Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A6 4,2 (C5) iš automato į mechaniką  (Skaityta 22337 kartus)

Neprisijungęs SarunasBHO545

  • Įrašai: 14
    • Žiūrėti profilį
Audi A6 4,2 (C5) iš automato į mechaniką
« Topic Start: 2010 Rugsėjo 30, 15:07:24 »
Sveiki, ikisau pirsta tai itrauke iki alkunes :)
Nesugebejo meistrai automato suremontuoti net 3 kartus - arde deze ir surinkinejo, bet galutinem rezultate nieko gero nesigavo. Todel truko kantrybe, nusprendziau perdaryti i mechanika.
Buciau zinojes apie nenumatytas islaidas, turbut buciau atsisakes sio projekto...
Kainavo ir laiko, pinigu ir nervu..
Gal kam idomu? Galeciau informacija pasidalinti, jeigu kas ruosiasi tokiam veiksmui.

Lieka automato deze-detaliu donoras, gal kam reikia daliu?

Neprisijungęs SarunasBHO545

  • Įrašai: 14
    • Žiūrėti profilį
Labas rytas,


fotkes ikelsiu veliau, specialiai nedariau. be to, ka ten tokio nufotkint? viskas atrodo standartiskai. gal tik kad mechaniniu tokiu audi negamino...turiu omeny c5 4.2

Deze + reduktorius - nuo s4 
pusasiai - vienas nuo s8, kita pritaikiau nezinau nuo kokios audi, srote ieskojau pagal ilgi
Kardanas - teko burti is mano seno, prilipde meistrai
kulisa - tiko nuo audi a6, sesiabeges dyzelio
dezes kronsteinai - nuo audi a6 dyzelio quattro, meistras biski bure, nes netiko del remelio
sankaba ir smagratis - nuo 2.7 biturbo variklio
pedalai su cilindriuku - audi a4 (pirmas modelis)
reikejo aliumino remelio tarp variklio ir dezes. nezinau, jeigu butu ne plaukiojantis smagratis, turbut to remelio nereiketu. tada ir kronsteinai butu savo vietoje.
variklio kompa zadejo meistrai perpogramuoti, tad cia gal apsiesiu be investiciju?

kaina - detales 2400, darbas 1500, kardano burimas 280 - viso 4180 Lt...
Buciau zinojes kiek kainuos - tikrai nebuciau tuo uzsiemes!

girdejau vienam irgi kantrybe truko del automato - allroad dyzelinis - tai jam detales kainavo tik 1500 , nes eme nuo a6 dyzelio quattro (viskas tinka be burimo). jam labiau pasiseke del biudzeto :)

Jeigu buciau viska gerai pasveres ir pasidomejes , gal but irgi butu viskas tike nuo audi a6 (c5) dyzelio quatro, tai buciau stuke sutaupes...?

Veiksmas vyksta servise 4.2 www.remontocentras.lt , zadejo kad si savaitgali vaziuosiu :) po 2 menesiu...
Zinoma didelis aciu siam servisui ir meistrams! kad nepaliko manes bedoje ir apsieme tokio kurybinio darbo :)

Jeigu dar turit klausimu , rasykit, bet tik tie, kuriems is tikro idomu, ka zinosiu atsakysiu.
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Sausio 23, 11:55:45 sukūrė Narkoze »

Neprisijungęs SarunasBHO545

  • Įrašai: 14
    • Žiūrėti profilį
Ko labiausiai buvo bijoma - vibracijos, taip ir atsitiko... :(
dabar aiskinamasi del ko.
Laukite naujienu :)

ps. nors ir su vibracija, vaziavimas nerealus :)

Neprisijungęs boogalooo

  • Įrašai: 662
    • Žiūrėti profilį
Ko labiausiai buvo bijoma - vibracijos, taip ir atsitiko... :(
dabar aiskinamasi del ko.
Laukite naujienu :)

ps. nors ir su vibracija, vaziavimas nerealus :)

viska nuo vieno donoro kabinot?

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
statau už tai,kad vibracija nuo kardano,jei jį gamino Kauno firma "Kardanas"

Neprisijungęs SarunasBHO545

  • Įrašai: 14
    • Žiūrėti profilį
Sveiki,
kaip ir sakiau lego - rinkau nuo "ko papuole" (virsuje aprasyta), bet beda greiciausiai ne del to.
deze nuo s4 c4 kebule variklis 2,2 , dedama i c5 4,2 kebula. kazkodel tai kardanas stovi ne tiesiai, biski istrizai "ziuri" i reduktoriu? gal turit minciu? gal reikalai traverse?
kiek zinau 5 cilindru variklis 2,2 stovi pasvires... kita padetis V formos variklo, cia gal beda?
kardanas darytas ne UAB Kardanas, serviso vyrukai veze kitur, sake tipo patikrinti vyrukai..

