Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: a4 b6+chip+sankabos slydimas  (Skaityta 18506 kartus)

Neprisijungęs wdariusw

  • Įrašai: 402
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
a4 b6+chip+sankabos slydimas
« Topic Start: 2015 Rugpjūčio 17, 18:05:22 »
Sveiki. Prieš daugiau nei metus nusipirkau a4 b6 96kw 2003m 310nm iš italijos. Gal mėnesį pavažiavęs, vimotoj nusičipavau. Po keletos dienų pastebėjau, kad aukštesniu bėgiu nuo mažesnių apsukų (1900 - 2100 rpm) užspaudus iki galo akseleratorių praslysta sankaba. Galvoju - normalu, juk neaišku kiek važiavus ji ten italijoj, o skaičiais ant skydelio nėra ko pasitikėt , nes rodė tik 174000km . Taigi, buvo įdėtas naujas LUK sankabos komplektas. Niekas nebeslydo, viskas ok iki dabar.  Neatlaikė net metų, slysta vėl, ir gana baisiai... Užspaudus pedalą, ima ir pavarų svirtis drebėt , sakytum smagračiui paskutinioji. Kalbėjau su vimota, sako čipas ne prie ko, tik sankaba ir niekas daugiau, tipo meistrai lievi. Kad ne lievi, tai tikrai, bet vistiek įdomu kame čia bėda. Ar tie LUK komplektai tokie prasti, ar galėjo smagratis būt jau tada link pabaigos ir ko pasekoje dabar ir jam ir naujai sankabai amen ?

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: a4 b6+chip+sankabos slydimas
« Atsakymas #1: 2015 Rugpjūčio 17, 21:58:33 »
As luk pries metus dejau po metu parejo isminamas guolis :) tau reik rimtesnes kogero daugiau smarves. Pas mane stock 81 plius chipas

Neprisijungęs wdariusw

  • Įrašai: 402
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: a4 b6+chip+sankabos slydimas
« Atsakymas #2: 2015 Rugpjūčio 18, 13:40:20 »
Dėl išminamo tai sutinku, bet ir tų LUK nemažai pasirinkimo kokį pirkt. Kadangi dabar mašina dreba, tai reiks ir smagračio, tai galvoju kokį pirkt...Galbūt reikėtų bandyti SACHS :think:

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: a4 b6+chip+sankabos slydimas
« Atsakymas #3: 2015 Rugpjūčio 18, 14:23:37 »
as vienoj masinoj sudejes luk sankaba, bet pavazinejau apie metus ar pusantru ir ka galiu pasakyt, smagratis vel nueidineja (z)

Neprisijungęs wdariusw

  • Įrašai: 402
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: a4 b6+chip+sankabos slydimas
« Atsakymas #4: 2015 Rugpjūčio 18, 22:46:35 »
LUK sankaba, o smagratis koks?

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: a4 b6+chip+sankabos slydimas
« Atsakymas #5: 2015 Rugpjūčio 19, 08:23:21 »
LUK sankaba, o smagratis koks?

viskas LUK isskyrus isminama, ji dejau sachs :V greiciausiai jau ir LUK kokybe suprastejus stipriai

Neprisijungęs wdariusw

  • Įrašai: 402
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: a4 b6+chip+sankabos slydimas
« Atsakymas #6: 2015 Rugpjūčio 19, 10:31:20 »
O įdomu kaip VALEO lygiant su sachs ir luk  :V

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: a4 b6+chip+sankabos slydimas
« Atsakymas #7: 2015 Rugpjūčio 19, 10:51:17 »
O įdomu kaip VALEO lygiant su sachs ir luk  :V

man giminaitis, kuris dezes tvarko sake det LUK, bet po to kai susidejau, tai ir pats pripazino, kad praranda jie kokybe, o del kitu nieko nepasake :V

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: a4 b6+chip+sankabos slydimas
« Atsakymas #8: 2015 Rugpjūčio 21, 01:21:22 »
Man pati sankaba tai ok laiko. Bet va isminamas LUK ir subiro :(

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: a4 b6+chip+sankabos slydimas
« Atsakymas #9: 2015 Rugpjūčio 21, 07:39:51 »
ar tik nebus fufelio su LUK zenklu privare i musu Lietuvele :think:

Neprisijungęs Zaudi

  • Įrašai: 4774
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: a4 b6+chip+sankabos slydimas
« Atsakymas #10: 2015 Rugpjūčio 21, 08:13:54 »
Man patiko valeo kiek laiko nezinau bet po kokiu geru metu pasakysiu jei dar tures ta auto.buvau nustebes kad net plasmasinis
centravimo vamzdelis buvo butent tam modeliui
modelui.kiek teko pirkt nebuvau mates tokio dalyko,tai galvoju rimtas gamintojas  :V

