Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Quattro techninė klausimų ir atsakymų tema.  (Skaityta 364911 kartus)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Techninė klausimų ir atsakymų tema.
« Atsakymas #100: 2008 Sausio 24, 00:12:16 »
ne tau minduli sakyta bivo (h) o makaules patarimas (y) , cia ne extrasensu klubas ;)

Neprisijungęs continuity

  • Įrašai: 174
    • Žiūrėti profilį
Techninė klausimų ir atsakymų tema.
« Atsakymas #101: 2008 Sausio 24, 13:56:58 »
nusipirkau a8 42 pora dienu pavazinejau viskas normaliai db pradejo nedirbt tai vienas tai du cilindrai kompas rodo klaidas dvi babinas keitinejom vistiek tas pats kai salta dirba normaliai pasyla ir pradeda durnavoti. prasau padekit nes per meistrus lakstau pinigus moku o tolko jokio. gal kas esat susidure su sia problema?

Vyrai, esat suaugę, žiūrėkit kur postus rašote, čia tema skirta tik QUATTRO o ne bendrom techninėm diskusijom. O tau siūlau diagnostika pilnos mašinos atlikti ir ne su megėjišku softu, o profisonaliu, nes mašina tikrai gan iškalbynga yra ;) Juolab pasakymas "kompas rodo dvi klaidas" informatiškai yra vertas 0  (h)
Siulau i temos pavadinima itraukti zodeli "quattro" (pvz. "Quattro techninė klausimų ir atsakymų tema"). Nes dabar matyt kai kas nepastebi kad sedi q temoje, pamato zodi "technine" ir pasipila klausimai ne apie q... 8:8

Neprisijungęs mmmmindulis

  • Įrašai: 136
    • Žiūrėti profilį
norejau  paklausti del quattro,ar imanoma atjungti toki dalyka ,kai praslysta priekiniai ratai isijungia galiniai ratai,bet kad galetu paskui kai nori sujungti su diffu ,kad visi suktusi ratai?

Neprisijungęs makaule

  • Įrašai: 411
    • Žiūrėti profilį
norejau  paklausti del quattro,ar imanoma atjungti toki dalyka ,kai praslysta priekiniai ratai isijungia galiniai ratai,bet kad galetu paskui kai nori sujungti su diffu ,kad visi suktusi ratai?

Isdestyk aiskiau minti su kableliais savo vietose.

Neprisijungęs mmmmindulis

  • Įrašai: 136
    • Žiūrėti profilį
ar imanoma atjungti toki dalyka ,kad kai priekiniai ratai praslysta ir neisijungtu galiniai ratai,bet kad paskui galetu sujungti  visus pajudant is vietos ,kai prireikia.aiskiau nebeiseina parasyti :)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
kad nekalbetum nesamoniu, paskaityk quattro tema kuria Biesas parenges. quattro visada yra varoma abieju tiltu.

Neprisijungęs mmmmindulis

  • Įrašai: 136
    • Žiūrėti profilį
Na skaiciau , nu ir mano skaitos 2 kartos quattro, masina 92m audi 100 c4 quattro 2.3, kiek zinau niekada nesisuka abu tiltai,tik tais isijungia kai prasisuka priekiniai ratai,arba priverstiniu budu jie isijungia paspaudus diff ir pasiekus greiti apie 40km/h jie atsijungia,pas mane taip yra ir as nesuprantu kaip tau neaisku

Neprisijungęs goodazz

  • Įrašai: 1643
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Na skaiciau , nu ir mano skaitos 2 kartos quattro, masina 92m audi 100 c4 quattro 2.3, kiek zinau niekada nesisuka abu tiltai,tik tais isijungia kai prasisuka priekiniai ratai,arba priverstiniu budu jie isijungia paspaudus diff ir pasiekus greiti apie 40km/h jie atsijungia,pas mane taip yra ir as nesuprantu kaip tau neaisku

skaityk quattro aprašymą ir įsidėmėk skirtumą tarp tilto varymo ir tilto ratų blokavimo,
ir išvis quattro yra pastovi 4 ratų pavara.
goodazz audi dalys  - naudotos s2/s4/s6/a200 20v ir kitų audi dalys
861011325

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Na skaiciau , nu ir mano skaitos 2 kartos quattro, masina 92m audi 100 c4 quattro 2.3, kiek zinau niekada nesisuka abu tiltai,tik tais isijungia kai prasisuka priekiniai ratai,arba priverstiniu budu jie isijungia paspaudus diff ir pasiekus greiti apie 40km/h jie atsijungia,pas mane taip yra ir as nesuprantu kaip tau neaisku

gerbiamasis, nenusikalbam (h) skaityk dar karta ir nesiklaidink nei saves nei kitus balamutink ;)
Diff- blokuoja galinius ratus, taip tu turi maximaliai varomus tris ratus: viena prieky ir du gale. Nesublokuotu reduktorium tu vaziuoji abiem asimis po ir turi is viso du varomus ratus (po viena kiekvienoje asyje)

Visa literatura pateikta forume, tad pries rasant pievas- pasiskaityk.

Neprisijungęs rycka

  • Įrašai: 16
    • Žiūrėti profilį
Klausimelis. Buvau savaitgali isodines savaja C4 2.8 q i purva, priekinis vienas ratas sukosi, o sublokavus ar atjungus diff nesisuke galinis nei vienas ratas. Kai istrauke mane pajutau kad vel galine pavara veikia. Kaip tai gali buti, ar cia kazkur reiketu pradeti ieskoti problemu?

