Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Elektros skyrius => Temą pradėjo: HorsE 2015 Vasario 09, 02:55:50
-
Sveiki atsitiko taip, kad anksčiau atrakinus mašiną užsidegdavo salono apšvietimas priekyje ir gale, o dabar užsidega tik priekyje. Kai pats įjungiu galinį apšvietimą jis veikia.perėjau saugiklius tai viskas tvarkoj. Kažkaip gražiau ir patogiau kai atrakinus mašiną įsijungia pilnas salono apšvietimas.atidarius galines dureles taip pat tik priekyje užsidega. Gal kas žinot kodėl gale neužsidega?
-
.
-
Paklibink tą jungtuką gale. Kažkodėl ten ant visų c5 kiek teko sedet ant abieju padeciu nevisad "kontacina" buna stipriau prispaust reikia. Ir tikrai visom iki vieno kiek sedejau visom taip pat
-
Paklibink tą jungtuką gale. Kažkodėl ten ant visų c5 kiek teko sedet ant abieju padeciu nevisad "kontacina" buna stipriau prispaust reikia. Ir tikrai visom iki vieno kiek sedejau visom taip pat
Nezinau judinau ir kumsciu nestipriai trinktelejau bet nieko. Prieki jungiu tada ir galas uzsidega. O kai atrakinu ar atidarau dureles neuzsidega
-
pas mane ir tas pats atidarai duris tai dega tai ne gale,jei jau dega tai dega kok savaite paskui vel uzeina.jungi per prieki galas uzsidega.gale jungi kartais nezusidega,kartais stipriau reik paspausti-paklibinti,mazikes be problemu isisjungia.o vat duris atidarius tik priekis dega.buvau istraukes pravales paziurejas nu nesuprantu ir as kas per figne
-
Mane irgi domina šios problemos sprendimas. Buvo tokia problema, pakeičiau tą konsolę galinę - susitvarkė. Po pusmečio vėl tas pats... smulkmena, bet užknisa.
-
Turejau tokia pacia problema neperseniausia. Reikia isimti apsvietimo konsole ir perlituoti kontaktus, bent jau man tai padejo ir kuo puikiausia veikia.
-
Turejau tokia pacia problema neperseniausia. Reikia isimti apsvietimo konsole ir perlituoti kontaktus, bent jau man tai padejo ir kuo puikiausia veikia.
Ko gero teks taip ir man padaryt
-
Ko gero teks taip ir man padaryt
padaryk pasakysi foto imesk kad aiskiau butu ;)
-
http://www.audiklubas.com/forumas/audi-c5/elektros-skyrius-169704/100/?msg=1655011 (http://www.audiklubas.com/forumas/audi-c5/elektros-skyrius-169704/100/?msg=1655011) ff
-
Nu issiemiau ir pakuriau pajalninka o tas velnys numiro.tai cia visus kontaktus perlituoti
-
apatine eile,bet del sventos ramybes visus praeik ir uzmirsi problema
-
Butinai ant progos dabar lituoklio reik kai padarysiu duosiu zinoti
-
man tapati problema buvo perliutavau visus kontakus tiek bagazines tiek galo ir dabar viskas veikia ir dar pacioj vairuotojo duru spynelei buvo nupuve kontaktai tai neisijungdavo apsvietimas viduje jas atidarius,nebudavo sviesos signalo kaip sutvarkiau viskas atsirado
-
na viskas veikia, perlitavau du kontaktus ir viskas. dekui uz patarimus. (y)
-
Na ka pamirsau as atsakyti perlitavau ir viskas ok.jo uztenka dvieju bet praejau kiek galejau prieiti su lituokliu.dar atvare draugelis sako duok praskambino sako cia nevark viskas yra gerai mygtukas knisa.nu sakau paziuresim ir gavosi viskas ok.
-
Ai sita tema reiktu perkelti i c5 remonto aprasymai