Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Diskusijos susijusios su automagnetolomis  (Skaityta 472672 kartus)

Neprisijungęs Flatronas

  • Įrašai: 74
    • Žiūrėti profilį
Pas mane symphony meta ERR1. klaida sakanti, kad bėdą su cd nuskaitymu, purvinas cd, lazerio defektas ar kažkas tokio. Gal kam buvo irgi taip? meta tą errorą ne su visais kompaktais, kiek pastebėjau originalūs groja visi, o įrašyti ne visi.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
13663 Atsakymai
1821030 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 29, 02:34:52
sukūrė Egidijus0330
11415 Atsakymai
1940473 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2022 Lapkričio 06, 08:26:31
sukūrė Žiedųproncese
2550 Atsakymai
780523 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Kovo 02, 18:07:45
sukūrė NojusK