Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 583820 kartus)

Neprisijungęs renimatorius

  • Įrašai: 684
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #450: 2010 Kovo 24, 18:36:33 »
Gal pas ka metosi senas, nereikalingas, sudevetas, musantis  (dvieju cilindriuku suporto) stabdziu diskas nuo 20v ar 2,8 - 80/90/beskes . Prasyciau padovanoti nes reikalingas primatavimams ir pan. PM arba +37065205625 Kaunas

Arba jai turit paskolint porai dienu pasimatuot/pasitaikyt.

Neprisijungęs Egas

  • Įrašai: 344
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #451: 2010 Kovo 25, 20:55:46 »
Yra nauji kompensatoriai Audi 80 bulkos ir jie 8 yra. Ar jie tinka i Audi 90 quattro (bulka) ?:D
Ir dar klausimas. Pastenejau buna faros juodos padarytos, na viduriai juodi. Ar cia reikia specialiai pirkti ar galima paciam pasiadryti ? :)

Neprisijungęs killer_beast

  • Įrašai: 307
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #452: 2010 Kovo 25, 22:57:34 »
lempas pats pasidarai, issiardai ir nuputi juodais dazais ta blizgancia plastmase,tik reflektoriaus nenudazyk :-]

Neprisijungęs Egas

  • Įrašai: 344
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #453: 2010 Kovo 26, 14:28:54 »
Na tai taip:D o gal galit parodyti kokiu foto is priekio,nes taip normaliai nepamatydavau is priekio,bet pasirode,kad visai nieko ziurisi :) beto dar masina tamsi,tamsiai melyna :)

Neprisijungęs beee

  • Įrašai: 621
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #454: 2010 Kovo 26, 21:51:08 »
nu bent man sitas modas nesiziuri  :V

Neprisijungęs Egas

  • Įrašai: 344
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #455: 2010 Kovo 27, 10:29:01 »
na pas mane fara istisa, be posukio :)  ir va kazkas lyg panasiai butu?
 0:36s   
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Kovo 27, 10:31:50 sukūrė Egas »

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda

Neprisijungęs Mindziu26

  • Įrašai: 203
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #457: 2010 Kovo 29, 14:14:00 »
Sveiki gal kas zinot kokia kompresija cilindruose turetu buti B4 1994  2.0 ltr

Neprisijungęs beee

  • Įrašai: 621
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #458: 2010 Kovo 29, 17:48:20 »
kiek gali kainuoti  8:8 salono kilimeliai i b3 b4 (panasus i org)  8:8

Neprisijungęs Egas

  • Įrašai: 344
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #459: 2010 Kovo 29, 23:47:29 »
gal zinot koks garsas butu be vidurinio bakelio ismetimo? liktu tik tas galinis :) Audi 90 quattro 2.3 5cyl :)

Neprisijungęs LPx

  • Įrašai: 355
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #460: 2010 Kovo 30, 09:59:32 »
sveiki,
pora klausimu:
1. ardydamas panele po vairu radau toki dalykeli, su uzrasu "airbag" ant laido i ji. Ar tai koks daviklis/jutiklis airbago, ar kas kita? (komplektacijoj tipo yra airbagai ..)
2. Kaip patikrinti, ar airbagai nesugede (nu tik ne i stulpa aisku :). Itarima sukele airbago lempute skydelyje - ji ir laidas kazkokie neatrodo man kaip "gamykliniai". Siaip ji uzsidega ir uzgesta kada reikia :)






Neprisijungęs lampardas

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #461: 2010 Kovo 30, 21:45:23 »
Sveikas,
Aš čia ir prieš pora dienu ardžiau, (reikėjo prietaisų skydelį įšimt, tai kažkur fishkes laidas buvo užstrigęs tai teko panelę apatinę nuimt kad pažiūrėt), na aš tokio laido pas save neaptikau, kaip pas tave, bet dėl to airbag'o tai pas mane ir toks negamiklinis laidas buvo su lempute (su kažkokia paprasta dar izolke apvyniuotas), ir pas mane tai jis reiškia airbag'o imitaciją. Įšiemus skydelį negalima įjungti maitinimo, nes tada airbag'as po to nebeveiks ir ji reiks tik per kompa pajungus sutvarkyt. Nu bet aš įjungiau kad pilnai įsitiknt įjungus maitinimą ta lemputė užsidega ir po kažkur po 10sek. gesta (kaip ir parašyta knygutej), bet greit išjungus ir įjungus degimą ta lemputė visvien dega, tai yra nesamone. Tai aš priėjau išvados kad pas mane to airba'go imitacija, t.y to pačio airbag'o nėra. Prietaisų skydelį ardžiau nes pamačiau, kad rida atsukta, vienas skaičius numuštas, tai man ir dėl to airbag'o nenuostabu.
O pas tave gal ir yra tas airba'gas, jei dar toks laidas yra :) pas mane tai net to laido nebebuvo :-] Nu bet svarbiausia važiuot galima (aa)

Neprisijungęs VooDoo

  • Įrašai: 3802
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #462: 2010 Kovo 30, 23:40:49 »
kompresija po 14 ar 12 turi but nelabaj pamenu :D

kaip jus sprendziate problema su bagazines laidais kurie eina i numerio apswietima, atbulinio swiesa, priesrukinio zibinta ??
jie nusilanksto per ziema man :D tai kas pawasari ir pakeiciate laidus ??

Neprisijungęs orzo

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #463: 2010 Kovo 31, 00:06:43 »
kompresija po 14 ar 12 turi but nelabaj pamenu :D

kaip jus sprendziate problema su bagazines laidais kurie eina i numerio apswietima, atbulinio swiesa, priesrukinio zibinta ??
jie nusilanksto per ziema man :D tai kas pawasari ir pakeiciate laidus ??
nesu nieko dares tiems laidams 3 metus :) Viskas veikia. Maziau kniskis po ta bagazine :D

Neprisijungęs killer_beast

  • Įrašai: 307
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #464: 2010 Kovo 31, 00:12:51 »
maziau bagazine darinek ir bus ramu :-] as paskutini karta dejau kazkokius "minkstesnius" laidus, lengviau jie lankstosi, pacios vijos plonesnes, bet ju daug. tai nuo pernai vasaros dar laiko. o laidai buvo paimti is senos skalbimo masinos  :s :-]

Neprisijungęs LPx

  • Įrašai: 355
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #465: 2010 Kovo 31, 10:40:42 »
Sveikas,
Aš čia ir prieš pora dienu ardžiau, (reikėjo prietaisų skydelį įšimt, tai kažkur fishkes laidas buvo užstrigęs tai teko panelę apatinę nuimt kad pažiūrėt), na aš tokio laido pas save neaptikau, kaip pas tave, bet dėl to airbag'o tai pas mane ir toks negamiklinis laidas buvo su lempute (su kažkokia paprasta dar izolke apvyniuotas), ir pas mane tai jis reiškia airbag'o imitaciją. Įšiemus skydelį negalima įjungti maitinimo, nes tada airbag'as po to nebeveiks ir ji reiks tik per kompa pajungus sutvarkyt. Nu bet aš įjungiau kad pilnai įsitiknt įjungus maitinimą ta lemputė užsidega ir po kažkur po 10sek. gesta (kaip ir parašyta knygutej), bet greit išjungus ir įjungus degimą ta lemputė visvien dega, tai yra nesamone. Tai aš priėjau išvados kad pas mane to airba'go imitacija, t.y to pačio airbag'o nėra. Prietaisų skydelį ardžiau nes pamačiau, kad rida atsukta, vienas skaičius numuštas, tai man ir dėl to airbag'o nenuostabu.
O pas tave gal ir yra tas airba'gas, jei dar toks laidas yra :) pas mane tai net to laido nebebuvo :-] Nu bet svarbiausia važiuot galima (aa)

hmm, idomu... ta lempute pas mane irgi nezgrabnai paprasta izolke apvyniota, sakyciau gryna chaltura :) Mastau ar galima patikrinti ar buvo gamykloje komplektuota airbagais (pagal VIN koda), tada tarkim jeigu gamykloje nebuvo - tai viskas aisku, masinoje imitacija :( aisku dar klausimas, ar airbagams yra galiojimo laikas, masina vis delto jau 16 metu kaip gime :)

Neprisijungęs lampardas

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #466: 2010 Kovo 31, 13:08:26 »
Tai jei ant vairo yra užrašyta airbag, ir prietaisu skydelyje yra lemputė su airbag, tai manau gamykloje buvo imontuota. o dėl galiojimo laiko, tai manau kol nesuveiks, arba jei kas atsitiktu techniškai su ja tai ta airbag'o lemputė prietaisų skydelyje turėtų  negesti. Tai vat per tuos 16m, neaišku kas buvo ten pridaryta, maniškej 17m. tai vat rida buvo atsukta, airbag'o nėr, gal dar ką sužinosiu laikui begant :D

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #467: 2010 Balandžio 06, 19:48:58 »
sveiki gal kas turit audi 90 87m bulkos reliu manuala ten kur prie visu saugikliu stovi? nes saugikliu turiu reiksmes,tad noreciau ir tu reliu suzinot ka jos per funkcija atlieka viena ar tai kita :)

Neprisijungęs Egas

  • Įrašai: 344
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #468: 2010 Balandžio 09, 12:38:21 »
Ar skirais kompensatoriai nuo Audi 90 quattro 2.3 ir nuo Audi 80 1.8S ?

Neprisijungęs Egidijus Bagdonas1

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #469: 2010 Balandžio 11, 19:29:31 »
sveiki, kas gali būti kad stabdant dreba vairas ?

Neprisijungęs orzo

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #470: 2010 Balandžio 11, 20:36:08 »
sveiki, kas gali būti kad stabdant dreba vairas ?
speju stabdziu diskam kaput

Neprisijungęs Žora

  • Įrašai: 1459
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #471: 2010 Balandžio 13, 09:09:33 »
sveiki gal kas turit audi 90 87m bulkos reliu manuala ten kur prie visu saugikliu stovi? nes saugikliu turiu reiksmes,tad noreciau ir tu reliu suzinot ka jos per funkcija atlieka viena ar tai kita :)
http://audi-80.5go.ru/html/14_2_5.htm

Neprisijungęs Audirs6

  • Įrašai: 335
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #472: 2010 Balandžio 13, 23:11:18 »
Sakykit ar galima kieknors tamisnt priekinius langus kad mentai nesikabinetu?

Neprisijungęs Žora

  • Įrašai: 1459
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #473: 2010 Balandžio 14, 10:09:43 »
Sakykit ar galima kieknors tamisnt priekinius langus kad patruliai nesikabinetu?

Po teismo nuosprendzio jau galima klijuot pleveles ant priekiniu langu, BET sviesos laidumas turi but nemazesnis:  70% soniniams, 75% priekiniam. Abejoju ar itilpsi i remus uzklijaves net skaidria plevele.

Neprisijungęs princask

  • Įrašai: 94
    • Žiūrėti profilį
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #474: 2010 Balandžio 15, 17:09:20 »
gal kam spyruokles audi 80/90 2wd  60/60mm  naujas turiu pigiai atiduosiu.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
662641 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
74 Atsakymai
63126 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Rugpjūčio 17, 08:47:24
sukūrė agdam
13 Atsakymai
10424 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz