Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą  (Skaityta 179657 kartus)

Neprisijungęs Tipdrill

  • Įrašai: 3
    • Žiūrėti profilį
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #150: 2011 Rugpjūčio 21, 17:42:52 »
Tai va toks kogero vienintelis varijantas ir yra jog perviririnti dugna.Esme yra padaryti pagal audi sport quattro struktura,tai taip ar taip tektu masina per puse pjaut.:)

Neprisijungęs Erikano

  • Įrašai: 79
    • Žiūrėti profilį
Biesas ,o tas galioja tik ant veskiu?pas mane pwz ant c4 93m 2.6q kazkas yra.Pwz apsisukinejant,arba isvietos pilnai susukus vaira ir pajudant bet tai jauciasi tik ant asfalto,ant zoles nieko. Tai jauciama stipri vibracija,kaip tai paaiskint?
pasikartosiu ir as situo klausimu..nesenai nusipirkau A6 C4 Q ir kaip pirmoji mano qvatrine ji mane gasdina su taja vibracija apsisukinejant..esme tokia, kad ant asfalto pilnai susukus vaira apsisukinejant jauciasi vibracija..vibruoja visas automobilis, kaip per tarka eitu..(pas mane automatas) jei apsisukinejama neduodant gazo, tada vibracijo nesijaucia, o jei spaudi gaza, tada tarkuoja kaip reikiant ir kuo daugiau gazo, tuo stipresnis vibro (galima butu lygint su vibro skiriamosiom juostom, ant kuriu uzleidus rata jauciasi vibro automobilyje)...padangos vienodos..nesuprantu ar "pratempineja ratus", bet manau, jog pratempinejant ratus jaustusi, kad jie prasitempineja, o ne automobilis vibruoja kaip mobiliako vibro skambutis...gal as klystu..info forume apie tai nerandu, tik vat kolega vytiokx paminejo tokia pat beda, tik nieks nieko nepaprotino..gal kas kokiu minciu pazers?

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
manau, kad tokio dalyko per foruma nepavyks diognazuoti. Iprastiniai "vaistai" nepadejo. Lankykis servise. Ne universaliam, kur tvarko visas masinas, bet ten kuri audukem uzsiema.

Neprisijungęs Erikano

  • Įrašai: 79
    • Žiūrėti profilį
manau, kad tokio dalyko per foruma nepavyks diognazuoti. Iprastiniai "vaistai" nepadejo. Lankykis servise. Ne universaliam, kur tvarko visas masinas, bet ten kuri audukem uzsiema.
ooo, su specializuotais servizais mano kaimuke sunkiai..kaip ir vaziuot masinyte vaziuoja, tai net nezinau ar cia verta servizuotis..tik keista,kad niekas nera susidures su tokiu "gedimu"..o ir siaip bent paspelioti galetumem cia draugiskai :H

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
tikrai daugelis yra susidures su tokiu gedimu tik nedaugelis yra isisprendes. o "gedimu" variantai prasideda nuo tokiu:
*skirtingos padangos;
*skirtingi padangu slegiai;
*blogas ratu suvedimas/isvirtimas;
*skirtingas ratlankiu EJ;
*abs davikliai;
ir t.t.

ir t.t.

Neprisijungęs zawedxi

  • Įrašai: 2791
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Telšiai
Biesas ,o tas galioja tik ant veskiu?pas mane pwz ant c4 93m 2.6q kazkas yra.Pwz apsisukinejant,arba isvietos pilnai susukus vaira ir pajudant bet tai jauciasi tik ant asfalto,ant zoles nieko. Tai jauciama stipri vibracija,kaip tai paaiskint?
pasikartosiu ir as situo klausimu..nesenai nusipirkau A6 C4 Q ir kaip pirmoji mano qvatrine ji mane gasdina su taja vibracija apsisukinejant..esme tokia, kad ant asfalto pilnai susukus vaira apsisukinejant jauciasi vibracija..vibruoja visas automobilis, kaip per tarka eitu..(pas mane automatas) jei apsisukinejama neduodant gazo, tada vibracijo nesijaucia, o jei spaudi gaza, tada tarkuoja kaip reikiant ir kuo daugiau gazo, tuo stipresnis vibro (galima butu lygint su vibro skiriamosiom juostom, ant kuriu uzleidus rata jauciasi vibro automobilyje)...padangos vienodos..nesuprantu ar "pratempineja ratus", bet manau, jog pratempinejant ratus jaustusi, kad jie prasitempineja, o ne automobilis vibruoja kaip mobiliako vibro skambutis...gal as klystu..info forume apie tai nerandu, tik vat kolega vytiokx paminejo tokia pat beda, tik nieks nieko nepaprotino..gal kas kokiu minciu pazers?

buvau rades kazkur forume, kad velenas granatu per trumpas buvo, tai vibravo net vaziuojant tiesiai, gal pas tave tas pats varijantas :V
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Rugsėjo 23, 16:28:21 sukūrė zawedxi »

Neprisijungęs Erikano

  • Įrašai: 79
    • Žiūrėti profilį
na nuejau ir pasimatavau slegi galinese padangose: kaire 1,7 atm, desine 2,2 atm (priekines ~2,1, 2,2)..nejau toks nezymus slegio skirtumas gali ka nors itakoti? zinoma rytoj nuleksiu iki degalines ir sulyginsiu slegi..bus matyt tada..bet kazkaip nesinori tiketi ?!? (-)

Neprisijungęs Tserber

  • Įrašai: 2348
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Bent jau man tai padejo kazkada :)

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Is patirties pas Q labai didele itaka vaziavimui turi "*blogas ratu suvedimas/isvirtimas;"  (+)

Neprisijungęs Erikano

  • Įrašai: 79
    • Žiūrėti profilį
na nuejau ir pasimatavau slegi galinese padangose: kaire 1,7 atm, desine 2,2 atm (priekines ~2,1, 2,2)..nejau toks nezymus slegio skirtumas gali ka nors itakoti? zinoma rytoj nuleksiu iki degalines ir sulyginsiu slegi..bus matyt tada..bet kazkaip nesinori tiketi ?!? (-)

slegio suvienodinimas nepadejo.

