Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Quattro techninė klausimų ir atsakymų tema.  (Skaityta 364492 kartus)

Neprisijungęs wildman

  • Įrašai: 139
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
B4 Galine pakaba, apatiniai selenblokai 3vnt. 170lt  cie tie kur i sake presuojasi. virsutiniai irgi panasiai. suma gaunasi apie 300lt vienai pusei. pasikeitei jai reikia ir pamirsai. O priekine vaziuokle kas 2 metai tiksliaiu nuo tex iki tex keiciu. Selenbkokai  4x10lt. o sarnyrai jau 3 metus laiko nekeisti, bet ir tir po 40lt kainuoja. jai kam reikia turiu viena tik dabar neatsimenu kurios puses. Tiesa dabar pas mane leidzia reduktoriaus "pagrindinis"(taip audi centre issireiske) salnikas , tas kur prie kardano tai jis 150lt kainuoja ir parves ji pirmadieniui. Tai apibendrinant islaikymas nesikandzioja net ir nedideles pajamas turint, ir kiek teko remontuoti savasias audi tai uz darba daugiau paima negu dalys kainuoja.

AntanasU

  • Svečias
yra klausimas toks, ar gali kas atityk sistemai quattro, jei prieky truputi mazesni ratai nei gale? visada su neblokuotu difu varyneju, pas amne 100 86m. ten tokia rankelnele yra 0 1 2 padeties, ir kaip paprasciausiai patikrinti ar gerai blokuojasi ant visu padeciu?

quattro priklauso vienodo dydzio padangos, tad jei zinai kad negerai darai- tai nedaryk :D o seip ijungus 1 padeti (tarp asine blokiruote) turetu jaustis nemalonus ratu skirtumas...


Kiek žinau, audi tiltų pakaba gali skirtis. Tačiau reduktoiui apkrova turi būti vienoda. Tad reikia žiūrėti ne tik padangas bet ir ratlankius. Jei padangų aukščiai bus skirtingi kenčia visa transmisija.;)

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
o kodel raudonai?

Neprisijungęs monte 2,6 qattro

  • Įrašai: 19
    • Žiūrėti profilį
NOREJAU PAKLAUSI A4 2,6Q  AMORTIKUS JAU  BUTU METAS PAIKEISTI IR MAN   KAIP PASAKE KAINA APTIRPO   VISAS KUNAS  PAPRASTOS A4 70 LITU    AMORTIAKS 1VNT  , ANT Q  NUO 300   ,  GAL   GALIMA    KASKA  SUMASTYTI  AR JAU   TOKS LIKIMAS MUSU TU Q VAIRUOTOJU ?  ?
:d

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Na jus dar karta pasiskiatykite forumo taisykles prasau....

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Na jus dar karta pasiskiatykite forumo taisykles prasau....
nerupi jam taisykles, jau vienai temai spyna iviniojau. Siulau ispejima itaisyt, kitaip kazi ar apsiramins

Neprisijungęs Volodia

  • Įrašai: 93
    • Žiūrėti profilį
Piktas kaip širšė tas Orzo  :-]

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Taikausi į pirmą quattro kartą. Ar ši karta pasižymi butent patvarumo atžvilgiu? geresnė pirmoji ar antroji quattro? Pliusai, minusai ir pan? Naudojausi paieška, prisirinkau šiek tiek mane dominančios info. Šiuo postu kogero pasikartosiu kaip ir daugelis, tačiau mane domina tvirti už ir prieš.

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Domai gal malonetum :D bo as jau sveikatos nebeturiu ......

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Domai gal malonetum :D bo as jau sveikatos nebeturiu ......
Nepykit senbuviai, manau jums garbė, pasijuskit pakylėti prieš žaliukus ;) (h)
Papuola ir durnesniu klausimų :D

Neprisijungęs Tserber

  • Įrašai: 2348
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
pirma q uzmiesty nedziugins :)

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
pirma q uzmiesty nedziugins :)
Kaip suprast? Kodėl? ?!?

Prisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18258
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Domai gal malonetum :D bo as jau sveikatos nebeturiu ......
Dabar ne prie pc, tai susirask pats tema q1 vs q2, kas geriau, buvo kazkuriam quattro skyriuje. Siaip q1 piktesne, q2 zmogiskesne, abi tvirtos, teoriskai q1 paprastesne. O bent zinai kuo jos skiriasi? Nes jei ne tai nuo to reiketu pradet, apie visus difus ir pan.. Kolkas sekmes!

