Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100 2.3e  (Skaityta 53277 kartus)

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi 100 2.3e
« Atsakymas #200: 2016 Sausio 03, 00:23:58 »
jei kebula jau tvarkyt reikia, tai paemi masinos raktelius, ikisi i spynute. Ir jei savo eiga ji sugeba vaziuoti, tai vaziuoji i emp.lt.
Darbas baigtas.

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi 100 2.3e
« Atsakymas #201: 2016 Sausio 03, 00:48:04 »
Ne taip patari, tegu dar pasikankina su silke, lai pasirenka ko nori, jis tai ne visų pis*tą silkę turi, o tėvo eksplotuotą, ji turi kitą vertę.
Bet...
Realybė tokia, kad normaliai nudažyti kainuos nuo 600-800e už +- išorės dažymą, dėl rūdžių garantijų niekas negali duoti ir šiaip rūdžių tvarkymas nuo meistro sąžiningumo priklauso, nors realiai ir tai nepagydoma kėbulo liga.
Gesta po užkūrimo ji dėl suaižėjusių vakuumo ir alsuoklio  šlangų ir šlangelių, o ir šiaip ten per daug kur gali orą traukti ir nedirbti  ;)

Neprisijungęs jaunuolis19

  • Įrašai: 1636
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Audi 100 2.3e
« Atsakymas #202: 2016 Sausio 03, 14:24:36 »
Turiu ir aš silkutę. Pasižiūriu į šitą ir vis pasvajoju prikelt naujam gyvenimui savąją. Planavau pirkti A6 (C5 arba C6 pataupius dar), bet su ištikimai tarnavusia „silke“ niekaip širdis neleidžia skirtis :D Gaila. Temos autoriui klausimas: Gal maždaug nutuoki, kiek galėtų kainuoti kėbulo sutvarkymas audi 100? Rūdžių ant arkų ir slenksčių kampų jau atsirado. Realiai reikia visą perdažyti, nes tėvukas kol važinėjo, buvo galinis kampas aplamdytas, tai kažkoks senolis garaže už 300 Lt. „sutvarkė“. Niekad už tokį poelgį tėvui neatleisiu :DD Ne tik kad kažkoks juodas kontrastas ar špaklius iš po dažų jau lenda, bet ir rūdys. Žodžiu, noriu restauruoti, bet nenutuokiu, kiek kainuos viskas.
P.s. kadangi jau esi patyręs visose silkės ligose su benzinu/dujomis, gal žinai, kodėl tik užvedus ant benzino tuoj užgesta. po antro užvedimo dirba, bet kurį laiką negalima gazo spaust nes irgi gesta.


Na nzn ar verta bekist I tokia masina lt :D as ja jau turiu 9metus. buvo visko ir gero ir blogo daug kartu buvo sunervinus ir zadejau kist po presu, bet nusiraminus ir susitvarkius viel dziugindavo :D pinigu ikista per ta laika daug ,o Tolko jokio greiciau nevaziuoja variklis apgailietinas.... Dabar jau planuoju atsinaujint ir ieskau japono Subaru wrx 2005 arba 2007. uzteks su ta silkute cackintis :D

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi 100 2.3e
« Atsakymas #203: 2016 Sausio 03, 16:54:24 »

