Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Dujos,iranga,problemos t.t  (Skaityta 366729 kartus)

Neprisijungęs gataz

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1750: 2017 Spalio 02, 16:36:05 »
Pas tėvą buvo išorėje bakas, tai pašveisdavom šepečiu ir rūdžių surišėju su dažais užvarydavom.
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1751: 2017 Spalio 02, 21:37:10 »
Pas tėvą buvo išorėje bakas, tai pašveisdavom šepečiu ir rūdžių surišėju su dažais užvarydavom.
Buvo ir pas mus išorėje, tai prieš dedant gerai antikoroziniu padengemė ir atlaikė 6 metus, nors stovėjo ant džipo ir pastoviai gaudavo akmenų ar dar kokio brudo, taip niekad ir nepasirodė rūdys, šiaip iš vidaus jie irgi gerai rudyja, nes mūsų dujose pakankamai daug vandens...

Neprisijungęs AuG3

  • Įrašai: 3000
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1752: 2017 Lapkričio 01, 18:23:27 »
Kas gali buti? Keiciau lemputes ir pries keiciant teko ardyti oro filtro deze. Salia jos yra reduktorius. Uzkurus dujos isijungia ir iskart issijungia.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1753: 2017 Lapkričio 02, 10:51:54 »
manau,kreivos rankos

Neprisijungęs AuG3

  • Įrašai: 3000
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1754: 2017 Lapkričio 02, 11:15:48 »

Neprisijungęs arunas666

  • Įrašai: 1214
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1755: 2017 Lapkričio 02, 23:11:05 »
Kas gali buti? Keiciau lemputes ir pries keiciant teko ardyti oro filtro deze. Salia jos yra reduktorius. Uzkurus dujos isijungia ir iskart issijungia.


Sent from my iPhone using Tapatalk
kur kranas yra laida gal patempei nera kontakto ir meta atgal y bendza

Neprisijungęs AuG3

  • Įrašai: 3000
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1756: 2017 Lapkričio 03, 09:43:10 »
Buvo atkubusi fiškutė vieno purkštuko :-)

Neprisijungęs zygizas

  • Įrašai: 4
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1757: 2017 Lapkričio 15, 16:57:15 »
Sveiki, 2.0l 66kw ant duju nepriima gazo, dūsta variklis. Kame bėdos?

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1758: 2017 Lapkričio 15, 16:59:37 »
Sveiki, 2.0l 66kw ant duju nepriima gazo, dūsta variklis. Kame bėdos?
Nepyk, bet su tokiais klausimais, gausi ir tokį pat atsakyma. Nei kokia mašina, nei kelinti metai, nei kokia dujų įranga, ar buriam iš kavos tuščiu? Galim tada iškart tiesiog pakeist visą dujų įranga ir tikrai pradės veikti.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk


Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1759: 2017 Lapkričio 15, 18:30:16 »
Sveiki, 2.0l 66kw ant duju nepriima gazo, dūsta variklis. Kame bėdos?


Neprisijungęs Kostasluk

  • Įrašai: 118
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1760: 2017 Lapkričio 20, 13:27:32 »
Toks klausimas, Pas mane stovi Valtek 3om purkstukai (Mėlini) ir jie jau jaučiu kad į pabaigą, nes pravažiuota su jais daug, plius buvo viena varža jau numirusi (Nebedirbo purkštukas) keitė kita, dabar pastovėjus igiau kamstyje, buna kad vėl kienas purkštukas atsijungia ir nebedirba.  Klausimas toks. Jei nusipirkčiau naujus Valtek purkštukus 3om ( Raudonus, nes melini matomai senas modelis, ju niekur nerandu) ir pats pasikeisčiau.  Persukčiau Nipelius iš seno į naują ir viską pajungčiau. Man nereikia nieko kalibruoti ar jungti prie kompo ir kazka nustatinėti? 