Neprisijungęs vienzo3b

  • Įrašai: 1750
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
kaip gali dėžė stovėt kampu, kokios kojos taip ir stovi. vibruot gali tik kardanas, nes daugiau besisukančių custom dalykų ten nėra. apie variklių pasvyrimus jei kalbėt tai  :D
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Spalio 05, 20:00:43 sukūrė vienzo3b »

Neprisijungęs Tserber

  • Įrašai: 2348
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
man keiciant pakabinama kardanas stovejo "skersai", tada rukydamas duobej supratau, kad pakabinama atvirksciai idejes buvau :D

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
kardanas stovejo "skersai", tada rukydamas duobej supratau ...
:-] :-] :-] šiaip tai  :-] :-] :-] visas postas aaakujienas  (y) (y) (y)
P.s. nieko asmeniško, tik šiaip gerą šypseną sukėlė . Įdomu kokiu "būdu" bus suprasta šios temos autoriaus bėda

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
statau už tai,kad vibracija nuo kardano,jei jį gamino Kauno firma "Kardanas"
na jo, statyti galima už kardaną, o kur garantija kad važiuoklė tvarkoje, ratai subalansuoti ??

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
statau už tai,kad vibracija nuo kardano,jei jį gamino Kauno firma "Kardanas"
na jo, statyti galima už kardaną, o kur garantija kad važiuoklė tvarkoje, ratai subalansuoti ??


jei prieš užlinkstant automatui važiavo be virbracijos,o po burtų ji atsirado,kitkas į galvą neateina,nebent dar tuo momentu buvo kažkas keičiama iš pakabos ar ratų,nors važiuojant sakyčiau pakaba nelabai groja dėl vibracijos,čia kardanas,pusašiai na ir aišku ratai.

dėl kardano tai esu kažkada vežęs į jau mano paminėtą firmą,tai kai įdėjau išsigandau kaip baladojosi,buvo tik lengvas virpėjimas,o padarė...vadinasi "išbalansavo" :A šudmeistriai

Neprisijungęs Tserber

  • Įrašai: 2348
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
kardanas stovejo "skersai", tada rukydamas duobej supratau ...
:-] :-] :-] šiaip tai  :-] :-] :-] visas postas aaakujienas  (y) (y) (y)
P.s. nieko asmeniško, tik šiaip gerą šypseną sukėlė . Įdomu kokiu "būdu" bus suprasta šios temos autoriaus bėda

bet tai tiesa :D

Neprisijungęs SarunasBHO545

  • Įrašai: 14
    • Žiūrėti profilį
Iki automato uzlinkimo jokio vibro nebuvo. prie ratu irgi nebuvo lista. gal ir tiesa - sprendimas kardane del vibracijos.
Ryt pamatuosim kita deze. del "skerso" kardano irgi paaiskes.

O dabar tiems Erlicko broliams komentatoriams - del jusu tipo smaiksciu pastabu zinau bent pora zmoniu, kurie tikrai rimtu projektu cia nekelia. kam jiems skaityti vaiku komentarus?!

gero vakaro.

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
na realiai šnekant apie tavo pastabą dėl kitų 'pastabų' tai čia toli gražu forumas ne apie autosportą, o tai ką tu darei su savo mašina perekupai daro per dieną  ;)

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
man vis kirba mintis panašų projektą suburti,bet gaila laiko,nes sau darant ir viską pačiam nueis marios laiko,o mintis tokia:nupirkt C5 avantą Quattro su linkusiu V6 dyzeliu ir įmest į jį 1,9 96kw TDI. su Regitra lyg neturėtų kilt bėdų,nes neregistruoja jei galingumas padidėja kažkiektai procentų,mano atveju būtų sumažėjimas ir vienetinis toks variantas su tokiu varikliu ir Q šitame kėbule.

Neprisijungęs SarunasBHO545

  • Įrašai: 14
    • Žiūrėti profilį
Labas rytas,
dėl perekupu , kolega, nenoreciau sutikti , kad padaro per 1 diena, bet tegul tai buna tiesa.

Suprantu, kad kai kam kelia nuostaba mano aprasomas perdarinejimas - palyginus su kitais projektais, man sleptis.
Bet galvojau pasidziaugti kartu,  o gavau lavina kritikos.

