Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: VAG-COM diagnostines irangos instaliavimas, naudojimas, problemos  (Skaityta 220886 kartus)

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
imanoma prijunkti vag-k+can tipo laida prie vcds?


nes kiek bandziau port rodo K bet interface neranda
nekryzmink asilo ir gegutes

Neprisijungęs DOHC

  • Įrašai: 2680
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pavargau su tais kinietiskai laidais vag com...jau kelinta karta uzlinksta, isigijau originalu laida, norejau paklausti su win7 draugauja vag com be problemu? nes pries tai tuos naudojau ant xp...

p.s. gal kam uz simboliskai reikalingas laidas? susiknyses :)

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
is neteisingu zmoniu pirkai.kiek tas simboliskai?

Neprisijungęs testosteronas

  • Įrašai: 639
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki.
Įtariu nesandarumą oro padavime A4 B5 1.8TQ AEB '97.
Turbo boost kanaluose 115, 117, 118 nieko nerodo (N/A). Softas 311-2. Ar tai programinis/aparatūrinis, ar auto apribojimas?

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
man atrodo kazkurios auto senos nerodo ten nieko (H-)

Neprisijungęs DOHC

  • Įrašai: 2680
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
is neteisingu zmoniu pirkai.kiek tas simboliskai?

tai greiciausiai kad is tokiu... o del laido tai ka as zinau, kad tau ir man butu gerai :D

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
tai greiciausiai kad is tokiu... o del laido tai ka as zinau, kad tau ir man butu gerai :D

esu pirkes pries kokius 3 metus is Mindes, veikia iki siol, tiesa dabar labiau guli nei dirba :D

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki, domina informacija kaip atskirti kinietišką laidą nuo originalo? Koks kainų skirtumas? Kuom skiriasi pvz forumuose parduodami vag com 12.12, 11.11 ir t.t? Gal kas trumpai galėtų apšviesti, nes šitoj srity esu žalias. Laidas bus naudojamas tik klaidoms nuskaityti, gal dar kokius parametrus pasižiūrėti, nieko įpatingo ar rimto.

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki, domina informacija kaip atskirti kinietišką laidą nuo originalo? Koks kainų skirtumas? Kuom skiriasi pvz forumuose parduodami vag com 12.12, 11.11 ir t.t? Gal kas trumpai galėtų apšviesti, nes šitoj srity esu žalias. Laidas bus naudojamas tik klaidoms nuskaityti, gal dar kokius parametrus pasižiūrėti, nieko įpatingo ar rimto.
Lengviausia pagal kaina, viskas, kas parsiduoda po 100 kazkiek bus kinietis :-]
Originalo kainos:
http://store.ross-tech.com/shop/cat/VCDS.html

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Lengviausia pagal kaina, viskas, kas parsiduoda po 100 kazkiek bus kinietis :-]
Originalo kainos:
http://store.ross-tech.com/shop/cat/VCDS.html
Vadinas apsistosiu ties kiniečiais. Bet nejaugi su visais jais būna problemų, kad neveikia ar kažko nenuskaito? Ar perkant reiktų iškart vietoj pabandyt?

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Cia panasiai gali lyginti testeri uz 10lt ir 100lt, jie tikrai abu matuos, veiks, tik jei darbas pastovus, reikia patikimumo, sklandumo, stabilumo zinoma manau pirksi ne uz 10lt. Panasiai ir cis. Irankiu komplekta garaze galima naudoti ir uz 50lt Kingpow, bet gali naudoti ir uz 500 Proxton...
Tad naujas kinietis veiks, be to tik praturejes sauja kinieciu ivertinsi originalo privalumus ;)

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Na, aš nesiruošiu už pinigus daryt žmonėm paslaugos, tiesiog į mėnesį kartą prasiskanuot norėčiau profilaktiškai ir tiek, tad nemanau, kad verta man investuot į originalą. Ačiū už patarimus, žiūrėsim kaip kinietis veiks.

