Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Važiuoklė, stabžiai, vairo stiprintuvas  (Skaityta 287642 kartus)

Neprisijungęs Arvis

  • Įrašai: 4984
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
nu cia jau kiekvieno asmeninis reikalas, as tik sakau ka zinau :)

Neprisijungęs Asteriksas

  • Įrašai: 194
    • Žiūrėti profilį
na as kai vaziavau kolonke restauruot, jei atmintis manes nepaveda, uz isemima idejima sumokejau 150lt.. nemanau, kad del tokios sumos servise verta knistis visa diena, jei ne ilgiau, paciam :)
Na, viena yra patiket kazkam masina remontuot. Ypac tokius mazgus, kur pats tikrai moki, sugebi ir turi laiko.. Issivalai, sutepi, paziuri nuodugniai. Nesuki nuzisto varzto atgal ar bet kokios klases.. Vairo koloneles demontavimas nera tas pats kaip ratu sezoninis keitimas. Bet cia tik mano nuomone.
-As ameniskai turiu psichologiniu problemu palikti masina kazkokiam servise.. Tai ka nulauze. Tai nubraize.. Tai dar koki b padare kur tik veliau pamatai.. Daugelis remontistu bb deja. Svarbu veikianti isvaziuos.
Gal cia tik as toks paranojikas..? :D :D :D

Neprisijungęs Quattro!!!

  • Įrašai: 231
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
kur gauti veskes traverso selenblokus?  :-{

Neprisijungęs Grishman

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 7631
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
kur gauti veskes traverso selenblokus?  :-{
Nu ką žinau, dalių parduotuvese nebandei?

Neprisijungęs Quattro!!!

  • Įrašai: 231
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
bandziau bet tik priekinius radau o galiniu klausiau autopaslaugoi vienas sako 330lt. ir tai tik uzsakyt reikia

Neprisijungęs dzendzis

  • Įrašai: 225
    • Žiūrėti profilį
Pabandyk cia,gal surasi :)
http://ekatalog.intercars.lt/

Neprisijungęs Grishman

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 7631
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
bandziau bet tik priekinius radau o galiniu klausiau autopaslaugoi vienas sako 330lt. ir tai tik uzsakyt reikia
Forumietis Bratka prieš metus ar seniau buvo man Lemfoerder pasiūlęs už 191lt, kreipkis į jį, gal dar turi, originalą galiu pasiūlyti už 315lt.

Neprisijungęs Quattro!!!

  • Įrašai: 231
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
ar gali del tu selenbloku traverso bildeti karts nuo karto?  :V nes visa kite vaziuokleja tikrai tvarkinga

Neprisijungęs Benderis

  • Įrašai: 116
    • Žiūrėti profilį
Kadangi mano Ufo stabdžiai visai susidėvėjo :-{ ruošiuosi juos keisti į s6 c4 314 mm arba s4 b5 biturbo 321 mm. Dėl s6 c4, kiek žinau, jie tinka tik reikia keisti su visu kelmu, o dėl s4 b5 niekur nerandu informacijos. Ar eitu uždėti nuo paprastos c4 kelmą ir s4 b5 stabdžių diską su suportu? ?!? Gal dar kas žino kokių variantų už Lietuvišką kainą? :)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18260
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
paimkit mano lavonus ufikus kas :(

Neprisijungęs Grishman

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 7631
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kadangi mano Ufo stabdžiai visai susidėvėjo :-{ ruošiuosi juos keisti į s6 c4 314 mm arba s4 b5 biturbo 321 mm. Dėl s6 c4, kiek žinau, jie tinka tik reikia keisti su visu kelmu, o dėl s4 b5 niekur nerandu informacijos. Ar eitu uždėti nuo paprastos c4 kelmą ir s4 b5 stabdžių diską su suportu? ?!? Gal dar kas žino kokių variantų už Lietuvišką kainą? :)
Reiktų S6/S4 C4 stoikių, arba pačiom UFO stoikem pjauni vieną ausį ir dedasi tie HP2 suportai, tiesa ant plonesnių varžtų todėl nelabai patikimai atrodo.
http://www.audiklubas.com/forumas/index.php/topic,3769.0.html

Neprisijungęs Benderis

  • Įrašai: 116
    • Žiūrėti profilį
Man paprasčiau atrodo pakeisti visą s6 c4 stoikę. Tik įdomu ar ant s6 c4 stoikės užsidėtų s4 b5 stabdžių diskai su suportais be jokių perdarymų? R15 ant 321 mm stabdžių irgi ko gero nebe užsidėtų.

Neprisijungęs Grishman

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 7631
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
http://homepage.internet.lu/customautocraft/type44_100_200_v8.htm#BRAKES

Paul'as siūlo komplektą paprastom stoikėm, tik nerašo nuo ko diskai ir suportai, o anksčiau berods buvo nurodęs kodus...

Neprisijungęs mc2

  • Įrašai: 1827
    • Žiūrėti profilį
http://homepage.internet.lu/customautocraft/type44_100_200_v8.htm#BRAKES

Paul'as siūlo komplektą paprastom stoikėm, tik nerašo nuo ko diskai ir suportai, o anksčiau berods buvo nurodęs kodus...
įdomu

Neprisijungęs Benderis

  • Įrašai: 116
    • Žiūrėti profilį
http://homepage.internet.lu/customautocraft/type44_100_200_v8.htm#BRAKES

Paul'as siūlo komplektą paprastom stoikėm, tik nerašo nuo ko diskai ir suportai, o anksčiau berods buvo nurodęs kodus...

