Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: 100/200 Variklis,pavaru deze  (Skaityta 317658 kartus)

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #1800: 2016 Birželio 03, 15:42:03 »
kas yra paskirstymo velenas?
etka.cc pasižiūrėk, gal bus
Gal ne taip pavadinau :D velenėlis atsakantis už nuoseklų vožtuvų darbą. Ačiū už nuorodą. Tiksliai nėra ten, bet varžtas M8X56, o šaiba ant jo 8,4x15x1,6.  Tai 8.4 mm grąžtas turėtų sueit.

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #1802: 2016 Birželio 03, 23:44:29 »
Kaip tai nėra tiksliai?
http://etka.cc/audi/part_single/catalog/au/markt/RDW/modell/A100/year/1987/drive_standart/73/hg_ug/103/subcategory/6000/part_id/252614/lang/e
Nr.18 špilka M8 X 56 viskas aiškiai ir tiksliai  :think:
Tai kad nei M8 yra sriegio dydis, o 56 net nežinau kas  :) Apie varžto skersmenį tai nieko man nesako. Bet, kaip ir sakiau, padėjo šaibos dedamos ant to varžto skylės skersmuo. To man ir reikia

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #1803: 2016 Birželio 04, 00:13:41 »
Tai kad nei M8 yra sriegio dydis, o 56 net nežinau kas  :) Apie varžto skersmenį tai nieko man nesako. Bet, kaip ir sakiau, padėjo šaibos dedamos ant to varžto skylės skersmuo. To man ir reikia

8 - storis, 56 - špilkos ilgis
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Birželio 04, 00:17:07 sukūrė vabalaz »

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #1804: 2016 Birželio 04, 01:20:38 »
Tai kad nei M8 yra sriegio dydis, o 56 net nežinau kas  :) Apie varžto skersmenį tai nieko man nesako. Bet, kaip ir sakiau, padėjo šaibos dedamos ant to varžto skylės skersmuo. To man ir reikia
O kokį tu kitokį sriegio žymėjimą žinai nei kad M*? Ir ateičiai žinok, kad skaičius po X yra varžto ilgis, dar kartais du skaičiai būna, kai sriegis ne per visą ilgį, tiesa jei sriegis ne standartinis, prie M8 būtų parašyta: 0.5; 0,75; 1,25.... čia jau sriegio žingsnis. Nežinau ar pagelbės pamoka, bet gal kitą kartą neprireiks nei kitų klausti, nei sėdėti ir atsakymo laukti  ;)

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #1805: 2016 Birželio 10, 17:10:29 »
1 paveiksle ką konkrečiai daro šlangutė nr 7 einanti iš LEV trišakio į kolektorių (2 paveikslo 17 vamzdelis)? Pas mane ta šlangutė kažkaip sudurstyta iš 2 dalių per plastikinį vamzdelį su tokia maža skylute, kad vos su burna prapūst eina. Dalykas tas, kad įsidėjau kitą LEV ir vistiek apsukos plaukioja. Ar ta šlangutė ką nors įtakoja?
Man atrodo šaltam varikliui turėtų virš 1k laikyt kol pradeda šilti. Bet pas mane visada užvedus apsukos nusileidžia iki 800. Kol variklis šaltas lyg ir normaliai dirba, bet kuo daugiau šyla, tuo labiau apsukos šokinėja. Intervalas nevienodas. Būna, kad kokį 20s lyg ir lygiau dirba, bet po to bac nukranta apsukos ir vėl pakyla ir dirba lygiai. Būna, kad kas 5s supulsuoja. Ir benzinas ir dujos. Išsprendžiu problemą tik davęs varikliui oro praverdamas šiek tiek droselį. Bet čia ne sprendimas.
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Birželio 10, 17:49:18 sukūrė samotomas »

Neprisijungęs virsininkas88

  • Įrašai: 2838
    • Žiūrėti profilį
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #1806: 2016 Birželio 11, 11:21:28 »
jeigu problemos nėbėra ir viskas dirba tvarkingai tai kodėl ne sprendimas?

