Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą  (Skaityta 179412 kartus)

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
pasiziurek bent ar gumos granatu sveiko. tai gali buti atsakymas i tavo klausima

Neprisijungęs DTS

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
pasiziurek bent ar gumos granatu sveiko. tai gali buti atsakymas i tavo klausima

va blyn snd pasistaciau ant pakalnes ir paziurejau,tai gumos ciki piki...

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
na prognuozuot manau tikria niekas neapsiims kiek tau kas gali laikyt :D nes gal net ne granatose esme....

Neprisijungęs DTS

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
jau man nervai nelaiko,blyn vat snd specialiai daviau draugeliui vairuot,pats atsisedau y gala,tai blyn kai ant pavaros atleidzia gaza,tai net lengvas virpesys pereina per galine sedene ir tas garsas tikrai gale,blyn toks trr  trr trr,tai arba bus pakabinamas arba kardano granata prie reduktoriaus arba isvis past reduktorius jau luzta.. :V

Neprisijungęs Tserber

  • Įrašai: 2348
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
o pagalves difo, dezes tvarkoj ? man apsitvarke virpesiai ir tampymasis kai atleidineji gaza, jas pakeitus :)

Neprisijungęs DTS

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
o pagalves difo, dezes tvarkoj ? man apsitvarke virpesiai ir tampymasis kai atleidineji gaza, jas pakeitus :)

vat cia gera dilema iskeliai,vat sito nepastebejau...

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
kai no one savo veskei nulauze reduktoriaus karunos pora dantu, tai atleidus garsas tikrai toks buvo kaip sakai....

Neprisijungęs DTS

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
kai no one savo veskei nulauze reduktoriaus karunos pora dantu, tai atleidus garsas tikrai toks buvo kaip sakai....

nu va,dar geresnes mintys..
tai reduktorius ta prasme "tiltas" turit omenyje???
blyn man dabar galvos skausmas,vaziuot reikia o nezinau ka daryt..
o kiek gali kainuot tas reduktorius in LT?

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
na... labai ivairiai.

Neprisijungęs DTS

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
na... labai ivairiai.

supratau kad nieks neaisku.. :V

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
pasitaiko visko siaip manu kad kokius 250 maziausiai teks pakloti

Neprisijungęs DTS

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
nu tai dar proto ribose..
kai grysiu,as gal uzsuksiu pas tave biesas,gal tu ju turejas tu Q,gal patarsi ka nors,gal bus girdetas garsas tau..

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
kaip jumi patogiau...

Neprisijungęs DTS

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
kaip jumi patogiau...

ne nu tiesiog matau kad remontuojate audi marke,tai jei pats neisiaiskinsiu tai atvarysiu kad gal jus daugiau susidure ir pasakysit kas yra,nu aisku ne uz dyka.

Neprisijungęs -Algirdas-

  • Įrašai: 81
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
o torsen difas kaip veikia darant posuki?, juk jeigu jis perduoda sukima tam ratui kuris maziau sukas, tai jau iseitu transmisijos lauzymas ir pan.

Neprisijungęs valentusis

  • Įrašai: 200
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
aha beje pastebejau ir as viema dalyka, kad mano 2 kartos q pakelus ant domkrato viena priekini rata, masina jau nebevaziuoja, nepriklausomai nuo to ar ji su ijungta blokiruote ar ne... bet jei blokiruote ijungta ,automatiskai isjungiama abs sistema,tai informuoja oranzine lempute skydelyje ir nepriklauso nuo to ar blokiruote ijungta ar isjungta paspaudus tik truputi stabziu pedala masina pradeda lipti nuo domkrato,esu isitikines,kad ir nusoktu, tai kaip cia gaunas kaip 3 ar 4 q karta? pas man audi 100 avant q 90metu

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
o torsen difas kaip veikia darant posuki?, juk jeigu jis perduoda sukima tam ratui kuris maziau sukas, tai jau iseitu transmisijos lauzymas ir pan.

Na darkarta DEMESIJAUS : torsenas NE PERDUODA SUKIMA TAM RATUI KURIS MAZIAU SUKASI, O PERSKIRSTO SUKIMO MOMENTA TAM VELENUI, KURIS RODO DIDESNI PASIPRIESINIMA SANTYKIU 80/20. VIENAS IS TORSENU PRIVALUMU YRA TAS, KAD JIS NETRUKDO VELENAM SUKTIS SKIRTINGAIS GREICIAIS!!!!!!! darant posuki idealiom salygom (BET NE VISADA !!!! )  didesni pasipriesinima rodys vidineje posukio puseje esantis ratas. Vel gi idealiom salygom jam (vidiniam ratui) teks 80 proc. sukimo momento, o isoriniui 20 proc sukimo momento. ir sie ratai gales suktis skirtingais greiciais be problemu. Vel gi imant kitas idialias salygas (darant staigu posuki) del ratu sukimosi greicio skirtumo isorinis ratas gali nerodyti jokio pasipriesinimo, taigi torsenas veiks kaip open difas ir velgi paprasciausisi mes ta posuki padarysim.

