Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 583760 kartus)

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #50: 2009 Gegužės 13, 00:39:37 »
Nenaudok tų priedų, sukels visą brūdą iš dugno ir suvarys taip, kad užkiš kuro filtrą ar net purkštukus...

kiek kainuoja manometras kuro slegiui pamatuoti komplektukas su visokiais antgaliais ?

flex

  • Svečias
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #51: 2009 Gegužės 13, 00:48:51 »
Nežinau, bet už 10-15lt tau pamatuoti slėgį gali bet kuriam serviziuke :)

Neprisijungęs stulgas

  • Įrašai: 60
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #52: 2009 Gegužės 13, 11:15:04 »
sveiki turiu toki klausimeli , gal kas girdejot kad vietoj 1.8 velenelio deda 1.6 dyzelio veleneli?  ?!? kolkas nerandu jokios info
auto b3
b3 su 1.8 tai netgi trys variantai yra karba mono pusrskalas ir pilnas purskalas 66 kw ir da vienas su 82 kw
jei tavo 1.8 variklis su 82 kw tai velenelis toks pat kaip 1.9E ir 2.0E ta prasme fazes

o koke nauda idejus nuo dizelio veleneli ?
fazes ar kaip ten jos vadinas platesnes pas dyzeli ilgiau atsidare voztuvai daugiau oro = daugiau galios  :D pigus sportinio velenelio pakaitalas

Neprisijungęs cornis

  • Įrašai: 1151
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #53: 2009 Gegužės 13, 11:34:08 »
bent jau aš dėsiu nuo DZ(galima ir nuo 3A) variklio veleneli. pas ji 82kW, pas mane 55kW, turėtų pagerėti situacija :D

Neprisijungęs iBeniTTo

  • Įrašai: 1743
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #54: 2009 Gegužės 13, 11:37:31 »
bent jau aš dėsiu nuo DZ(galima ir nuo 3A) variklio veleneli. pas ji 82kW, pas mane 55kW, turėtų pagerėti situacija :D

greiciau greiciau dek  (aa) (aa) (aa)
nes as ir noriu sulaukti tavuju razultatu ir tada saviskiai ta pacia operaciju pasidarysiu, jei jausis tau skirtumas del galios.

Neprisijungęs cornis

  • Įrašai: 1151
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #55: 2009 Gegužės 13, 11:41:53 »
pakentėk dar mėnesį, prasidės darbai :D kad gausis skirtumas tai tiksliai, bet neaišku koks. tik kad nepamirščiau pasimatuoti laiką per kiek paima 100km/h prieš ir po operacijos. kitaip nelabai ir palyginsi, ant stendo tokio triperio juk nevarysiu :D
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Gegužės 13, 11:45:21 sukūrė cornis »

Neprisijungęs iBeniTTo

  • Įrašai: 1743
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #56: 2009 Gegužės 13, 11:46:34 »
pakentėk dar mėnesį, prasidės darbai :D kad gausis skirtumas tai tiksliai, bet neaišku koks. tik kad nepamirščiau pasimatuoti laiką per kiek paima 100km/h prieš ir po operacijos. kitaip nelabai ir palyginsi, ant stendo tokio triperio juk nevarysiu :D

bet kiek snekejau su varikliu meistrais, tai paskuj sunku atreguliuoti kura buna ir mazom apsukom prastai dirba :(

Neprisijungęs cornis

  • Įrašai: 1151
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #57: 2009 Gegužės 13, 11:49:20 »
pas mane dujos, problemų manau nebus, ant benzo vistiek pas mane nevažiuoja normaliai. kai yra karbas tai nėra sunku sureguliuoti, su įpurškimu būtų bėdų tikrai.

Neprisijungęs iBeniTTo

  • Įrašai: 1743
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #58: 2009 Gegužės 13, 11:50:09 »
pas mane dujos, problemų manau nebus, ant benzo vistiek pas mane nevažiuoja normaliai.

o kode ant benzo nevaziuoja normaliai?
karbas durnavoja?

