Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Quattro techninė klausimų ir atsakymų tema.  (Skaityta 364666 kartus)

Neprisijungęs Andrejka

  • Įrašai: 1419
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
RWD ar FWD bet vairavimui ir stabdymui geresnių padangų reikia priekyje

Uztat stabilumui geresniu reikia gale  ;) Cia labai filosofinis klausimas i kuri nera absoliutaus atsakymo  Oo)

Su rwd tai visiška nesamonė žiema važinėti, nebent tik pasidraskymui, bet jei reikia greit ir tt.tai totalus šudas :D
O padangos geresnės į gala jei nori pravažumo, jei važiuoji gereniais keliais tada į prieki.

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Siaip gal nelabai cia vieta tokiai diskusijai, bet pora LT saltiniu:

http://www.15min.lt/naujiena/gazas/naujoves/saugiai-vairuoti-ziema-gali-visi-219-120970 > Geresnes padangas reikia montuoti ant galinės ašies

http://www.dalaida.lt/index.php?option=com_content&task=&id=0&Itemid=33&limit=10&limitstart=10 > Geresnes padangas reikia montuoti gale

http://www.ratai.lt/cgi-bin/N_Article.asp?TopicID=42&ArticleID=798 > Jei žmogus turi pinigų tik dviem žieminėms padangoms, verčiau jas montuoti ant galinių mašinos ratų: nesvarbu, ar šie ratai yra varomieji, ar ne. Tokiu atveju šonu slystantį automobilį bus galima ištiesinti šiek tiek pristabdžius.

Ant kurios ašies montuoti geresnes padangas: >
>

Prisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
šiaip tai visos 4 padangos turi būti geros ir taškas.

Neprisijungęs Horch

  • Įrašai: 118
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
šiaip tai visos 4 padangos turi būti geros ir taškas.

Būtent  (y)  (+)

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Su RWD daugiausia važinėjau vaikystėj, nelabai kreipiau dėmesio kur kokios padangos. Dabar turiu du draugus bemsistus, vienas gal ir milijoną su Bnv įsukęs, tai abu tikina, kad geresnių padangų reikia priekyje. Nors Domo teiginys teisingiausias

Neprisijungęs WIPas

  • Įrašai: 1964
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
kur pradet ieskot problemos,b3 q  ijungus diff"a uzsidega "trikampis",bet pradejus vaziuot nesiblokuoja galas(zalia lempute neuzsidega)...kai jungi diff'a girdisi gale kad suveikia vakumas,bet vistiek kasasi tik vienas priekinis ir galinis(kaip sinchro),kur reik pradet ieskot bedu ar tilte ar tie prietaiselei po sedyne galine gali streikuot?

Prisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
blokiruotės mechanizmą tikrinkis. Šlangelių nesandarumas, svirtelės užkalkėjimas - dažniausios bėdos. Padročink svirtelę ir klausyk po resuktorium ar oror netraukia kai įjunginėji blokiruotę

Neprisijungęs jegiaris

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
sveiki, nenoriu kurt naujos temos, tai uzklausiu cia, pas mane yra audi 100 2.8quattro automatas, 92m. ir nera galinio reduktoriaus blokiravimo mygtuko, to difo, jo ten isvis nera, tai kiek zinau, jei dif mygtukas yra, tai antra quattro karta, jei nera, tai quattro4, gal ir klystu, tai kelinta pas mane karta?

Prisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
tokių metų tikrai turi būti :V gal keista ta panelės dalis...

Neprisijungęs WIPas

  • Įrašai: 1964
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
blokiruotės mechanizmą tikrinkis. Šlangelių nesandarumas, svirtelės užkalkėjimas - dažniausios bėdos. Padročink svirtelę ir klausyk po resuktorium ar oror netraukia kai įjunginėji blokiruotę
na svirtele rankom maigant blokuojasi atjungiau nuo  mechanizmo 3 slangeliu visas slangas tai nk jis tik suveikia tiksliau sukleksi ir nk nei traukia nei pucia nk...cia taip turi but ar reik keist kitu reik?

Prisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
užkurtu varikliu tikrink

Neprisijungęs WIPas

  • Įrašai: 1964
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
užkurtu varikliu tikrink
bandziau ir uzkurtu...bet db man nebeatsiblokuoja net ir rankom svirtele nebevaiksto,jauciasi kad is tilto neduoda...nesinori per jega lauzt...gal  zinai ar cia jau kazkas uzstrigo ir reiks ardyt ar kazkokiu kitu budu imanoma atstrigdint t.y. atblokuot tilta ?!?

Prisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
gal ant įtempimo važiuoklė stovi, jei yra galimybė pakėlus vieną ratą tikrink, o šiaip išsiardyk reduktorių ir ilgam viskas ok bus

Neprisijungęs WIPas

  • Įrašai: 1964
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
oj kaip as jo nenoriu ardyt...na nzn as pastumdziau masina pirmyn atgal nieko...reiks pabandyt viena rata pakelus...bet jei ne,tada laukia daug darbo...gal zinai ar tinka galinis tiltas nuo 100? deze zn tinka,o as turiu ir tilta ir deze nuo 100,ten viskas veike,o dabartinej bulkoj dezej begiai ne visa gerai jungiasi sakau pakeisciau viska ir butu ramu :)

Prisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
tiltas nuo 100 ant 200? Nežinau mintinai. Reduktorius jei tik jį keisti tai turi tikt, jei nuo to pačio cilindrų skaičiaus

Neprisijungęs WIPas

  • Įrašai: 1964
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
jo tik man rodos kronsteinai reiks persukt nes pas simtine gale kitaip laikikliai stovi...bet dar tikiuos kad nereiks tiek zaist ir atsiblokuos ta svirtele...o ji negalejo kazi uzluzt?ta prasme klausiu ar esi girdejes kad kada kam butu uzsikirte?

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
pacio reduktpriaus sandara nera sudetinga , bentjau ta vieta kur viksta pats blokavimas , vasara buvau paskerdes savo c4 , tai nieko ten nera sudetingo , jai nors biski ismanai apie mechanika , tai susigaudisi laisvai  ;)

ardyk ir manau , kad gbedos pasibaiks

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Galima dif mygtuku blokuoti ratus vaziuojant, arba atblokuoti taip pat vaziuojant? ar reikia sustojus atlikti tiek viena tiek kita veiksma?

Prisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Šiaip geriau sustojus, bet nėra didelė nuodėmė junginėti judant. Tik svarbu kad tuomet nebūtų skirtumo tarp ratų sukimosi. Kažkada kai sėdės buvau, reversu gazuoju, vis išjunginėja man tą diff, tai įjungiu dar besikapstant (aišku ratai nevienodai sukasi) tai taip dungteli nelabai maloniai, geriau to vengt

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
man taip pat aktualu su tuo automatiniu atjungimu, nes uzknisa kai labiausiai reikia, atjungia... reiks pasistatyt jungikli :) b4 quattro buvau pasistates atskira jungikli, reiks ir c3 patobulint :-]

Prisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
jo jo, sau irgi žadėjau šiai žiemai pasidaryt, bet patingėjau, taip ir palikau audi Lietuvoj. Ką per c3 vairuoji?

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
jo jo, sau irgi žadėjau šiai žiemai pasidaryt, bet patingėjau, taip ir palikau audi Lietuvoj. Ką per c3 vairuoji?
sotkė 2.2 turbo quattro 10v 89m. avantas  :) Aš pasiliksiu pavasariui malonius pasikrapštinėjimus prie mašinos (h)

Prisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
tai ko nepasirodai ar aš pamiršau jau?

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Kad labai kuklus mano vezimaitis, nieko ipatingo :) tiek kad pasiseke rasti nepriekaistingo techninio stovio, rida siuo metu tik 155k km :) sakau "tik" nes mano nuomone tokiu metu auto tokia rida palyginus labai maza, kai siomis dienomis dvieju metu senumo automobiliai prasuka po puse limono... (+) galvojau susikurti savo garazo tema, bet nelabai turiu kuom nustebinti ir siaip niekaip neprisiruosiu. :V

Prisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
kas čia per kompleksai :D mano vargšė kur pusę dalykų veikia ne taip kaip turi būti, visi viską žino ir man viskas ok :D Vėžimaičio tvarkingumas kurkas didesnis pliusas nei nagla komplektacija ir t.t.