Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi 100/200 pokalbiai  (Skaityta 1820360 kartus)

Neprisijungęs JonukasP

  • Įrašai: 939
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi 100/200 pokalbiai
« Atsakymas #18675: 2015 Spalio 06, 22:09:47 »
Jo, krabas visiškai kitoks būna. Tam spidometre su borto kompu buvo vieta fyškei kažkokiai ir dar pora laidukų, tai kaip suprantu ten tam borto kompui, nes pas kitus spidometrus tokios vietos nėra. Daug ten reikalu viska pajungt ff
Tai gal pas KE-Jetronic'us buvo potenciometras, o pas K-Jetronic'a nebuvo, nes pas mane 2.0 KP ir nieko ten nėra nė kvapo.
Tai KZ motoro (KE-Jet) krabas jau 'su elektronika', o KU (K-Jet) tik mechaninis-hidraulinis. Ar galima 'elektroninį' krabą iš KZ dėt prie KU motoro nejungiant jokios jo elektronikos? Dalys aišku skirtingos, bet visur internete rašo, kad KE-Jet atjungus elektroniką sistema veikia kaip K-Jet. Ar via gi tikrai krabas 'visiškai kitoks' ir KU motorui krabo reikia ieškot būtent nuo tokio paties motoro?
Dėkui ff

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8588 Atsakymai
1845804 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 07, 13:28:34
sukūrė Domas
18041 Atsakymai
2032465 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:05
sukūrė rimisss
13663 Atsakymai
1826638 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330