Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Quattro techninė klausimų ir atsakymų tema.  (Skaityta 365245 kartus)

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
aukso zodziai  ;)

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Manau visi iš čia esančių b3 gerbėjų rudenį matė ją stovinčią autogide.  (h) Butent tvarkingumas ir patraukė dėmesį, kaina gazdino, bet nutariau nuvažiuoti ir apžiūrėti, tėvukui parodžiau, sako panašu į mašiną, važiuojam apžiūrėsim :-] Jau kai stebėjau atvažiuojančią, pirmas žvilgsnis paliko įspūdį... Bet kai pradėjom apžiūrinėt, teko lengvai nusivilt, viskas idealios būklės nepaisant poros menkų įlenkimų, bet atsidarė durys ir viskas tik į blogą... :V salonas visas mėlynas :f veliūras pusiau recaro mėlynas :f a/c nėra, o kas man buvo aktualiausia iš komplektacijos tai stoglangis, kurio šioje mašinoje nėra :(  (daugiau ar mažiau viską galima pasikeist pagal norus) tas labiausiai ir atbaidė... Komplektacija palyginus skurdi 4el. langai, borto kompas, ir sildomi veidrodėliai :-] Aišku svarbiausia komplektacijos dalis buvo quattro  (aa) Bet esmė tame, kad nebuvo prie ko prisikabinti, viskas švelniai tariant idealios būklės... Pravažiavom, nei menkiausio triukšmo, niekas nebilda, viskas kaip nauja :H Viskas atrodo auteniškai :) Paskendau abejonėse, prisidegiau cigaretę, rūkau... O tėvas mano nuomonės net neklausęs žiūriu jau savininkui rankpinigius kiša, o man priėjęs sako, perkam, jei tu nevažinėsi su ja, aš važinėsiu :-]  :-] tokia trumpa pirkimo istorija, taip jau išėjo, kad dabar šis avantas stovi pas mane kieme :)
p.s atsiprašau kad netalpinu savo foto, neturiu. o Šios buvo ištrauktos iš autogido:









« Paskutinį kartą keitė: 2011 Sausio 16, 22:29:41 sukūrė Tribute »

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
kas čia per kompleksai :D mano vargšė kur pusę dalykų veikia ne taip kaip turi būti, visi viską žino ir man viskas ok :D Vėžimaičio tvarkingumas kurkas didesnis pliusas nei nagla komplektacija ir t.t.
prisiminiau, šitam poste mano darytos foto šią žiemą :)

http://www.audiklubas.com/forumas/index.php/topic,12521.100.html

na va kaip ir visus kompleksus atrodo išsklaidžiau  :-]

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Nevietoj manau taip plačiai aš čia papostinau, bet Domas privertė :-] tikiuos moderai veliau visa tai pamatys už tave Domai  :-] :-] pribrendus laikui pakursiu savo garažo temą ir ten viską aprašysiu plačiau kam bus įdomu ;)

Neprisijungęs herpaderp

  • Įrašai: 289
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki, nusipirkau C5 quattro ir turiu keletą klausimėlių apie ją. Visų pirma diferencialuose reikia tepalą keisti/tikrinti? Kai ieškojau kokie tepalai pilasi į variklį, tai mačiau parašyta prie visų diferencialų "Check every 35000km". (Jei ką, pravažiavus mašinytė apie 257000km, diagnostiką kai darė, sakė nesukta rida.)
Kitas klausimas, tai kai darė diagnostiką nesugalvojau paklausti ar yra kažkokie davikliai tenai? Ta prasme jei kažkas negerai su quattro yra ar kompas būtų tai parodęs, ar galima tik mechaniškai tikrinti? Šiaip nesikuriančią ją nupirkau (kuro siurblio defektas) ir ji kol kas vis dar nevažiuoja, bet noriu žinot ką toliau žiūrėt/tvarkyt, kai bus sutvarkytas siurblys, pakeistas dirželis ir tepalai.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Tepalus reduktoriuje ir dėžėje visada pasikeičiu naujai nusipirktai auto. Blogiau tikrai nebus. Kiek keičiau, visoms buvo reduktoriuje jau putoti pradėjęs tepalas. Pilu 75w90

Neprisijungęs herpaderp

  • Įrašai: 289
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Dėkui, viskas aišku, tada pasikeisiu. Automatinės pavarų dėžės tepalą planuoju keisti T-taške, tai ten turbūt ir reduktorių tepalą keičia.