Neprisijungęs Tserber

  • Įrašai: 2348
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
o jankazo minetas atvejis atkrenta ar nesi dares suvedimo ? :)

Neprisijungęs Erikano

  • Įrašai: 79
    • Žiūrėti profilį
o jankazo minetas atvejis atkrenta ar nesi dares suvedimo ? :)
ne, nesu suvedinejes..qvatruke dar tik antra savaite vairuoju..bet viskas atrodo grazu, padangeles visos keturios vienodos apynaujes, nesimato jokio padilimo ar panasiai..buvau isemes ABS saugikli, - nieko..tas pats vibro..tik automatas i avariniu rezimu dirbo..

Neprisijungęs Gabriel

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2755
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #162: 2011 Lapkričio 06, 14:15:26 »
sakykit, kai turejau V8 4.2 tai kai is posukio iseidavau, tai buvo kad galas man nerealiai uzsinesdavao kad vos suvaldydavau, su A8 4.2 kazkaip sunkiau ta padaryti, ar cia gali buti kad galiniai reduktoriai kitokie ?

Neprisijungęs boogalooo

  • Įrašai: 662
    • Žiūrėti profilį
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #163: 2011 Lapkričio 06, 19:22:33 »
tai kad visai kitokia sistema q eina, kaip suprantu tavoji d2 yra? ir ten sukimo momenta i ratus reguliuoja edl'as stadbziu pagalba, pas mane tarkim buvo II kartos tai lygininat su draugelio d2 4.2 visai kitaip jinai valdosi, dabar perdaryta i 3 kartos torsena, laukiam ziemos sulyginti skirtumus  :)

Neprisijungęs Gabriel

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2755
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #164: 2011 Lapkričio 08, 21:56:23 »
o kaip perdaryt? nes kazkaip man norisi kad jinai duotu biski skersom is posukiu, taip cia d2. tu gal idejai  galini reduktoriu nuo v8?

Neprisijungęs boogalooo

  • Įrašai: 662
    • Žiūrėti profilį
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #165: 2011 Lapkričio 08, 22:25:28 »
nieko tu cia nepadarysi  ;) todel pakutuskem ziemai ir perka senesniu modeliu kvatrovas, pirkau is audziaus toki kryzminta varianta kai dejausi mehanika

Neprisijungęs MantasJM

  • Įrašai: 406
    • Žiūrėti profilį
Turiu klausima apie IV kartos Q. Tarkim pas visokias A4 galas "blokuojamas" iki 40km/h, o pas S4,RS4 iki 80km/h. Kas tai sprendzia ir valdo? ka keist, kad ir A4 "blokuotusi" iki 80km/h?

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Turiu klausima apie IV kartos Q. Tarkim pas visokias A4 galas "blokuojamas" iki 40km/h, o pas S4,RS4 iki 80km/h. Kas tai sprendzia ir valdo? ka keist, kad ir A4 "blokuotusi" iki 80km/h?
Nieko nepainioji? Pas A4 priekyje ir gale opendifai, ten tik stabdziai isikisa su atitinkamo rato pristabdymu  :V

Neprisijungęs MantasJM

  • Įrašai: 406
    • Žiūrėti profilį
As ta EDL vadinu kaip blokuotoja, nes nesurandu kito zodzio. O yra taip: "EDL works at speeds up to 40kph (25mph), on more powerful versions (S4/S6/S8) - up to 80kph (50mph)". Tai kas pas Skes skiriasi? Abs blokas? Kas ta EDL valdo ir liepia jam dirbt iki 80km/h?

Neprisijungęs creed

  • Įrašai: 30
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
ne tik audi, bet ir visu kitu auto sistemos testai

AWD sistems wars (testing) on rollers

Neprisijungęs robertass

  • Įrašai: 181
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
I kartos centras blokuojasi rankiniu butu kas tada atsitinka ? prieksi galas gauna po 50 nepaisant skirtingu sukibimu?

Neprisijungęs zawedxi

  • Įrašai: 2791
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Telšiai
1moj kartoj, I padetis sukerta is abieju asiu per diferenciala ir vercia suktis priklausomai nuo sukibimo min 1na priekini ir 1na galini, o II padetis vercia nepriklausomai nuo sukibimo suktis minimaliai 3is ratus: abu galinius ir 1na priekini per difa.

Neprisijungęs robertass

  • Įrašai: 181
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
o II kartoj centre torsenas ta pati atlieka ?

Neprisijungęs zawedxi

  • Įrašai: 2791
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Telšiai
o II kartoj centre torsenas ta pati atlieka ?
torsenui reikia pasipriesinimo i abu galus, jei 1na rata i ora iskeli jis i ora galia ir perduoda. turi but 1/5dalis apkrovos bent kazkuriai pusei, kad suktu i abu galus.

Neprisijungęs robertass

  • Įrašai: 181
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
nesuprantu apie naujesnes deklaruoja kad perduoda ten kur gauna didesni sukibima bet pvz va cia neisvaziuoja
Comparativa sistema BMW Xdrive Mercedes 4Matic Audi Quattro

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4 Atsakymai
1961 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Lapkričio 08, 20:34:50
sukūrė Arturiuxv6
0 Atsakymai
2654 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Kovo 14, 00:47:26
sukūrė Žiedinis
34 Atsakymai
18063 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Spalio 20, 20:36:14
sukūrė supramonas