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: a4 b6+chip+sankabos slydimas
« Atsakymas #11: 2015 Rugpjūčio 23, 11:08:12 »
Atsiprasau blogu zodziu apie luk sankaba :D pasirodo ledine ir po metu laiko, beda pasalinio garso buvo mazam adatiniam guoliuke

Neprisijungęs wdariusw

  • Įrašai: 402
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: a4 b6+chip+sankabos slydimas
« Atsakymas #12: 2015 Rugpjūčio 24, 17:14:16 »
Valeo lyg ir tik vienos masės smagračius siųlo, net nežinau ar plaukiojantis yra. Draugas pasiūlė restauruot, tačiau kaina restauravimo vos ne tas pats kas naujo plaukiojančio  :O

Neprisijungęs wdariusw

  • Įrašai: 402
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: a4 b6+chip+sankabos slydimas
« Atsakymas #13: 2015 Spalio 12, 09:54:20 »
Na va, savaitgalį vyko darbai. Buvau nusipirkęs naują smagratį ir sankabos komplektą naują. Nuėmus dėžę pasimatė šie dalykai :


1. Smagratis kliba - reikia naujo.
2. Sankabos disko storis nuo naujo disko pamatavus slankmačiu skyrėsi mažiau nei 1mm.


Taigi buvo nuspręsta pakeisti tik smagratį. Pakeitus smagratį ir surinkus viską atgal :


1. Važiuoti tapo tikrai maloniau, švelnesnis pavarų perjungimas ir t.t . Niekas nebesubilda užgesinant mašiną.
2. Sankaba kaip slydo, taip slysta...




Ir tas slydimas toks įdomus, sakykim 4 pavara esant 1500rpm užspaudžiu dugną, ir pasiekus kažkur 2 - 2.1k rpm ima slysti. Jei jau apsukos 2.8k ir daugiau, spausk kiek nori - nebeslysta. Slysta prie didžiausio sukimo momento. Taigi iš čia iškyla klausimų :


Dėl ko slysta? Per nepilnus metus diskatorius tiek nusigyveno, kad tinkamai nebeprispaudžia disko (iš išvaizdos atrodė kaip naujas) , ar sankabos diskas nors ir yra 8mm kažkokiu būtų nebesukabina tinkamai ? Ar išvis čia visą duetą reikia keisti nauju.. Kas žinote - pakomentuokit kaip spręsti šią bėdą.. :)

Neprisijungęs wilmiz

  • Įrašai: 599
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Tauragė
Re: a4 b6+chip+sankabos slydimas
« Atsakymas #14: 2015 Spalio 12, 13:42:14 »
Slysta del to jog pikas nm per akstyvas ties tiek apsuku ir nesukabina plius dar orginali paprasta sankaba...nzn maniskei audi bent gerai vimota padare pikas ties 2.800   400nm  i nieks man neslysta su sena  2.5 metu atlaike orginali i neslydo bet jau diskui pizda buva beveik 1mm iki kniedziu

Neprisijungęs wdariusw

  • Įrašai: 402
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: a4 b6+chip+sankabos slydimas
« Atsakymas #15: 2015 Spalio 12, 15:57:11 »
Slysta del to jog pikas nm per akstyvas ties tiek apsuku ir nesukabina plius dar orginali paprasta sankaba...nzn maniskei audi bent gerai vimota padare pikas ties 2.800   400nm  i nieks man neslysta su sena  2.5 metu atlaike orginali i neslydo bet jau diskui pizda buva beveik 1mm iki kniedziu

Na tu jau čia nebūtus dalykus pasakoji, pas mane pikas ties  2100, o pas tave 2800, tai sakyciau pikas pas tave zenkliai per velyvas. Man irgi Vimota chipavo, tai nemanau kad blogai padare. Jau konsultavausi su jais, sake originali saknaba 500nm turi laikyt, taip kad reikia ieskoti kur beda.