Neprisijungęs cornis

  • Įrašai: 1151
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #59: 2009 Gegužės 13, 11:51:38 »
niekaip nerandu problemos, greičiausiai karbas, nors pakeitęs kitu buvau, ir perrinkau, bet niekas nepasikeitė. dar kilo mintis: gal kurnors benzino trasoje gaudo orą? filtriukas niekada pilnas nebūna, visada ant dugno, ar čia taip ir turi būti? reikės pas tėvą pasižiūrėti. dar pastebėjau, kad kartais šiek tiek jaučiasi benzo kvapas, nors važinėju ant dujų, bet benzo nemažėja.
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Gegužės 13, 11:55:42 sukūrė cornis »

Neprisijungęs iBeniTTo

  • Įrašai: 1743
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #60: 2009 Gegužės 13, 11:52:54 »
niekaip nerandu problemos, greičiausiai karbas, nors pakeitęs kitu buvau, ir perrinkau, bet niekas nepasikeitė.

o gal is bako blogai benzas ateina?
nemeginai prie benzo pompos su bambaliu benzo pajungti?

Neprisijungęs stulgas

  • Įrašai: 60
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #61: 2009 Gegužės 13, 18:52:07 »
bent jau aš dėsiu nuo DZ(galima ir nuo 3A) variklio veleneli. pas ji 82kW, pas mane 55kW, turėtų pagerėti situacija :D
pas mane ir taip 82kw bet esu numates rudeniui keleta modu ir ag ir nm turetu padidet tikiuosi 100kw ispaust kaip bus tai bus matyt po darbu, o del ipurskimo kad veleneli pakeitus blogai dirbtu tai nemanau cia juk mechaninis ipurskimas, plius kompa nuresetinus turetu susirinkt nauja info su nauju veleneliu  ?!?

Neprisijungęs cornis

  • Įrašai: 1151
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #62: 2009 Gegužės 13, 21:44:33 »
nebloga mintis su tuo bambaliu, išbandysiu savaitgalį. šiaip "su burna" dasitraukiu benzino per tą šlangą iš bako, pakankamai lengvai, tik galvoju ar jis neateina su oru kažkokiu būdu.

Neprisijungęs owas

  • Įrašai: 2952
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #63: 2009 Gegužės 13, 21:46:33 »
niekaip nerandu problemos, greičiausiai karbas, nors pakeitęs kitu buvau, ir perrinkau, bet niekas nepasikeitė. dar kilo mintis: gal kurnors benzino trasoje gaudo orą? filtriukas niekada pilnas nebūna, visada ant dugno, ar čia taip ir turi būti? reikės pas tėvą pasižiūrėti. dar pastebėjau, kad kartais šiek tiek jaučiasi benzo kvapas, nors važinėju ant dujų, bet benzo nemažėja.

Kuro filtrę turi būti beveik pilnas benzino ir gurguliuoti jame. Tai kuro magistralėj kažkas bus, nusiimk kuro pompa ir su ranka pažiūrėk ar gerai pumpuoja. Pabandyk prapūsti šlangutes gal kur užsikimšę ir t.t.

Neprisijungęs iBeniTTo

  • Įrašai: 1743
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #64: 2009 Gegužės 13, 21:49:29 »
bent jau aš dėsiu nuo DZ(galima ir nuo 3A) variklio veleneli. pas ji 82kW, pas mane 55kW, turėtų pagerėti situacija :D
pas mane ir taip 82kw bet esu numates rudeniui keleta modu ir ag ir nm turetu padidet tikiuosi 100kw ispaust kaip bus tai bus matyt po darbu, o del ipurskimo kad veleneli pakeitus blogai dirbtu tai nemanau cia juk mechaninis ipurskimas, plius kompa nuresetinus turetu susirinkt nauja info su nauju veleneliu  ?!?

o pas mani SF variklis 65-66kw...ir karbas...

