Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Quattro techninė klausimų ir atsakymų tema.  (Skaityta 365162 kartus)

Neprisijungęs DTS

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
tai pas tave mechaninis ypurskimas ir neina ydet 4 kartos duju,bet pries sesis metus mano tevas buvo nusipirkes pasata 2.0 DOCH 100kw,tai ten viskas tas pats kas pas tave,tai jis dejosi pas garazinius nauja duju yranga ir atvazinejio sesis metus be jokiu ruspesciu,sita ziema nusipirko mano draugas ta pasata nes tevui tokia kaip mano paemem tik benza 2.8,ir draugelis pasikeite nauja reduktoriu ir toliau laksto ir tikrai traukia gerai  ir tu duju vidurkis gaunas desimt

blyn sorry uz OT paskutinis mano postas cia nesusijas su Q


jei kas gali man atsakyt kaip veikia mano Q 4 kartos be abs???

Neprisijungęs wildman

  • Įrašai: 139
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Is keturiu mano turetu masinu 3 audi ir is ju 2 Quottro. o del kuro desiu dujas ir lakstysiu toliau :D Aciu visiems uz komentarus.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
jei kas gali man atsakyt kaip veikia mano Q 4 kartos be abs???
Nu tai cenre stovi torsenas, o gale/priekyje paprasti opendiffai, kurių elektroninės blokiruočių imitacijos neveikia. Mašina taps nepajudinama iš vietos kai bent vienas ratas praras sukibimą, o su stabdžio pagalba galima ištempti iki tol kol betkuris priekinis ir betkuris galinis praras sukibimą.

Neprisijungęs DTS

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
jei kas gali man atsakyt kaip veikia mano Q 4 kartos be abs???
Nu tai cenre stovi torsenas, o gale/priekyje paprasti opendiffai, kurių elektroninės blokiruočių imitacijos neveikia. Mašina taps nepajudinama iš vietos kai bent vienas ratas praras sukibimą, o su stabdžio pagalba galima ištempti iki tol kol betkuris priekinis ir betkuris galinis praras sukibimą.
aaaa,aisku,nu bet cia labai sunkus atvejis kad taip pasakytu,nes taip vazineju nuo pirkimo ir tfu tfu tfu jokio diskomforto nepajutau,visada isvaziavau.
blyn sita beda atsirado kai suejo abs blokas,ydejo nuo tokios pacios,bet jau viskas,nebeveikia..gal kam yra taip buve?

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
na pasiskaičius kaip pas c4a6 q yra ketvirta karta ir dirbanti su ABS,kaip tada paaiškint tokį variantą:

normaliai veikiantis abs,mašina statoma įkalnėn sniege,pirma pavara,atleidžiam sankabą,kadangi dyzelis turi gerą sukimą prie mažų apsukų jis ima sukt ratus,tačiau kadangi įkalnė pakankamai stati tai auto nei rieda žemyn,nei važiuoja aukštyn,kasosi ant vietos,išlipus matom kaip sukasi vienas priekinis ir vienas kitos pusės galinis ratas,kodėl abs nebando permetinėti sukimosi kitiems ratams pristabdydamas sukančiuosius

šiandien buvo atliktas toks bandymas ir suabejota buvimu tos EDL (Electronic Differential Lock: uses ABS to selectively brake a slipping wheel)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
tomashokai, čia galima tik spelioti, bet gal sistema netvarkingai veikia. Visgi tai nėra tikros blokiruotės ir turi savo niuansų. Dažnas variantas kad greitis būna daugiau nei 40/kmh, kada ta sistema jau neveikia. Geriausia pasitikrint yra paprastomis sąlygomis, ne tokiomis kraštutinėmis. Variantas: du ratai ant gero asfalto, kiti du ant visiško ledo, ir bandai pajudėti staigiau. Tada jei nesuveikia, reiškias sistema nėra tvarkinga. Bet nepamiršk 40km/h limito :) Ir šiaip čia bepigu man spelioti kada 4 kartoj esu teoretikas, praktiškai teko tik ant kelio/žvyro bandyti

Neprisijungęs DTS

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
as tai ir nelabai kartais suprantu,pabandau kartais paeksperimentuot,sustoju ant puraus zvyro,susuku vaira ir gazo,blyn,keturios duobes,visi keturi ratai isrause duobes,o kartais net ant asfalto staigiai startuojant ir sukant jauciu kaip gale susiblokuoja..net braska atrodo galinis reduktorius nuo lauzimo,bet cia kartais ir kas kaip kodel neykertu,o kartais ant sniego tik vienas priekinis vienas galinis... ?!?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Niekas nesiblokuoja. O braška trubūt kad kažkas negerai. Quattro yra laaaabai nenugalima kol visi 4 ratai sukibimo turi, o kai kažkas ore tata prasideda niuansai. Tada gali padėti stabdžio spustelėjimas, ir ntajį kartą sakau - greitis IKI 40km/h

Neprisijungęs DTS

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
nelabai supratau kas iki 40km/h? kai turejau audi 90 q tai ten pamenu kad nuspaudus diff iki 40km/h galas budavo uzsiblokaves ir todel sakau jog pas mane irgi dabar kartais uzsiblokuoja ir tokia keista maza vibracija nes tas pats budavo pas senute uzblokavus,kiti tai net nejaustu ir nejaucia to bet as ta keista nezymu garsiuka-vibracija tuo momentu pajauciu :-]

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Dirba stabdžiais iki 40kmh...