Neprisijungęs oramo

  • Įrašai: 1049
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kretinga
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1761: 2017 Lapkričio 20, 13:40:29 »
Toks klausimas, Pas mane stovi Valtek 3om purkstukai (Mėlini) ir jie jau jaučiu kad į pabaigą, nes pravažiuota su jais daug, plius buvo viena varža jau numirusi (Nebedirbo purkštukas) keitė kita, dabar pastovėjus igiau kamstyje, buna kad vėl kienas purkštukas atsijungia ir nebedirba.  Klausimas toks. Jei nusipirkčiau naujus Valtek purkštukus 3om ( Raudonus, nes melini matomai senas modelis, ju niekur nerandu) ir pats pasikeisčiau.  Persukčiau Nipelius iš seno į naują ir viską pajungčiau. Man nereikia nieko kalibruoti ar jungti prie kompo ir kazka nustatinėti?
Manau kad veiks viskas puikiai be kalibracijos.

Neprisijungęs Kostasluk

  • Įrašai: 118
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1762: 2017 Lapkričio 20, 14:41:36 »
Šeip pas mane yra problema dar tokia. Su dujom man dega check'as, neva liesas mišinys. Lamda veikia ok, nes su bendzinu pravažiavus dieną-Check'as užgesta.  Panašu kad duju truputi pas mane mažai atsukta, nes dar  vieną dalyką pajaučiu (pas mane automatinė dėžė) kai stabdau sankrizoj iki visiško sustojimo staigiau, buna kad apsuku rodyklė nukremta nežymiai žemiau normos ir truputi poto šokteli (lyg gestu) o su bendzu viskas ok, stabdai, sustoji, o apsukos bam - į normą ir kaip styga stovi. Panašu kad duju pas mane mažai atsukta. Važiuoja, traukia, ar bendzinas ar dujos vienodai.Matomai labai minimalus kiekis ir jau kompas į tai reaguoja. Kaip tai išspręsti? pakanka tiesiog jungtis prie kompo ir kažką ten pazaisti ar čia jau mechaninio reikia krapštymo  :think:

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1763: 2017 Lapkričio 20, 17:29:02 »
Šeip pas mane yra problema dar tokia. Su dujom man dega check'as, neva liesas mišinys. Lamda veikia ok, nes su bendzinu pravažiavus dieną-Check'as užgesta.  Panašu kad duju truputi pas mane mažai atsukta, nes dar  vieną dalyką pajaučiu (pas mane automatinė dėžė) kai stabdau sankrizoj iki visiško sustojimo staigiau, buna kad apsuku rodyklė nukremta nežymiai žemiau normos ir truputi poto šokteli (lyg gestu) o su bendzu viskas ok, stabdai, sustoji, o apsukos bam - į normą ir kaip styga stovi. Panašu kad duju pas mane mažai atsukta. Važiuoja, traukia, ar bendzinas ar dujos vienodai.Matomai labai minimalus kiekis ir jau kompas į tai reaguoja. Kaip tai išspręsti? pakanka tiesiog jungtis prie kompo ir kažką ten pazaisti ar čia jau mechaninio reikia krapštymo  :think:
Su dujomis ir automatu man net su gerai sureguliuotomis dujomis panašiai būdavo su apsukomis. O dėl lieso mišinio tai reiktų dujų MAP lentelę pakoreguoti, kad daugiau dujų paduotų.

Neprisijungęs Kostasluk

  • Įrašai: 118
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1764: 2017 Lapkričio 21, 09:38:37 »
MAP lentele pakoreguoti tai jau suprantu rimtas reikalas  (H-) pačiam niekaip.  Teks pas dujininka važiuoti.  (y) ačiū

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1765: 2017 Lapkričio 22, 06:53:58 »
Pas mane irgi tas pats su tom apsukom, žiauriai erzina, ir dar dėžė smūgiuoja su dujom..

Neprisijungęs oramo

  • Įrašai: 1049
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kretinga
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1766: 2017 Lapkričio 22, 10:16:37 »
As tevukuj kai atreguliavau x5 dujas tai automato darbas nepasikeite nuo benzu vaziuojant ir check nedega.Daug kas sako kad ant duju automatas kitaip veikia.Bet cia mano nuomone neatitinka kuro misinio riebumas ant duju ir galios santykis prie tam tikru apsuku, lyginat su benzu.Kaip pvz ant benzo dirbant, benzino purkstuku parodymus rodo dekim 3,5 .Standartinej kalibracijai atlikus sis skaicius kaip taisykle padideja iki mazdaug 4,5- 4.0 .Ir jei keiciasi ir padideja parodymai, reiskia kad duju misinys liesas ir benzo kompas automatiskai riebina kura. Jei mazeja (kas labai retai buna) tai duju duoda riebiai. Esme ijungus dujas benzino parodymai turi nesikeist.Cia sneku tik apie benzino purkstuku parodymus ir benzo kompa kaip jis reguoja i dujas.Cia is savo patirties pasakoju nors ir specu nesivadinciau  ;) neuzsiemu tuom.

