Lietuvos Audi klubo forumas

Techninis forumas => Elektros skyrius => Temą pradėjo: exrock5 2010 Sausio 27, 21:37:49

Antraštė: elektra
Parašė: exrock5 2010 Sausio 27, 21:37:49
kas gali buti kai spaudziu stabdi ir buna ijungtas posukis tada neberodo posukio ir issijungia desinys stabdzio signalas ir isijungia kairys ;/
Antraštė: Re: elektra
Parašė: acc 2010 Sausio 27, 22:37:15
Nekontaktas ant zibinto galinio, blogai ideta lempute arba nukirmyje laidai :)
Antraštė: Re: elektra
Parašė: donceman 2010 Sausio 27, 23:11:52
pas mane kitokia beda, kai ijungiu ilgasias lempas dega desinio posukio rodykle, o kai ijungiu desini posuki mirksi ilguju lempu lempute :)

kur ce suo pakastas?? dekui uz atsakymus :)
Antraštė: Re: elektra
Parašė: arunas666 2010 Sausio 27, 23:15:47
pasikeisk prie vairo sviesu perjungejo ragus savo kazkada tvarkiau ir neidejau spyruokles tokios tam mechanizme irgi tas pats budavo o sviesos ir nuo perjungejo ir nuo padegusiu kontaktu buna prie lempu
Antraštė: Re: elektra
Parašė: donceman 2010 Sausio 27, 23:18:30
jie jau pakeisti yra, su ankstesniais irgi taip pat netinkamai mirksedavo   :( biski nervina kai taip mirksi kas neturetu :D
Antraštė: Re: elektra
Parašė: arunas666 2010 Sausio 27, 23:26:49
tai gal posukiu rele knisa prora ta elekta bjaurus dalykas
Antraštė: Re: elektra
Parašė: donceman 2010 Sausio 27, 23:28:31
o gal zinai kuri yra benzino siurblio rele tiksliai?
Antraštė: Re: elektra
Parašė: mikasmeskius 2010 Sausio 28, 09:41:02
pas mane kitokia beda, kai ijungiu ilgasias lempas dega desinio posukio rodykle, o kai ijungiu desini posuki mirksi ilguju lempu lempute :)

kur ce suo pakastas?? dekui uz atsakymus :)
gal tiesiog skydelyje beda
Antraštė: Re: elektra
Parašė: minas 2010 Sausio 28, 18:35:22
pas mane kitokia beda, kai ijungiu ilgasias lempas dega desinio posukio rodykle, o kai ijungiu desini posuki mirksi ilguju lempu lempute :)

kur ce suo pakastas?? dekui uz atsakymus :)
gal tiesiog skydelyje beda
Teisingas spejimas.
Antraštė: Re: elektra
Parašė: donceman 2010 Sausio 29, 10:22:23
as kazkokios temos skaitinejau, kad jei neveikia temperaturos ir benzinos rodykles skydelija, reikia perlituoti kazka, gal zinote ka tiksliai reiktu perlituoti?
Antraštė: Re: elektra
Parašė: Žora 2010 Sausio 29, 10:35:41
as kazkokios temos skaitinejau, kad jei neveikia temperaturos ir benzinos rodykles skydelija, reikia perlituoti kazka, gal zinote ka tiksliai reiktu perlituoti?

Jei cia kalba apie bulka
Itampos stabilizatoriu, kitaip kriena. 
http://audi-b4.5go.ru/html/18_8.htm (http://audi-b4.5go.ru/html/18_8.htm)
Antraštė: Re: elektra
Parašė: donceman 2010 Sausio 29, 10:52:29
jo, apie bulka, dekui :)
Antraštė: Re: elektra
Parašė: donceman 2010 Sausio 31, 19:16:49
susitvarkiau, db benzo ir temperaturos rodykles dirba kaip priklauso, tereikejo tik to krieno komtaktus nuvalyt, nes buvo lb jau apsioksidave :D