Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Dujos,iranga,problemos t.t  (Skaityta 366663 kartus)

Neprisijungęs Marijus

  • Įrašai: 1864
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1700: 2017 Birželio 28, 22:45:49 »
Gedimai sutvarkyti, dekui uz demesi.

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1701: 2017 Birželio 29, 00:48:54 »
netingi parasyt kad sutvarkei, bet tingi kelis papildomus zodzius parasyt kas buvo? :think:

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1702: 2017 Birželio 29, 08:29:23 »
netingi parasyt kad sutvarkei, bet tingi kelis papildomus zodzius parasyt kas buvo? :think:
pritariu,kam tada isvis rasyt papildomo ,nereiksminga posta.Jei paraso apie gedima ir tikisi pagalbos,tada tegu paraso ir radusia priezasti :-)

Neprisijungęs Marijus

  • Įrašai: 1864
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1703: 2017 Birželio 29, 10:26:07 »
pritariu,kam tada isvis rasyt papildomo ,nereiksminga posta.Jei paraso apie gedima ir tikisi pagalbos,tada tegu paraso ir radusia priezasti :-)
pagalbos diskudijos visada tikimes, bet tik nebe sitam forume, esat va jus keletas, kurie versis per galva, kad kazka patartu - dekui Jum uztai  (y)

netingi parasyt kad sutvarkei, bet tingi kelis papildomus zodzius parasyt kas buvo? :think:
nesiparink,  patikrinau reakcija ar yra gyvu :D

Taigi beda rasta vakuumo trainyke, buvo skylute. as nustebes kaip tai itakoja darba (wow) iskart pastacius i nauja pradejo vaziuot. Plius visi purkstukai buvo po atjungimo issikalibrave, sukalibravau ir kaip nieko nebuve. Diena pries perrinkau rem komplekta reduktoriui, pakeiciau benzo duju voztuva i nauja (ta ir buvau suplanaves, bet nesitikejau kad nebedirbs). Nepatinka man vistiek - iki idealumo truksta, kai pareis purkstukai reiks kokius normalius statyti (dbr tomasseto), siek tiek, bet labai nepastebimas lyg ir nenoras priimti gazo kai staigiai spusteli....vat ir tiek :-) (h)

Neprisijungęs mikasmeskius

  • Įrašai: 2155
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1704: 2017 Birželio 29, 10:33:27 »
pagalbos diskudijos visada tikimes, bet tik nebe sitam forume, esat va jus keletas, kurie versis per galva, kad kazka patartu - dekui Jum uztai  (y)
aukso zodziai

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1705: 2017 Birželio 29, 18:33:32 »
baliono   patikra nuo 50e,duju irasymas y pasa net nezinau kiek regitroje manau irgi apie kokia 20,30e.Tada ziuret kas ten prie baliono vostuvu yra,cia dujininkai jau viska paskaiciuos.
uz tiek itariu iseis naujas balionas ir patikros bus 10 metu ar vos brangiau. tech. pasa pasikeist atrodo apie 22e, o vat kaip instaliuota ta duju sistema dievas zino, ar nebus kad ja visa isimti reijia ir sudeti naujai pagal naujus reikalavimus, jeigu ji ten laabai jau seniai deta buvo.

Neprisijungęs Andzej

  • Įrašai: 260
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1706: 2017 Birželio 29, 23:03:52 »
Dėkui už nuomones. Manau teks išrinkti, praeiti TA ir vėl sudėti. Neapsimoka man tiek investuoti...

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1707: 2017 Birželio 30, 00:14:18 »
lyg ir nenoras priimti gazo kai staigiai spusteli....vat ir tiek :-) (h)
O anksčiau to nebuvo? Jei visada buvo taip tai gali būti kad purkštukų nevisai teisingoj vietoj, o jei po remontų, tai gal sumapint rimčiau užtektų.