Neprisijungęs makaule

  • Įrašai: 411
    • Žiūrėti profilį
Klausimelis. Buvau savaitgali isodines savaja C4 2.8 q i purva, priekinis vienas ratas sukosi, o sublokavus ar atjungus diff nesisuke galinis nei vienas ratas. Kai istrauke mane pajutau kad vel galine pavara veikia. Kaip tai gali buti, ar cia kazkur reiketu pradeti ieskoti problemu?

Nuspaudus DIFF turejo suktis vienas ratas prieki ir abu galiniai...

Neprisijungęs rycka

  • Įrašai: 16
    • Žiūrėti profilį
tai vat kad nesisuke nei vienas galinis nuspaudus diff. Vienas galinis liktais truputi bande prasukti bet nieko. Bet kodel kai istrauke is purvo ir vel galas veike?

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
chm.... idomiai kai pcia taip sudirbo tarpasine blokiruote. O tavo priekinis is vis "ore" kabojo?

Neprisijungęs rycka

  • Įrašai: 16
    • Žiūrėti profilį
priekis vienas ratas ore kibo, tai jis vienas ir tesisuke. Man irgi cia kazkaip idomiai ivyko.

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
na viska galima nurasyti i tarpasine blokiruote ir kad ore kybojo ratas, taciau kaip bebutu- turejo ir privalejo ir galas sukti, juolab su DIFF kad ir po truputi- bet turejo isvaryti. Kazkokia nesamone,.... nors nepatyres konkretaus atvejo- sunku ka ir pasakyti...

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Klausimelis. Buvau savaitgali isodines savaja C4 2.8 q i purva, priekinis vienas ratas sukosi, o sublokavus ar atjungus diff nesisuke galinis nei vienas ratas. Kai istrauke mane pajutau kad vel galine pavara veikia. Kaip tai gali buti, ar cia kazkur reiketu pradeti ieskoti problemu?

Nuspaudus DIFF turejo suktis vienas ratas prieki ir abu galiniai...


O dabar paklausykite Dievo (atsiprasau uz nekukluma, taciau taip pareiksdamas as prisiemu ir nemenka atsakomybe, tad tikrai dabar manau, kad atsiras toks, kuris sutrins mane i miltus uz neismanyma :D):

Kas stovi centre pas II q sistema? ogi torsenas....
Koksai maksimalus torseno blokavimosi koficientas (priklausomai nuo sliekines pavaros zingsnio) ? ogi 85 procentai...
Reziume - esant tam tikrom salygom (kurios papuola tikrai retai) gali taip atsitikti, kad priekiniai ratai/ratas prasisuks, o galiniai stoves vietoje...

O dabar visi kartokite paskui mane malda:
I q karta yra pati geriausia, kadangi joje naudojamos kietos blokiruotes su 100 proc blokavimosi koficientu valdomos vairuotojo rankiniu budu. Uz taves nepriimineja sprendimu jokia elektronika ir kiti visokie itaisai - I q sistema tiesiog vykdo tai ka tu jai liepi ir tada kai tu jai liepi.
« Paskutinį kartą keitė: 2008 Sausio 29, 23:03:13 sukūrė Biesas »

Neprisijungęs makaule

  • Įrašai: 411
    • Žiūrėti profilį
I q karta yra pati geriausia, kadangi joje naudojamos kietos blokiruotes su 100 proc blokavimosi koficientu valdomos vairuotojo rankiniu budu. Uz taves nepriimineja sprendimu jokia elektronika ir kiti visokie itaisai - I q sistema tiesiog vykdo tai ka tu jai liepi ir tada kai tu jai liepi.

:bow: , :bow: , :bow:

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
vat mano noras bus ideti i I karta V8 automato galini reduktoriu... bet cia tik tuomet jei susideves manasis esamas siuo metu....

Neprisijungęs makaule

  • Įrašai: 411
    • Žiūrėti profilį
O kaip ten su projektu i pirma karta 4,2 l ?

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Dar pagimdyti ana reikia... :D ir dar toli grazu, bet si menesi jau susipazindinsim su ano kaulu sandara :D

Neprisijungęs makaule

  • Įrašai: 411
    • Žiūrėti profilį
Atsargiau su spoileriariais bo tikrai pakilsi...

Lauksim foto ;)

Neprisijungęs mmmmindulis

  • Įrašai: 136
    • Žiūrėti profilį
Norejau paklausti ar eina atjungti centrini difa,kad paskui veiktu tik galinis difas,atakyti taip arba ne :)

Neprisijungęs Matas_

  • Įrašai: 2051
    • Žiūrėti profilį
 :-{ 1..2...3...4...5...6...7...8...9...10...  !!   !! NE.

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Plius tau vienas gėrio uz si atsakyma :D    nors pagalvojus va tau instukcija (kiap supratau nori galu varomos audines ):
1. nusiperki ubage su 1 q sistema;
2. isiemi priekinius pusasius;
3. ijungi blokiruote ant 1 padeties (uzsiblokuoja centrinis difas 100 proc. )
4. turi galu varoma audine
5. greitu laiku (nors kas cia zino... gal ir dar greiciau) perki galini difa, bo centrinis difas laiko tokius fokusus (kiek esu girdejes) :D
« Paskutinį kartą keitė: 2008 Sausio 30, 20:32:48 sukūrė Biesas »

Neprisijungęs mmmmindulis

  • Įrašai: 136
    • Žiūrėti profilį
butu uzteke tik ne