Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Elektros skyrius => Temą pradėjo: total 2009 Spalio 04, 17:57:50
-
streikuoja apsvietimas,kartais isvis spaudziant neveikia langu putimo knopke...smarkiau paspaudus atsiranda kartais apsvietimas... kas galetu buti,kodel kartais viskas veikia kaip priklauso,o kartais reikia apseiti ir be apsvietimo arba langu nuputimo .. :)
-
streikuoja apsvietimas,kartais isvis spaudziant neveikia langu putimo knopke...smarkiau paspaudus atsiranda kartais apsvietimas... kas galetu buti,kodel kartais viskas veikia kaip priklauso,o kartais reikia apseiti ir be apsvietimo arba langu nuputimo .. :)
Arba pats ardai ir ieskai,arba duodi suprantanciam.
-
dar buna ir tokia beda,kad ijungus klima ant didziausio putimo po kiek laiko vaziuojant nukrenta apsukos ir variklis uzgesta... :V
-
nesuzinojus bent minimaliai kas galetu buti,neverta vaziuoti taisyti,nes nulups is nezinancio tris kartus daugiau... o paciam ardyti nezinant nera tolko...
-
nesuzinojus bent minimaliai kas galetu buti,neverta vaziuoti taisyti,nes nulups is nezinancio tris kartus daugiau... o paciam ardyti nezinant nera tolko...
Padetis be iseities.
-
nera padeties be iseities :P gal atsiras kas nors su tokia pat problema susidurus ir paprotins kas buvo,ka reikejo daryti:)
-
nera padeties be iseities :P gal atsiras kas nors su tokia pat problema susidurus ir paprotins kas buvo,ka reikejo daryti:)
Tai,kad nera ka porinti issiardai ,issivalai.
-
arba keiti klimos bloka :D
-
Padetis be iseities?
Taip nebūna. Ardai klimą, valai kontaktus spiritu ir jei negelbsti tai forume vėl garsiai šauki... (h)
-
o dabar galit nupasakoti nuo ko pradeti ardyti,kaip visu pirma nuimti plasmase nesugadinus jos ir nepazeiduz medzio apdailos ir t.t... o po to reiks bandyti valyti,gal pades ;)
-
o kiek klimos blokas kainuoja? gal ir teks kada keisti,jai niekas nepades...
-
Apie ardyma yra pilna aprasymu.Ir forume yra.O kainuoja 100-250 lt.Kaip gausi.
-
prie to paties paklausiu ir as... masina audi c4/a6, kartais uzeina, kad klimos mygtukai sunkiai spaudosi, nu reikia jau labai stipriai paspaust, kad ji ka nors darytu, o kartais labai lengvai junginejasi... (!?)
tai cia irgi ta pati beda? reikia pravalyt kontaktus? :V ar jau ieskotis kito bloko? ?!?
-
o dabar galit nupasakoti nuo ko pradeti ardyti,kaip visu pirma nuimti plasmase nesugadinus jos ir nepazeiduz medzio apdailos ir t.t... o po to reiks bandyti valyti,gal pades ;)
Vyručiai, jei nematot kas parašyta, o jei dar neįžiūrit kas prikabyta prie mano posto, patart daugiau nieko negaliu, nebent išverst lietuviškai...
-
Vyručiai, jei nematot kas parašyta, o jei dar neįžiūrit kas prikabyta prie mano posto, patart daugiau nieko negaliu, nebent išverst lietuviškai...
isverst butu labai naudinga, bent jau ta paskutine dali, kur jau prieinama prie platos ir kontaktu... :-]
o visa kita, kaip isimt ir t.t. jau kaip nors :-]
-
isverst butu labai naudinga, bent jau ta paskutine dali, kur jau prieinama prie platos ir kontaktu... ;Do visa kita, kaip isimt ir t.t. jau kaip nors :-]
Argi nėra šalia mokinukės, suprantančios angliškai...
galima pasinaudot galų galr ir
http://translation.imtranslator.net/translate/default.asp?dir=lt/en (http://translation.imtranslator.net/translate/default.asp?dir=lt/en)
-
isverst butu labai naudinga, bent jau ta paskutine dali, kur jau prieinama prie platos ir kontaktu... ;Do visa kita, kaip isimt ir t.t. jau kaip nors :-]
Argi nėra šalia mokinukės, suprantančios angliškai...