Neprisijungęs SURE

  • Įrašai: 149
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: a4 b6+chip+sankabos slydimas
« Atsakymas #16: 2015 Spalio 12, 20:04:57 »
Nu savotiskai idomiai mastai... Jeigu nori su standartine sankaba vazinet reik programa perdaryt kad Nm pikas butu prie didesniu apsuku, vadinama: clutch saving chip reikia daryt. Jeigu nori su sita programa vazinet toliau ir nebesukt galvos del sankabos, dediesi 2guba diskatoriu arba restauruoji sankaba.
Restauruoja sankabas:
 http://www.supergreitis.lt/

Paprastai ir aiskiai ;)
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Spalio 12, 20:13:09 sukūrė SURE »

Neprisijungęs wilmiz

  • Įrašai: 599
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Tauragė
Re: a4 b6+chip+sankabos slydimas
« Atsakymas #17: 2015 Spalio 13, 11:51:53 »
Nu savotiskai idomiai mastai... Jeigu nori su standartine sankaba vazinet reik programa perdaryt kad Nm pikas butu prie didesniu apsuku, vadinama: clutch saving chip reikia daryt. Jeigu nori su sita programa vazinet toliau ir nebesukt galvos del sankabos, dediesi 2guba diskatoriu arba restauruoji sankaba.
Restauruoja sankabas:
 http://www.supergreitis.lt/

Paprastai ir aiskiai ;)
Teisingai biski aiskiau paaiskinai jam

Neprisijungęs wilmiz

  • Įrašai: 599
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Tauragė
Re: a4 b6+chip+sankabos slydimas
« Atsakymas #18: 2015 Spalio 13, 12:03:25 »
Na tu jau čia nebūtus dalykus pasakoji, pas mane pikas ties  2100, o pas tave 2800, tai sakyciau pikas pas tave zenkliai per velyvas. Man irgi Vimota chipavo, tai nemanau kad blogai padare. Jau konsultavausi su jais, sake originali saknaba 500nm turi laikyt, taip kad reikia ieskoti kur beda.
Teisingai jie ir sako laiko 500nm bet ne tik prie taviskiu 2.1 apsuku...man tai ne velyvas nes nereikia tokiu bedu kaip tau yra su nm

Neprisijungęs wdariusw

  • Įrašai: 402
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: a4 b6+chip+sankabos slydimas
« Atsakymas #19: 2015 Lapkričio 02, 21:53:46 »
Gerai, ne tame problema dabar, turiu savo max sukima prie 2.1k ir tuo dziaugiuosi, man patinka. Pakeitus smagratį, sankaba vis dar slydo kokią savaitę, po to nustojo. Gal diskatorius pasireguliavo, nes jis su tuo automatiniu pasitempimu. Kad ir kaip butu - drebejimas mašinos išliko, ir jis vis didėja, nežinau kur ir problemos beieškoti. Važiuoji sau kad ir ant 100km/h - jeigu peda išvis nuo greičio pedalo nuimta, drebėjimas beveik nesijaučia, bet tik spusteli nors kiek, tai kaip pradeda kratytis... :O Įkėliau video, pažiūrėkit, pakomentuokit, gal kas protingai patars..
feature=youtu.be

Neprisijungęs blindmole

  • Įrašai: 434
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: a4 b6+chip+sankabos slydimas
« Atsakymas #20: 2015 Lapkričio 02, 22:43:28 »
o dezes ir variklio pagalves sveikos?

Neprisijungęs bacardifx

  • Banned!
  • Įrašai: 132
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: a4 b6+chip+sankabos slydimas
« Atsakymas #21: 2015 Lapkričio 02, 23:40:22 »
jopapa kaip purtos

Neprisijungęs wdariusw

  • Įrašai: 402
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: a4 b6+chip+sankabos slydimas
« Atsakymas #22: 2015 Lapkričio 03, 07:09:50 »
Atrodo kad sveikos, kai smagratį keitėm apžiūrėjom...Ir purtos tik tada kai apkrovą gauna, spustelėjus greičio pedalą. Įtarinėjam dabar kad pusašiai galbūt gali būti, tiksliau vidinės granatos..

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: a4 b6+chip+sankabos slydimas
« Atsakymas #23: 2015 Lapkričio 03, 08:03:58 »
eina na, kaip purtos (wow) o cia tik prie tam tikro greicio ar pastoviai davus apsuku? :think:

Neprisijungęs wdariusw

  • Įrašai: 402
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: a4 b6+chip+sankabos slydimas
« Atsakymas #24: 2015 Lapkričio 03, 08:47:16 »
Pastoviai davus apsuku. Labiausiai baladojasi su 5 - 6 pavara

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
CHIP

Pradėjo Gelezhinkelis « 1 2 » Audi A3 / S3

27 Atsakymai
7569 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Liepos 25, 16:20:32
sukūrė only AUDI
4 Atsakymai
2204 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Gegužės 30, 23:18:16
sukūrė Minde
6 Atsakymai
1384 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Rugpjūčio 27, 22:42:06
sukūrė wwyskis