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
nelabai supratau kas iki 40km/h? kai turejau audi 90 q tai ten pamenu kad nuspaudus diff iki 40km/h galas budavo uzsiblokaves ir todel sakau jog pas mane irgi dabar kartais uzsiblokuoja ir tokia keista maza vibracija nes tas pats budavo pas senute uzblokavus,kiti tai net nejaustu ir nejaucia to bet as ta keista nezymu garsiuka-vibracija tuo momentu pajauciu :-]

Apie koki blokavima gale tu kalbi pas IV kartos Q?   :D

Neprisijungęs wildman

  • Įrašai: 139
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Gal ne i tema bet maniske B4 Q mane 2 kartus pavede. Tokia situacija apsisukinejant pakibo ratas galinis ore ir ijungus blokiruote galinio nepajudejau o kita syki buvo kad skersa pastaciau kabojo priekinis ir galinis. taip pat ir su sublokuotu nepajudejau

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Jei 1 galinis pakibo, ir blokiruotė veikė, tai turėjai išvažiuoti, arba buksuoti daugiau ratų. Antru atvėju turėjai pajudėti irgi :) nebent buksavai su kitais ratais. Nors panašu kad blokiruotė neveikia

Neprisijungęs wildman

  • Įrašai: 139
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
lempute zalia abiem atvejais dege. po ratu pakisus akmeny isvaziavau :D

Neprisijungęs judas1256

  • Įrašai: 691
    • Žiūrėti profilį
sveiki. gal kas ka patarsit, ka daryti? paspaudus gaza prasisuka priekiniai ratai, ir kaip ir turetu isijungt galas uzsidega stabdziu skyscio lmepute, kad jo truksta ir ABS... po to uzgesta. reikalas kame? A6 1999 m 2,5 tdi Q Automatas

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ratai sukosi abudu galiniai ar ne? Jei ne tai neveikia blokiruotė ir tiek...

Neprisijungęs Jonas_

  • Įrašai: 58
    • Žiūrėti profilį
Sveiki,
 norejau paklausti nuo kokiu audi dar tinka galines sakes. turiu a90q 85'

Neprisijungęs DTS

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
nelabai supratau kas iki 40km/h? kai turejau audi 90 q tai ten pamenu kad nuspaudus diff iki 40km/h galas budavo uzsiblokaves ir todel sakau jog pas mane irgi dabar kartais uzsiblokuoja ir tokia keista maza vibracija nes tas pats budavo pas senute uzblokavus,kiti tai net nejaustu ir nejaucia to bet as ta keista nezymu garsiuka-vibracija tuo momentu pajauciu :-]

Apie koki blokavima gale tu kalbi pas IV kartos Q? 


tai as del to ir klausiu,nes taip buna kartais (!?)
blyn ziurejo darugelis salia,kada staigiai startuoju ir suku vaira,viskas puikiai matosi,ir sakau kad taip buna kartais, NE VISADA, o siaip q viskas gerai veike,dabar tik pasaliniai garsai atsirado is po masinos kada ant pavaros atleidziu gaza,arba vibracija is galo kada gerai uzminu gaza :-{

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
pabandziau ta bajeri su stabdziais
tai visai paviko

istrigau i vezias skersai o veziu dugn ledas
normalai minant jautesi kad sukasi vienas ratas priekyje ir prisisngos puses gale mini gazi kiek nori niekur nevaziuoja
tada su kulnu uzmyniau biski stabdi atleidinejau sankaba ir tuio paciu spaudizua gaza ir net be gazavimo isvaziavo
blokiruotes specialiai nejungiau nerejau paziureti kas dedasi
audi coupe

Neprisijungęs Žiedinis

  • Įrašai: 187
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
įdomu, o nebandei iš tos pat situacijos su blokiruote išvažiuot?

Atlantis

  • Svečias
sveiki turiu sioky toky klausima..
mano audines audi 80q 85 metu buvau palikes ant 2 padeties blokiruotes ir atejes ant neuzkurtos isjungiau visai ir po to uzsikurus dega lempute kad galinis dif.. sublokuotas ir kaip vaziuoji jauciasi kad sublokuota, o nors niekas neyjungta..
kaip cia galima panaikinus sia beda?

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
įdomu, o nebandei iš tos pat situacijos su blokiruote išvažiuot?

kitai atvejais bandziau bet kai sublokuotas galas tai biski skersai vazineja

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
sveiki turiu sioky toky klausima..
mano audines audi 80q 85 metu buvau palikes ant 2 padeties blokiruotes ir atejes ant neuzkurtos isjungiau visai ir po to uzsikurus dega lempute kad galinis dif.. sublokuotas ir kaip vaziuoji jauciasi kad sublokuota, o nors niekas neyjungta..
kaip cia galima panaikinus sia beda?

Pabandyk vasioti tiesiai laisvu begiu pirmyn arba atgal. turetu atsikabinti.

saulius25

  • Svečias
sveiki ka galetumet pasakyti apie 3,3tdi quatro audine?

Neprisijungęs Diezel

  • Įrašai: 227
    • Žiūrėti profilį
sveiki ka galetumet pasakyti apie 3,3tdi quatro audine?

Dyzeline ir keturiais varoma  :D

Seip yra tema kazkur apie ja  ;)