Lietuvos Audi klubo forumas

Techninis forumas => Elektros skyrius => Temą pradėjo: bilko_ 2009 Gruodžio 09, 12:16:17

Antraštė: Elektriniai langai
Parašė: bilko_ 2009 Gruodžio 09, 12:16:17
Sweiki norejau paklausti dauk vargo isideti galinius elektrinius langus?, ko reikia tam. aciu uz protingus atsakymus :)
Antraštė: Re: Elektriniai langai
Parašė: Evka 2009 Gruodžio 09, 12:24:21
Į ką čia išvis dėti nori?
Antraštė: Re: Elektriniai langai
Parašė: bilko_ 2009 Gruodžio 09, 12:27:28
I a4, 97m gale ne elektra noriu padaryti elektra, tai ko reiktu, zinau pakaleju, mygtuku, ko dar? :)
Antraštė: Re: Elektriniai langai
Parašė: andriuskins 2009 Gruodžio 09, 13:39:12
proto?
Antraštė: Re: Elektriniai langai
Parašė: bilko_ 2009 Gruodžio 09, 14:26:10
Paklausiau normaliai, noriu suzinoti iki smulkmenu jai neturi ka pasakyti nerasyk, dekui ;)
Antraštė: Re: Elektriniai langai
Parašė: minas 2009 Gruodžio 09, 16:39:52
I a4, 97m gale ne elektra noriu padaryti elektra, tai ko reiktu, zinau pakaleju, mygtuku, ko dar? :)
Dar reikia tau sugalvot,kur tvirtinsi papildomus mygtukus ir reikia pravest laidus.Schemos,jei moki jas skaityt yra autodatoj,diakom.ru .protingiau nieko nesugalvoju.As i dukros a4 ,turedamas priekinius pakelejus tik po metu sudejau,kai gavau vairuotojo puses mygtuku plastmase.
Antraštė: Re: Elektriniai langai
Parašė: mongol 2009 Gruodžio 12, 11:32:23
I a4, 97m gale ne elektra noriu padaryti elektra, tai ko reiktu, zinau pakaleju, mygtuku, ko dar? :)
Dar reikia tau sugalvot,kur tvirtinsi papildomus mygtukus ir reikia pravest laidus.Schemos,jei moki jas skaityt yra autodatoj,diakom.ru .protingiau nieko nesugalvoju.As i dukros a4 ,turedamas priekinius pakelejus tik po metu sudejau,kai gavau vairuotojo puses mygtuku plastmase.
wiska galima susidet,jai tik nori,nera jau taip daug darbo,tesiog reik sugalwot kur twirtinsi mygtukus ir weskis sau ramiai laidukus nuo prekiniu langu.siaip ir priekines knopkes reik keist.zodziu,is pradziu reik noro ir schemos koks laidas is kur ir kur turi eit,bet kaip atsimenu,prie jokiu kompu nereik jungtis :V