Neprisijungęs DOHC

  • Įrašai: 2680
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
nusipirkes kinieti, prasikeikiau...sumokejau 150lt vos pora kartu pasinaudojau, uzlinko laidas, teko remontuoti - 100lt, po remonto vel karta pasinaudojau ir vel uzlinko... viskas buvo daryta pagal instrukcija, jokiu interneto naudojimo, kai laidas prijungtas ir t.t. tai pagalvojau kad daugiau  tikrai nekysiu pinigu i ta kinieti...ir kaip tycia islindo originalus laidukas uz gera kaina, tai nusipirkau ir dabar dziaugiuosi :smoke: galiu vienu metu naudotis vag com ir tuo paciu narsyti inete, kas labai gerai jei kazko nezinai vag come iskarto eini i ineta ir klausi googles :D

Neprisijungęs Amigos

  • OOOO
  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Turiu Lietuviska laida :) irgi narsau internete... sumokejau 250lt jau 2 metai naudoju... (H-)

Neprisijungęs Tirotas

  • Įrašai: 107
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
 :D Naudiju metai laiko kina, narsau internete net tada kai pajungtas prie masinos, suinstaleves ant 2 laptopu, mokejau 150 :)

Neprisijungęs testosteronas

  • Įrašai: 639
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Turiu Lietuviska laida :) irgi narsau internete... sumokejau 250lt jau 2 metai naudoju... (H-)
:D Naudiju metai laiko kina, narsau internete net tada kai pajungtas prie masinos, suinstaleves ant 2 laptopu, mokejau 150 :)
Pamiršote paminėti versijas (h)

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pamiršote paminėti versijas (h)
Butent, nes jeigu ten kokia 409 tai tas kinetis 100 metu veiks :bedantis:

Neprisijungęs Amigos

  • OOOO
  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pamiršote paminėti versijas (h)

nu paskutine kokia cia ji yra.. :)) kai iseina nauja versija nuvezu atnaujina (H-)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas

Neprisijungęs Meskinas

  • Įrašai: 51
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Gal kas buvot susidure su problema kad per device manager'į nerodo skilties Ports? t.y. neina pažiūrėti kokie COM port'ai naudojami yra.

Neprisijungęs Tirotas

  • Įrašai: 107
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Dzin tos versijos is esmes. Ar senas ar naujausias - viska daro taip pat. Zinoma viena beda buna, jei Win naujausi, tada senos versijos nevaziuoja.

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Dzin tos versijos is esmes. Ar senas ar naujausias - viska daro taip pat. Zinoma viena beda buna, jei Win naujausi, tada senos versijos nevaziuoja.
Papildysiu :D imant kinu gamybos laidus, tai gandu lygyje dabar geriausia 12.12 nes tas laidas nepagauna atnaujinimu ir "neuzsirakina" kaip sakykim budavo su 11.11 kad jis is oro uzsirakindavo man asmeniskai uzsirakino net ant intiko neprijungus :D Gerai kad is zmogaus patikimo emiau, tai pakeite. Tik tiek kad 12.12 bent ant win 7 labai knistis reikia kol paleidi sake :) Kalbu cia apie china laidus kur kaina 110 +- Bet cia vel kaip kam, draugas ta 11.11 antri metrai drozia niekas nei uzsirakina nieko. Tik tiek sakau gandu lygyje, kolkas visi giria 12.12
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Sausio 12, 11:16:03 sukūrė Karolis080 »

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
win 8 64bit su 12.10 is lempos mesdavo windozes lentele kad programa blogai suintaliuota, tai mesdavo bet kada ir kaip uzeina, tas nesveikai erzino, tad isejus 12.12 si beda dingo. Kalbu apie originalus.

koks skirtumas koks softas, jei naudotis dazniausia 99proc vartotoju tesugeba vos keliomis pagrindinemis funkcijomis, ka kalbeti kad net nemato kas aiskiai buna parasyti, tad dzin tas softas... lai ismoksta naudotis gerai, tai ir su Vag-Com 607 softu taip pavarys, kad net rimciausi servisai rukys... tad dzin tos versijos, jei nenaudojate windoziu naujesniu ;)

Neprisijungęs a6 tdi

  • Įrašai: 73
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
ant win7 puikiai veikia kitaicu 409 adapteris su 311rus programa.internetas nieko nekenkia(kolkas). naudoju tik kelias dienas ir moku jau nuskaityti klaidas(H-). girti nereikia:goodboy:
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Sausio 13, 21:40:50 sukūrė a6 tdi »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
17 Atsakymai
6888 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Birželio 24, 19:59:39
sukūrė Ramaskinas
19 Atsakymai
3334 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Balandžio 27, 21:57:39
sukūrė bastersas66
30 Atsakymai
4746 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Lapkričio 08, 09:40:30
sukūrė dariausaudi