Na nzn ar verta bekist I tokia masina lt :D as ja jau turiu 9metus. buvo visko ir gero ir blogo daug kartu buvo sunervinus ir zadejau kist po presu, bet nusiraminus ir susitvarkius viel dziugindavo :D pinigu ikista per ta laika daug ,o Tolko jokio greiciau nevaziuoja variklis apgailietinas.... Dabar jau planuoju atsinaujint ir ieskau japono Subaru wrx 2005 arba 2007. uzteks su ta silkute cackintis :D
Man irgi tokios mintys vis kyla, bet sentimentalus žmogus matyt esu :D Kažkaip malonu važinėt su auto, kuri iš fabriko išvažiavo tais metais, kada gimiau ir aš :D Variklio man pakanka, lakstyti nemėgstu. Prieš 15 m. pirkom ir nepastebėjom kažkur trūkusio variklio. Tai d4l nuolatinio kaitimo teko keisti į kitą nepravažiavusį nė 100 000. Per tuos 15 m. pravažiuota kažkur tik apie 50 000 km, taigi rezervo pakanka. Kompresija ideali. Paskutinį kartą nuvažiavus išmetimo pareguliuoti prieš TA meistras net bendradarbį pasikvietė pasiklausyti kaip tokių metų auto gražiai variklis dirba. :D O ir autoservisuose stebisi žmonės, kad pakėlus dugnas kaip naujas.Jokių prarūdijusių skylių. Tik va iš viršaus jau senatvė rūdimis reiškiaisi.
Man dideliu pliusu yra važiuoklės minkštumas ir tylumas (aišku ne stebuklai, bet kaip tokių metų auto tikrai tyliai ir minkštai rieda). Net kai kuriose naujesnėse važiuoji kaip tarkoj palyginus su senute silke. Be to detalės labai pigios ir praktiškai viską galima suremontuot pas save garaže. Nuo variklio pakeitimo iki visos pakabos perrinkimo. Viską su tėvuku savo rankom esam padarę be jokio vargo. O dabartinės 5-10 metų senumo audi remontas jau kainuotų be proto ir pats mažai ką sugebėtum susitvarkyt.
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Sausio 03, 17:14:37 sukūrė samotomas »

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi 100 2.3e
« Atsakymas #204: 2016 Sausio 03, 16:57:08 »
as tai silke atkelineciau jei butu kebulas labai gero stovio ir pati masina ne daugiau 250k km ekplotuota. Tada bent tikimybe bus, kad ne viskas gatava. Ir tai masina butu ne kasdienai. O kitu atveju ne neziureciau.. uzteko man jau sociai. Dabar bent issimiegu normaliai negalvodamas apie masina.

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi 100 2.3e
« Atsakymas #205: 2016 Sausio 03, 18:10:04 »
Man irgi tokios mintys vis kyla, bet sentimentalus žmogus matyt esu :D Kažkaip malonu važinėt su auto, kuri iš fabriko išvažiavo tais metais, kada gimiau ir aš :D Variklio man pakanka, lakstyti nemėgstu. Prieš 15 m. pirkom ir nepastebėjom kažkur trūkusio variklio. Tai d4l nuolatinio kaitimo teko keisti į kitą nepravažiavusį nė 100 000. Per tuos 15 m. pravažiuota kažkur tik apie 50 000 km, taigi rezervo pakanka. Kompresija ideali. Paskutinį kartą nuvažiavus išmetimo pareguliuoti prieš TA meistras net bendradarbį pasikvietė pasiklausyti kaip tokių metų auto gražiai variklis dirba. :D O ir autoservisuose stebisi žmonės, kad pakėlus dugnas kaip naujas.Jokių prarūdijusių skylių. Tik va iš viršaus jau senatvė rūdimis reiškiaisi.
Man dideliu pliusu yra važiuoklės minkštumas ir tylumas (aišku ne stebuklai, bet kaip tokių metų auto tikrai tyliai ir minkštai rieda). Net kai kuriose naujesnėse važiuoji kaip tarkoj palyginus su senute silke. Be to detalės labai pigios ir praktiškai viską galima suremontuot pas save garaže. Nuo variklio pakeitimo iki visos pakabos perrinkimo. Viską su tėvuku savo rankom esam padarę be jokio vargo. O dabartinės 5-10 metų senumo audi remontas jau kainuotų be proto ir pats mažai ką sugebėtum susitvarkyt.

