Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą  (Skaityta 179508 kartus)

Neprisijungęs tauraginis

  • Įrašai: 1382
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #275: 2013 Lapkričio 17, 18:24:48 »
o tai gali kaltas del to buti pas mane parejes abs tas blokas kur po kapotu prie varikilio stovi? Vakar diagnsotika dare ir rado ten klaida..
sunka pasakyti. ta lengva patikrinti, atjungus abs, elektronika nebeturetu jokios itakos ir liktu tik plika mechanika.

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #276: 2013 Lapkričio 17, 19:13:27 »
sunka pasakyti. ta lengva patikrinti, atjungus abs, elektronika nebeturetu jokios itakos ir liktu tik plika mechanika.
Buri, supratima turi, kazkur kazka girdejei... Abs jokios itakos nedaro, cia zmogus turi antros kartos quattro sistema (kaip suprantu, jei ne prasom patikslinti) visa elektronika sioj sistemoj tik galinio reduktoriaus blokiruote kuri vakuumo pagalba blokuojasi paspaudus mygtuka :D va tau ir visa cia elektronika, o ABS dirba sau pagal paskirti transmisijai jokios itakos nesudarydama.

Neprisijungęs vyras16

  • Įrašai: 360
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #277: 2013 Lapkričio 17, 19:21:13 »
Sistema pas mane jau IV kartos. Pirma kiek suprantu pas visas b2 ten kur mechaniskai blokuojas, antra pas b3 kur vakuumas, trecia pas v8, o ketvirta jau pas mane su edl (electronic diferential lock). Tai va butu kokia antra karta tai viskas aisku man butu ten :)

Neprisijungęs RACKUS

  • Įrašai: 728
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #278: 2013 Lapkričio 17, 19:27:01 »
NE, tiesiai vaziuojant visi ratai sukasi vienodu greiciu, todel gali net su uzvirintais difercinalais vaziuoti be jokiu problemu :D
noreciau paziuret kaip tu vaziuoji su uzvirintais "daugiskaita!" Diferencialais :-) su 4 karta
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Lapkričio 17, 19:29:12 sukūrė RACKUS »

Neprisijungęs tauraginis

  • Įrašai: 1382
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #279: 2013 Lapkričio 17, 19:29:08 »
Buri, supratima turi, kazkur kazka girdejei... Abs jokios itakos nedaro, cia zmogus turi antros kartos quattro sistema (kaip suprantu, jei ne prasom patikslinti) visa elektronika sioj sistemoj tik galinio reduktoriaus blokiruote kuri vakuumo pagalba blokuojasi paspaudus mygtuka :D va tau ir visa cia elektronika, o ABS dirba sau pagal paskirti transmisijai jokios itakos nesudarydama.
[/quote
Buri, supratima turi, kazkur kazka girdejei... Abs jokios itakos nedaro, cia zmogus turi antros kartos quattro sistema (kaip suprantu, jei ne prasom patikslinti) visa elektronika sioj sistemoj tik galinio reduktoriaus blokiruote kuri vakuumo pagalba blokuojasi paspaudus mygtuka :D va tau ir visa cia elektronika, o ABS dirba sau pagal paskirti transmisijai jokios itakos nesudarydama.

atsiprasau, bet kalba ejo apie IV karta, o kai kalba eis apie II karta, tada pasakysiu ka esu apie ja kazkur girdejas :)

Neprisijungęs tauraginis

  • Įrašai: 1382
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #280: 2013 Lapkričio 17, 19:32:15 »
noreciau paziuret kaip tu vaziuoji su uzvirintais "daugiskaita!" Diferencialais :-) su 4 karta
o ka tikiesi pamatyti jei vaziuoji tiesiai?? :) (tikiuosi zinai kokia diferencialu funkcija)

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #281: 2013 Lapkričio 17, 19:33:59 »
atsiprasau, bet kalba ejo apie IV karta, o kai kalba eis apie II karta, tada pasakysiu ka esu apie ja kazkur girdejas :)
Atsiprasau, galvojau kalba eina apie 2 karta ;)