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
aha beje pastebejau ir as viema dalyka, kad mano 2 kartos q pakelus ant domkrato viena priekini rata, masina jau nebevaziuoja, nepriklausomai nuo to ar ji su ijungta blokiruote ar ne... bet jei blokiruote ijungta ,automatiskai isjungiama abs sistema,tai informuoja oranzine lempute skydelyje ir nepriklauso nuo to ar blokiruote ijungta ar isjungta paspaudus tik truputi stabziu pedala masina pradeda lipti nuo domkrato,esu isitikines,kad ir nusoktu, tai kaip cia gaunas kaip 3 ar 4 q karta? pas man audi 100 avant q 90metu

zinoma, kadangi centre esanti torsenas tampa paprastu open difu. ijungus bet kokia "kieta blokiruote" ABS visada isjungiamas (tas pats ir pirmoje q kartoje ir visose masinose kuriops turi bent viena kieta blokiruote). Sublokavus bet kuri difa ABS veikimas yra neimanomas! kadangi vieno cioziancio rato ABS tratejimas persiduos ir i kita rata, kuris kietai blokiruotes sukabintas su tratanciu ratu (NORS GALBUT TO VISAI IR NEREIKIA !). tokioje situacijoje negali veikti ir jokios kitos sistemos pvz stabilumo kontroles (nors ju ir nebudavo 1q ir 2 q kartose, bet jeifu butu  - jos irgi butu autoomatiskai isjungiamos sublokavus bet kuri difa). spaudziant stabdi tu is open difo vel graziniesi torsena, kadangi stabdziai padidina sukimo momento poreiki laisvai besisukanciam rataui - pvz laisvai besisukantis ratas rodo 1 nm pasipriesinima, o kad pasukti kita reikia 10 nm jegos, gaunam santyki 10/90. tokiu santykiu torsenas negali perskirstyti jegos ir veikia kaip open difas. paspaudus stabdi tarkime kiekvienam ratui padidiname pasipriesinima 20nm ir gaunam, kad norint ratus prasukti reikia - laisvai kabanciam ore ratui 1+20 = 21 nm o kitam ant zemes 10+20=30 nm gaunam santyki 30/70 - o tai jau yra torseno kompetencijoje ir jis 70 proc sukimo momento nukreipia i rata kuris stovi ant zemes. (DEMESIO skaiciai yra isgalvoti ir realiose situacijose jie bus kitokie, juos paemiau bile kokius, kad lengviau aiskinti butu ir tai yra tik "algoritminis" paaiskinimas. realus skaiciai bus tiesiog kitokiu dydziu, bet santykiai ir principas bus tas pats). na o kalbant apie 4q, kur ratu sukimosi skirtumas yra lyginamas stabdziu pagalba ir nera jokiu kietu blokituociu - visos stabilumo kontroles, abs, antipraslydimai kuo puikiausiai gali veikti. is to ir reklamos apie neapsakoma sauguma ir stabiluma  :f
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Vasario 16, 12:10:26 sukūrė Biesas »

Neprisijungęs -Algirdas-

  • Įrašai: 81
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
o tas torsen difas labai skiriasi dydziu nuo paprasto?

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
ne

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18258
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Offtopic, bet biesai iš kur tiek kantrybės? Nes atėjus žiemai irgi daug šnekėjau per 3 temas kur kalbama apie quattro, bet jau nusibodo tą patį kartoti :)

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
na svarbu zmones suprastu :D na jau si karta tai jau buvau susibiesines :D bet tiek jau to.... sakau pasidarysiu parasa apie torsen ir difu veikimo principus, tai uzteks tik paptasta posta su vienu taskeliu padet ir viskas :D

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18258
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Jo, tik va būtų įdomu pastudijuoti 4 kartos plonybes, nes ten burtai su tais stabdžiais, tai veikia, tai ne. Nes klausimų daug o kaip yra tai neaišku :V Gal mėtos kokia a6 quattro lavonėlis ekspermentams? :D

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
jokiu ten burtu nera... viskas ten veikia kai veikia ir viskas ten neveikia kai neveikia :D va subarika koki gavus kur gali pats nusis tatyti sukimo momento santyki tarp priekines ir galiniu asiu..... ir dar su riboto slydimo priekiniu difu... va cia tai butu idomu :D

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18258
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Riboto slydimo priekyje??! Èia kur, subarikuose? ?!?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4 Atsakymai
1957 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Lapkričio 08, 20:34:50
sukūrė Arturiuxv6
0 Atsakymai
2653 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Kovo 14, 00:47:26
sukūrė Žiedinis
34 Atsakymai
18049 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Spalio 20, 20:36:14
sukūrė supramonas