Kaip supratau TV irgi kineskopini naudoji, o mobiliaka Nokia 3110? :D

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi 100 2.3e
« Atsakymas #206: 2016 Sausio 03, 18:14:48 »
Kaip supratau TV irgi kineskopini naudoji, o mobiliaka Nokia 3110? :D
:D nea. Šitų su automobiliu nėra ką ir lyginti :D yra sakoma, kad šuo geriausias draugas. Tai auto man po šuns antroj vietoj :D Kažkaip nekyla ranka panaudot ir numest be jokios graužaties

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi 100 2.3e
« Atsakymas #207: 2016 Sausio 03, 18:16:23 »
:D nea. Šitų su automobiliu nėra ką ir lyginti :D yra sakoma, kad šuo geriausias draugas. Tai auto man po šuns antroj vietoj :D Kažkaip nekyla ranka panaudot ir numest be jokios graužaties
Na cia zinok taip su pirma masina, veliau praeis (+):D

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi 100 2.3e
« Atsakymas #208: 2016 Sausio 03, 20:07:04 »
Bet jei logiškai pagalvojus: tarkim, mano finansai leidžia pasiimt dabar kokia A6(C5) ar A4(B6). Kitos markės išskyrus Audi net nežiūriu. Per pirmus metus turbūt į ją sukišiu dar tiek pat kiek mokėjau pirkdamas kol privesiu prie pakenčiamo stovio. Vien po pirkimo būtinas diržų ir kitų agregatų aplink jį pakeitimas/remontas kiek kainuoja. :D Garantuotai bus daužta (nes senesnės nei 5 m. nedaužtos prekyboj neegzistuoja :D ), ir tik laiko klausimas, kada pradės lįsti rūdys ir kiti pardavėjo užmaskuoti trūkumai. Važiuoklės dabartinės irgi neduok dieve. Silkę pvz., remontuoji tik prieš kas antrą TA: pasikeli ant domkrato, šakę ar kokią svirtį atsuki ir su laužtuvu jei reikia spustelėjęs išlupi, pakeiti nauja ir vėl kokius 3-4 metus važiuoji. O aliuminės eina šaibom, kad net nespėji sužiūrėt. Ir kainos ne tos visai :D
O gal aš klaidingą nuomonę esu susidaręs ir nėra viskas taip jau blogai su tom 10 - 15 metų senumo audinėm? :D Kažkaip silkę kai šeimoj pirko irgi 10 metų senumo, tai visai kitas daiktas buvo nei dabartinės skarbonkės

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi 100 2.3e
« Atsakymas #209: 2016 Sausio 03, 20:29:58 »
kokybe plastiko gal ir geresne pas c3, bet del skarbonkes tai pasigincyciau. nes c3, kad ir kaip gerai bebutu, bet jos skardos yra plonos. ir jei kokia avarija, tai galiu pasakyti is silkes metalo lauzas liktu, o pvz a6 cepelinas daug padoriau atrodytu analogiskame crash teste

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi 100 2.3e
« Atsakymas #210: 2016 Sausio 03, 20:32:22 »
čia tokie bajeriai nebent su pigiausiom per visus skelbimus mašinom gali būt. Tos važiuoklės irgi laiko puikiai, jei geras dalis dedi. Kiek draugų turėjo su tom aliuminėm, tai tik vienas kažkokias pasagėles keitė. Visa kita laiko (y) kažkokią stipriai klaidingą nuomonę susidaręs :D

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi 100 2.3e
« Atsakymas #211: 2016 Sausio 03, 21:36:39 »
C5 ir B6 pasieke toki kainu lygi, kad ju stipriai dauztu niekas neprikelineja, todel jeigu vokietijoj ji nebuvo gerai dauzta tai ir i Lietuva atkeliaus su max kosmetiniais defektais  (+)
Kas liecia pakaba teko paskutiniu metu keisti savo C5 dvi priekines pakabos traukes, tai abi buvo dar originalios 2002 metu gamybos  :O





Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi 100 2.3e
« Atsakymas #212: 2016 Sausio 03, 23:10:17 »
C5 ir B6 pasieke toki kainu lygi, kad ju stipriai dauztu niekas neprikelineja, todel jeigu vokietijoj ji nebuvo gerai dauzta tai ir i Lietuva atkeliaus su max kosmetiniais defektais  (+)
Kas liecia pakaba teko paskutiniu metu keisti savo C5 dvi priekines pakabos traukes, tai abi buvo dar originalios 2002 metu gamybos  :O
Bet ne visada galima rasti Lietuvoj nevažinėtą. Ypač su benzinu/dujom. O lietuviai tai jau mėgsta lipdyt iš gabalų mašinas :D
Gal traukės buvo keistos originaliom? Kur nors sandėly užsigulėjo ir viskas. Jei ne paslaptis, kiek naujos traukės kainavo? Spėju originalo nepirkai.
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Sausio 03, 23:15:34 sukūrė samotomas »

