Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: a4 b6+chip+sankabos slydimas  (Skaityta 21287 kartus)

Neprisijungęs wdariusw

  • Įrašai: 402
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: a4 b6+chip+sankabos slydimas
« Topic Start: 2015 Lapkričio 02, 21:53:46 »
Gerai, ne tame problema dabar, turiu savo max sukima prie 2.1k ir tuo dziaugiuosi, man patinka. Pakeitus smagratį, sankaba vis dar slydo kokią savaitę, po to nustojo. Gal diskatorius pasireguliavo, nes jis su tuo automatiniu pasitempimu. Kad ir kaip butu - drebejimas mašinos išliko, ir jis vis didėja, nežinau kur ir problemos beieškoti. Važiuoji sau kad ir ant 100km/h - jeigu peda išvis nuo greičio pedalo nuimta, drebėjimas beveik nesijaučia, bet tik spusteli nors kiek, tai kaip pradeda kratytis... :O Įkėliau video, pažiūrėkit, pakomentuokit, gal kas protingai patars..
feature=youtu.be

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
CHIP

Pradėjo Gelezhinkelis « 1 2 » Audi A3 / S3

27 Atsakymai
9838 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Liepos 25, 16:20:32
sukūrė only AUDI
4 Atsakymai
3324 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Gegužės 30, 23:18:16
sukūrė Minde
6 Atsakymai
2041 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Rugpjūčio 27, 22:42:06
sukūrė wwyskis