Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?

Autorius Tema: Dujos,iranga,problemos t.t  (Skaityta 130428 kartus)

Neprisijungęs slashas

• Įrašai: 7760
    • Žiūrėti profilį
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1725: 2017 Liepos 18, 17:49:37 »
ale sako forumietis nevopros, bet nezinau, man nepasiseke, nuvaziavus sake reikia keist zeklerius, kai paklausiau tai kaip ir kas, prasidejo kad reikia matuoti, ziuret, neaisku kiek uztruks, zodziu, pasikeisk pats. Nezinau, gal del to kad salta buvo lauke ar kad ne nuotaikoj, dirbt nenorejo :V
Jokių problemų aš su juom neturėjęs, patiko, kad tvarkingai montuoja, o ne belekaip kur tik papuola...

Ypač patinka variantai kai per Pvz liuko drenažą laidus praveda ir salonas paskęsta nuo lietaus vandens, čia toks atvejis iš brc ;)

Neprisijungęs DjBooS

• Įrašai: 862
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #1726: 2017 Liepos 18, 17:53:57 »
Jokių problemų aš su juom neturėjęs, patiko, kad tvarkingai montuoja, o ne belekaip kur tik papuola...

Ypač patinka variantai kai per Pvz liuko drenažą laidus praveda ir salonas paskęsta nuo lietaus vandens, čia toks atvejis iš brc ;)
nu vat sakau, kad ir man visi gyre ji, bet nuvaziavus pasikrapstyt nelabai norejo, tai durna ispudi susidariau. del montavimo tai gal, bet kai jam parodziau kaip pas mane buvo sumontuoto irgi pakankamai zinomo ir ,,neblogo" dujininko tai nenorejo patiket kad tai belekaip sukrove.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Neprisijungęs slashas

• Įrašai: 7760
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #1727: 2017 Liepos 18, 17:55:09 »
nu vat sakau, kad ir man visi gyre ji, bet nuvaziavus pasikrapstyt nelabai norejo, tai durna ispudi susidariau. del montavimo tai gal, bet kai jam parodziau kaip pas mane buvo sumontuoto irgi pakankamai zinomo ir ,,neblogo" dujininko tai nenorejo patiket kad tai belekaip sukrove.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Tai viso "dujininkai" nemėgsta kitų montuotų dujų, nes daug laiko sliekų ieškojimui, o pinigai maži ;)

Neprisijungęs Vilius c

• Įrašai: 54
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #1728: 2017 Liepos 20, 18:09:37 »
Dėkui už nuomones. Manau teks išrinkti, praeiti TA ir vėl sudėti. Neapsimoka man tiek investuoti...

Jei planuoji važiuoti dar bent 20kkm tai apsimoka susitvarkyti.
Net ęduom palyką, kokia yra kaina pasamdyti kažką nuimt-uždėt balioną+reduktorių+purkštukus. Minus TA priemokos už dujų įrangos patikrinimą kaina.
Jei pats darysi - sąnauda +/- tapati, nes skirsi savo pastangų ir laiko, kurį tuo metu galėtum leisti su malonumu, poilsiui.

Mano balionui šiemet sukakojo 12 metelių, ko pasekoje sprendžiau dilemą ar keist į naują, ar daryt patikrinimą 4 metams už 60e. Pasirinkau nenaudotą 4 metų senumo (2013 m. gamybos) Atramos balioną, pakeitėme su pažįstamu dujininku kartu, paėmė 12e už darbą. Bet užsiknisau, kitą kartą geriau sumokėčiau daugiau kad nereiktų pačiam dulkintis.