Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: LEMPUČIŲ ir prietaisų SKYDELIŲ bendra tema  (Skaityta 761629 kartus)

Neprisijungęs zandaras

  • Įrašai: 875
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
gal del to, kad nori pats pasidaryt ? padedant tam skirtu audi forumu ?

Neprisijungęs Ramaskinas

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2171
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
+0131072 = Highline (LED Rear Lights)
Ir čia 46 bloke, prie codingo pridėk šitą skaičių. Atsidaryti, suprasi. Mes suflerį lentelė coding.

Neprisijungęs tomasas1

  • Įrašai: 43
    • Žiūrėti profilį
dekui pabandysiu.

Neprisijungęs tomasas1

  • Įrašai: 43
    • Žiūrėti profilį
dekoju RAMASKINUI pavyko (y)
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Vasario 10, 22:01:50 sukūrė tomasas1 »

Neprisijungęs Brukshnys

  • Įrašai: 177
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Gal kas Audi A8 1995 [17] instruments žino codingą, kad magnetola rodytų dainas borto kompo ekrane?

Neprisijungęs mantautas123

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Radviliškis
Sveiki, Audi A6 C5 xenon vienas žibintas neužsidega iš pirmo karto, tik iš kokio trečio, ketvirto, bet kai įsijungia tada užsidega iš pirmo karto kas gali būti negerai, su blokeli kažkas negerai?

Neprisijungęs Zaudi

  • Įrašai: 4774
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Greiciausiai blokelis

Neprisijungęs Arnelisz

  • Įrašai: 707
    • Žiūrėti profilį
sveiki,turiuaudi a4 b5 fl rankenele,ir noriu as ja panaudoti i audi b4 cabriolet,maciau kad netinka jos suporavimas,su sena rankenele,tai as vidurius perdeciau i sena,bet ar man atliks tas pacais funkscijas,nes maciau kad kitokia fiske,ar geriau parduot,ir nupirkt tokia kokia priklaus,gal kas pades?

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
koks tikslas?

Neprisijungęs Arnelisz

  • Įrašai: 707
    • Žiūrėti profilį
per skubejima pamirsau paminet kad bc rankenele,noriu pajungt bc

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
negi sunku konkreciai parasyti kas yra ir ko nori?eik suprask kad cia apie valytu rankena.absoliuciai skirtingos rankenos,turint rankas galima sukergt.

Neprisijungęs Arnelisz

  • Įrašai: 707
    • Žiūrėti profilį
tai nebent isimt pacia galine dali su laidu ir fiske ir idet i mano turima be bc rankenele

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
nezinau ka tu vadini galine dalimi,bet viskas imanoma.nei kaip daryt,nei tuo labiau fotkiu nesiusiu.jami ir darai arba perki tikra

Neprisijungęs tomasas1

  • Įrašai: 43
    • Žiūrėti profilį
sveiki noriu suzinoti pas mane audi a6 2006 metu su mmi ekranu pas drauga toks pat mmi ekranas tik dar priedo raso kaip ijungi"S6" ar jei as isidedu is jo ta ekran pas mane rodys s6 ar dar reik ka keisti

Neprisijungęs Nerkis

  • Įrašai: 1742
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
sveiki noriu suzinoti pas mane audi a6 2006 metu su mmi ekranu pas drauga toks pat mmi ekranas tik dar priedo raso kaip ijungi"S6" ar jei as isidedu is jo ta ekran pas mane rodys s6 ar dar reik ka keisti
:D nereikia nieko keist tau,  slaptam meniu pakeist uzsklanda reik, gali padaryt kad įjungus rodytų rs6 ,  tada draugas norės pirkt tavo ekraną :bedantis:
Arba su VCDS sukoduot dar galima.

« Paskutinį kartą keitė: 2016 Vasario 27, 22:22:31 sukūrė Nerkis »

Neprisijungęs Ramaskinas

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2171
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Turiu ekraną pardavimui su S6 užrašu :-D

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Turiu ekraną pardavimui su S6 užrašu :-D

Daryk versla, "instaliuok" S6/RS6 ekranus :bedantis:

Neprisijungęs tomasas1

  • Įrašai: 43
    • Žiūrėti profilį
maciau kaip darosi dabar youtube bet pas mane su tom dviem knopkem nesidaro tas meniu o kaip su vcds daryti kur codinga keist.

