Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: VAG-COM diagnostines irangos instaliavimas, naudojimas, problemos  (Skaityta 314513 kartus)

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Tai geriau imti 11.11 versiją? Adapterius bus naudojamas A4 B6 2001m.
Gal kas iš klubiečių užsiima šios įrangos pardavimu ir galėtų plačiau pakonsultuoti ir kaip Karolis080 sakė "ant gyvų parametrų" išbandyti?

Žiūrint apie kokius gyvus parametrus šneki? Variklio? Tai ir tas 12.12 rodys... Bet pvz mano atveju, nesugebėjo pasijungti prie xenon range bloko, radijos, parktronikų ir t.t.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
17 Atsakymai
8558 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Birželio 24, 19:59:39
sukūrė Ramaskinas
19 Atsakymai
4746 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Balandžio 27, 21:57:39
sukūrė bastersas66
30 Atsakymai
7418 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Lapkričio 08, 09:40:30
sukūrė dariausaudi