Šiaip Valvoline puslapyje va ką rašo, tik nelabai suprantu, kuri čia kur vieta skaitosi :D :

Differential, from automatic
· Capacity   : Capacity 0,8 liter
· Use condition   : Normal
· Service intervals   : Check 70000 km
· Recommendation   : SynPower TDL 75W-90

Differential, rear
· Capacity   : Capacity 1,5 liter
· Use condition   : Normal
· Service intervals   : Check 35000 km
· Recommendation   : HP GL-5 80W-90

Transferbox, automatic
· Capacity   : Capacity 0,8 liter
· Use condition   : Normal
· Service intervals   : Check 35000 km
· Recommendation   : SynPower TDL 75W-90

Tikiuosi meistreliai žinos kur kokio tepalo pripilt.  :D

Neprisijungęs Frr

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
Sveiki visi.
Pagelbėkit:
Kas žinot papasakokit ar skiriasi a3 quattro sistema nuo pvz a6? Nes girdėjau, kad ant a4 kiek kitokios 4x4 sistemos kartais montuojamos nei ant a6, tai įdomu gal ir ant a3 kažkas kitaip..ar tai gandas ar iš tikrųjų taip yra.. Šiuo metu turiu a6 quattro, noriu persėsti į naujesnę a3, bet žinoma nenoriu atsisakyti 4x4  laimingas .. taigi mane domina viskas ką žinote, nes pvz kai būna ten sinchro ar dar kokios ne nuolatos 4x4 varomos sistemos tai net nžn, labiau panašu į pigesnę "kopiją" nei į tikrą quattro...Ir dar gal galite papasakoti apie pakabas, kiek girdėjau a3 paprastesnės?
Iš anksto dėkoju!

Neprisijungęs girgadze

  • Įrašai: 97
    • Žiūrėti profilį
audi modeliai kuriu variklis stovi skersai tai yra a3 ir tt turi issigimusias quattro, del su tuo susijusiu konstrukciniu subtilybiu. Tai nera pastovios visu varanciu ratu sistemos.O su a4 quattro viskas liuks,ten variklis isilgai.

Neprisijungęs dainiuks

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
sveiki.auto a6 98m quattro.norejau paklaust pora klausimu.zodziu kai suku staigu leta posuki galiniai ratai atrodo nesisuka o ciuozia.tai del to kad ten galinis reduktorius visada iki tam tikro greicio blokuojasi ar as nusisneku?nes labai erzinantis jausmas.o kita beda jei vaziuoju apledejusiu keliu negaliu vaziuot greiciau kaip 60-70km/h nes iskart skersuoja meta gala ligiam keli.nors visos kitos auto vaziuoja 100km/h ir vargo nemato.padangos vissos vienodos pas mane.gal kas esat susidure su panasia situacija?!

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
sveiki.auto a6 98m quattro.norejau paklaust pora klausimu.zodziu kai suku staigu leta posuki galiniai ratai atrodo nesisuka o ciuozia.tai del to kad ten galinis reduktorius visada iki tam tikro greicio blokuojasi ar as nusisneku?nes labai erzinantis jausmas.o kita beda jei vaziuoju apledejusiu keliu negaliu vaziuot greiciau kaip 60-70km/h nes iskart skersuoja meta gala ligiam keli.nors visos kitos auto vaziuoja 100km/h ir vargo nemato.padangos vissos vienodos pas mane.gal kas esat susidure su panasia situacija?!
Joks reduktorius ten nesiblokuoja, as tavo vietoje pradeciau nuo ratu suvedimo  :V

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
ner ten kam blokuotis, suvedima, isvirtima GERAI pasidaryk. Ne pigiai, ne greitai o gerai :)

Neprisijungęs dainiuks

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
kad jau kelis kartus visa vaziuokle purtyta,prapurtyta suvedima,isvirtima ne vienoj vietoj jau tikrinau visur viskas gerai.tik peciais visi trukcioja nieks,nieko nezino kas yra:(

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
o rankini naudoji ? jai taip gal rankinis neatsileidzia iki galo ir pristabdo viena rata truputi o ant ledo to uztenka kad pradetu nesioti ;)

Neprisijungęs dainiuks

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
zejau pats ten viskas laisvai vaiksto su ranka ten gali pasukiot.jei sniegas duodi gazo ir viskas ciki tik ant ledo.o kaip ir minejau.jei ant sausos dangos suki 90laipsiu kampu arba apsisukineji,tai toks jausmas kad ratai ne lengvai suktusi o ciuostu.na zodziu nupasakot sunku:( vazineju jau 6metai su ja dar tokiu cirku nebuve!

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
dainiuks, nors ir mistika čia ir sunku spelioti, nuvaryk į asfaltuotą aikštelę ir duok kam iš lėto max susukus vairą suktis ir klausyk tarp kur plėšimas yra, ar tarp galinių ratų ar tarp priekinės/galinės ašies

Neprisijungęs dainiuks

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
na sitaip dar neprisiruosiau padaryt.reiks kuria diena pabandyt.

Neprisijungęs WIPas

  • Įrašai: 1964
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
užkurtu varikliu tikrink
bandziau ir uzkurtu...bet db man nebeatsiblokuoja net ir rankom svirtele nebevaiksto,jauciasi kad is tilto neduoda...nesinori per jega lauzt...gal  zinai ar cia jau kazkas uzstrigo ir reiks ardyt ar kazkokiu kitu budu imanoma atstrigdint t.y. atblokuot tilta ?!?
nu zodziu atstrigdinau as ta blokavima,tik db nzn ar viskas veikia kaip priklauso...zodziu pamygu diffo mygtuka ir man iskart uzblokuoja(uzsidega zalia lempute)o anksciau budavo:sublokuoji reik truputi pavaziuot tada tik uzsidega ta lempute...ir nzn ar cia negerai ar nieko baisaus... :A

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Sveiki, nusipirkau C5 quattro ir turiu keletą klausimėlių apie ją. Visų pirma diferencialuose reikia tepalą keisti/tikrinti? Kai ieškojau kokie tepalai pilasi į variklį, tai mačiau parašyta prie visų diferencialų "Check every 35000km". (Jei ką, pravažiavus mašinytė apie 257000km, diagnostiką kai darė, sakė nesukta rida.)
Kitas klausimas, tai kai darė diagnostiką nesugalvojau paklausti ar yra kažkokie davikliai tenai? Ta prasme jei kažkas negerai su quattro yra ar kompas būtų tai parodęs, ar galima tik mechaniškai tikrinti? Šiaip nesikuriančią ją nupirkau (kuro siurblio defektas) ir ji kol kas vis dar nevažiuoja, bet noriu žinot ką toliau žiūrėt/tvarkyt, kai bus sutvarkytas siurblys, pakeistas dirželis ir tepalai.
papasakok kaip nustate kad rida tikra? :)

Neprisijungęs relax

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3115
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Sveiki, nusipirkau C5 quattro ir turiu keletą klausimėlių apie ją. Visų pirma diferencialuose reikia tepalą keisti/tikrinti? Kai ieškojau kokie tepalai pilasi į variklį, tai mačiau parašyta prie visų diferencialų "Check every 35000km". (Jei ką, pravažiavus mašinytė apie 257000km, diagnostiką kai darė, sakė nesukta rida.)
Kitas klausimas, tai kai darė diagnostiką nesugalvojau paklausti ar yra kažkokie davikliai tenai? Ta prasme jei kažkas negerai su quattro yra ar kompas būtų tai parodęs, ar galima tik mechaniškai tikrinti? Šiaip nesikuriančią ją nupirkau (kuro siurblio defektas) ir ji kol kas vis dar nevažiuoja, bet noriu žinot ką toliau žiūrėt/tvarkyt, kai bus sutvarkytas siurblys, pakeistas dirželis ir tepalai.
papasakok kaip nustate kad rida tikra? :)

nuuuuuuuuuuuugi mindaugai tu duodi :D jugi sako, kad skydelis tiek rode :-] skydelis juk visad tiesa rodo :D

Neprisijungęs herpaderp

  • Įrašai: 289
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Iš kur aš žinau :D Kiek teko girdėti, bent jau apie kitas auto, tai rida išsaugoma yra ne vien skydelyje, o ir "dar kažkur" :D tai gal per diagnostiką matė, kad visos jos sutampa? Arba gal sukant ridą kažkur išsisaugo pats faktas, kad ji atsukta?

Na nežinau iš tikro, šiaip neturiu pagrindo netikėt diagnostiku, atrodė rimtas meistras. Jei būtų koks pacaniukas su laptopu ir iš ebay pirktu laidu daręs, tai gal ir nepasitikėčiau. :) Arba netikėčiau, jei auto būtų iš Vokietijos, bet Italijoj, manau, visai įtikinama tokia rida.

Neprisijungęs arroN

  • Įrašai: 99
    • Žiūrėti profilį
kas gali but darant posuki is galo lb dideli trenksmai eina. o laisva eiga sukant ar ismynus sankaba lyg ir nieko. niekam nebuvo kako panasaus?

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
ar nebus reduktoriui i pabaiga tiktai  :V

Neprisijungęs arroN

  • Įrašai: 99
    • Žiūrėti profilį
ir kuo tolyn tuo stipriau ten trankosi netgi tiesiai vaziuojant uzeina. neisivaizduoju kas galetu but. neali but galas surakintas ir kazka pleso?