Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 583607 kartus)

Neprisijungęs Egas

  • Įrašai: 344
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #500: 2010 Balandžio 26, 16:21:01 »
Gal zinot kas , o gal ir patys parduodat Audi 80/90 priekinio buferio pazeminima (vadinama greideriu...)? :)

Neprisijungęs Zaudi

  • Įrašai: 4774
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #501: 2010 Balandžio 26, 20:02:04 »
gal kas turit vairuotojo bulkos vairuotojo sedyne sveika?

Neprisijungęs princask

  • Įrašai: 94
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #502: 2010 Balandžio 29, 22:17:54 »
likes spyruokliu komplektas naujas 60/60  siulykit savo kaina atiduosiu pigiai, issipardavineju likucius.

Neprisijungęs vytka2

  • Įrašai: 20
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #503: 2010 Gegužės 03, 19:06:09 »
sweiki turiu viena klausimiuka. turiu audi 80 bulka 90 metu pilnas ipurskimas  šypsen buvau nutraukes vamzdeli kuraus ji sutwarke ir tuo paciu pakeite kuro filtra   dabar nelaiko apsuku  reik ta varyt o ismetimas didesnis 10 kartu gal kas gali patarti ka daryt juokiasi

kestasdonyla

  • Svečias
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #504: 2010 Gegužės 06, 17:31:49 »
sweiki gal kas gali padet preis menesi isidejau dujas ir  nuo vakar man salta sunkei dirba reik palaukt kol piski pasyla draugai sako kad viena zvake sunkei dirba pas mane yra 3 kontaktu kaip manot kas gali but  :P

Neprisijungęs killer_beast

  • Įrašai: 307
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #505: 2010 Gegužės 12, 13:13:00 »
Sveiki, gal kas yra keite b3 generatoriaus guolius? sudetinga tai procedura? ir gal zinot kokie guoliai ten stovi? Bosch generatorius.
Prie to pacio, ar sunkiai turi suktis vandens pompa sukant ja su ranka? mano tai kazko itartinai lengvai sukasi, ir dar temperatura trasoje nepakyla auksciau 70, bet cia turbut termostata keist reikes, nes mieste tai iki 90uzsyla.

Neprisijungęs baggio_r

  • Įrašai: 872
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #506: 2010 Gegužės 12, 14:15:48 »
Sveiki, gal kas yra keite b3 generatoriaus guolius? sudetinga tai procedura? ir gal zinot kokie guoliai ten stovi? Bosch generatorius.
Prie to pacio, ar sunkiai turi suktis vandens pompa sukant ja su ranka? mano tai kazko itartinai lengvai sukasi, ir dar temperatura trasoje nepakyla auksciau 70, bet cia turbut termostata keist reikes, nes mieste tai iki 90uzsyla.

pas mane su temperatura tas pats. termostato keitimas nepades. tiesiog trasoj didesnis greitis ir pats oras labiau ausina motora, del to taip ir gaunasi.
p.s. kalbu apie savo atveji, nes termostatas tai jau keistas ir tikrai bent jau pas mane jis ne prie ko, o mieste vazinejant viskas dirba ir syla normaliai.

Neprisijungęs killer_beast

  • Įrašai: 307
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #507: 2010 Gegužės 12, 14:18:34 »
bet tai pas mane pernai viskas tvarkoi buvo, ziema vasara visa laik kaip ikalta 90 budavo, tik po sitos ziemos taip pasidare.

Neprisijungęs Žora

  • Įrašai: 1459
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #508: 2010 Gegužės 12, 14:20:44 »
Sveiki, gal kas yra keite b3 generatoriaus guolius? sudetinga tai procedura? ir gal zinot kokie guoliai ten stovi? Bosch generatorius.
Prie to pacio, ar sunkiai turi suktis vandens pompa sukant ja su ranka? mano tai kazko itartinai lengvai sukasi, ir dar temperatura trasoje nepakyla auksciau 70, bet cia turbut termostata keist reikes, nes mieste tai iki 90uzsyla.

pas mane su temperatura tas pats. termostato keitimas nepades. tiesiog trasoj didesnis greitis ir pats oras labiau ausina motora, del to taip ir gaunasi.
p.s. kalbu apie savo atveji, nes termostatas tai jau keistas ir tikrai bent jau pas mane jis ne prie ko, o mieste vazinejant viskas dirba ir syla normaliai.

Nu nevisai... Jei termostatas gerai dirba ir trasoje laikytu normalia temp. Na ir kas kad trasoje labiau ausina, tada normalus termostatas turetu uzsidaryt.

