Lietuvos Audi klubo forumas
Techninis forumas => Elektros skyrius => Temą pradėjo: push_it 2010 Spalio 04, 22:11:21
-
viskas buvo gerai, elektra nedurniavo.
staiga: pradejo sukniai suktis raktas spyneleje. nebera sukimo padetimis- tiesiog pasisuka sunkiai raktas iki galo ir kuriasi. jai atleidi ciut anxciau-uzgesta. uzkurus kartais neveikia klima ir nebuna sviesu nors jas ijungi. uzgesini uzkuri viskas gerai. bet raktas stringa pastoviai.
gal kas susidure?
-
viskas buvo gerai, elektra nedurniavo.
staiga: pradejo sukniai suktis raktas spyneleje. nebera sukimo padetimis- tiesiog pasisuka sunkiai raktas iki galo ir kuriasi. jai atleidi ciut anxciau-uzgesta. uzkurus kartais neveikia klima ir nebuna sviesu nors jas ijungi. uzgesini uzkuri viskas gerai. bet raktas stringa pastoviai.
gal kas susidure?
Luzo arba kontaktai-cia gerai,arba spynos liezuvelis-cia blogai nes daug pisiaus.
-
nuo ko pradeti darbus? vezt pas kazka kad tvarkytu ? ar uzsiimti patiems? (rankos nekreivos ;) )
-
nuo ko pradeti darbus? vezt pas kazka kad tvarkytu ? ar uzsiimti patiems? (rankos nekreivos ;) )
Jei rankos nekreivos,tai pradedi nuo ardymo,o jei susikreivos Kaune galiu sutvarkyti.
-
nuo ko pradeti darbus? vezt pas kazka kad tvarkytu ? ar uzsiimti patiems? (rankos nekreivos ;) )
Nusiimi plastmases aplink spynele, susirandi du mazus varztelius kurie per spyneles korpusa laiko kontaktus, jie be galvutes, grynai i vidu isukti, buna uzdazyti, tada nuimi kontaktus. Tada ir pamatysi kas kaltas, jeigu raktelis prades laisvai sukinetis, liezuvelis nenuluzes, tai beda kontaktuose, bet jie kainuo 20-30 lt ir pakeisti lengva.
-
kur ieskoti pirkti kontaktus?
-
dekui uz pagalba. siandien susitvarkiau viska. buvo luze kontaktu plasmase.
-
dekui toto uz pagalba telefonu. siandien susitvarkiau viska. buvo luze kontaktu plasmase.
-
dekui toto uz pagalba telefonu. siandien susitvarkiau viska. buvo luze kontaktu plasmase.
Ir ka dejai?pigu ar gera.
-
dekui toto uz pagalba telefonu. siandien susitvarkiau viska. buvo luze kontaktu plasmase.
Ir ka dejai?pigu ar gera.
dejau uz 22lt is detalitos. bet is tos dalies panaudojai tik balta plastmase ir ja uzdejau ant senosios juodos dalies.
-
dekui toto uz pagalba telefonu. siandien susitvarkiau viska. buvo luze kontaktu plasmase.
Ir ka dejai?pigu ar gera.
dejau uz 22lt is detalitos. bet is tos dalies panaudojai tik balta plastmase ir ja uzdejau ant senosios juodos dalies.
Ka as zinau.Is kitos puses procesas aiskus,betkada pasikeisi.