Neprisijungęs Marijus

  • Įrašai: 1864
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1708: 2017 Birželio 30, 15:25:01 »
O anksčiau to nebuvo? Jei visada buvo taip tai gali būti kad purkštukų nevisai teisingoj vietoj, o jei po remontų, tai gal sumapint rimčiau užtektų.
man rods lyg ir taip pat buvo, toks jausmas kad per liesas misinukas gaunasi.... :think: stovejo numesti ant galvos dangteliu anksciau odbr ant koliko virsuj pastaciau :-)
kaip ta rimtesni mapa daryti  :think: kompa turiu jei ka

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1709: 2017 Birželio 30, 15:40:10 »
am, jus gal zibot, ar galima atskirai kiekviena purkstuka liesint/riebint duju?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Neprisijungęs Kostasluk

  • Įrašai: 118
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1710: 2017 Liepos 10, 09:58:47 »
Turiu toki klausima. Visada pas mane dega "check engine" - neva liesas misinys. Kaip ir ypratau taip vazineti, duju nevalgo daugiau, vaziuoja gerai, tvrkingai. Pries metus kai teko lankytis pas dujininkus  buvau uzsimines apie tai, gal galima ji kaip nors panaikint, pasake "jei akiu labai neerzina tai vazinek" ... Bet dbr susimasciau apie artejancias TA apziuras, gal verta butu susitvarkyt. Esu girdejas apie Lamda zondo apgavikus. Ar kaip kitaip susitvarkyt sita problemele kad nemestu man Check'o??? Dujos 4kartos

Neprisijungęs AuG3

  • Įrašai: 3000
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1711: 2017 Liepos 10, 11:33:26 »
Turiu toki klausima. Visada pas mane dega "check engine" - neva liesas misinys. Kaip ir ypratau taip vazineti, duju nevalgo daugiau, vaziuoja gerai, tvrkingai. Pries metus kai teko lankytis pas dujininkus  buvau uzsimines apie tai, gal galima ji kaip nors panaikint, pasake "jei akiu labai neerzina tai vazinek" ... Bet dbr susimasciau apie artejancias TA apziuras, gal verta butu susitvarkyt. Esu girdejas apie Lamda zondo apgavikus. Ar kaip kitaip susitvarkyt sita problemele kad nemestu man Check'o??? Dujos 4kartos
Man pradžioje metė, bet taip sureguliavo, kad nemeta :) Nemanau, kad reikėtų su checku degančiu. Juo labiau, jeigu ir ne dėl dujų bus problema o checkas kaip degė taip ir degs.

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1712: 2017 Liepos 10, 12:37:38 »
Turiu toki klausima. Visada pas mane dega "check engine" - neva liesas misinys. Kaip ir ypratau taip vazineti, duju nevalgo daugiau, vaziuoja gerai, tvrkingai. Pries metus kai teko lankytis pas dujininkus  buvau uzsimines apie tai, gal galima ji kaip nors panaikint, pasake "jei akiu labai neerzina tai vazinek" ... Bet dbr susimasciau apie artejancias TA apziuras, gal verta butu susitvarkyt. Esu girdejas apie Lamda zondo apgavikus. Ar kaip kitaip susitvarkyt sita problemele kad nemestu man Check'o??? Dujos 4kartos
as pats metus vazineju su checku del duju, bet jau pradeda galutinai igryst. Reikia ieskot dujininko kuris dirbt nori, nes pas kuriuos buvau, tai aaai, tas anas, tyngi zaist su reguliavimais ir t.t.

Neprisijungęs Kostasluk

  • Įrašai: 118
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1713: 2017 Liepos 10, 13:37:54 »
vat vat, vienas dujininkas irgi man sake "aj nu čia galima bandyti žaisti,reguliuoti, bet ir tai neaisku ar padės"  nu va taip va ir liko
Sakau gal rimta dujininka žinot kur Vilniui ta problema išsprendžia. ? (H-)

Neprisijungęs Kostasluk

  • Įrašai: 118
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1714: 2017 Liepos 10, 13:39:21 »
Dar geras momentas, kury pastebejau, jei perjungiu i bendza, pavazineju nu apie 5dienas, iki savaitės taip, tai Check'as užgesta, permeti i dujas, po dienos ar dvieju ir "blinkt" uzsidega vėl  :) :-]
Bet nei trauka nei sanaudos nei kas, niekas nepasikeičia

