Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Elektros skyrius => Temą pradėjo: raimiukasss 2009 Birželio 16, 17:09:24
-
Sveiki (be),
Pagaliau gavau elektomagnetini voztuva, reikia isideti, bet noriu pries tai paklausti. Audi A6 2,5 TDI 2000 m. reikia kad pasakytumete, jei zinote kas, i kuri laida ir kokio irenginio, dalies, ijungus degima pasiduoda 12 V. Nes voztuva noriu pasijungti, bet pries ieskant paciam paklausiu gal kas zinot :) Pvz. auksto slegio siurblyje gal kuris laidas nuo degimo itampa gauna :). Dekoju is anksto 8-P
-
Sveiki (be),
Pagaliau gavau elektomagnetini voztuva, reikia isideti, bet noriu pries tai paklausti. Audi A6 2,5 TDI 2000 m. reikia kad pasakytumete, jei zinote kas, i kuri laida ir kokio irenginio, dalies, ijungus degima pasiduoda 12 V. Nes voztuva noriu pasijungti, bet pries ieskant paciam paklausiu gal kas zinot :) Pvz. auksto slegio siurblyje gal kuris laidas nuo degimo itampa gauna :). Dekoju is anksto 8-P
O koks vožtuvas ir kokiu tiklsu bus statomas tai patiems reikia susiprasti?
-
elektromagnetinis normaliai uzdaras vozuvas bus statomas pries kuro filtra ant griztamos kuro slangutes, kad isjungus degima uzdarytas butu, o ijungus degima atidarytas butu. Cia sita beda turejau 3 menesius, kad nesikurdavo pastovejusi, ora kazkur siurbia ar vienpusis voztuvas bake nelaiko, arba elektromagnetinis siurblyje sugedes, nezinau konkreciai, tik zinau 100 proc. kad nuo kuro bako iki auksto slegio kuro siurblio oro niekur negaudo :). Tokiu tikslu ir bus statomas tas voztuvas, nes dabar pasistates paprasta kraneli, kuri pakelus kapota ranka reikia uzsukti :)
-
O beje, ar galetu buti taip, kad elektromagnetinis voztuvas esantis auksto kuro siurblyje turi saugikli isoreje, saugikliu bloke? jei taip gal zinot kelintas? Jei ne, pats per elsa pasieskosiu :G