Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: LEMPUČIŲ ir prietaisų SKYDELIŲ bendra tema  (Skaityta 762397 kartus)

Neprisijungęs Ramaskinas

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2171
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Na jei nori taip daryti, išradinėk, paskui pranešk, gal kam naudinga bus.

Neprisijungęs Nerkis

  • Įrašai: 1742
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
gavau tik pasvietimus ir viskas daugiau nieko neturiu veidrodeliai lieka savo vietoj keiciu tik apatine daly kur led statosi
i kur pajungt kaip veiktu ir klaidu nebutu(ruko zibintai tinka tam)ar geriau i pasvietimus ant koju bet jie ne led stovi pas mane
Apatinė dalis ir yra visas veidrodėlis,  kiniška šh bando pasijungt ir viskas , maročina čia galvas dar visiems. Nuo bet kur junk koks gi skirtumas.

Neprisijungęs tomasas1

  • Įrašai: 43
    • Žiūrėti profilį
nerikia sprest pagal save kad kiniska suda dedi.uzdaviau klausima prasau i ji atsakyti o jusu susikta nuomone galit sau pasilikti.nepatinka sudmaliai(nerkis) sedi ir nieko kito negali kaip nesamones rasyt
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Sausio 29, 23:30:28 sukūrė tomasas1 »

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
nerikia sprest pagal save kad kiniska suda dedi.uzdaviau klausima prasau i ji atsakyti o jusu susikta nuomone galit sau pasilikti.negi cia tik sudmaliai sedi ir nieko kito negali kaip nesamones rasyt
tu manai po sito tavo issisokimo tarp sudmaliu,kas nors nores su tavim prasidet?

Neprisijungęs Ramaskinas

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2171
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Tau aiškiai parašiau, kaip turi būti pajungta gamykliskai. Tau taip, kaip visi jungia kažkodėl netinka. Tai daryk kaip nori, eksperimentuok, junk nors nuo atbulinio. Kaip pasijungsi, taip turėsi. :-)

Neprisijungęs tomasas1

  • Įrašai: 43
    • Žiūrėti profilį
cia buvo skirta NERKIS ne kitiem jei zmogus nezino ka turiu nereik kistis.pas mane ya tik nuo originaliu veidrodeliu like led su ta apatine plastmase blokeliu kur duryse neturiu del to ir klausiu.

Neprisijungęs Nerkis

  • Įrašai: 1742
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Tau Ramaskinas parašė kaip jungt o kad pats pjauni į lankas, tai ir kyla klausimai ką tu ten isradineji.
Rasei kad turi tik led, po to rasei kad visa apatinę dalį keisi o veidrodėlis liks savo vietoj , tavo žiniai apatine dalis ir yra visas veidrodėlis plius dangtelis , ten niekas nesiardo. Jei turi apatine dali tai turi visa veidrodėlį , pats sau prieštarauji, parodyk tiksliai ka ten turi , gal mes cia visi d***i :)
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Sausio 29, 23:42:39 sukūrė Nerkis »

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
nerikia sprest pagal save kad kiniska suda dedi.uzdaviau klausima prasau i ji atsakyti o jusu susikta nuomone galit sau pasilikti.nepatinka sudmaliai(nerkis) sedi ir nieko kito negali kaip nesamones rasyt

Tu su issireiskimais ramiau  :fight: ,Nerkis dar ne viena elektrika pamokintu kas liecia tavo modeli.  blokelis duryse, tai duru kompas kuris valdo viska, taip pat ir tavo veidrodelio apsvietima, kad jo galvoji neturi, tai tik tavo nezinojimas  (H-)

Neprisijungęs tomasas1

  • Įrašai: 43
    • Žiūrėti profilį
turiu tik ta dali nr3 kur sukasi varsteliais daugiau nieko neturiu

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
tai ir turek

Neprisijungęs tomasas1

  • Įrašai: 43
    • Žiūrėti profilį
o koks gudrus

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
cioa apie save?

Neprisijungęs komanda1994

  • Įrašai: 88
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Pas mane lygiai toks pat skydelis, kaip padaryti, kad rodytu oro temperatūrą? Čia paveiksliukas iš skelbimo varčiau ir užmačiau, pas mane toj vietoj mašiniuką rodo, mirksinčių galinių dangčių...

