Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą  (Skaityta 179629 kartus)

Neprisijungęs vyras16

  • Įrašai: 360
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #250: 2013 Lapkričio 13, 22:12:12 »
Man kaip tik atvirksciai jei su gazu apsisukineju nesijaucia to vibravimo, jei is leto tai net baisu darosi... Padangos tikrai vienodos su vienodu rastu ir slegiu... As ir is pradziu kaltinai reduktoriu, bet, kad jis nei uzia nei dauzos tiesiai vaziuojant, ji pakeisti bet kada galiu manau.. bet va gal beda cia kazkur kitur, gal koks abs/eds blokas sugedes? Gal diagnostika padetu?

Neprisijungęs JonukasP

  • Įrašai: 939
    • Žiūrėti profilį
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #251: 2013 Lapkričio 13, 22:30:59 »
Gal, gal, gal.. Nu blemba, čia tik nusipirkęs šitą pastebėjai, ar jau žinojai, kad sugedusį perki? Aišku, gal čia ir mizeris, bet man nekiltų ranka pinigus mokėt, prieš tai neišsiaiškinus :think:

Neprisijungęs vyras16

  • Įrašai: 360
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #252: 2013 Lapkričio 13, 22:36:13 »
Jau pirkau su tokiu defektu ir pardavejes aisku perikupas sake, kad reikia keisti reduktoriu ale idetas ne toks koks priklauso pagal koda. Aisku amsinos kaina buvo nedidele o daugiau defektu kaip ir nepastebeta tai ir nupirkta, bet cia jau neitema sitas. Esme, kad palindus po apacia nesimato kad tas reduktorius butu nesenai keistas. Viskas purvina parudije ir tepalauota kai kur kaip priklauso :) ir mano nuomone jei reduktorius nebutu toks pagal koda tai prie ko cia ratai blokuotis turi? Tai va ir ieskau zmoniu nusimananciu apie tai ar tu kuriem taip yra buve...

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #253: 2013 Lapkričio 13, 22:43:00 »
jei neklystu tai pas c3 ir pas c4 tokiopat formos reduktorius, visi tvirtinimai tokie pat, jei uzdetas nuo 2 kartos ir kokiu nors budu uzstrigo sublokavimas, tai gali buti kad ir ne toks koks priklauso ir netaip veikia.... manau pasikelk ant pakelejo ir pasukiok ratus, jei nesusiblokaves, tai turetu viena rata sukant kitas suktis atvirksciai ;)

Neprisijungęs vyras16

  • Įrašai: 360
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #254: 2013 Lapkričio 13, 22:44:19 »
Na cia siandien prisirankiojau info, dekui visiem, rytoj eisiu bandyti ir ziureti, bet dar nuojauta kankina kad grysiu cia su ta beda :)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #255: 2013 Lapkričio 13, 23:19:01 »
diffo ir gr. dėžės kodą kai rasi į temą parašyk

Neprisijungęs JonukasP

  • Įrašai: 939
    • Žiūrėti profilį
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #256: 2013 Lapkričio 14, 02:08:19 »
Dar gali pakelt vieną mašinos šoną čiut čiut, kad ratai vairuotojo pusės jau žemės nekabintų, ir pabandyt važiuot. Jei "surakinta" galas - nuvažiuosi nuo donkrato, jei ne - suksis tik ore kabantys ratai. Paprasčiau namie, nei rast keltuvą ar visą galą pakelt, manau.

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #257: 2013 Lapkričio 14, 02:39:53 »
gal geriau tokiu triuku nereikia, nes siaip jei abs veikiantis, tai turetu nuvaziuot nuo donkrato, cia gi ne antra karta :think:

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #258: 2013 Lapkričio 14, 07:59:25 »
ei, kolegos, jei jau sako kad kujova reduktoriu idejo, bijau kad bus ne to perdavimo vistiek :))


jo, 4karta turi sokt nuo donkrato, bet kai suportai apkirmije, ne pas visus veikia efektyviai :D

Neprisijungęs vyras16

  • Įrašai: 360
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #259: 2013 Lapkričio 14, 17:19:54 »
Tai va patikrinau siandien kodus tai reduktoriaus kodas CKF, o dezes CVY kaip ir raso bagazinej esanciam lapuke. Toliau atsidariau kapota ir radau stai tokia staigmena besiknaisiodamas

Fyske buvo atjungta jau...
As paemiau ja ir pajungiau :) siaip jau kiek suprantu reiktu keisti man ta bloka, gal zinot ju kainas?
Tada paemiau ir issikeliau masina dankratu viena galini ir viena priekini rata. Uzsikuriau ir vaziuojant tik ir sukas vienas priekinis ir vienas galinis ratai, nekrenta nuo dankratu? Tai kaip iseina galas nesiblokuoja jau? (H-):think:

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #260: 2013 Lapkričio 14, 17:50:16 »
Teip iseina kad nesiblokuoja ;) jei blokiruote veiktu, galui susiblokavus ore suktis pasiliktu tik priekinis ratas ir nuo demokrato nenumestu masinos :)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #261: 2013 Lapkričio 15, 11:01:16 »
šiaip ne taip atradau, tiek cvy tiek ckf yra 37/9 (4.11), t.y. vienodo perdavimo reduktoriai. Mano hipotezė atmetama :)

O tai abs veikia?