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi 100 2.3e
« Atsakymas #213: 2016 Sausio 04, 00:35:09 »
C5 ir B6 pasieke toki kainu lygi, kad ju stipriai dauztu niekas neprikelineja, todel jeigu vokietijoj ji nebuvo gerai dauzta tai ir i Lietuva atkeliaus su max kosmetiniais defektais

Oj tikrai klysti su nusuktais priekiais, keistais galiniais sparnais ar visais ketvirčiais tikrai netrūksta. Esmė tik tokia, kad kokia c5 parvaryta į LT yra žymiai labiau susidėvėjusi nei c3 pagal metus, tik silkė vistiek yra daug senesnė ir lyg žingsnis pas dinozaurus. Eksplotacija gal ir pigesnė silkės, bet remontų jau daug daugiau ir jų ieškojimas daug sudėtingesnis ;)

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi 100 2.3e
« Atsakymas #214: 2016 Sausio 04, 00:59:57 »
Bet ne visada galima rasti Lietuvoj nevažinėtą. Ypač su benzinu/dujom. O lietuviai tai jau mėgsta lipdyt iš gabalų mašinas :D
Gal traukės buvo keistos originaliom? Kur nors sandėly užsigulėjo ir viskas. Jei ne paslaptis, kiek naujos traukės kainavo? Spėju originalo nepirkai.
Pries tai turetoj A4 B5 99 metu ties 250 000 teko irgi pakeisti originalia trauke 99 gamybos (8-)
Normalaus gamintojo trauke 30 eur, originalas apie 80 eur.

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi 100 2.3e
« Atsakymas #215: 2016 Sausio 04, 01:14:19 »
Oj tikrai klysti su nusuktais priekiais, keistais galiniais sparnais ar visais ketvirčiais tikrai netrūksta. Esmė tik tokia, kad kokia c5 parvaryta į LT yra žymiai labiau susidėvėjusi nei c3 pagal metus, tik silkė vistiek yra daug senesnė ir lyg žingsnis pas dinozaurus. Eksplotacija gal ir pigesnė silkės, bet remontų jau daug daugiau ir jų ieškojimas daug sudėtingesnis ;)
Nu rimtai net idomu kada paskutini karta teko matyti svieziai atvezta C5 su ivirintu ketvirciu? 8:8

Neprisijungęs Ecka

  • Įrašai: 917
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi 100 2.3e
« Atsakymas #216: 2016 Sausio 04, 08:26:40 »
jei per 15metu padarai tik 50000km tai ko cia kvarsint galva del daugesvirtes pakavos, prie jos net neprisiliesi per tuos 15metu, mano manymu praleidi per mazai laiko uz vairo, kad lygini vairavima C3 ir C5, jau nekalbu apie patoguma, el paketa, kondisena, bei garso izoliacija. As vairuoju C6 su 240K rida, pakaba 90% dar gamykline, po 70K pravazeves nuo pirkimo ejau TA, dave pastava kad nuo senatves virsutiniai salenblokai patrukineje, bet laisvumo nera, ju kaina iki 10Euru. Pritariu Vytautui jei ji visapusiskai tvarkinga tai ja laikyti kaip savaitgaline auto.

Neprisijungęs Lin as

  • Įrašai: 252
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi 100 2.3e
« Atsakymas #217: 2016 Sausio 04, 12:37:40 »
Pries tai turetoj A4 B5 99 metu ties 250 000 teko irgi pakeisti originalia trauke 99 gamybos (8-)
Normalaus gamintojo trauke 30 eur, originalas apie 80 eur.
Pas mane irgi a4 b5 99m. pagal skydeli rida apie 230 tukst., tai reikejo keisti viena lenkta sarnyra, tai irgi orginalus, 99 metu gamybos.