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Tai signalizuoja apie atidaryta dangti, susitvarkyk mikrika spynoje ir prades rodyti temperatura

Neprisijungęs komanda1994

  • Įrašai: 88
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Kai jau pirkau mašina šį problema buvo. Ar reikia spyną išimti, šiaip nelabai ką aš toj spinoj mačiau kai žiūrėjau

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Kai jau pirkau mašina šį problema buvo. Ar reikia spyną išimti, šiaip nelabai ką aš toj spinoj mačiau kai žiūrėjau

neisemus tikrai nelabai ka pamatysi. Kad isitikinti atjunk paprasciausiai jungti nuo spynos.

Neprisijungęs komanda1994

  • Įrašai: 88
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
o ar toks variantas galimas mikriko laidus sujungt kruvon, nes nelabai man tas parodimas reikalingas.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
o ar toks variantas galimas mikriko laidus sujungt kruvon, nes nelabai man tas parodimas reikalingas.

Nelabai prisimenu koks ten uzrakinimo mechanizmas pas B5, bet jeigu ant spynos yra jungtis , ja atjungus turetu ir parodymai ant skydeliom dingti

Neprisijungęs komanda1994

  • Įrašai: 88
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Atjungiau ta fiškę, ir problemos dingo, rodo oro temperatūra. Ir centrinis su pultelių užrakinant pradėjo mirksėt, nors nemirksėdavo, mirksėdavo tik atrakinant.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Atjungiau ta fiškę, ir problemos dingo, rodo oro temperatūra. Ir centrinis su pultelių užrakinant pradėjo mirksėt, nors nemirksėdavo, mirksėdavo tik atrakinant.

Tai dabar nusiimk spyna, ten rasi maza mikrika, ji nusipirksi kokioje radio detaliu parduotuveje ir turesi tvarkingai veikiancia.

Neprisijungęs Myntis

  • Įrašai: 345
    • Žiūrėti profilį
Hi, iš kur xenonines lemputes perkat? Gal kokį internetinį puslapį žinot su geresne kaina? Reikia d2s 2 vnt Kaune...

Neprisijungęs Diwasas

  • Įrašai: 349
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Siandien ne is sio nei is to vaziuojant uzgeso vienas xenonas, skydelyje ismete klaida, isjungus ir vel ijungus sviesas, problema dazniausiai pasitaiso. Toks ivykis per siandien pasikartojo kelis kartus. Pastebejau, kad ijungiant sviesas tas xenonas kartais sumirgsi. Ar toks elgesys normalus ir byloja apie artejanti gala lemputei, ar cia elektra grybauja  :think:

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
Siandien ne is sio nei is to vaziuojant uzgeso vienas xenonas, skydelyje ismete klaida, isjungus ir vel ijungus sviesas, problema dazniausiai pasitaiso. Toks ivykis per siandien pasikartojo kelis kartus. Pastebejau, kad ijungiant sviesas tas xenonas kartais sumirgsi. Ar toks elgesys normalus ir byloja apie artejanti gala lemputei, ar cia elektra grybauja  :think:
lemputei ba ba

Neprisijungęs tomasas1

  • Įrašai: 43
    • Žiūrėti profilį
pasikeiciau audi a6 2005 sedanui galinius stopus is paprastu i led reiktu pasidaryti kodinga bet niekaip nesigauna .gal kas galit nuosekliai papasakoti kaip tai padaryti vcds turiu bet ant 09 kanalo ir ijungus coding negaliu pakeisti reiksmiu.

Neprisijungęs Nerkis

  • Įrašai: 1742
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
pasikeiciau audi a6 2005 sedanui galinius stopus is paprastu i led reiktu pasidaryti kodinga bet niekaip nesigauna .gal kas galit nuosekliai papasakoti kaip tai padaryti vcds turiu bet ant 09 kanalo ir ijungus coding negaliu pakeisti reiksmiu.
Kam darai jei nesupranti ka darai :think:

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
3 Atsakymai
3222 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugpjūčio 17, 05:57:27
sukūrė Minde21
0 Atsakymai
1555 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugsėjo 28, 16:46:18
sukūrė Spros
24 Atsakymai
12755 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Rugpjūčio 12, 15:28:20
sukūrė iMechanic