Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: VAG-COM diagnostines irangos instaliavimas, naudojimas, problemos  (Skaityta 220727 kartus)

Neprisijungęs Nicotinas

  • Įrašai: 288
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Su 12.12 neprasidėk, senesnių nei 2003 metų auto sunkiai modulius nuskaito, ecu, abs, airbag nuskaitys, o kitų nepasieks, naujiems modeliams veikia be problemų, b6 passatui viską nuskaitė...
Autogido nuoroda prajuokino, ypač pirmoko gramatika :D

Tai geriau imti 11.11 versiją? Adapterius bus naudojamas A4 B6 2001m.
Gal kas iš klubiečių užsiima šios įrangos pardavimu ir galėtų plačiau pakonsultuoti ir kaip Karolis080 sakė "ant gyvų parametrų" išbandyti?

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Viską idealiai skaito ir 12.12 ir dabar jau naujas 12.12.2
tad tai sakydami, pridėkite info, kad kalba apie blogus nuskaitymus liečia laužtus softus ir kiniškus adapterius, nes originalus veikia be jokių bugų ;)

Aš apie kinišką šnekų ;) geriausiai kiek išskaičiau tai adapteris su FTDI232BL/BM čipu, o tokių rasti dabar sunku, nes nebegamina tu čipų, perėjo prie 232rl ar atmega, kurie ne taip gerai veikia...

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Tai geriau imti 11.11 versiją? Adapterius bus naudojamas A4 B6 2001m.
Gal kas iš klubiečių užsiima šios įrangos pardavimu ir galėtų plačiau pakonsultuoti ir kaip Karolis080 sakė "ant gyvų parametrų" išbandyti?

Žiūrint apie kokius gyvus parametrus šneki? Variklio? Tai ir tas 12.12 rodys... Bet pvz mano atveju, nesugebėjo pasijungti prie xenon range bloko, radijos, parktronikų ir t.t.

Neprisijungęs Nicotinas

  • Įrašai: 288
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
na taip giliai pradžiai neplanuoju kapstyti, pagrinde klaidų nuskaitymui būtų naudojamas (H-):think:

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
na taip giliai pradžiai neplanuoju kapstyti, pagrinde klaidų nuskaitymui būtų naudojamas (H-):think:

Na ne visas klaidas nuskaitysi, nes neprisijungs prie tam tikrų modulių, bet jei variklio klaidas, tada pakaks ;)

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
SU 12,12 jungiausi ir prie a6 c4 ir prie passato 02 ir prie senesniu auto visokiu viskas ok, visus blokus kurie masinoj atidaro.

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
SU 12,12 jungiausi ir prie a6 c4 ir prie passato 02 ir prie senesniu auto visokiu viskas ok, visus blokus kurie masinoj atidaro.

Vilniuje randiesi? Gal nori prie mano pabandyti? :) man tik su orig. Ross tech prisijungė prie xenon modulio ir parkavimo ;)

Neprisijungęs offroad

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6902
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Vilniuje randiesi? Gal nori prie mano pabandyti? :) man tik su orig. Ross tech prisijungė prie xenon modulio ir parkavimo ;)


galeciau pabandyti su savo pasijungti

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Vilniuje randiesi? Gal nori prie mano pabandyti? :) man tik su orig. Ross tech prisijungė prie xenon modulio ir parkavimo ;)

Nea, ne vilnietis aš, prie xenon pas mane nesijungia, nes nebuvo org xenonu, o prie parkingu tai viskas ok prisijungia (+)

Neprisijungęs algas

  • Įrašai: 26
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Plungė
sveiki nupirkau vag- com 12-12 versija. su laidu ir programa, bet kai idedi i kompa jo neskaito ir neina suinstaliuot .bandziau ir prie kitu kompu ,krauna bet taip ir neuzkrauna kas galit parduot tik programa 12-12 versijai.kad tiktu windous 7

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
sveiki nupirkau vag- com 12-12 versija. su laidu ir programa, bet kai idedi i kompa jo neskaito ir neina suinstaliuot .bandziau ir prie kitu kompu ,krauna bet taip ir neuzkrauna kas galit parduot tik programa 12-12 versijai.kad tiktu windous 7

O pas pardavėją pasiteirauti nenori? Manau nemokamai turi padėtį ;)

Neprisijungęs vytkiuxz

  • Įrašai: 17
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
http://1drv.ms/1qykDO8 ir virsuj spaudziam "Download".

Kiek as esu susidures tai gerai laiko ir kinietiski is ebay, tik juos jungiant prie masinos kompe reikia atjungt internete, nes sugeba perflashint VAG-COM ir tad jau nelabai kas pades.

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Įdomus tavo teiginys apie ebay, nes jame pradavinėja iš viso pasaulio, o gamina pagrinde kinija vis tiek, tad kokias čia sąsajas matai :V
Esmė ir ne ebay, ir ne kinietyje kuris lituoja, o kas viduje. Jei originalas kainuotu 100-200usd - niekas su tais kiniečiais nesiterliotų, nes nėra nei vienų tokių, kurie veiktų tiek stabiliai, patikimai, kiek originalas. Bet kainos skirtumas nemažas, todėl ir taupo, bei kartais vargsta.

Bet kokiu atveju visa VAG grupė gali būti labai laiminga, nes adapterių/softų kainos yra įkandamos beveik visiems, vien tik tai užtikrina rinkoje šios markės populiarumą, priešingai nei koks Jaguar, Land Rover ir kiti eksliuzyvai su dešimttūkstantinėmis įrangų kainomis.