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #1807: 2016 Birželio 11, 11:58:52 »
jeigu problemos nėbėra ir viskas dirba tvarkingai tai kodėl ne sprendimas?
Todėl, kad be reguliuojamų laisvų apsukų žiemą šaltas variklis nenorės dirbt. O jei dar droselį praversiu užšilus laisvos apsukos gerokai per aukštos laikysis

Neprisijungęs virsininkas88

  • Įrašai: 2838
    • Žiūrėti profilį
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #1808: 2016 Birželio 11, 12:48:10 »
žiemos dar reikia sulaukt.

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #1809: 2016 Birželio 11, 16:44:09 »
žiemos dar reikia sulaukt.
Kai sulauksiu bus per vėlu :D prie minus 20 menkas malonumas mašiną remontuot

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #1810: 2016 Birželio 12, 12:52:35 »
Kapstausi toliau. Visgi pulsavimas pasireiškia tik ant benzino kai temperatūra 50-80C. Prie 90 pulsavimo beveik nelieka. Bent jau dabar. Laisvos apsukos tiek dujom, tiek benzinu mažokos (~700). Šaltu oru turėčiau rimtų problemų su šalto variklio gesimu prie tokių apsukų.
Pastačiau reguliavimo varžtelį prie sklendės taip kaip priklauso. Atleidus gazą laisvų apsukų įjungėjas nusispaudžia užtikrintai ir laiku. Nusprendžiau palikt būtent taip, nes visgi ne laisvoms apsukoms reguliuot jis iš tikro yra skirtas. Paprasčiausiai nustatomas laisvų įsijungimo momentas.
Laisvų apsukų vožtuvas pastovėjo benzine, po to dar prapurškiau. Prijungus per potenciometrą vožtuvas sukinėjasi sklandžiai. Taigi veikia. Dviejų kontaktų temperatūros daviklis ant abiejų kontaktų šaltas 900ohm-1kohm. Pagal grafiką lyg ir turėtų būti dvigubai daugiau. Prie 90 C abu kontaktai 200 ohm. Tiksliai tiek kiek turi būti. O tas vieno kontakto daviklis iš apačios rodo apie 80 ohm. Niekaip nerandu grafiko jam tai nežinau kiek turi būti realiai.
Reikės kada pabandyt pamatuot lambda ir oro matuoklės potenciometro įtampą ir jos kitimą. Gal takelis padilo. Bet ar dujoms tas nesijaustų?
Dabar artimiausiom dienom varysiu pagal išmetimą pareguliuot mišinį benzinui. Įdomus dalykas, kad šiek tiek pavėlinus trampliorium degimo kampą pulsavimas dingsta (stovi paankstinta kažkur ant 20 laipsnių. Taigi kompas pats reguliuoja degimo kampą kažkur 12-28 laipsnių diapazone). Deja su pavėlintu degimu variklis dirba su silpna vibracija ir paspaudus gazą reakcija pastebimai vėluoja, apsukos ima kilt ne iš karto ir su tokiu virpesiu lyg cilindras vienas nedirbtų. Taigi viena iš naujų minčių, kad tas pulsavimas gali būti ir dėl netolygaus degimo kampo reguliavimo. Kompas nesugeba stabiliai išlaikyti degimo kampą laisvoms apsukoms ir pavėlina, po to vėl bando paankstint. Patikrint to negaliu, nes neturiu stroboskopo. Autoservisuose kur tik klausiau irgi niekas nebeturi.
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Birželio 28, 15:39:44 sukūrė samotomas »

Neprisijungęs voisniz

  • Įrašai: 2564
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #1811: 2016 Rugsėjo 19, 23:40:27 »
zodziu vis dar uzsiknises... variklis KG... nesikuria nors tu ka... buvo soves krabas. lekstute pakeista. issaude ir orfiltrio dezej esantis deceleration cut-off valve, bet ar jo neveikimas itakotu, kad aplamai nesikuria variklis? pries sovima sunkiai kurdavos, kaltinau slegio reguliatoriu , kitaip dar vadianama warm-up valve, siandien ir ji pakeiciau.. nieko, visiskai nieko.. i sistema ipurskus quick starto - eterio, kuriasi, ir gesta kai jis sudega... ka daryt? :-{ :-{ :-{ :-{ :-{

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #1812: 2016 Rugsėjo 20, 11:00:01 »
nuo intercoolerio šlangos visos sveikos? pats intercooleris?