Neprisijungęs Kostasluk

  • Įrašai: 118
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1767: 2017 Lapkričio 27, 08:52:54 »
Sveiki, čia savaitgalį krapščiausi prie mašinos dujų, ir prisiminiau vieną dalyką, kad dujų balionas galioja 10'čiai metų. Pačios mašinos tech. apžiūra taip pat baigsis po 5menesių.
Klausimas toks iki kiek galioja mano bakas ???

Nes susibalamutinau, ar pirma eina menesis/metai ar metai/menesis  (z) (z) (z) :think: :-]

Neprisijungęs Antonijus

  • Įrašai: 2412
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1768: 2017 Lapkričio 27, 09:47:58 »
Velniai žino. Manyčiau, kad pagamintas 2012.09 Tai turėtų galioti iki 2022 rugsėjo.  :think:
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Lapkričio 27, 09:50:07 sukūrė Antonijus »

Neprisijungęs Kostasluk

  • Įrašai: 118
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1769: 2017 Lapkričio 27, 10:00:30 »
Nu va jei 2012m pagamintas tai viskas ok,  bet jei 2009 tai per gruodi geriau būtų man tech apžiūra mašinos praasieit kad baliono nereiktų tikrint  :-]
 :think:

Neprisijungęs rimisss

  • Įrašai: 4062
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1770: 2017 Lapkričio 28, 08:48:02 »
sveiki, gal kas naujom duju irangom prekiaujate?

Neprisijungęs Grigas

  • Įrašai: 30
    • Žiūrėti profilį
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1771: 2017 Lapkričio 29, 20:59:59 »
1,8T AWT persimetus ant dujų, kol važiuoji tol nesmirda, tačiau sustojus prie šviesoforo ar dar kažkur, pareina visas kvapas į vidų. Kol važiuoji, kad ir persimeta, jokio kvapo nėra.
Arba dar sustojus parkuotis taip pat smarvė jaučiasi.  Tai vyksta 5-6km intervale.
Ilgiau pavažiavus lyg ir nebesmirda. Tačiau pradžioje visada.
Persijungimo temperatūra 25oC

Sent from my Xperia Z2 using Tapatalk


Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1772: 2017 Lapkričio 30, 19:44:45 »
Pasireaguliuok dujas ir beda dinks

Neprisijungęs Grigas

  • Įrašai: 30
    • Žiūrėti profilį
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1773: 2017 Gruodžio 24, 15:18:22 »
Kas kelintą alyvos keitimą keičiate ir kuro filtrą(ne dujų)?

Sent from my Xperia Z2 using Tapatalk


Neprisijungęs Vilius c

  • Įrašai: 629
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1774: 2017 Gruodžio 24, 16:02:54 »
Nu va jei 2012m pagamintas tai viskas ok,  bet jei 2009 tai per gruodi geriau būtų man tech apžiūra mašinos praasieit kad baliono nereiktų tikrint 

pirma metai rašomi. Tai gamintas jis ir yra 2009.12
Žinau, nes ant mano ex užrašas "05 06", o įdėjo jį man 2005.08. Paskutinę TA su juo praėjau 2015.05.17 d. ir važinėjau dar iki 2017.05. O šiemet jau pakeičiau į kitą.
edited - PRIDEDU FOTO
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Gruodžio 24, 16:27:46 sukūrė Vilius c »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
1 Atsakymai
1821 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Liepos 09, 18:41:51
sukūrė giedrius
9 Atsakymai
2764 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugsėjo 03, 22:56:46
sukūrė essential
5 Atsakymai
2121 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Rugsėjo 26, 21:12:38
sukūrė Toto