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi 100 2.3e
« Atsakymas #218: 2016 Sausio 04, 16:30:04 »
jei per 15metu padarai tik 50000km tai ko cia kvarsint galva del daugesvirtes pakavos, prie jos net neprisiliesi per tuos 15metu, mano manymu praleidi per mazai laiko uz vairo, kad lygini vairavima C3 ir C5, jau nekalbu apie patoguma, el paketa, kondisena, bei garso izoliacija. As vairuoju C6 su 240K rida, pakaba 90% dar gamykline, po 70K pravazeves nuo pirkimo ejau TA, dave pastava kad nuo senatves virsutiniai salenblokai patrukineje, bet laisvumo nera, ju kaina iki 10Euru. Pritariu Vytautui jei ji visapusiskai tvarkinga tai ja laikyti kaip savaitgaline auto.
Tiek km padariau ne aš pats :) realiai man pačiam auto reikia beveik kasdien. Bent 50-80 km. tikrai prasuku per dieną. Todėl ir klausimas, kiek ta dar silkė atlaikys jei nepradėsiu rimčiau į ją investuot jei iš viso kažką verta su ja bedaryti. Norėtusi ir man su c6 kėbulu, bet už kokius 5000e tik c5 tvarkingesnę gali rast :D realiai man komplektacija gali būti net visai paprasta, kad tik pati auto būtų tvarkinga.
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Sausio 04, 16:35:38 sukūrė samotomas »

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi 100 2.3e
« Atsakymas #219: 2016 Sausio 04, 18:29:10 »
Nu rimtai net idomu kada paskutini karta teko matyti svieziai atvezta C5 su ivirintu ketvirciu? 8:8
O jas dar kas veža? :-]

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi 100 2.3e
« Atsakymas #220: 2016 Sausio 04, 20:36:15 »
O jas dar kas veža? :-]
C5 veža kol kas. Bet turbūt nebeilgai. Tik iš tų vokiečių, kurie mažiau važinėjo. Pabaigs sudrožti kol dar kapitalinio remonto nereikia ir į Lietuvą atriedės :D Nors kelis kartus buvau net silkę užtikęs iš vokiečių

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi 100 2.3e (video 5psl)
« Atsakymas #221: 2016 Balandžio 25, 14:44:15 »



pries ziema pabandziau castrol tepalus tai man jie nepatiko ir nebepilsiu, kompensatoriai klaksi ant salto variklio nuo ju. su Xado tepalais to nebudavo.
ir perrinkti visi stabdziai su rem komplektu ir naujais cilindriukais.
stabdziai po perrinkimo paliko tokie patys :D nieko gero


Noriu ir aš susidėti galinius žibintus ištisai raudonus kaip čia, bet kaip bus su TA? Praleižia jei posūkiai ne oranžiniai?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18258
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi 100 2.3e
« Atsakymas #222: 2016 Balandžio 25, 14:54:10 »
praleidžia

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi 100 2.3e
« Atsakymas #223: 2016 Balandžio 25, 14:54:30 »
posukiai oranžine spalva dega, jei originalios lempos. Jei kinietiškos ar lakuotos, tada raudonai. O jei raudonai, tada TA neduos niekas :D

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi 100 2.3e
« Atsakymas #224: 2016 Balandžio 25, 15:10:22 »
posukiai oranžine spalva dega, jei originalios lempos. Jei kinietiškos ar lakuotos, tada raudonai. O jei raudonai, tada TA neduos niekas :D
Lakuoti, o tuo labiau tamsinti tikrai nesiruošiu. Nelabai man tas patinka. Devėtų ieškoti tingiu tai žiūrėjau čia http://www.ogmita.lt/autodalys-Audi-100-82.09-90.12.html. Būtent nr. A1883-A1886 ir plius blenda raudona. Sidabrinei mašinai žymiai gražiau žiūrėtusi nei juoda blenda ir oranžiniai posūkiai. Tik kaip tada žinot kinietiškos čia, ar ne :D