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1715: 2017 Liepos 10, 23:16:43 »
Dar geras momentas, kury pastebejau, jei perjungiu i bendza, pavazineju nu apie 5dienas, iki savaitės taip, tai Check'as užgesta, permeti i dujas, po dienos ar dvieju ir "blinkt" uzsidega vėl  :) :-]
Bet nei trauka nei sanaudos nei kas, niekas nepasikeičia
va va, bet realiai vistiek kazka itakoja, man pvz ant duju atbuliniu nelabai vaziuot nori gerai, t.y. neislaiko apsuku idealiai esant apkrovai, nors benzinas dirba lyg bitute.

Neprisijungęs virsininkas88

  • Įrašai: 2838
    • Žiūrėti profilį
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1716: 2017 Liepos 11, 20:00:24 »
buvo lygtais čia netgi su paveiksliukais kaip apgaut tą lambda zondą. perėjimą įdedi ir viskas.

Neprisijungęs Kostasluk

  • Įrašai: 118
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1717: 2017 Liepos 12, 08:47:57 »
Būtų gerai dabar surasti ta paveiksliuką  :G biški googlinau bet nelabai išėjo, pagrinde metė kaip apgaut kad katalizatorius nusproges :D


Neprisijungęs Kostasluk

  • Įrašai: 118
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1719: 2017 Liepos 12, 14:57:53 »
Ir ką, toks šudelis apgauna lamda?  (z) Tai tik kažkoks adapteris. Kaip jis veikia? Galima plačiau? :think:

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1720: 2017 Liepos 13, 08:51:11 »
negalima, nenaudoju, dujų neturiu, tiesiog žinau kad juos deda pamažinti temperatūrai lyg?
pasiskaitinėk internete tikrai bus

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1721: 2017 Liepos 16, 23:17:50 »
Pastoviai meta lieso misinio klaida ir jus nieko nedarot? Nu idomiai, tai kiek katalizatoriai ir variklis tokiom salygom gyvens? Koks tikslas det dujas, jei paskui variklio remonto kaina bus didesne, nei kad dujom vaziuojant sutaupiai

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1722: 2017 Liepos 17, 11:59:57 »
Pastoviai meta lieso misinio klaida ir jus nieko nedarot? Nu idomiai, tai kiek katalizatoriai ir variklis tokiom salygom gyvens? Koks tikslas det dujas, jei paskui variklio remonto kaina bus didesne, nei kad dujom vaziuojant sutaupiai
Na tai kai stovint auto auto "kalibracija" tik moka dujininkas padaryti, tai taip ir būna paskui, kad vidutinėms apsukomis liesas mišinys, degimo kameroje aukšta temperatūra, vožtuvams turėtų patikti, na ir savininkui patinka, kai mažiau valgo nei benzino :D

Neprisijungęs Kostasluk

  • Įrašai: 118
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1723: 2017 Liepos 17, 15:23:20 »
o kas Vilniui rimtai dirba su dujom??? gera meistra čia sunku surasti

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #1724: 2017 Liepos 17, 16:00:20 »
o kas Vilniui rimtai dirba su dujom??? gera meistra čia sunku surasti

ale sako forumietis nevopros, bet nezinau, man nepasiseke, nuvaziavus sake reikia keist zeklerius, kai paklausiau tai kaip ir kas, prasidejo kad reikia matuoti, ziuret, neaisku kiek uztruks, zodziu, pasikeisk pats. Nezinau, gal del to kad salta buvo lauke ar kad ne nuotaikoj, dirbt nenorejo :V

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
1 Atsakymai
1821 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Liepos 09, 18:41:51
sukūrė giedrius
9 Atsakymai
2764 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugsėjo 03, 22:56:46
sukūrė essential
5 Atsakymai
2120 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Rugsėjo 26, 21:12:38
sukūrė Toto