Galvojau, kadangi audi gamintojas tokio tipo masinu nedare mechaniniu variantu, tai ir bus sioks toks projektas-burimas. Nors vienas forumietis rase, kad buvo tokiu auto mechaninem dezem, taciau oficialiai nieko panasaus nerandu...
Mane i sita pekla pastumejo 1 skelbimas is autogido, maciau savo akimis S6 C5 kebule mechanine deze, taciau zmogelis stumde masina dalimis, nes is vokieciu negavo dokumentu.., ir uzkibau :)
Kitas pavyzdis (cia jau man papsakojo vilnietis)- vienas ruselis pribure is V8 4,2. pasikeite automata i mechanine, dejo is pradziu nuo 4,2 6-iu begiu deze, veliau nuo 2,2 (s4), kol galu nuo dyzelio 6-iu begiu deze.
Po tokio burimo sake pasijuto ekonomija 2 litrais benzo. tik nesupratau ar nuo automato i mechanke atsirado taupumas ar nuo 4,2 mechanines ant dyzelines dezes?
Bet kokiu atveju apie ekonomija mano atveju jau nekalbama :)

Mano beda ta, kad detales nuo skirtingu modeliu. Ypac deze nuo c4 kebulo dedama i c5, traversu skirtumas ir kiti reikalai.
Vilties dar turiu. tiek siam kartui.

Neprisijungęs vienzo3b

  • Įrašai: 1750
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
kas turi minčių, kodėl gali varyt tepalą pro mechaninės dėžės alsuoklį?  (z)

Jei prieš tai nieko nebuvo. Prieš parduodant buvo išleistas visas liqui moly tepalas, buvo sausas eksploatuotas daiktas; Dėžė buvo uždėta ir užkurta, bandyta, bet nevažinėta, kol atsirado zirzimas ar kažkas. Po to buvo patikrintas lygis ir užpilta tepalų. Garsai kaip ir pradingo, bet važiuojant prasidėjo mistika;  dėžė S6 2,2t 95-96' iš Kavoliuko g. degusios S6;

Neprisijungęs SarunasBHO545

  • Įrašai: 14
    • Žiūrėti profilį
Jau aiski vibracijos priezastis - meistrai idejo atbula pakabinama guoli...
is cia ir skersas kardanas.
kas nedirba - tas neklysta :)
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Spalio 06, 13:37:49 sukūrė SarunasBHO545 »

Neprisijungęs tadas727

  • Įrašai: 322
    • Žiūrėti profilį
saunus meistrai  ;) o kad s6 nebuna mechanu tai cia mistika, pats pirkau visa sankabos komplekta nuo tokio auto....google fail  :)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18260
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pagal etką ir elsą Tai yra A6 4,2 mechankė, o kiek jų praktiškai sutinkamų tai nežinau. Beje apie jokią s6 čia nešnekam. A6.

Beje, įdomus faktas, kaikurios detalės yra skirtos stipriems C5 modeliams - būtent RS6, S6 ir A6 4,2. Pvz būna dvi skirtingos detalės, viena eina minėtiems modeliams, kita likusiems.

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Jau aiski vibracijos priezastis - meistrai idejo atbula pakabinama guoli...
is cia ir skersas kardanas.
kas nedirba - tas neklysta :)
pakabinamas guolis nestovi atvirksciai, tik jo centras pastumtas yra palyginus su 2.5TDI mechanikos kardanu. Ji gamino UAB PUSASIS guoli pastate taip kaip turi buti bet duotuoju atveju jis paslinktas yra.Manau problema ispresime.
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Spalio 06, 15:09:46 sukūrė no one »
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Pagal etką ir elsą Tai yra A6 4,2 mechankė, o kiek jų praktiškai sutinkamų tai nežinau. Beje apie jokią s6 čia nešnekam. A6.

Beje, įdomus faktas, kaikurios detalės yra skirtos stipriems C5 modeliams - būtent RS6, S6 ir A6 4,2. Pvz būna dvi skirtingos detalės, viena eina minėtiems modeliams, kita likusiems.
Nebuvo gaminama sito modelio su mechaninemis dezemis.Sitas modelis su V8 varikliu turi ir kita baze ir kita kebula, daug labai daug detaliu skiriasi nuo standarto A6 C5.
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Bet buvo s6 mechanika, o pas s6 praktiškai viskas identiška, kaip pas a6 4,2

Neprisijungęs Tserber

  • Įrašai: 2348
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ka as ir sakiau :) O gedis labai jau nusijuoke is mano posto :)

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Ka as ir sakiau :) O gedis labai jau nusijuoke is mano posto :)
nu blin, juk aš pasijuokiau iš vaizdingo aprašymo, o ne iš pačio fakto

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
21 Atsakymai
2823 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Lapkričio 23, 18:43:51
sukūrė Saras911
1 Atsakymai
5331 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Gruodžio 31, 14:13:50
sukūrė Miron`as
4 Atsakymai
19394 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Spalio 12, 20:50:52
sukūrė Nec