Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Quattro techninė klausimų ir atsakymų tema.  (Skaityta 364559 kartus)

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
na pas mane a6,c4 kebule, kiek zinau tai IV karta.
susitvarkiau abs. issiaiskinau ka reiskia kai kiekviena karta uzvedus mirksi sauktukas raudonas.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
zmogus raso kad pas ji c4 4 kartos quattro,gal pas ji istikruju a6/c4 ? o pas ka tada 3 kartos? kazkaip neina suprast....  pas c4 2kartos quattro ejo,ojau c4/a6 eina 4 kartos...? gal 4 eina pas naujasnes nuo kokiu 98-00 metu?
http://www.audiv8.eu/specifications/quattro/  (h)

Neprisijungęs s4power

  • Įrašai: 1370
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
viskas aisku dabar :)o tai kas geriau yra? 2 ar 4 kartos? ir ar imanoma idet 4 kartos vietoj 2?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Įdėjimas manau gana sudėtingas, o šiaip antra piktesnė šiek tiek, 4 geriau tiems kas nelabai supranta kam difflockai naudojami ir pan. Aš su 2 karta jaučiuosi gerai :) Su 4 išdykauti ant sniego nelabai gerai - stabdžiai daug dirba ;]

Neprisijungęs s4power

  • Įrašai: 1370
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
tai jis su abs pagalba valdo ratu praslidima? jei kazkuris lengvai prasikasa ji su stabdziu pagalba blokuoja ir taip privercia kita suktis?

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas

Neprisijungęs Horch

  • Įrašai: 118
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
pastebejau, kad 4 kartoi gerai dyla kalades, kai draskais ant sniego  :) galiniu disku kampai buvo aprudyje, dabar blyzga  :D

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
na pas mane a6,c4 kebule, kiek zinau tai IV karta.
susitvarkiau abs. issiaiskinau ka reiskia kai kiekviena karta uzvedus mirksi sauktukas raudonas.

ir ką reiškia tas šauktukas? pas mane kartais supypsi ir sumirksi,bet čia tik tada kai buvo stiprūs šalčiai ir iš ryto starteris sunkiai sukdavo atšalusį variklį,aš maniau kad nuo įtampos kritimo kažkuri sistema sureaguoja,o gal ne?
ABS niekad nebuvo sustreikavęs per 4 metus kiek važinėju.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Šauktukas reiškia, kad problema su stabdžiais... Dažniausiai skysčio dapylimas padeda.

Neprisijungęs s4power

  • Įrašai: 1370
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Šauktukas reiškia, kad problema su stabdžiais... Dažniausiai skysčio dapylimas padeda.
(y) (y) (y) :D

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
pas mane pneumatiniai :H

gal nebedarykim vaikų darželio iš forumo...
skysčio dapilimas... (!?)
kuriant turbūt nubėga skystis laidais ir padeda starteriui sukt matorą (y),paskui užkūrus sugryžta į bakelį B-?
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Vasario 13, 01:30:14 sukūrė Tomashokas »

Neprisijungęs s4power

  • Įrašai: 1370
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
pas mane pneumatiniai :H

gal nebedarykim vaikų darželio iš forumo...
skysčio dapilimas... (!?)
kuriant turbūt nubėga skystis laidais ir padeda starteriui sukt matorą (y),paskui užkūrus sugryžta į bakelį B-?
raudonas sauktukas yra skirtas stabdziams ;) jei truksta stabdziu skyscio jis mirksi ir pipsi,jei kazkas negerai buna su stabdziais jis taip pat mirksi ir pipsi :) pameginkit greitai ir spipriai pamaigyt pedala,iskart prades kaukt ir mirkset :D

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
kas per pneumatika ?!?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
pas mane pneumatiniai :H

gal nebedarykim vaikų darželio iš forumo...
skysčio dapilimas... (!?)
kuriant turbūt nubėga skystis laidais ir padeda starteriui sukt matorą (y),paskui užkūrus sugryžta į bakelį B-?

Buduli, pasidomėk prieš šaukdamas ;) Šauktukas bet kokiu atveju reiškia bėdą su stabdžiais, o kas tiksliau, tai jau pats diagnozuokis, mes čia per laidą tau nepasakysim. Gali būti skystis, gali būti kriaušė ir t.t.t.t.t.t.t.t.t.t.t.t.t.t.t..t.t.t.t.t.t.t. Pneumatikas mat atsirado

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
raudonas sauktukas visalaika susijes su stabdziais ir hydraulic servo unit, jei aisku toks yra, ant tos sistemos jungiasi servatronikas, stabdziu skyscio indikacija,stabdziu skyscio slegio indikacija , del vairo stiprintuvo dabar tiksliai nepamenu..