galima pasinaudot galų galr ir
http://translation.imtranslator.net/translate/default.asp?dir=lt/en (http://translation.imtranslator.net/translate/default.asp?dir=lt/en)
as kiek supratau kaip ir pats siuliai isverst :-] tai galvojau ir isversi... :-] :-]
jei reikia suprasiu ir pats kaip nors :-]
-
issiardziau,prasivaliau kontaktus... bet vistiek isliko tapati problema,kad kelios knopkutes neatlieka savo funkcijos,tik kartais sureguoja ir dingsta skaiciukai... supratau kame problema.. laidas kazkur nusilankstes ... ji palenkus,viskas veikia kuo puikiausiai,sujudinus,vel streikuoja... gal kam teko keisti toki laida? is kur toki gauti ir kiek kainuotu?
-
Pas mane irgi tokia beda yra kad kartais veikia nepriekaistingai, o kartais labai stipriai reikia paspaust.
Klausyk, o seip forume skaiciau kad padeda "televizoriaus pulteliu remonto komplektas" kuri galima isigyti elektronikos parduotuveje. Na cia jei apie tas gumles kalbetume.
-
supratau kame problema.. laidas kazkur nusilankstes ... ji palenkus,viskas veikia kuo puikiausiai,sujudinus,vel streikuoja... gal kam teko keisti toki laida? is kur toki gauti ir kiek kainuotu?
Jei apie tą plokščią daugiagyslį laidą klimoj šneki, tai jo keist nebūtina. Plonais pirštais ir geru lituokliu užtenka tik perlituot kontaktus.
-
jo apie ta daugegysli laida ter klimos... na reiks ziureti,gal ir iseis ka nors sulituoti.. :) nes kartais erzina kai klima susikracius nebeatlieka savo visu funkciju...
-
Pas mane irgi buvo tokia pat beda su a6 klima, reikedavo sunkiai spausti kol ijungia kita programa, vaziuojant ji nebesviestado, isijungdavo automatiskai vejelis. Taciau ja isemes pamaciau, kad klimos ekranas laisvas ir negauna kontakto su bloku. Tereikejo tik tris varztus priverzti ir nuvalyti kontaktus. :-]
-
o dabar galit nupasakoti nuo ko pradeti ardyti,kaip visu pirma nuimti plasmase nesugadinus jos ir nepazeiduz medzio apdailos ir t.t... o po to reiks bandyti valyti,gal pades ;)
Vyručiai, jei nematot kas parašyta, o jei dar neįžiūrit kas prikabyta prie mano posto, patart daugiau nieko negaliu, nebent išverst lietuviškai...
Nebeduoda šito failo parsisiųsti. Gal kas turit failą arba nuorodą, nes pas mane irgi panaši bėda - skaičiukai tai atsiranda, tai dingsta, bet mygtukai visi spaudosi normaliai. Kaip suprantu kažkur kontakto nėra.
-
pas mane buvo pan .problema perlituota buvo per nauja ir viskas ok buvo taip vadinamu saltu sponkiu...
-
Nekuriant naujos temos, įsiterpsiu čia, gal lbj nesupyks kūrėjas :)
A4 96m. Klima veikia puikiai, tik nerimą kelia, kad užeina ir klimos apšvietimas (toji ryškioji dalis, kur skaičiai, ženklai ir t.t) mirksėt pradeda. Maždaug kas 5 sekundes, kartais tankesni kartais ilgesni intervalai. Kas tai galėtų būti? koks nors ženklas , kad kažkas sistemoje negerai, ar kažko perdaug (klaida, analogiškai kaip pakaitinimo žvakių lemputės mirksėjimas). Ar paprasčiausiai kontaktai kažkur?
Klausimas apstraktus, nes galima įvairiai samprotaut. bet gal yra kas susidūrę su panašiu reikalu?
-
man irgi kartais mygtukai pjauna gryba... bandysiu plata spiritu pravalyt, gal tos gumeles knopkiu bus susideveja.. sunku ta klimos bloka paskerst? nebune ten kokiu nors tai sleifu kaip telefonuose kur gali netycia nuplest? :)