Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Quattro techninė klausimų ir atsakymų tema.  (Skaityta 364880 kartus)

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Po Bieso pasisakymu jau pradejau ieskotis savartynu kur savo ceshkute nustumt.... :( :D

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
na jau :D sakau cia juk mano subjektyvi nuomone. nebutinai kas man tinka turi tikti kitiems :D juk vieni valgo suriai, kiti rugsciai, treti astriai ir dar girdejau, kad esa tokiu - kurie mesos nevalgo ...  (z) (nu vazineja su vienu ratu varomu :D )

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Tribute, ar žinai difo TORSEN verikimo principą? Kažkaip atrodo kad šito nepagavai..
Na manau kad žinau, esu skaites šiame forume, tiek youtube prisižiūrėjęs kaip tai praktiškai atrodo, ne vien teoriškai :) manau beprasmiška cituoti iš kito posto jo veikimo principą, tavęs neapgausiu, savęs ir apgadinėt nenoriu, bet manau kad veikimo principą aš suvokiu ?!? :)
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Gegužės 31, 22:04:48 sukūrė Tribute »

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
kiek vazinejau kelais miesto ir apsnigtais - tai uzsixx su ta rankenele zaist ir paskui jau isigazuoji blokiruotes atjunfi - o jeigu ratai ant itempimo yra blokiruotes neisijungia , posukis arteja, na tada tenka jau skersa statytis :D
Kogero vistiek pasiliksiu prie pirmosios quattro kartos :) antrąją jau išbandžiau, reik išbandyti ir pirmąją ;) kaip sakoma nepabandęs nesužinos, bet tikiuosi labai neprarasiu stabilumo ir paprastame kelyje :V

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
q5 yra beveik ok, trasoj turi smagiai eit, ten tas pats kas q4 tik kad galui 60 priekiui 40 padifoltu, taigi sunkianosių audi išsigelbėjimas posūkiuose, bet ją dėjo tik į piktesnius modelius, šiai dienai q4 toliau eina. Yra ir q6, bet ten labai jau high tech.

Dar pamiršome haldex kartą :) ten tikrai nesamonė... netikiu kad techniškai neįmanoma buvo padaryt normaliai...

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Na man renkantis daugiau įtakos modelis turėjo nei q karta, nes silkės norėjau įleistarankės, dėl to imiau, o ne dėl to kad 2q. Bet patenkintas ir viskas ok su ja

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Na man renkantis daugiau įtakos modelis turėjo nei q karta, nes silkės norėjau įleistarankės, dėl to imiau, o ne dėl to kad 2q. Bet patenkintas ir viskas ok su ja
pasidarysiu įleistaranke ir iš pirmosios quattro kartos, turėsiu ir vieną ir kitą ;)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Gal atvirkščiai papraščiau? :))

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Kiek turėjau audi, tai joms visoms priekis slysdavo, o rs kaip tik subinė eina labiau, kaip ir iX'ui bmw turėtam.

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
gal ir paprasciau bet tu man rask universala dvišimtę ileistrankę...  :/ Nekalbu apie 20v

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kiek turėjau audi, tai joms visoms priekis slysdavo, o rs kaip tik subinė eina labiau, kaip ir iX'ui bmw turėtam.
nu tai taip turi būt, pas rs garantuotai q5 su 40:60 atitinkamai priekis:galas, viskas tvarkoj
gal ir paprasciau bet tu man rask universala dvišimtę ileistrankę...  :/ Nekalbu apie 20v
Nu taip ar taip jei paimsi turėsi vargo, nebus kad ideali ir neges. Bandyk iš vokiečių imt jei čia nėra. O ta auksinė 20v kaip, žiūrėjai? Tereikia noro... ir pingų :D