Neprisijungęs voisniz

  • Įrašai: 2564
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #1813: 2016 Rugsėjo 20, 11:04:20 »
nuo intercoolerio šlangos visos sveikos? pats intercooleris?
taip, sveiki

Neprisijungęs owas

  • Įrašai: 2952
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #1814: 2016 Rugsėjo 20, 12:54:18 »
Ką čia ir patarti, imi purkštukus ir žiūri kaip kuras iki jų atkeliauja.

Neprisijungęs valukonis

  • Įrašai: 4111
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #1815: 2016 Rugsėjo 20, 13:18:01 »
Ką čia ir patarti, imi purkštukus ir žiūri kaip kuras iki jų atkeliauja.
pritariu, pasikelsi lektute ir matysi kaip purskia, ar isvis purskia, nes mano auto pastovejo nekurta ilgai ir siurblys pasikiso, irgi edziau starteri kol paskui sugalvojau issiimti purkstuka ir pasirodo kuras neateina (z)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #1816: 2016 Rugsėjo 20, 13:32:58 »
nu bent jaučias pagal kvapą kad benzą pila?

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #1817: 2016 Spalio 25, 21:40:26 »
Dalykas toks, pakeitus aušinimo skystį šviežiu kitą dieną jis vėl rudas kaip kakava. Ir kol šiltas, kvapas toks nelabai malonus. Spėju kažkada varikly buvo vanduo, arba skysčio niekada nekeitė ir atsirado rūdžių. Tą patvirtina ir rastos nusėdusios kalkės/rūdys ant šlangų sienelių.
Aišku galėčiau bandyt distiliuotu vandeniu kelis kartus perskalaut, bet abejoju ar daug padės. Nes antifryzą jau 3 kartus keičiau ir vistiek tas pats. Gal galit rekomenduot kokį ploviklį, kuris praplautų labiau ir nekenktų aušinimo sistemai.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #1818: 2016 Spalio 25, 23:51:59 »
tai yra belekokių tų ploviklių, nžn kuo jie skirias, pas mane zyle buvo supilta, tai plauta ir keista melijoną kartų, vis dar ruda, ten amžinai liks, pas mane to užkimšėjo buvo privaryta.

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #1819: 2016 Spalio 26, 00:27:51 »
tai yra belekokių tų ploviklių, nžn kuo jie skirias, pas mane zyle buvo supilta, tai plauta ir keista melijoną kartų, vis dar ruda, ten amžinai liks, pas mane to užkimšėjo buvo privaryta.
gal ir pas mane jo buvo pripilta. Kas čia dabar žino. Nustebau tik, kad radiatoriaus šlangos iš vidaus net priaugusios. Radiatorių neseniai pakeičiau nauju ir dabar nepatinka tas skystis paruduojantis. Pirmą kartą pagalvojau, kad iš vis tepalas patenka, nes skystis nepermatomas visai pasidaro. Ir motoras mėgsta aukštą temperatūrą. Net dabar kai vėsu užtenka poros km ir 90C. Ir po to 95C laikosi. Jei vasara,tai 100C su vos ne pastoviai dirbančiu ventiliatorium. Sakau gal tos rūdys/kalkės ausinimo kanaluose prisideda prie to.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #1820: 2016 Spalio 26, 00:30:48 »
pilk ploviklio, paleis gerai, bet gal atkimš ką neturėtų, pvz pečiuką ;)

tik pavažinėk būtinai bent kelias valandas su tuo sysalu, kol dar ne žiema, kad neužšaltų

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #1821: 2016 Spalio 26, 00:43:36 »
pilk ploviklio, paleis gerai, bet gal atkimš ką neturėtų, pvz pečiuką ;)
hmm :) dėl pečiuko nepagalvojau. Su mano sėkme rizikinga čia. Bus kaip kai vairo stipr. skystį sugalvojau pakeist :D baigėsi kolonėlės ir siurblio perrinkimu. Gal geriau pavasario palaukt, nes dabar visai nesmagu šaltu oru būtų iki pečiuko prisikast.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #1822: 2016 Spalio 26, 00:48:38 »
nu aš bandyčiau plauti, man tik radiką paleido, dėl kurio čia viskas ir vyko.
o tau blogiau nei man neturėtų nutikti :D