Neprisijungęs RACKUS

  • Įrašai: 728
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #282: 2013 Lapkričio 17, 19:39:49 »
o ka tikiesi pamatyti jei vaziuoji tiesiai?? :) (tikiuosi zinai kokia diferencialu funkcija)
jei masina vaziuoja tiesiai tai diferencialu gali  visai nebut:D bet kokia prasme is tokios masinos jei vaziuos tik tiesiai
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Lapkričio 17, 19:41:25 sukūrė RACKUS »

Neprisijungęs tauraginis

  • Įrašai: 1382
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #283: 2013 Lapkričio 17, 19:48:16 »
jei masina vaziuoja tiesiai tai diferencialu gali  visai nebut:D bet kokia prasme is tokios masinos jei vaziuos tik tiesiai
:) teisingai...... be cia tu rasei
Citata
:think:tai tokiu aveju kazkiokios pasekmes turi buti ir vaziuojant tiesiai :think:

Neprisijungęs RACKUS

  • Įrašai: 728
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #284: 2013 Lapkričio 17, 19:57:25 »
:) teisingai...... be cia tu rasei
as nes pas mane 8a priekines padangos beviek kaip naujos o gale tik puse,keistos visos katru,tai manau yra pasekme to galiniu ratu prabuksavmo nes ir pas mane jis jautciasi
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Lapkričio 17, 20:00:20 sukūrė RACKUS »

Neprisijungęs vyras16

  • Įrašai: 360
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #285: 2013 Lapkričio 17, 20:06:26 »
Bet tarkim ir pas tave norint apsisukti kad ir 180 laipsniu is vietos susukus vaira dreba gale viskas ir girdis kaip vienas ratas prasisuka vos ne vietoj? Kazkaip greitai vaziuojant imant koki didensi posuki taip nesijaucia nieko, gal ziema pasijaus kai skersa uzmes is nieko :)

Neprisijungęs RACKUS

  • Įrašai: 728
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #286: 2013 Lapkričio 17, 20:12:15 »
Bet tarkim ir pas tave norint apsisukti kad ir 180 laipsniu is vietos susukus vaira dreba gale viskas ir girdis kaip vienas ratas prasisuka vos ne vietoj? Kazkaip greitai vaziuojant imant koki didensi posuki taip nesijaucia nieko, gal ziema pasijaus kai skersa uzmes is nieko :)
viskas taspats kaip tu sakai,as dabar bandziau ant zoles tai meta gala jopapa kaip su kokiu bmw

Neprisijungęs vyras16

  • Įrašai: 360
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #287: 2013 Lapkričio 17, 20:17:45 »
viskas taspats kaip tu sakai,as dabar bandziau ant zoles tai meta gala jopapa kaip su kokiu bmw
O tai visalaik pas tave taip? Mechanine deze? :think:

Neprisijungęs RACKUS

  • Įrašai: 728
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #288: 2013 Lapkričio 17, 20:25:25 »
O tai visalaik pas tave taip? Mechanine deze? :think:
taip mech.ar visalaik:think:,matai dar nelabai senei ja pirkes,pas mane jinai 2 men bet man ytarimas kilo del padangu nusidevejimo,ir tas pats kartais budavo pas eks a6 c4 tdi q, bet ten ant padangu nepastebejau tik vibracija ant posukiu letu

Neprisijungęs vyras16

  • Įrašai: 360
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #289: 2013 Lapkričio 17, 20:28:31 »
Na as ja ir tik nepilna savaite turiu, bet kai jau anksciau minejau ir pirkau su pardavejo teigimu kad ale reduktorius keistas ir kodai netinka ir bla bla bla :) bet viskas ten tinka. Vakar dar diagnostika dariau tai rado kaip ir minejau kad tas abs valve kur tipo po kapotu nedirba jam ir abs daviklis galinio kairio rato nedirba...

Neprisijungęs RACKUS

  • Įrašai: 728
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #290: 2013 Lapkričio 17, 20:32:19 »
Na as ja ir tik nepilna savaite turiu, bet kai jau anksciau minejau ir pirkau su pardavejo teigimu kad ale reduktorius keistas ir kodai netinka ir bla bla bla :) bet viskas ten tinka. Vakar dar diagnostika dariau tai rado kaip ir minejau kad tas abs valve kur tipo po kapotu nedirba jam ir abs daviklis galinio kairio rato nedirba...
to dalyko neytakoja abs ar edl tai tik pagalbines sistemos ir pas mane jos veike idealiai o beda vistiek yra:-)

