Lietuvos Audi klubo forumas

Techninis forumas => Variklio skyrius => Temų archyvas => Temą pradėjo: Igoris 2009 Balandžio 28, 22:33:23

Antraštė: 2.0 mono ipurskimas variklio temperatura
Parašė: Igoris 2009 Balandžio 28, 22:33:23
Skaiciau, buvo kelios panasios temos, dabar pasikalbam konkreciai, pas ka kaip.
Yra B4 2.0 66kw mono ipurskimas. Dabar, kai prasidejo siltos dienos, temperatura pastoviai 90 laipsniu. Tik sustojus sankryzoje ir pastovejus minute- isijungia ventiliatorius (pas mono ipurskima ne dvieju greiciu, o vieno, kai suveikia gerai girdisi:)). Is tikruju erzina, kad sie varikliai taip kaista. O variklyje viskas idealiai, keista viskas, ir pompa, ir termostatas, netgi visos zarnos po kapotu uzsakytos naujos originalios ir profilaktiskai pakeistos. Antifrizas G12+.
Antraštė: Re: 2.0 mono ipurskimas variklio temperatura
Parašė: orzo 2009 Balandžio 28, 22:56:12
o klausimas koks?
Antraštė: Re: 2.0 mono ipurskimas variklio temperatura
Parašė: Igoris 2009 Balandžio 28, 23:02:20
Skaiciau, buvo kelios panasios temos, dabar pasikalbam konkreciai, pas ka kaip

t.y. kas turi 66 ar 85 kw, kaip situacija su temperatura? ar sustojus sankryzoje isijungia ventiliatorius? Ar kad jis isijungtu reiktu stoveti ilgai.
Antraštė: Re: 2.0 mono ipurskimas variklio temperatura
Parašė: minas 2009 Balandžio 28, 23:29:31
Slieku ieskai.Nestovek sankryzoj ir ventiliatorius neisijungs.
Antraštė: Re: 2.0 mono ipurskimas variklio temperatura
Parašė: Igoris 2009 Balandžio 29, 10:28:18
Cia viskas ka sitam klube atsako:))?
Antraštė: Re: 2.0 mono ipurskimas variklio temperatura
Parašė: orzo 2009 Balandžio 29, 10:45:59
kad nieks turbut problemos neizvelgia. Vat jei nesisuktu tas ventiliatorius butu idomiau :D
Antraštė: Re: 2.0 mono ipurskimas variklio temperatura
Parašė: Joaquin 2009 Balandžio 29, 13:42:09
jokiu problemu tikrai nera,viskas twarkoj.. termostatas weikia,wentiliatorius weikia..
 tik wat jei wentiliatorius erzina,  radija garsiau pasileisk arba ausu kamstukai gali tik padet  :D
Antraštė: Re: 2.0 mono ipurskimas variklio temperatura
Parašė: adrian 2009 Balandžio 30, 09:40:24
pasikeisk temperatūrini daviklį, kad ventiliatorius nuo 95 laipsnių įsijungtų  :D  nieko blogo nematau,viskas dirba, ko tu dar nori ?
Antraštė: Re: 2.0 mono ipurskimas variklio temperatura
Parašė: Obščiako Vadovas 2009 Balandžio 30, 09:44:02
siaip ankstyvas degimas gali buti greito uzkaitimo kaltininkas
Antraštė: Re: 2.0 mono ipurskimas variklio temperatura
Parašė: Igoris 2009 Gegužės 03, 12:04:00
vat man tai idomu. visos masinos musu seimoj kazkaip normaliai sila, kaista, jauciasi, kaip turi buti. Ir pats turiu varikliu servisa (rover, www.roveremontas.lt (http://www.roveremontas.lt)), pataisiau siai dienai simtus variklius, bet ne audi:). Neturiu irangos Audi degimo kampo ziurejimui. Kaip suprantu, su stroboskopu, kaip ziguliukose:)? Siaip, pries metus nustatinejau degima, viska ant metkiu, Dago diagnostokoj paziurejo, su stroboskopu, sake degimas geras. Bet man toks itarimas kad vistiek kazkas negerai. Idomu, ar pas Audi gali purkstukas daugiau purksti kuro nei turetu del purkstuko kazkokio gedimo? Gal tada kas nors turi Kaune stroboskopa dar karta paziureti degima?
Antraštė: Re: 2.0 mono ipurskimas variklio temperatura
Parašė: owas 2009 Gegužės 03, 14:14:09
Vistiek nepagaunu ko tu nori? Blogai, kad ventiliatorius aušina variklį?
Antraštė: Re: 2.0 mono ipurskimas variklio temperatura
Parašė: Igoris 2009 Gegužės 03, 15:18:53
mano manymu, varyklis perdaug kaista, nors visi davikliai veikia, ispudis kad perdaug pila benzino arba degimo kampas netvarkoj (mazai tiketina). mechaniskai viskas gerai. ar dabar lengviau pagauti?
Antraštė: Re: 2.0 mono ipurskimas variklio temperatura
Parašė: owas 2009 Gegužės 03, 15:26:15
mano manymu, varyklis perdaug kaista, nors visi davikliai veikia, ispudis kad perdaug pila benzino arba degimo kampas netvarkoj (mazai tiketina). mechaniskai viskas gerai. ar dabar lengviau pagauti?