Neprisijungęs V-Power

  • Įrašai: 150
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #1823: 2016 Spalio 28, 00:06:05 »
Bus kaip kai vairo stipr. skystį sugalvojau pakeist :D baigėsi kolonėlės ir siurblio perrinkimu.
O kas buvo? Nes aš šiandien ir saviškę pas daktarus nuvežiau, viena iš procedūrų turėjo būt vairo hidraulinio skysčio pakeitimas. Bet meistras sako kad čia pas mane hermetiko bus pripilta, gali būt kad pakeitus visai kolonkė apsimyš.. Tai ir nežinau ką daryt. Pakeitus - gali būt kažkas blogo (kas?), nepakeitus - vėl žiemą vairo neįmanoma pasukt :think:

Kitas dalykas - dėl ko 'šaudo' ant benzino? Ir šiaip negražiai dirba. Užsikuria normaliai, bet gazo reikia duot iš lėto. Jei staigiai spaudi - ne gazuojasi, o dūsta tarpe 1000-2500 apsukų. Pora kart buvo kad pokštelėjo kažkas po kapotu ir užgeso, į saloną smarvės atėjo, jau maniau užsidegiau :think:
Paskui po kapotu ranka pagazavau, tai per staigiai ir per daug gazo davus, šaudo per oro paėmimo gofroj dujoms sumontuotą 'vožtuvą'. Kam čia amen? Krabui?
Benzinu kuriasi normaliai, laisvas apsukas laiko, dujom darbas normalus taipogi..
Ar susigyvent su tuo, ar dar varyt kažką pakrapštyt kol visai ne :think:
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Spalio 28, 00:11:51 sukūrė V-Power »

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: 100/200 Variklis,pavaru deze
« Atsakymas #1824: 2016 Spalio 28, 11:09:00 »
O kas buvo? Nes aš šiandien ir saviškę pas daktarus nuvežiau, viena iš procedūrų turėjo būt vairo hidraulinio skysčio pakeitimas. Bet meistras sako kad čia pas mane hermetiko bus pripilta, gali būt kad pakeitus visai kolonkė apsimyš.. Tai ir nežinau ką daryt. Pakeitus - gali būt kažkas blogo (kas?), nepakeitus - vėl žiemą vairo neįmanoma pasukt :think:

Kitas dalykas - dėl ko 'šaudo' ant benzino? Ir šiaip negražiai dirba. Užsikuria normaliai, bet gazo reikia duot iš lėto. Jei staigiai spaudi - ne gazuojasi, o dūsta tarpe 1000-2500 apsukų. Pora kart buvo kad pokštelėjo kažkas po kapotu ir užgeso, į saloną smarvės atėjo, jau maniau užsidegiau :think:
Paskui po kapotu ranka pagazavau, tai per staigiai ir per daug gazo davus, šaudo per oro paėmimo gofroj dujoms sumontuotą 'vožtuvą'. Kam čia amen? Krabui?
Benzinu kuriasi normaliai, laisvas apsukas laiko, dujom darbas normalus taipogi..
Ar susigyvent su tuo, ar dar varyt kažką pakrapštyt kol visai ne :think:

jei hermetiko privaryta ir jį išplaus, tai apsimyš arba kolonkė arba siurblys. Aš keisčiau. Šiaip ar taip juk normaliai neveikia jau, tai arba pradės normaliai veikt arba bus proga pasikeist ir tada normaliai veiks.

Dėl dujų ir benzo, tai manau nevark. Vieną kart tik buvau susidūręs su silkę, kuri dirbo ant abiejų kurų gerai. Visais kitais atvejais dirba tik ant vieno kažkurio kuro. Čia forume irgi dauguma vargsta, nes dirba tik ant vieno kuro

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8 Atsakymai
3075 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Vasario 21, 00:17:06
sukūrė zdraicas
0 Atsakymai
1452 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Vasario 18, 13:42:20
sukūrė gedasasss
16 Atsakymai
3293 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 25, 20:40:47
sukūrė ricardo