Neprisijungęs baggio_r

  • Įrašai: 872
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #509: 2010 Gegužės 12, 15:12:00 »
Sveiki, gal kas yra keite b3 generatoriaus guolius? sudetinga tai procedura? ir gal zinot kokie guoliai ten stovi? Bosch generatorius.
Prie to pacio, ar sunkiai turi suktis vandens pompa sukant ja su ranka? mano tai kazko itartinai lengvai sukasi, ir dar temperatura trasoje nepakyla auksciau 70, bet cia turbut termostata keist reikes, nes mieste tai iki 90uzsyla.

pas mane su temperatura tas pats. termostato keitimas nepades. tiesiog trasoj didesnis greitis ir pats oras labiau ausina motora, del to taip ir gaunasi.
p.s. kalbu apie savo atveji, nes termostatas tai jau keistas ir tikrai bent jau pas mane jis ne prie ko, o mieste vazinejant viskas dirba ir syla normaliai.

Nu nevisai... Jei termostatas gerai dirba ir trasoje laikytu normalia temp. Na ir kas kad trasoje labiau ausina, tada normalus termostatas turetu uzsidaryt.

nu tada nzn, nes pas mane ne vienas jis keistas buvo ir niekas nepasikeite, tai manau, kad jei kas ir negerai, tai tikrai ne su juo  :V

Neprisijungęs Žora

  • Įrašai: 1459
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #510: 2010 Gegužės 12, 15:14:53 »
Visokio sh pasitaiko, buna kad ir 3 is eiles brokuoti, na bet cia galbut. Beje koki termostata dedi, ant kiek laipsniu ??

Neprisijungęs baggio_r

  • Įrašai: 872
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #511: 2010 Gegužės 12, 15:17:11 »
Visokio sh pasitaiko, buna kad ir 3 is eiles brokuoti, na bet cia galbut. Beje koki termostata dedi, ant kiek laipsniu ??

jau seniai prie jo nelindau ir nieko apie ji nebegaliu pasakyt :)

Neprisijungęs killer_beast

  • Įrašai: 307
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #512: 2010 Gegužės 12, 15:23:35 »
tai kaip vyrai su tais genero guoliais? gal kas zinot ju matmenis ar bent jau detales koda? :)

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

Neprisijungęs killer_beast

  • Įrašai: 307
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #514: 2010 Gegužės 12, 19:22:24 »
Dekui  :)

Neprisijungęs Aivaras77

  • Įrašai: 235
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #515: 2010 Gegužės 16, 20:30:13 »
Nuo kelintu pradejo b4 but kondicionieriai (kad ir be klimos) ?

Neprisijungęs Žora

  • Įrašai: 1459
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #516: 2010 Gegužės 17, 07:21:43 »
Nuo kelintu pradejo b4 but kondicionieriai (kad ir be klimos) ?

Kaip savininkas uzsisake taip ir ejo, o tiksliai atsakant nuo pradzios iki galo   :)

Neprisijungęs Aivaras77

  • Įrašai: 235
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #517: 2010 Gegužės 17, 13:26:52 »
Aisku  :)

Neprisijungęs ramzes13

  • Įrašai: 315
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #518: 2010 Gegužės 19, 13:27:22 »
Padekit kas issirinkti, turiu bulkai juoda blenda su juodais kampais (prastesnis blendos stovis) ir turiu raudona su raudonais kampais kaip manot ant juodos bulkos kas geriau atrodytu?

Neprisijungęs Žora

  • Įrašai: 1459
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #519: 2010 Gegužės 19, 13:41:33 »
Padekit kas issirinkti, turiu bulkai juoda blenda su juodais kampais (prastesnis blendos stovis) ir turiu raudona su raudonais kampais kaip manot ant juodos bulkos kas geriau atrodytu?

na nuomones kiekvieno skirtingos bus, del skonio nesigincijama. As uz raudona gala.

Neprisijungęs ramzes13

  • Įrašai: 315
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #520: 2010 Gegužės 19, 14:24:32 »
Gal kas linka i foto turit. Butu visai idomu pasiziureti. Internete tik is sonu radau.


Neprisijungęs ramzes13

  • Įrašai: 315
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #522: 2010 Gegužės 19, 15:01:59 »
Sudetinga apsispresti, bet su raudonom kazkaip gyviau atrodo.

Neprisijungęs Dim4ik

  • Įrašai: 667
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #523: 2010 Gegužės 21, 21:54:37 »
Na avantu savininkai pasidalinkit i ka atkreipt demesi perkant toki egzemplioriu? Kokiu uzsleptu lygu jie turi?

Neprisijungęs orzo

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #524: 2010 Gegužės 21, 22:05:03 »
Na avantu savininkai pasidalinkit i ka atkreipt demesi perkant toki egzemplioriu? Kokiu uzsleptu lygu jie turi?
paziurek ar galinis valytuvas veikia, daugiau kogero nera kam sugest :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
662592 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
74 Atsakymai
63048 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Rugpjūčio 17, 08:47:24
sukūrė agdam
13 Atsakymai
10419 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz