Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Variklio - Greičių dėžių skyrius  (Skaityta 205815 kartus)

Neprisijungęs skyvas

  • Įrašai: 370
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Variklio - Greičių dėžių skyrius
« Atsakymas #875: 2013 Rugsėjo 23, 17:08:09 »
Sveiki, gal kas galėtų nufotografuot a6 c4 2,5 tdi siurblio prieki ir pažymėt kuris vamzdelis iena i pirmo cilindro purkštuką ?
Nes turiu problema, nepakuriu auto. Buvo pakeistas variklis, nes maniškio trūko stūmoklis ir gilzėje skylė. Įdėtas  aat variklis bet biski senesnis ( Apsisukimai skaičiuojasi nuo smagračio, o ne nuo alkūninio).  Apie gera mėnesį pastovėjo purkštukai išimti, siurblys irgi....

Vakar įdėtas variklis, bet dirba tik ant panelių valiklio ... mietkės tikrytos, viskas sutampa. Siurblio diržas dėliotas ir į viena pusę ir į kitą ....

Tai vat galvoju gal sumaišiau vamzdelius bedėdamas  :E
Ir pasitikslinimui šito variklio darbo ciklas 1-2-4-5-3 ?
o  pabandyk siurblio skyva apsukt 360 laipsniu berods

Neprisijungęs ekologas

  • Įrašai: 158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Re: Variklio - Greičių dėžių skyrius
« Atsakymas #876: 2013 Rugsėjo 24, 07:38:10 »
Vienu žodžiu vakar užkurta mašinikė. Problemos labai užsiorinusi sistema  :) ir vėlyvas siurblio degimas (H-)

Neprisijungęs Ka2kas

  • Įrašai: 67
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
Sveiki. Ar tinka variklio pagalve su laidu ir vakuumine stabdziu pompa nuo 2.5tdi 85kw i 2,5tdi 103kw?

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Kas kiek rekomenduoja keisti variklio dirzus siuo atveju audi c4 2.6 nes jau prabegus 80.000 tukst. tai galvoju,kad gal laikas pries ziema keist?

Neprisijungęs M G

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6071
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
laikas

Neprisijungęs T6m2s

  • Įrašai: 618
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
jau tikrai,kad laikas,manau toliau vazineti rizikinga

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Aisku reiks tada keist ,nes kaip tik ir termostatas jau savo neatidirba. Nezinau  taip ar turi but ar ne,bet kur suka dirzas,generatoriu,vairo stiprintuva man atrodytu ,kad biski dirzas per siauras uzdetas gali but taip ar ne,nors ant generatoriaus, ir vairo stiprintuvo jis uzeina kaip tik,tik ant skriemuliu atrodo per siauras per viena juosta. Pries dedant termostata tikrinant ji i vandeni,nes man ji keite ir  vistiek y bloga uztaike,nes ziema daugiau 70 nekildavo,uztekdavo kad ir vasara vaziuot nakti ir jis jau savo funkcijos neatlieka.

Neprisijungęs Arturiuxv6

  • Įrašai: 719
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Radviliškis
Aisku reiks tada keist ,nes kaip tik ir termostatas jau savo neatidirba. Nezinau  taip ar turi but ar ne,bet kur suka dirzas,generatoriu,vairo stiprintuva man atrodytu ,kad biski dirzas per siauras uzdetas gali but taip ar ne,nors ant generatoriaus, ir vairo stiprintuvo jis uzeina kaip tik,tik ant skriemuliu atrodo per siauras per viena juosta. Pries dedant termostata tikrinant ji i vandeni,nes man ji keite ir  vistiek y bloga uztaike,nes ziema daugiau 70 nekildavo,uztekdavo kad ir vasara vaziuot nakti ir jis jau savo funkcijos neatlieka.
Dek Behr termostata kai dejau netikrinau, veikia puikiai, 90 laipsniu kaip ikalta. Wehler kai pamaciau tai kaip garaze padarytas(-).

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Pas mane Wahler  nu tas pats vienu zodziu tai iskart idejus jis neatitko,reiks bandyt det Behr,koki dirzu komplekta det?

Neprisijungęs zawedxi

  • Įrašai: 2791
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Telšiai
uzankstinau siurbli ir sylt pradejo geriau, o tai seniau po 20km vos pakildavo.

Neprisijungęs Arturiuxv6

  • Įrašai: 719
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Radviliškis
Pas mane Wahler  nu tas pats vienu zodziu tai iskart idejus jis neatitko,reiks bandyt det Behr,koki dirzu komplekta det?
Contintech arba SKF ziurint ka gausi, SKF tai reik uzsakinet.

Neprisijungęs Vitalis

  • Įrašai: 4553
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Jei pagrindini dirza, tai Bosch , contitech jau nebedeciau, kazko jie linke trukinet paskutiniu metu :)

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Jei pagrindini dirza, tai Bosch , contitech jau nebedeciau, kazko jie linke trukinet paskutiniu metu :)

Ko tu nori kąi čigonai gamina, aš asmeniškai tik GATES pripažįstu ;)

Neprisijungęs vytiokx

  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Contintech arba SKF ziurint ka gausi, SKF tai reik uzsakinet.
visada viska perku pas bratka tai paziuresiu ka jis pasiulys

Neprisijungęs Dutis

  • Įrašai: 83
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Sveiki, noriu pasikeisti greiciau deze - is automato i mechanine, masina audi c4 2.5TDI 85kw, kokia deze tinka ir kokiu detaliu man prireiks? nelabai gaudausi tad pagelbekit :)

Neprisijungęs Sintetic

  • Įrašai: 2712
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, noriu pasikeisti greiciau deze - is automato i mechanine, masina audi c4 2.5TDI 85kw, kokia deze tinka ir kokiu detaliu man prireiks? nelabai gaudausi tad pagelbekit :)
tai jei nelabai gaudaisi tai tau prireiks meistru ismanaciu darba, bus geriausia

Neprisijungęs Dutis

  • Įrašai: 83
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
tai suprantu, bet ko prireiks ? detales: ? reiktu viska susipirkt greitu metu

Neprisijungęs Wizzba

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
sveiki, norejau paklausti kas gali buti, nusipirkau audi 100 c4 2,8 su dujom, is pazistamo, priziureta, bet pasivazinejau ir pastebejau kad nera traukos, be to apsukos daugiau 4000 nekyla, nesvarbu ar benzu ar dujom tas pats jai, nedumina, nesaudo niekas, kuriasi puikiai, ant mazesniu apsuku lyg ir normaliai vaziuoja. nuo ko pradet ieskot kame beda cia? aciu uz atsakymus.

Neprisijungęs virsininkas88

  • Įrašai: 2838
    • Žiūrėti profilį
sveiki, norejau paklausti kas gali buti, nusipirkau audi 100 c4 2,8 su dujom, is pazistamo, priziureta, bet pasivazinejau ir pastebejau kad nera traukos, be to apsukos daugiau 4000 nekyla, nesvarbu ar benzu ar dujom tas pats jai, nedumina, nesaudo niekas, kuriasi puikiai, ant mazesniu apsuku lyg ir normaliai vaziuoja. nuo ko pradet ieskot kame beda cia? aciu uz atsakymus.
gal nevisi cilindrai dirba?

Neprisijungęs aloha

  • Įrašai: 94
    • Žiūrėti profilį
kas turit i c4 2,5 tdi isideje webasto , nuo kurios vietos pajunget kuro padavima i webasta ? nenoriu kad uzsiorintu sistema,ir nuo bako naujo vamzdelio vest..

Neprisijungęs Wizzba

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
nu siaip jo, siandien buvau zvakes issisukes, tai lyg normalios, bet 2 laidai apsukti izolke ir kitose vietose dar sutruke, ryt reiks nusipirkt pasikeist laidus ir tada ziuresiu kaip bus :)

Neprisijungęs aegis

  • Įrašai: 276
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
kas turit i c4 2,5 tdi isideje webasto , nuo kurios vietos pajunget kuro padavima i webasta ? nenoriu kad uzsiorintu sistema,ir nuo bako naujo vamzdelio vest..

Vieno forumiecio patarimu, jungiau nuo kuro padavimo zarneles pries kuro filtra. Jeigu ziurint atkarpa nuo kuro filtro link kuro bako dariau taip:
kuro filtras, atbulinis voztuvas, trisakis (atsaka butent nuvesta i webasto). Tiesa pas mane 1.9tdi bet esmes manau tai nekeicia. :)

Neprisijungęs aloha

  • Įrašai: 94
    • Žiūrėti profilį
supratau. darysiu ir as tada taip pat

Neprisijungęs Sintetic

  • Įrašai: 2712
    • Žiūrėti profilį
Vieno forumiecio patarimu, jungiau nuo kuro padavimo zarneles pries kuro filtra. Jeigu ziurint atkarpa nuo kuro filtro link kuro bako dariau taip:
kuro filtras, atbulinis voztuvas, trisakis (atsaka butent nuvesta i webasto). Tiesa pas mane 1.9tdi bet esmes manau tai nekeicia. :)
viskas teisingai, kiti dar deda ant atsakos viena atbulini voztuva, kad motoras is webasto's negertu, as nedejau, idejau filtriuka, papildoma, skaidru. variklis nevagia is webasto's. del filtriuko vieni sako taip kiti taip, nzn ar jo reikia, keli metai jau, bet jis kaip buvo taip ir tebera svarus

Neprisijungęs JonukasP

  • Įrašai: 939
    • Žiūrėti profilį
Re: Variklio - Greičių dėžių skyrius
« Atsakymas #899: 2013 Lapkričio 09, 20:35:07 »
Gal kas žinot, kokia/kokios dėžės eina su A6 2.8 ACK (142 kW) varikliu? Tiek priekiu varomoms, tiek quattro.
Ačiū ;)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
1 Atsakymai
22193 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Birželio 22, 16:35:32
sukūrė orzo
1 Atsakymai
12848 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Gegužės 17, 21:44:37
sukūrė only AUDI
605 Atsakymai
162078 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Lapkričio 15, 08:18:10
sukūrė gurksnis