Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Diskusijos susijusios su automagnetolomis  (Skaityta 343179 kartus)

Neprisijungęs Zeus

  • Įrašai: 478
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Per me
Kaip isimti is 99m navi plius, navigacijos cd?

Per navigacijos meniu pereik, kazkur ten

Neprisijungęs Flatronas

  • Įrašai: 74
    • Žiūrėti profilį
Pas mane symphony meta ERR1. klaida sakanti, kad bėdą su cd nuskaitymu, purvinas cd, lazerio defektas ar kažkas tokio. Gal kam buvo irgi taip? meta tą errorą ne su visais kompaktais, kiek pastebėjau originalūs groja visi, o įrašyti ne visi.

Neprisijungęs Flatronas

  • Įrašai: 74
    • Žiūrėti profilį
Pas mane symphony meta ERR1. klaida sakanti, kad bėdą su cd nuskaitymu, purvinas cd, lazerio defektas ar kažkas tokio. Gal kam buvo irgi taip? meta tą errorą ne su visais kompaktais, kiek pastebėjau originalūs groja visi, o įrašyti ne visi.
Jei kam įdomu: pravaliau magiuką su valančiu disku ir dabar skaito visus cd :)

Neprisijungęs MighT

  • Įrašai: 30
    • Žiūrėti profilį
Gal kas galit pasakyti kaip atskirti paprastą CONCERT nuo CONCERT  BOSE apart to užrašo kai įjungi magą?

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
niekaip. bose funkcija programuojama per VAG-com, betkoki paprasta ne bose galima perprogramuot i bose ir atvirksciai

Neprisijungęs MighT

  • Įrašai: 30
    • Žiūrėti profilį
Tai jai jau rašo BOSE vadinas BOSE ? :)

Neprisijungęs Kanteris

  • Įrašai: 24
    • Žiūrėti profilį
Tai jai jau rašo BOSE vadinas BOSE ? :)

Jei ijungus raso BOSE vadinasi jau programuotas ant BOSE, as vis dar ieskau kas man tokia paslauga uz pora alaus suteiktu.. taciau niekas nenori padet :/

Neprisijungęs MighT

  • Įrašai: 30
    • Žiūrėti profilį
Kanteris, aš kai buvau pasijungęs mašiną prie kompo per vagą, man kažkodėl neleido mago programuoti arba resetinti, gal tu žinai kaip ? Jai pavyktų man jį ten pareguliuoti tai pas tave pakoreguotume

Neprisijungęs Kanteris

  • Įrašai: 24
    • Žiūrėti profilį
Kanteris, aš kai buvau pasijungęs mašiną prie kompo per vagą, man kažkodėl neleido mago programuoti arba resetinti, gal tu žinai kaip ? Jai pavyktų man jį ten pareguliuoti tai pas tave pakoreguotume

As tai neturiu nei laido, nei programos, nei moku prisijungti.. Tik zinau kad reik eit i radio setup ar sound system setup ir ten pakeisti koduka, kaip tas daroma nesu mates :/

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
kazkur cia mano buvo ideta viskas, kaip perprogramuot

Neprisijungęs MighT

  • Įrašai: 30
    • Žiūrėti profilį
ačiū radau, reik pabandyti perdaryt

Neprisijungęs Norstar

  • Įrašai: 282
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Sveiki, turiu audi A6 airiska. Siandien gavau odini vaira su knopkem pasikeiciau airbagas veikia viskas tvarkoje tik knopkes neveikia. Magas pas mane originalus kasetnykas su deze Gal zinote kaip padaryti kad knopkes valdytu maga? kas susije su vairu viska pajungiau gal kur yra fyske prie mago laisva? Ar reiketu atvesti koki nors papildoma laida nuo vairo iki magelio ? Beja daugiafunkcinis vaira nusukau nuo 2000metu audi o maniske 2001. dideliu skirtumu nepastebejau

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
reikia modulio valdymo.

Neprisijungęs Norstar

  • Įrašai: 282
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
reikia modulio valdymo.
Cia man to modulio reikia? Tai leksiu issilupti O kurioje vietoje jis stovi?

Neprisijungęs byfo

  • Įrašai: 1967
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Telšiai
kokia fiske pirkt kad butu linijiniai ir remas ant rns-e gal pawizdi turit ar parduot kas??

Neprisijungęs Viliussss

  • Įrašai: 4
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, turiu Voice Kraft 9505 magnetola (nusipirkau gal pries metus) ir tik dabar pabandziau ipod'a pajungt per AUX ir tuo metu blogai grojo. Veliau dar karta pabandziau kai vel ijungiau varikli ir viskas puikiai grojo, taciau nuo to laiko buna, kad pavaziavus kazkiek minuciu ta magnetola pradeda leist keista garsa lyg butu bloga radijo stotis. Ir taip visa laika (nesvarbu ar radijas buna ijungtas, ar per usb kas nors pajungta), nebent vel isjungiu varikli ir vel ijungiu, tomet viskas susitvarko. Tai man idomu ar cia del to, kad i AUX ikisau laida ir parejo kazkas  ar tiesiog sutapimas ir magnetola sugedo?

Neprisijungęs moochinazz

  • Įrašai: 2571
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
koks garsas. ar keiciasi paspaudus gazo pedala/naudojant el. langus ir tt. jei taip. tai itariu kad mage kazkur mase atsikracius. siaip remontas neturetu buti brangus :)

Neprisijungęs Viliussss

  • Įrašai: 4
    • Žiūrėti profilį
Garsas kaip butu radijo stotis ne ant to daznio ir snypscia visa laika, spaudus gaza ir pan. nieks nepasikeicia

Neprisijungęs UFFO

  • Įrašai: 91
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
vienas is dvieju ratuku, kuris reguliuoja navigacija, bosus ir pan (desines puses) neisispaudzia, kai sukineji viskas tvarkoj-persijungineja.. ar cia rimtas dalykas? galima pataisyt? gal zinot kur?

Neprisijungęs mantuxxx333

  • Įrašai: 4
    • Žiūrėti profilį
Sveiki,gal kas esate susidures su tokia problema...Audi A4 2003m buvo idetas audi symphony mage (kasetnikas su cd 2DIN)sita mage pakeiciau i RNS-E (2sd korteles,navi,CD) nusipirkau pagrindines fyskes perejima is lemonos,su ja sujungiau stiprintuva su galinem kolonkem maitinima ir pr kolonkes.ir antenos perejema.Liko pas mane nepajungta viena geltona fyskute,kiek suprantu ten kazkokia Diversity antenna,bet tiksliai nezinau..O problema tame,kad radijo blogai gaudo...:)

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki ;) Gal kas susidūrėt su tokia nemalonia problema : Magas pas mane alpine cde 101r ,įsirašau į usb flashą gabalų mėgiamų ir rašo unusuported ar kaip ten (žiūrėjau su formatu viskas ok, neapsaugotos) , pabandau tą patį pas brataną ant pionieriaus- eina. Kas do velns ? Ta alpine neima štoli formato tokio ? Bet kad tas formatas mpeg 3  :-{ negaliu kaip nervina...

Neprisijungęs beee

  • Įrašai: 621
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
gal kas gali padet su kodu?
pi 92xx n 0073409 yra tik sitie iskalto ant mago lipduku deja nera  ff
aij magas
bavaria c business rds , kiek ziniau pioneer  (H-)
vis del to ant vieno lipduko yra  KE-92zbm
sitie magai lyg su  eeprom'o dump'u atsikoduoja, gal kas pades  :-)
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Rugpjūčio 17, 18:07:34 sukūrė beee »

Neprisijungęs Blocers

  • Įrašai: 172
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki, nesenai  su VAG COM pasikeičiau borto kompo kalbą iš vokiečiu į anglų, bet navigacija vistiek paliko vokiška. Navigacija yra skydelyje, o magas audi concert. Tai kaip reikėtu pasikeisti ir navigacijos kalbą?

Neprisijungęs Darka45

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 180
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki ;) Gal kas susidūrėt su tokia nemalonia problema : Magas pas mane alpine cde 101r ,įsirašau į usb flashą gabalų mėgiamų ir rašo unusuported ar kaip ten (žiūrėjau su formatu viskas ok, neapsaugotos) , pabandau tą patį pas brataną ant pionieriaus- eina. Kas do velns ? Ta alpine neima štoli formato tokio ? Bet kad tas formatas mpeg 3  :-{ negaliu kaip nervina...
Sveiki,gal kas esate susidures su tokia problema...Audi A4 2003m buvo idetas audi symphony mage (kasetnikas su cd 2DIN)sita mage pakeiciau i RNS-E (2sd korteles,navi,CD) nusipirkau pagrindines fyskes perejima is lemonos,su ja sujungiau stiprintuva su galinem kolonkem maitinima ir pr kolonkes.ir antenos perejema.Liko pas mane nepajungta viena geltona fyskute,kiek suprantu ten kazkokia Diversity antenna,bet tiksliai nezinau..O problema tame,kad radijo blogai gaudo...:)
RNS E reikia pajungti abi antenas per dviguba Fakra jungti, nes per Diversity antenos kabeli ateina 12 v i antenos stiprintuva, todel pas pati blogai ir gaudo kad nera pajungtas antenos stiprintuvas. Pas mene ta pati problema ir kol kas nezinau kaip ja isspresti , nes dvigubu Fakra junciu pas mus nera. Jauciu reiks per antenos ir maitinimo skirstytuva pajungti diversity antenai 12 V kad uzmaitinti stiprintuva, nes ta papildoma antena  mazai itakoja signalo stipruma....

Neprisijungęs GedasQ

  • Įrašai: 2515
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Sveiki ;) Gal kas susidūrėt su tokia nemalonia problema : Magas pas mane alpine cde 101r ,įsirašau į usb flashą gabalų mėgiamų ir rašo unusuported ar kaip ten (žiūrėjau su formatu viskas ok, neapsaugotos) , pabandau tą patį pas brataną ant pionieriaus- eina. Kas do velns ? Ta alpine neima štoli formato tokio ? Bet kad tas formatas mpeg 3  :-{ negaliu kaip nervina...
Flešo formata pabandyk pakeitaliot is Fat32 i ntfs ar atvirkščiai, nepamenu dabar.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
13663 Atsakymai
1236280 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330
11415 Atsakymai
1292168 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2022 Lapkričio 06, 08:26:31
sukūrė Žiedųproncese
2550 Atsakymai
586630 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Kovo 02, 18:07:45
sukūrė NojusK