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Kiek turėjau audi, tai joms visoms priekis slysdavo, o rs kaip tik subinė eina labiau, kaip ir iX'ui bmw turėtam.
nu tai taip turi būt, pas rs garantuotai q5 su 40:60 atitinkamai priekis:galas, viskas tvarkoj
gal ir paprasciau bet tu man rask universala dvišimtę ileistrankę...  :/ Nekalbu apie 20v
Nu taip ar taip jei paimsi turėsi vargo, nebus kad ideali ir neges. Bandyk iš vokiečių imt jei čia nėra. O ta auksinė 20v kaip, žiūrėjai? Tereikia noro... ir pingų :D
Butent, reikia pinigų :D mobile.de žiūrėjau, kainos kosminės... O ir galimybių parsivaryti nėra. Šiuo metu nusižiūrėjau tą juodą su bbs ratlankiais, bet vis nesulaukių atsiliepimų apie šią dvišimtę, bet žinau kad iš forumiečių jau yra apžiūrėję ją ;)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Jo kainos dabar ten didokos, sutinku :) Tik nesakyk kad nėr galimybių parsivaryt, sužinotum kokiom sąlygom aš pirkau variausi tai suprastum kad viskas įmaonoma :))) na nevarbu offtopic jau, sėkmės ieškant

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Jo kainos dabar ten didokos, sutinku :) Tik nesakyk kad nėr galimybių parsivaryt, sužinotum kokiom sąlygom aš pirkau variausi tai suprastum kad viskas įmaonoma :))) na nevarbu offtopic jau, sėkmės ieškant
Na taip, įmanoma :V Sėkmės man prireiks, tikiuosi ta audi 200 quattro atitiks mano poreikius, taigi galėsiu ja paidžiaugti savo kieme (aa) Ačiū jums už kantrybę bei atsakymus  :)

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
kokia man nostalgija apima prisiminus savo dar neileistarankę `87 a200 avant turbo quattro,sužeminta buvo kad net rankos po arka nepakištum,sparnai pas hansa išpūsti ne gamykliškai,bet su tuningo firmos knygute,faros tresser ir kitka....mmmm kad ją vėl tokio pat stovio kokia buvo atgaut 8-P  bet seniai jau sudrožta ir sulaužyta po presu :/

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Net už širdies suimė :D O pats ją damušei kai dar proto nebuvo ar į negeras rankas pardavei?

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
atidaviau net į labai geras rankas,salonas siurbliuojamas turbūt vos ne kasdien būdavo pas naują šeimininką,o vat po jo jau pateko pas "jaunimą" tai kiek pamatydavau važiuojančią,tai kaskart jausmas,kad geriau jau nematyčiau,paskui sužinojau kad stulpą paėmė ir į šrotą ff

o dėl priekio galo,tai pas mane su C4A6-Q posūkiuose geriau užmynus irgi ne priekis nueina,bet šikna pradeda vaikščiot

Neprisijungęs Dominus

  • Įrašai: 103
    • Žiūrėti profilį
Aš čia truputi įsiterpsiu su pradedančiojo klausimu: 100(c4) čia kuri Q karta? Beje man irgi galą labiau su ją nešioja užspaudus gazą, o per pirmą pravažiavimą iš viso galą labai metė į priekį. :)

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Aš čia truputi įsiterpsiu su pradedančiojo klausimu: 100(c4) čia kuri Q karta? Beje man irgi galą labiau su ją nešioja užspaudus gazą, o per pirmą pravažiavimą iš viso galą labai metė į priekį. :)
pasiskaityk čia: http://www.audiklubas.com/forumas/index.php/topic,9807.0.html
pas tave 2 quattro karta.

Neprisijungęs andriuskins

  • Įrašai: 706
    • Žiūrėti profilį
o tai 1996 audi a6(c4) 2.0 dohc quattro karta 4 yra kaip suprantu?

Neprisijungęs Tserber

  • Įrašai: 2348
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto

Neprisijungęs andriuskins

  • Įrašai: 706
    • Žiūrėti profilį
o kodel audi 100(c4) II karta?

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
pas a100 c4 dar yra mygtukas prie rankinio galinio difo blokavimui,todėl karta-II
pas a6 c4 jau nebėra,todėl karta-IV

o karta III tik pas V8

Neprisijungęs Tserber

  • Įrašai: 2348
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
ir pas S6 berods :)

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
ir pas S6 berods :)

NE! IIIq tik pas V8. Pas pirmasias S6 1 C4 Typ 4A, 1994-1997 ejo jau IV q

taipogi noriu atkreipti demesi, kad IIIq turi dvi modifikacijas:
*su torseenais centre ir gale;
*su torsenu gale ir diskeline blokiruote centre.

Priekyje pas abi modifikacijas ejo open difai.
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Birželio 01, 15:42:42 sukūrė Biesas »