Tai jeigu gerai supratau, tai ant c4 (ne s6) stoikių galima uždėti 321 mm stabdžių diskus be jokių perdarymų? Šitaip išeitų ganėtinai pigiai pasidaryti rimtus stabdžius.
Ir iš to pardavėjo parašymo suprantu, kad norint uždėti 16 ratus reikia 1 cm rastafkes. Jeigu reikia tokios rastasfkės man šitie stabdžiai nebetinka, nes mano turimi ratai nebetilps į priekines arkas :-{
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Rugsėjo 23, 15:02:51 sukūrė Benderis »

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
na pradžiai manau reiktų apsispręst ko nori labiau; ar gerų stabdžių ar mažų ratų

Neprisijungęs Benderis

  • Įrašai: 116
    • Žiūrėti profilį
na pradžiai manau reiktų apsispręst ko nori labiau; ar gerų stabdžių ar mažų ratų

Reikia stabdžių, kad ratai užsidėtų be storų rastafkių, nes nesinorėtų kažką bandyti daryt, nežinant ar vėliau tilps ratai. (su dabartiniais r18 8,5j et 30 ir 5mm rastafke jau nebėra beveik jokio tarpo tarp padangos ir sparno). p.s. žiemą nesinorėtų važinėti su r17 ar r18. Gerai būtų, kad užsidėtų turimi r16 7j et 45. Kitaip pasakius reikia, kad suportas nebūtų labai išsinešęs į išorę.

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
tai ką tu nori yra , na kaip čia pasakius, per p..ės plauką, ir išsiaiškinti gali tik bandymų keliu, o bandymai tokie gali pakainuoti $. Galiu pasakyti tik tiek, kad optimalus variantas su 18" ratais su pločiu 8,0 būtų ET25, ir tarpas iki arkos būtų pats pats tas (aš nemažai eksperimentavau su šitais dalykais, ir galų gale vistiek priėjau prie šitų matmenų, nors jau laaabai senai prie to buvo priėję amerikonai, bet aš kažkodėl nenorėjau jais patikėt  :) reiks paieškot foto ir galėsiu įmest kaip tai atrodo), o pas tave dabar tas pats ET yra su platesniais ratais, t.y. su 8,5 (13mm platesni). Ir dar yra niuansas dėl tų tarpų iki arkos kokia važiuoklė - ar standartinė, ar žeminta (standartiškai) ar chaltūrinta, ar coil'ai, nes kiekvienu atveju galimybė kad lies arkas yra visiškai kitokia
ir o kodėl tu nori pakišti ET45 7J tai man visisškai nesuprantama, ar jie aplamai ant UFO užsideda ? o jei ir užsideda, tai ratai žiauriai turėtų būt į vidų sulindę  ?!?

Neprisijungęs Grishman

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 7631
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ufo turi tuos išsikišimus, ir jokiems ratlankiams sulisti į vidų perdaug neleidžia, kaikurie be rastavkiu aplamai neužsided, nes ratlankio ir disko plokštumos kurios turi susiliesti, net nesieks viena kitos....

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Galiu pasakyti tik tiek, kad optimalus variantas su 18" ratais su pločiu 8,0 būtų ET25, ir tarpas iki arkos būtų pats tas
:s žiūriu kad nepaminėjau, kad padangos 225/40.

Neprisijungęs Asteriksas

  • Įrašai: 194
    • Žiūrėti profilį
17 coliu ir su 45 ET ant UFO neuzsideda. Teko bandyt
.

Neprisijungęs audzius

  • Įrašai: 5201
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
ant ufo ir su ET35 ne visi ratai užsideda

Neprisijungęs Benderis

  • Įrašai: 116
    • Žiūrėti profilį
na pradžiai manau reiktų apsispręst ko nori labiau; ar gerų stabdžių ar mažų ratų

Reikia stabdžių, kad ratai užsidėtų be storų rastafkių, nes nesinorėtų kažką bandyti daryt, nežinant ar vėliau tilps ratai. (su dabartiniais r18 8,5j et 30 ir 5mm rastafke jau nebėra beveik jokio tarpo tarp padangos ir sparno). p.s. žiemą nesinorėtų važinėti su r17 ar r18. Gerai būtų, kad užsidėtų turimi r16 7j et 45. Kitaip pasakius reikia, kad suportas nebūtų labai išsinešęs į išorę.

Mašina yra gana smarkiai sužeminta, su r18 235/40. O norėčiau, kad užsidėtų r16 7j et 45, nes tokius ratus turiu su žieminėmis padangomis, ir naujų pirkti nebesinorėtų. O mano turimi r16 su 5mm rastafkėm ant ufo neužsideda, nes reiktų, bent jau 10mm rastafkės. Manau, jog užsidėjus Audi s6 (c4) stabdžius turėtų užsidėti mano turimi r16 ir r18. ?!?

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
nu tai žiūrim ką ten turim originaliam variante
http://autopartmaster.com/en/?action=catalog_show&cat=audi&t_id=53946&id_pic=32674
mą atrodo pats tas bus

Neprisijungęs Benderis

  • Įrašai: 116
    • Žiūrėti profilį
nu tai žiūrim ką ten turim originaliam variante
http://autopartmaster.com/en/?action=catalog_show&cat=audi&t_id=53946&id_pic=32674
mą atrodo pats tas bus

Pas mane 2 variantas. Vadinasi turėtų tikti.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
11 Atsakymai
2292 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Birželio 11, 22:09:50
sukūrė voisniz
1 Atsakymai
1478 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Spalio 04, 17:17:10
sukūrė Residentas
5 Atsakymai
1542 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Birželio 25, 20:57:31
sukūrė zu