Neprisijungęs tauraginis

  • Įrašai: 1382
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #291: 2013 Lapkričio 17, 20:33:20 »
:D jei nera ESP ir apsisukdamas duosi gazo, tai tikrai eisi skersas net jei masina visiskai tvarkinga. pvz maniske vakar, 180 laipsniu apledejusiame posukyje, ejo skersa su klyksmais (is zmonos puses :D )

Neprisijungęs RACKUS

  • Įrašai: 728
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #292: 2013 Lapkričio 17, 20:46:41 »
:D jei nera ESP ir apsisukdamas duosi gazo, tai tikrai eisi skersas net jei masina visiskai tvarkinga. pvz maniske vakar, 180 laipsniu apledejusiame posukyje, ejo skersa su klyksmais (is zmonos puses :D )
taip pas mane nera esp ,bet as tik vos gazo aisku zole slapia:-],bet padangu nusidevejimas  pasako  kad kazkas negerai,ir cia mano ne pirma ir ne antra q bet tuos galiniu padangu prabuksavimus pastebejau tik  pas turetas a8 97 ir a6 c4 tdi q 95metu

Neprisijungęs vyras16

  • Įrašai: 360
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #293: 2013 Lapkričio 17, 21:01:53 »
idomu butu dar isgirst tokiu modeliu turetuju pastbejimu gal vis del to cia normalu yra :) bet kazi...(H-)

Neprisijungęs RACKUS

  • Įrašai: 728
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #294: 2013 Lapkričio 17, 21:04:03 »
nenormalu :-)

Neprisijungęs RACKUS

  • Įrašai: 728
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #295: 2013 Lapkričio 17, 21:10:35 »
idomu butu dar isgirst tokiu modeliu turetuju pastbejimu gal vis del to cia normalu yra :) bet kazi...(H-)
o tavo masina stabiliai stovi ant kelio:think:

Neprisijungęs vyras16

  • Įrašai: 360
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #296: 2013 Lapkričio 17, 21:17:28 »
Vaziuojant nelygiu keliu jauciasi gale kazkoks plaukiojimas ir draugas vaziavo is galo tai sake biski matosi kai per duobes vaziuoji, kad suplaukioja... Aisku nestipriai bet kazkas jauciasi. O pas tave?

Neprisijungęs RACKUS

  • Įrašai: 728
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #297: 2013 Lapkričio 17, 21:25:40 »
yra irgi kazkas,uztenka vaziujant 100 /120 km specialiai vos vaira stuktelt ir lyk jaucias kad sikna nori lenkt prieki ps ta praejo be problemu net prasiau kad ziuretu del ko taip galetu but ,sako atsok viskas cia gerai tik sarnyra priekini viena pasikeisk :-{

Neprisijungęs vyras16

  • Įrašai: 360
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #298: 2013 Lapkričio 17, 21:31:43 »
Nu jo.. :) as ir nezinau nuo ko cia pradet man ziuret ja... nes bijau kad tas reduktorius nesubirtu kada, nes jam apkrova kokia pareina.. Ir ziema bijau kad nenulekciau kur ant posukio :D Aisku, gal ir gerai uzklimpus kai abu ratai sukas, bet sakau as ja buvau ant dankratu issikeles ir prieki ir gala po viena rata ir gale tik vienas sukosi jis :)

Neprisijungęs RACKUS

  • Įrašai: 728
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #299: 2013 Lapkričio 17, 21:36:18 »
Nu jo.. :) as ir nezinau nuo ko cia pradet man ziuret ja... nes bijau kad tas reduktorius nesubirtu kada, nes jam apkrova kokia pareina.. Ir ziema bijau kad nenulekciau kur ant posukio :D Aisku, gal ir gerai uzklimpus kai abu ratai sukas, bet sakau as ja buvau ant dankratu issikeles ir prieki ir gala po viena rata ir gale tik vienas sukosi jis :)
o tu rankiny truktelk turetu atsigaut priekis:-)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4 Atsakymai
1957 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Lapkričio 08, 20:34:50
sukūrė Arturiuxv6
0 Atsakymai
2654 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Kovo 14, 00:47:26
sukūrė Žiedinis
34 Atsakymai
18056 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Spalio 20, 20:36:14
sukūrė supramonas