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
maciau kaip darosi dabar youtube bet pas mane su tom dviem knopkem nesidaro tas meniu o kaip su vcds daryti kur codinga keist.

Reiskia neatrakintas hiden meniu :)

ji gali ijungt su VCDS

Connect with module 07 – Control Head.
Choose procedure 10 – Adaptation.
Choose Channel 8.
Read stored value. By default it should be 0.
Change value to 1 and save it.
Read stored value. Now it should be 1.
Exit.

Su VCDS pakeist:

select 07 (Control Head)
coding -> function 07
00 xxxx: 0 = standard Audi MMI Logo
1 = S6 MMI Logo
2 = S5 MMI Logo
3 = RS6 MMI Logo
4 = S4 MMI Logo

Turetum gaut paaiskinimus tik prisijunges i control head>coding. Galesi koki nori ekrana uzsidet :D

Neprisijungęs tomasas1

  • Įrašai: 43
    • Žiūrėti profilį
ok pabandysiu dekoju

Neprisijungęs tomasas1

  • Įrašai: 43
    • Žiūrėti profilį
padaryta s6 bet leido tik codinge 4 skaiciu pakeitus i 1-2-3 nesikeite.aciu uz pagalba

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
padaryta s6 bet leido tik codinge 4 skaiciu pakeitus i 1-2-3 nesikeite.aciu uz pagalba

Gerai, kad gavos. Ana kodavima paimiau is a5 mmi 2g, tai greiciausiai skirias, bet kaip minejau turejo tau ismest paaiskinima. :smoke:

Neprisijungęs cosmo

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 2753
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Mieli kolegos,
gal kam teko susidurti, atsirado prietaisu skydelio mirgsejimas, visada rytais, ilgai durniuoja, kola variklis galutinai susyla link 90 c. Dingimai tokie sekundiniai, trumpam dingsta apsvietimas visoje paneleje (dureliu knopkiu sviesos, dureliu apatinio apsvietimo sviesos, vairo knopkiu sviesos, prietaisu panele, klima issijungia...zodziu netrukcioja tik radija, prietaisu skydelio rodykles ir kompas. Nufilmavau vaizdeli, gal kas patartu, kur knist. Pajungus kompa, rodo aibe klaidu, is esmes atrodo kad viskam kaput, bet isjungus motora ir ijungus vel klaidu jau nebuna, o vos tik sumirksi, jos vel atsiranda. Zodziu vaziavimui kolkas problemu nekyla, bet nervina ta kaledine eglute :) buciau dekingas uz patarimus.





Auto Audi A3 Sportback 2,0 tdi
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Vasario 29, 11:09:13 sukūrė cosmo »

Neprisijungęs Tomosis

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
 :)sveiki norejau paklausti ar normalu uzvedus auto ijungus sviesas uzsidega ir skydelis bet jei idedu maga skydelis sviecia sviesiau gal trumpina kur?ar cia normalu? :V

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Mieli kolegos,
gal kam teko susidurti, atsirado prietaisu skydelio mirgsejimas, visada rytais, ilgai durniuoja, kola variklis galutinai susyla link 90 c. Dingimai tokie sekundiniai, trumpam dingsta apsvietimas visoje paneleje (dureliu knopkiu sviesos, dureliu apatinio apsvietimo sviesos, vairo knopkiu sviesos, prietaisu panele, klima issijungia...zodziu netrukcioja tik radija, prietaisu skydelio rodykles ir kompas. Nufilmavau vaizdeli, gal kas patartu, kur knist. Pajungus kompa, rodo aibe klaidu, is esmes atrodo kad viskam kaput, bet isjungus motora ir ijungus vel klaidu jau nebuna, o vos tik sumirksi, jos vel atsiranda

Auto Audi A3 Sportback 2,0 tdi

Imesk ta sarasa klaidu

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
3 Atsakymai
3219 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugpjūčio 17, 05:57:27
sukūrė Minde21
0 Atsakymai
1555 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugsėjo 28, 16:46:18
sukūrė Spros
24 Atsakymai
12708 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Rugpjūčio 12, 15:28:20
sukūrė iMechanic