Per daug kaistu, kai pakiltu virš 100 laipsnių, o dabar kaip suprantu pakyla virš 90 ir įsijungia ventiliatorius, na tai viskas gerai su varikliu.
Antraštė: Re: 2.0 mono ipurskimas variklio temperatura
Parašė: Igoris 2009 Gegužės 03, 15:28:15
tai vat tas klausimas ir yra kad taip atrodo kadtik minute- puse pastovek nevaziuojant iskart ventiliatorius veikia, pasirode keista, bet gal taip ir turetu buti.. reiskia varikliai sitie (abt, abk) megsta pasilti.
Antraštė: Re: 2.0 mono ipurskimas variklio temperatura
Parašė: owas 2009 Gegužės 03, 15:47:53
Èia jį taip užkaista, kai šaltas variklis padirba minutę?
Antraštė: Re: 2.0 mono ipurskimas variklio temperatura
Parašė: Igoris 2009 Gegužės 03, 16:29:40
Skaiciau, buvo kelios panasios temos, dabar pasikalbam konkreciai, pas ka kaip.
Yra B4 2.0 66kw mono ipurskimas. Dabar, kai prasidejo siltos dienos, temperatura pastoviai 90 laipsniu. Tik sustojus sankryzoje ir pastovejus minute- isijungia ventiliatorius (pas mono ipurskima ne dvieju greiciu, o vieno, kai suveikia gerai girdisi:)). Is tikruju erzina, kad sie varikliai taip kaista. O variklyje viskas idealiai, keista viskas, ir pompa, ir termostatas, netgi visos zarnos po kapotu uzsakytos naujos originalios ir profilaktiskai pakeistos. Antifrizas G12+.
Antraštė: Re: 2.0 mono ipurskimas variklio temperatura
Parašė: owas 2009 Gegužės 03, 16:48:47
Servise dirbi ir nesupranti, kad tai normalu? Vasarą neužtenka vien termostato atsidarymo. Variklis įkaitęs, lauke karšta, stovint sankryžoj į radiatorių nepučia vėjas, nevyksta aušinimas, aušinimo skystis kaista, kai pasiekia ~92 laipsnius įsijungia ventiliatorius (kurio pagalba neleidžia skysčiui kaisti) kuris ataušina iki kokiu 85 laipsniu. Arba tavo klausimas su labai gilia mintimi arba....
Antraštė: Re: 2.0 mono ipurskimas variklio temperatura
Parašė: Igoris 2009 Gegužės 03, 16:51:42
Man teorijos aiskinti nereikia, servise nedirbu o esu savininkas.
Jei taip sunkiai skaitoma sia tema, as kartoju klausima, jei kas nors skaitantis si foruma turi Audi 80 su ABT varikliu, kaip pas jumis situacija su variklio ventiliatoriaus isijungimu? karstai masinai pastovejus 1min sankryzoje jis suveikia? Ar jam suveikti reiketu ilgesnio stovejimo laiko?
Antraštė: Re: 2.0 mono ipurskimas variklio temperatura
Parašė: owas 2009 Gegužės 03, 16:55:42
Visi tau sako, kad tavo variklis geras, gerai dirba kaip ir priklauso, tai kokių tu patarimų nori iš mono įpurškimų, kai pas tave tvarkoj :V
P.S. daugiau nekomentuosiu
Antraštė: Re: 2.0 mono ipurskimas variklio temperatura
Parašė: Igoris 2009 Gegužės 03, 16:57:58
viskas gerai, tiesiog galvojau, vieni audi specialistai sake kad sie varikliai megsta pakaisti, kiti sako turetu leciau silti, nu, viskas aisku.
Antraštė: Re: 2.0 mono ipurskimas variklio temperatura
Parašė: Pronckus 2009 Gegužės 05, 21:16:18
Pas mane 6A varikliukas radijatoriuj dacikas isuktas kur ventiliatoriu paleidzia tik 105 laipsniu nors, daviklis prietaisu skydelyje daznai palipa auksciau 105 buna netoli 110. O ventiliatoriai sukasi nedaugiau 5 sekundziu. Darbe ko paklausk visi sako viskas gerai, taip turi but. As manau kad tai nera normalu, nes turetu but 2 greiciai, o likes tik 1 ir tas nenormalus(per trumpai dirba vent.). Tad noreciau suzinot kur rast rele atsakinga uz ventiliatoriu darba ir kaip ja patikrint?
Antraštė: Re: 2.0 mono ipurskimas variklio temperatura
Parašė: Igoris 2009 Gegužės 06, 07:35:57
ant saugikliu dangtelio parasyta.
Jei ipurskimas turi du greiciai buti, jei monoipurskimas- vienas.
Antraštė: Re: 2.0 mono ipurskimas variklio temperatura
Parašė: minas 2009 Gegužės 06, 09:59:23
ant saugikliu dangtelio parasyta.
Jei ipurskimas turi du greiciai buti, jei monoipurskimas- vienas.
Tu man visai nepanasus i servismena,nebent tavo pinigai dirba.
Antraštė: Re: 2.0 mono ipurskimas variklio temperatura
Parašė: andziuliu 2009 Liepos 30, 22:00:38
Pas tave viskas liuks manau nes pats as tokia masina turiu.