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Kuom skiriasi žinau ;) pirmosios kartos tarpašinis diferencialas yra blokuojamas, o  antrosios kartos neblokuojamas. Abiejų kartų pirmos ir antros galiniai diferencialai yra blokuojami. Turėjau b4 2 quattro kartos, db žvalgausi pirmosios.

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Domai gal malonetum :D bo as jau sveikatos nebeturiu ......
Nepykit senbuviai, manau jums garbė, pasijuskit pakylėti prieš žaliukus ;) (h)
Papuola ir durnesniu klausimų :D

tikrai ne tau taikiau ir nesiekiau pasimaivyti :D

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Kuom skiriasi žinau ;) pirmosios kartos tarpašinis diferencialas yra blokuojamas, o  antrosios kartos neblokuojamas. Abiejų kartų pirmos ir antros galiniai diferencialai yra blokuojami. Turėjau b4 2 quattro kartos, db žvalgausi pirmosios.

jeigu gyvenime papuoli i tas situacijas kur reikia didesnio pravazumo - I q griestas taip, II q ne
jeigu gyvenime reikai pravazumo ir valdomumo balanso - II q griestas taip, Iq ne.

atrodo tokiu kampu klausimas buvo pastatytas

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Kuom skiriasi žinau ;) pirmosios kartos tarpašinis diferencialas yra blokuojamas, o  antrosios kartos neblokuojamas. Abiejų kartų pirmos ir antros galiniai diferencialai yra blokuojami. Turėjau b4 2 quattro kartos, db žvalgausi pirmosios.

jeigu gyvenime papuoli i tas situacijas kur reikia didesnio pravazumo - I q griestas taip, II q ne
jeigu gyvenime reikai pravazumo ir valdomumo balanso - II q griestas taip, Iq ne.

atrodo tokiu kampu klausimas buvo pastatytas
Būtent tokio atsakymo ir laukiau, tiek man ir užtenka, tačiau nlb supratau tai ką paryškinau?
kuom valdymas prastesnis ant 1kartos? juk kaip ir pirmojoje kartoje taip ir antrojoje yra tarpasinis diferencialas, tik skitumas tas kad pirmojoje jis blokuojamas pasirinktinai o antrojoje ne, tai kodelgi 1quattro ne antruoju teigimu?

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
blokuoji difa - atsiranda nepasukamumas. jeigu kalbam apie Iq ir silke (nu du simte ir t.t.) tai yra (nepasukamumas) arti tragedijos ir stihines nelaimes. kai torsenas centre - tas praktiskai eliminuojama. taigi I q yra pravazumui.

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
o su laisvais difais Iq nelabai tokia jau ir smarki

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Na aš suprantu kad slidžiam kely susiblokaves visus difus imsi posuki bus tragedija :D bet kai neutralioje padėty dif jungiklis, tai niekuom nesiskiria valdymas nuo antrosios quattro kartos argi ne? (nekabu apie galiniu dif blokavima)

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
perspeju - cia mano subjektyvi nuomone bus.

SKIRIASI. I q su laisvais difais ziema startuojant is sankryzos nedaug pranasesne uz kitas masinas ir jeigu leistum nuo starto I ir II kartas be blokiruociu ijungimo (abi) pirmoji kata gautu kruopu kaip turi buti

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
kiek vazinejau kelais miesto ir apsnigtais - tai uzsixx su ta rankenele zaist ir paskui jau isigazuoji blokiruotes atjunfi - o jeigu ratai ant itempimo yra blokiruotes neisijungia , posukis arteja, na tada tenka jau skersa statytis :D

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
va kaimo kelaiis ir pliurzem Ig teikai labai daug dziaugsmo ir sielos atgaivos - cia be kalbu.

Prisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18258
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Tribute, ar žinai difo TORSEN verikimo principą? Kažkaip atrodo kad šito nepagavai..

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
domai - neistverei :D

Dar savo subjektyvios nuomones siek tiek ikisiu:

Iq - slove jai, bet kadangi ji nera universali, sunkoka su ja, bet dziaugsmo is jos tikrai gali gaut. Taip pat sios transmisijos galimybes trukdo isnaudoti zema masinos prosvaista ir paletinimo nebuvimas (sankaba eina po paraliais jeigu buizose duodis);

IIg - tikrai verta gyventi sistema, tarpas tarp "automatikos" ir rankinio valdymo, kas padaro masina valdomesne.

IIIq - esu sios sistemos fanas ir gerbejas. man ji optimalaiusias variantas tarp brutualumo, valdomumo, pravazumo (su salyga, kad daugiau maziau pastoviai visais ratais sieki kelio danga);

IVq - must die;

Vq must die (bandes nedaug ir tikrai nevisokiomis situacijomis, todel smarkaii i diskusijas negaletau nerti)