Neprisijungęs vyras16

  • Įrašai: 360
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #262: 2013 Lapkričio 15, 12:11:27 »
Nezinau kaip patikrint dabar abs nes jauciu diskai kreivi nes musa labai pas tabdzius. Tik man itartina kodel abs lempute nedega :)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #263: 2013 Lapkričio 15, 12:12:33 »
ant žvyro :D įjungus degimą užsidega abs lemputė?

Neprisijungęs vyras16

  • Įrašai: 360
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #264: 2013 Lapkričio 16, 18:52:44 »
nedega ji visai, man rodos issukta ji yra :) ryt patikrinsiu. Tai vistiek nesuprantu kodel kai ant dankrato paikeliu nesiblokuoja galas, o siandien stebejau kai ant asfalto susukes vaira dariau posuki is leto abu ratai sukosi, vienas kaip priklauso kitas vietoj prasikasdamas (H-)

Neprisijungęs tauraginis

  • Įrašai: 1382
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #265: 2013 Lapkričio 16, 19:24:04 »
nedega ji visai, man rodos issukta ji yra :) ryt patikrinsiu. Tai vistiek nesuprantu kodel kai ant dankrato paikeliu nesiblokuoja galas, o siandien stebejau kai ant asfalto susukes vaira dariau posuki is leto abu ratai sukosi, vienas kaip priklauso kitas vietoj prasikasdamas (H-)
tas pats atsitinka kai neveikia centrinis reduktorius. kadangi apsisukant visi ratai sukasi skirtingu greiciu, tai ima prasokineti galinis ratas (nes galas lengvesnis negu priekis)

Neprisijungęs vyras16

  • Įrašai: 360
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #266: 2013 Lapkričio 16, 19:47:44 »
tas pats atsitinka kai neveikia centrinis reduktorius. kadangi apsisukant visi ratai sukasi skirtingu greiciu, tai ima prasokineti galinis ratas (nes galas lengvesnis negu priekis)
centrinis tai cia tas kur dezej stovi?

Neprisijungęs tauraginis

  • Įrašai: 1382
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #267: 2013 Lapkričio 17, 13:19:00 »
centrinis tai cia tas kur dezej stovi?
tiksliau uz dezes (gale)

Neprisijungęs RACKUS

  • Įrašai: 728
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #268: 2013 Lapkričio 17, 16:17:04 »
 :think:
tas pats atsitinka kai neveikia centrinis reduktorius. kadangi apsisukant visi ratai sukasi skirtingu greiciu, tai ima prasokineti galinis ratas (nes galas lengvesnis negu priekis)
tai tokiu aveju kazkiokios pasekmes turi buti ir vaziuojant tiesiai :think:

Neprisijungęs vyras16

  • Įrašai: 360
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #269: 2013 Lapkričio 17, 16:36:01 »
Bet jus man paaiskinkit kaip centrinis reduktorius itakoja galini? Juk jis vistiek tik kardana suka ir viskas, o galinis blokuojas jau del kazko kito kiek bent as suprantu visa principa :think:

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #270: 2013 Lapkričio 17, 17:07:03 »
nu sunku patikėt kad kažkas kirstūsi viduje. reik lupt lauk ir žiūrėti

Neprisijungęs vyras16

  • Įrašai: 360
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #271: 2013 Lapkričio 17, 17:43:01 »
Tai va dabar man klausimas cia gedimas mechaninej ar elektroninej dalyje:think: bet siaip kazkokie davikliai ar kazkas pnasaus turi buti tame reduktoriuje ar kaip ten paskirsto katra rata sukt? Siaip man ta IV karta mistika yra vis dar.

Neprisijungęs tauraginis

  • Įrašai: 1382
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #272: 2013 Lapkričio 17, 18:05:20 »
:think:tai tokiu aveju kazkiokios pasekmes turi buti ir vaziuojant tiesiai :think:
NE, tiesiai vaziuojant visi ratai sukasi vienodu greiciu, todel gali net su uzvirintais difercinalais vaziuoti be jokiu problemu :D

Neprisijungęs tauraginis

  • Įrašai: 1382
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #273: 2013 Lapkričio 17, 18:08:38 »
Tai va dabar man klausimas cia gedimas mechaninej ar elektroninej dalyje:think: bet siaip kazkokie davikliai ar kazkas pnasaus turi buti tame reduktoriuje ar kaip ten paskirsto katra rata sukt? Siaip man ta IV karta mistika yra vis dar.
ten viskas veikia mechaniskai, elektronika isikisa tik per EDL, bet ji ta daro per stabzius, o ne per diferencialus.

Neprisijungęs vyras16

  • Įrašai: 360
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Visa tiesa apie keturių ratų pavarą
« Atsakymas #274: 2013 Lapkričio 17, 18:19:59 »
o tai gali kaltas del to buti pas mane parejes abs tas blokas kur po kapotu prie varikilio stovi? Vakar diagnsotika dare ir rado ten klaida..

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4 Atsakymai
1960 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Lapkričio 08, 20:34:50
sukūrė Arturiuxv6
0 Atsakymai
2654 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Kovo 14, 00:47:26
sukūrė Žiedinis
34 Atsakymai
18059 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Spalio 20, 20:36:14
sukūrė supramonas