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
ir supypsi ir sumirksi TIK kuriant po nakties ir TIK kai buvo dideli šalčiai (-15 ir šalčiau) tai čia jau bėdos ieškoti?

tada man ir termometras kuriant vietoj esamų -15 kurimo momentu -40 rodydavo,kai paspaudė naktį -25 kuriant ir tepalo slėgio indikacija sumirksėjo :-{

tai kiek suprantu out stabdžiams,elektrai visai ir visam matorui :[

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
nenusisnekek.

Neprisijungęs DTS

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Įdėjimas manau gana sudėtingas, o šiaip antra piktesnė šiek tiek, 4 geriau tiems kas nelabai supranta kam difflockai naudojami ir pan. Aš su 2 karta jaučiuosi gerai :) Su 4 išdykauti ant sniego nelabai gerai - stabdžiai daug dirba ;]

o tarkim jei pas mane ABS neveikia?????

Neprisijungęs wildman

  • Įrašai: 139
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Sveiki visi. turiu B4 2.0 16v 103kw Q. Kadangi kuras nepigus tai kaip alternatyva dujoms man kilo mintis ideti 1.9tdi. tai noreciau paklausti ar toks dalykas imanomas. Ar galima keisti tik varikly ir jungti ji prie Q dezes? Ar reiks ir deze perdarineti? labai prasau pagalbos del informacijos ir gal kuris nors forumo dalyvis apsiimtu sita projekta igivendinti.

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Sveiki visi. turiu B4 2.0 16v 103kw Q. Kadangi kuras nepigus tai kaip alternatyva dujoms man kilo mintis ideti 1.9tdi. tai noreciau paklausti ar toks dalykas imanomas. Ar galima keisti tik varikly ir jungti ji prie Q dezes? Ar reiks ir deze perdarineti? labai prasau pagalbos del informacijos ir gal kuris nors forumo dalyvis apsiimtu sita projekta igivendinti.
pirk visa masina su 1.9TDI, pigiau kainuos

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Sveiki visi. turiu B4 2.0 16v 103kw Q. Kadangi kuras nepigus tai kaip alternatyva dujoms man kilo mintis ideti 1.9tdi. tai noreciau paklausti ar toks dalykas imanomas. Ar galima keisti tik varikly ir jungti ji prie Q dezes? Ar reiks ir deze perdarineti? labai prasau pagalbos del informacijos ir gal kuris nors forumo dalyvis apsiimtu sita projekta igivendinti.
manau kad ir idesi
bet dezes perdavimai bus penzininiai tai dizelio daugiau rys nei grynai visa tikra tdi masina
niek ogero nebus is tos puses

Neprisijungęs wildman

  • Įrašai: 139
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
tai tas litras dyzelio tai niekai palyginus. dabar 10 valgo. as manau i duju irangos kaina tilpciau. ir dar likusi varikly parduociau. o pirkti dyzeline litu nera. o keitimu varijantai tai tik i davarytas arba priemokos dideles nori.o maniske mane pilnai tenkina ir technine puse ideali.tik sanaudas kuro domina sumazinti. o dyzeliuka po 2.4lt gaunu o dabar benza po 3.0lt pilu :D

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
tai tas litras dyzelio tai niekai palyginus. dabar 10 valgo. as manau i duju irangos kaina tilpciau. ir dar likusi varikly parduociau. o pirkti dyzeline litu nera. o keitimu varijantai tai tik i davarytas arba priemokos dideles nori.o maniske mane pilnai tenkina ir technine puse ideali.tik sanaudas kuro domina sumazinti. o dyzeliuka po 2.4lt gaunu o dabar benza po 3.0lt pilu :D
nu valgys dizelio gal irgi 10 ltr
apsukos bus visai ne tokios ir max greitis mazas
trauks gerai kaip su kokia deze trumpais begiais

o jei tu mieste su tokiu benzininiu varikliu ir dar beske ir Q su 10 ltr prasisuki tai sakyciau kad labai neblogai
gal net nelabai realu

Neprisijungęs DTS

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
nu stopudov,blyn bandai israst dviraty,galvoji kad tau rys 5ltr dyzelio :-]
patikek manimi,pat su q vazineju,dar tuo labiau brangiai palyginus perki dyzely,as po 2lt perku,tai man apsimoka,kitu atveju pirkciau pats benza su dujom,tai tau siulau dujas ir tik dujas

Neprisijungęs wildman

  • Įrašai: 139
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
kiek domejausi tai i maniski varikly eina 1 arba 2 kartos duju iranga.o ji praktiskai niekuo nesikiria.jeigu eitu 4 kartos tai butu didelis pliusas ekonomijos ir traukos atzvilgiu.O dabar man i darba nuvaziuoti ir gryzti reikia 10l kuro.su pilnu baku vos savaite pravaziuoju.o zmona po miesta vazinedama per savaite apie 15-18l sunaudojo :D