Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: LEMPUČIŲ ir prietaisų SKYDELIŲ bendra tema  (Skaityta 1061554 kartus)

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
maciau kaip darosi dabar youtube bet pas mane su tom dviem knopkem nesidaro tas meniu o kaip su vcds daryti kur codinga keist.

Reiskia neatrakintas hiden meniu :)

ji gali ijungt su VCDS

Connect with module 07 – Control Head.
Choose procedure 10 – Adaptation.
Choose Channel 8.
Read stored value. By default it should be 0.
Change value to 1 and save it.
Read stored value. Now it should be 1.
Exit.

Su VCDS pakeist:

select 07 (Control Head)
coding -> function 07
00 xxxx: 0 = standard Audi MMI Logo
1 = S6 MMI Logo
2 = S5 MMI Logo
3 = RS6 MMI Logo
4 = S4 MMI Logo

Turetum gaut paaiskinimus tik prisijunges i control head>coding. Galesi koki nori ekrana uzsidet :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
3 Atsakymai
3874 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugpjūčio 17, 05:57:27
sukūrė Minde21
1 Atsakymai
1997 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Vasario 12, 13:39:40
sukūrė youoverpaid
24 Atsakymai
19074 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Rugpjūčio 12, 15:28:20
sukūrė iMechanic