Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Elektros skyrius => Temą pradėjo: bilko_ 2009 Gruodžio 09, 12:16:17
-
Sweiki norejau paklausti dauk vargo isideti galinius elektrinius langus?, ko reikia tam. aciu uz protingus atsakymus :)
-
Į ką čia išvis dėti nori?
-
I a4, 97m gale ne elektra noriu padaryti elektra, tai ko reiktu, zinau pakaleju, mygtuku, ko dar? :)
-
proto?
-
Paklausiau normaliai, noriu suzinoti iki smulkmenu jai neturi ka pasakyti nerasyk, dekui ;)
-
I a4, 97m gale ne elektra noriu padaryti elektra, tai ko reiktu, zinau pakaleju, mygtuku, ko dar? :)
Dar reikia tau sugalvot,kur tvirtinsi papildomus mygtukus ir reikia pravest laidus.Schemos,jei moki jas skaityt yra autodatoj,diakom.ru .protingiau nieko nesugalvoju.As i dukros a4 ,turedamas priekinius pakelejus tik po metu sudejau,kai gavau vairuotojo puses mygtuku plastmase.
-
I a4, 97m gale ne elektra noriu padaryti elektra, tai ko reiktu, zinau pakaleju, mygtuku, ko dar? :)
Dar reikia tau sugalvot,kur tvirtinsi papildomus mygtukus ir reikia pravest laidus.Schemos,jei moki jas skaityt yra autodatoj,diakom.ru .protingiau nieko nesugalvoju.As i dukros a4 ,turedamas priekinius pakelejus tik po metu sudejau,kai gavau vairuotojo puses mygtuku plastmase.
wiska galima susidet,jai tik nori,nera jau taip daug darbo,tesiog reik sugalwot kur twirtinsi mygtukus ir weskis sau ramiai laidukus nuo prekiniu langu.siaip ir priekines knopkes reik keist.zodziu,is pradziu reik noro ir schemos koks laidas is kur ir kur turi eit,bet kaip atsimenu,prie jokiu kompu nereik jungtis :V