Neprisijungęs vytkiuxz

  • Įrašai: 17
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Įdomus tavo teiginys apie ebay, nes jame pradavinėja iš viso pasaulio, o gamina pagrinde kinija vis tiek, tad kokias čia sąsajas matai :V
Esmė ir ne ebay, ir ne kinietyje kuris lituoja, o kas viduje. Jei originalas kainuotu 100-200usd - niekas su tais kiniečiais nesiterliotų, nes nėra nei vienų tokių, kurie veiktų tiek stabiliai, patikimai, kiek originalas. Bet kainos skirtumas nemažas, todėl ir taupo, bei kartais vargsta.

Bet kokiu atveju visa VAG grupė gali būti labai laiminga, nes adapterių/softų kainos yra įkandamos beveik visiems, vien tik tai užtikrina rinkoje šios markės populiarumą, priešingai nei koks Jaguar, Land Rover ir kiti eksliuzyvai su dešimttūkstantinėmis įrangų kainomis.


Bet jei zmogelis tik del saves nori tai abejoju ar jam verta investuoti $200.
Brolis naudoja is ebay (konkreciai pirktas is Kinijos) VAG, tai viena suvare neatjunges interneto, o su kitu tai jo masina ima. Tiesa masina tik 2005 m. ir nera xenon ir parking'o.
O jei nori is to verstis tai zinoma tik vienas sprendimas - profesionali iranga.
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Balandžio 10, 21:06:23 sukūrė vytkiuxz »

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
ne esmė varstis ar neverstis iš to norime, tiesiog yra kokybiški ir patikimi, o yra ir pigūs variantai, kurių dėka daug sutaupome pinigų, bet būna niuansų... Kiekvienas sau leisti gali ir nori skirtingai, pagal poreiki ir norus, galimybe ir finansus. Turėjęs aš eilę kiniečių, turėjęs rimtą ne kinišką originalo kopiją, turiu ir originalą. Duonos iš to nevalgau. Tad neverta čia plėstis ;)

p.s. originalas ~1400lt bet ne cia esme.

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
ne esmė varstis ar neverstis iš to norime, tiesiog yra kokybiški ir patikimi, o yra ir pigūs variantai, kurių dėka daug sutaupome pinigų, bet būna niuansų... Kiekvienas sau leisti gali ir nori skirtingai, pagal poreiki ir norus, galimybe ir finansus. Turėjęs aš eilę kiniečių, turėjęs rimtą ne kinišką originalo kopiją, turiu ir originalą. Duonos iš to nevalgau. Tad neverta čia plėstis ;)

p.s. originalas ~1400lt bet ne cia esme.


Rimtas neoriginalas ir ne kiniskas? Kazkaip vistiek galvoju, kad dalys jame is ryziu salies :D

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
dar yra tokia "serija" kaip kas 1:1 tiksli originalo kopija

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Dar įmanoma tokią kopiją kazkur įsigyti?

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Gal kas "pagydyta" vag com 409 versijos softą turi?
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Balandžio 18, 01:14:58 sukūrė slashas »

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
kažkur turiu ten variantas toks nelabai patogus su papildomais .bat ir .vbs failais, skype doooomas

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
kažkur turiu ten variantas toks nelabai patogus su papildomais .bat ir .vbs failais, skype doooomas

Lyg ir radau normalu, jei neveiks maniskis, bandysime tavo.

Neprisijungęs gazas666

  • Įrašai: 105
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
cia kalba ejo apie 11.11 ir 12.12 tai turejau 11 veike idealiai su ivairiom masinom kol nesugedo, gavau neseniai 12 ir iskarto problema nepavyksta prisijunkti prie b4 tdi variklinio kompo, turbut nepavyks ir prie c4 tdi...
o kuo skiriasi vcds beta versijos ir realese versijos? nelabai kertu apie siuos dalykus

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
12 ir man netiko senesniuose automobiliuose, senesnis netinka naujesniems kurie per can bendrauja :)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
perpostinu iš 100/200 temos:

ha - bajėris, galimai atradau kodėl 20vT motoras meta neteisingas klaidas, įtariu kad senovinis vag-com pasimeta dėl savo parametrų, baud rate ir t.t. ir sumaišo kodus, pvz dauguma šitų kodų 20vT motore neegzistuoja, bet dauguma jų kombinacijų +1 arba -1 egzistuoja.. Manot sutapimas?? Ar yra kam taip buvę?

Senas postas su kodais:
http://www.audiklubas.com/forumas/kompiuterine-elektronikos-diagnostika/diagnostikos-uzfiksuotos-klaidos-j-reiksms-ir-analizavimas/msg675171/#msg675171
Čia irgi: http://www.audiklubas.com/forumas/audi-c3/audi-100200-pokalbiai/msg1570744/#msg1570744

Kam yra tokių bajėrių buvę?

Neprisijungęs TRX

  • Įrašai: 14
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
O kaip atskirt ar adapteri sugadinau ar matosi akyvaizdus padariniai platoje? lempute tai sviecia.409.1made in china, bet kad + su - sumaisiau tai cia faktas ir dabar neprisijungia... jungiau beske su 2*2 perejimu
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Gegužės 23, 11:35:59 sukūrė TRX »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
17 Atsakymai
6885 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Birželio 24, 19:59:39
sukūrė Ramaskinas
19 Atsakymai
3332 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Balandžio 27, 21:57:39
sukūrė bastersas66
30 Atsakymai
4740 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Lapkričio 08, 09:40:30
sukūrė dariausaudi