?
-
Vistiek nepagaunu ko tu nori? Blogai, kad ventiliatorius aušina variklį?
-
mano manymu, varyklis perdaug kaista, nors visi davikliai veikia, ispudis kad perdaug pila benzino arba degimo kampas netvarkoj (mazai tiketina). mechaniskai viskas gerai. ar dabar lengviau pagauti?
-
mano manymu, varyklis perdaug kaista, nors visi davikliai veikia, ispudis kad perdaug pila benzino arba degimo kampas netvarkoj (mazai tiketina). mechaniskai viskas gerai. ar dabar lengviau pagauti?
Per daug kaistu, kai pakiltu virš 100 laipsnių, o dabar kaip suprantu pakyla virš 90 ir įsijungia ventiliatorius, na tai viskas gerai su varikliu.
-
tai vat tas klausimas ir yra kad taip atrodo kadtik minute- puse pastovek nevaziuojant iskart ventiliatorius veikia, pasirode keista, bet gal taip ir turetu buti.. reiskia varikliai sitie (abt, abk) megsta pasilti.
-
Èia jį taip užkaista, kai šaltas variklis padirba minutę?
-
Skaiciau, buvo kelios panasios temos, dabar pasikalbam konkreciai, pas ka kaip.
Yra B4 2.0 66kw mono ipurskimas. Dabar, kai prasidejo siltos dienos, temperatura pastoviai 90 laipsniu. Tik sustojus sankryzoje ir pastovejus minute- isijungia ventiliatorius (pas mono ipurskima ne dvieju greiciu, o vieno, kai suveikia gerai girdisi:)). Is tikruju erzina, kad sie varikliai taip kaista. O variklyje viskas idealiai, keista viskas, ir pompa, ir termostatas, netgi visos zarnos po kapotu uzsakytos naujos originalios ir profilaktiskai pakeistos. Antifrizas G12+.
-
Servise dirbi ir nesupranti, kad tai normalu? Vasarą neužtenka vien termostato atsidarymo. Variklis įkaitęs, lauke karšta, stovint sankryžoj į radiatorių nepučia vėjas, nevyksta aušinimas, aušinimo skystis kaista, kai pasiekia ~92 laipsnius įsijungia ventiliatorius (kurio pagalba neleidžia skysčiui kaisti) kuris ataušina iki kokiu 85 laipsniu. Arba tavo klausimas su labai gilia mintimi arba....
-
Man teorijos aiskinti nereikia, servise nedirbu o esu savininkas.
Jei taip sunkiai skaitoma sia tema, as kartoju klausima, jei kas nors skaitantis si foruma turi Audi 80 su ABT varikliu, kaip pas jumis situacija su variklio ventiliatoriaus isijungimu? karstai masinai pastovejus 1min sankryzoje jis suveikia? Ar jam suveikti reiketu ilgesnio stovejimo laiko?
-
Visi tau sako, kad tavo variklis geras, gerai dirba kaip ir priklauso, tai kokių tu patarimų nori iš mono įpurškimų, kai pas tave tvarkoj :V
P.S. daugiau nekomentuosiu
-
viskas gerai, tiesiog galvojau, vieni audi specialistai sake kad sie varikliai megsta pakaisti, kiti sako turetu leciau silti, nu, viskas aisku.
-
Pas mane 6A varikliukas radijatoriuj dacikas isuktas kur ventiliatoriu paleidzia tik 105 laipsniu nors, daviklis prietaisu skydelyje daznai palipa auksciau 105 buna netoli 110. O ventiliatoriai sukasi nedaugiau 5 sekundziu. Darbe ko paklausk visi sako viskas gerai, taip turi but. As manau kad tai nera normalu, nes turetu but 2 greiciai, o likes tik 1 ir tas nenormalus(per trumpai dirba vent.). Tad noreciau suzinot kur rast rele atsakinga uz ventiliatoriu darba ir kaip ja patikrint?
-
ant saugikliu dangtelio parasyta.
Jei ipurskimas turi du greiciai buti, jei monoipurskimas- vienas.
-
ant saugikliu dangtelio parasyta.
Jei ipurskimas turi du greiciai buti, jei monoipurskimas- vienas.
Tu man visai nepanasus i servismena,nebent tavo pinigai dirba.
-
Pas tave viskas liuks manau nes pats as tokia masina turiu.