Neprisijungęs stulgas

  • Įrašai: 60
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #65: 2009 Gegužės 13, 22:20:48 »
bent jau aš dėsiu nuo DZ(galima ir nuo 3A) variklio veleneli. pas ji 82kW, pas mane 55kW, turėtų pagerėti situacija :D
pas mane ir taip 82kw bet esu numates rudeniui keleta modu ir ag ir nm turetu padidet tikiuosi 100kw ispaust kaip bus tai bus matyt po darbu, o del ipurskimo kad veleneli pakeitus blogai dirbtu tai nemanau cia juk mechaninis ipurskimas, plius kompa nuresetinus turetu susirinkt nauja info su nauju veleneliu  ?!?

o pas mani SF variklis 65-66kw...ir karbas...
pirma pamatuok pries keiciant ar yra skirtumas, jai yra platesnes fazes tai pades jai ne tj jokio skirtumo  ff

Neprisijungęs cornis

  • Įrašai: 1151
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #66: 2009 Gegužės 13, 23:04:56 »
jam irgi reikia velenelio su G raide.
to  owas: pakeiciau pompa i nauja, jokio pasikeitimo. slangute irgi neuzsikimsusi, sakau kad su burna prisitraukiu benzina. nebent is kazkur oro papuola, bandusiu tiesiai nuo bambalio kokio pajungti.

Neprisijungęs iBeniTTo

  • Įrašai: 1743
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #67: 2009 Gegužės 13, 23:06:34 »
bent jau aš dėsiu nuo DZ(galima ir nuo 3A) variklio veleneli. pas ji 82kW, pas mane 55kW, turėtų pagerėti situacija :D
pas mane ir taip 82kw bet esu numates rudeniui keleta modu ir ag ir nm turetu padidet tikiuosi 100kw ispaust kaip bus tai bus matyt po darbu, o del ipurskimo kad veleneli pakeitus blogai dirbtu tai nemanau cia juk mechaninis ipurskimas, plius kompa nuresetinus turetu susirinkt nauja info su nauju veleneliu  ?!?

o pas mani SF variklis 65-66kw...ir karbas...
pirma pamatuok pries keiciant ar yra skirtumas, jai yra platesnes fazes tai pades jai ne tj jokio skirtumo  ff

ilgesnes fazes nuo 82kw mataro. tikkazi ar bus bedu paskuj, kaip morotistai sako su karbo sureguliavimu ir variklio dirbimo ant mazu apsuku...

Neprisijungęs mongol

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1875
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #68: 2009 Gegužės 13, 23:07:40 »
tai jo,taip ir padaryk.bet pastatyk ta bambali pries pat pompa :-]

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #69: 2009 Gegužės 14, 00:53:16 »
sveiki turiu toki klausimeli , gal kas girdejot kad vietoj 1.8 velenelio deda 1.6 dyzelio veleneli?  ?!? kolkas nerandu jokios info
auto b3
b3 su 1.8 tai netgi trys variantai yra karba mono pusrskalas ir pilnas purskalas 66 kw ir da vienas su 82 kw
jei tavo 1.8 variklis su 82 kw tai velenelis toks pat kaip 1.9E ir 2.0E ta prasme fazes

o koke nauda idejus nuo dizelio veleneli ?
fazes ar kaip ten jos vadinas platesnes pas dyzeli ilgiau atsidare voztuvai daugiau oro = daugiau galios  :D pigus sportinio velenelio pakaitalas
nu jei is tikrto tai yra tada gerai
bet as tvritinimo storiai atitiks ?


bent jau aš dėsiu nuo DZ(galima ir nuo 3A) variklio veleneli. pas ji 82kW, pas mane 55kW, turėtų pagerėti situacija :D
nu tokiu atveju tai gerai kai gali nuo kazkok paimti
o kai yra 3A nuo ko paimti veleneli su dar platesnem fazem ?
ir voztuvu didesniu nebeidesi nes didziausi sudeti yra ir vietos nelabai laisvos ten yra


bent jau aš dėsiu nuo DZ(galima ir nuo 3A) variklio veleneli. pas ji 82kW, pas mane 55kW, turėtų pagerėti situacija :D

greiciau greiciau dek  (aa) (aa) (aa)
nes as ir noriu sulaukti tavuju razultatu ir tada saviskiai ta pacia operaciju pasidarysiu, jei jausis tau skirtumas del galios.
manau jausis jei kuro netruks


pakentėk dar mėnesį, prasidės darbai :D kad gausis skirtumas tai tiksliai, bet neaišku koks. tik kad nepamirščiau pasimatuoti laiką per kiek paima 100km/h prieš ir po operacijos. kitaip nelabai ir palyginsi, ant stendo tokio triperio juk nevarysiu :D

bet kiek snekejau su varikliu meistrais, tai paskuj sunku atreguliuoti kura buna ir mazom apsukom prastai dirba :(
nu cia jei sportini dedi su tikrai placiom apsukom
beet jei nuo kokio dz ar 3a tai manau turetu susireguliuoti tos apsukos
juk ant tu orginaliai varikliu tai normaliai dirma ant laisvu



bent jau aš dėsiu nuo DZ(galima ir nuo 3A) variklio veleneli. pas ji 82kW, pas mane 55kW, turėtų pagerėti situacija :D
pas mane ir taip 82kw bet esu numates rudeniui keleta modu ir ag ir nm turetu padidet tikiuosi 100kw ispaust kaip bus tai bus matyt po darbu, o del ipurskimo kad veleneli pakeitus blogai dirbtu tai nemanau cia juk mechaninis ipurskimas, plius kompa nuresetinus turetu susirinkt nauja info su nauju veleneliu  ?!?
kompas nusiresetina kievienasyk kai isjungi varikli arba kai akumika atjungi
o koki veleniuka desi nes man tada irgi tas variantas tiktu jei pasidarytu koks 100 kw?
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Gegužės 14, 00:59:45 sukūrė ArasCL »

Neprisijungęs stulgas

  • Įrašai: 60
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #70: 2009 Gegužės 14, 11:38:53 »
to ArasCL vien velenukas tiek neuzkels bet pajusi tikrai skirtuma, desiu nuo dyzeliuko velena tik reik pas tekintojus nuvest kad nutekintu gala kad skyvas uzsidetu
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Gegužės 14, 11:42:00 sukūrė stulgas »

Neprisijungęs iBeniTTo

  • Įrašai: 1743
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #71: 2009 Gegužės 14, 11:41:20 »
to ArasCL vien velenukas tiek neuzkels bet pajusi tikrai skirtuma, desiu nuo dyzeliuko velena tik reik pas tekintojus nuvest kad nutekintu gala kad skyvas uzsidetu nuo 1.8

o pagrindinio dirzo tas velenelis tinka paskui? nesiskiria mietkes pvz nuo SF ir DZ-3A veleneliu?
nereik det velenelio tada reguliuojamo?

Neprisijungęs stulgas

  • Įrašai: 60
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #72: 2009 Gegužės 14, 11:44:14 »
to ArasCL vien velenukas tiek neuzkels bet pajusi tikrai skirtuma, desiu nuo dyzeliuko velena tik reik pas tekintojus nuvest kad nutekintu gala kad skyvas uzsidetu nuo 1.8

o pagrindinio dirzo tas velenelis tinka paskui? nesiskiria mietkes pvz nuo SF ir DZ-3A veleneliu?
nereik det velenelio tada reguliuojamo?
jai keiti nuo 1.8 tai niekas ten nesiskirs, o as tdl ir tekinsiu gala kad tiktu senas skyvas ant naujo velenuko  :D

Neprisijungęs MODE***

  • Įrašai: 2888
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #74: 2009 Gegužės 14, 21:27:03 »
to ArasCL vien velenukas tiek neuzkels bet pajusi tikrai skirtuma, desiu nuo dyzeliuko velena tik reik pas tekintojus nuvest kad nutekintu gala kad skyvas uzsidetu

tai nors kad ir 10 kw dasidetu ir tai kazkas jau apciuopiamo
o pats toks padarymas nera labai sudetingas
tik kaip tas fazes paskui atreguliuoti reikes jei pas dizeli kur nors kitur tas pikinis zimejimas yra
vien zo kai jau darysies tai ir pafotkink ir sumesn kur nors eiga
ir suzinok nuo kokio dizelio tinka velenelis
jei nuo kokio 66 kw tai gal pliuso nebus jei nuo kokio 81 kw tai gal geriau
jei aisku pas juos jie nera vienodi o tik purkstukai skirtingi
apie dizelius daug kazko nezinau
labiau apie benza domiuos
vien zo ideja idomi fonkink aprasinek ir dek visa info
galima bus kitiems pasinaudoti

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
662636 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
74 Atsakymai
63125 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Rugpjūčio 17, 08:47:24
sukūrė agdam
13 Atsakymai
10424 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz