Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: nesikuria a6 (c5) 110kw  (Skaityta 11484 kartus)

Neprisijungęs dariusas

  • Įrašai: 24
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: nesikuria a6 (c5) 110kw
« Atsakymas #25: 2012 Vasario 06, 21:12:34 »
dekuij mariens reiks ryt ziuret o ar gali but taip kad rele nuejo isniekur nieko , aisku dar reiks paziuret saugikly  ?!?

Neprisijungęs dariusas

  • Įrašai: 24
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: nesikuria a6 (c5) 110kw
« Atsakymas #26: 2012 Vasario 07, 08:55:48 »
sveikas mariens o kur stovi ta rele gal galetum nufotkint ir parodyt , ir dar noriu paklaust kur stovi dacikas temperaturos kur rodo temperatura skydely  ?!?

Neprisijungęs MaRiens

  • Įrašai: 325
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: nesikuria a6 (c5) 110kw
« Atsakymas #27: 2012 Vasario 07, 09:31:03 »
Pakaitinimo zvakiu rele berods po vairu kazkur girdisi kaip suklaksi, daugiau nieko nezinau  :D Siandien paziurejau atrodo tvarkingai elektra pareina iki zvakiu, bus kaltas kazkas kitas  :-{ T.y starteris, degimas arba kompppppresija  (z)
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Vasario 07, 09:37:59 sukūrė MaRiens »

Neprisijungęs dariusas

  • Įrašai: 24
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: nesikuria a6 (c5) 110kw
« Atsakymas #28: 2012 Vasario 07, 09:45:50 »
mariens tai savo dar neuzkurei , nu aisiu ziuret savo tik veliau mano jauciu bus tas saugiklis arba rele , oo kur nezinai stovi tas daviklis temperatura kur rodo skydely

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: nesikuria a6 (c5) 110kw
« Atsakymas #29: 2012 Vasario 07, 09:53:13 »
mariens tai savo dar neuzkurei , nu aisiu ziuret savo tik veliau mano jauciu bus tas saugiklis arba rele , oo kur nezinai stovi tas daviklis temperatura kur rodo skydely

Taigi virsuje nuotrauka.

Neprisijungęs dariusas

  • Įrašai: 24
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: nesikuria a6 (c5) 110kw
« Atsakymas #30: 2012 Vasario 07, 09:55:44 »
onlyaudi o tai cia tas jis ir rodo skydely kur temperatura sitas dacikas  ?!? (h)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: nesikuria a6 (c5) 110kw
« Atsakymas #31: 2012 Vasario 07, 10:01:45 »
onlyaudi o tai cia tas jis ir rodo skydely kur temperatura sitas dacikas  ?!? (h)

Du kontaktai signalas variklio kompui, kiti du kontaktai signalas i skydeli.

Neprisijungęs MaRiens

  • Įrašai: 325
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: nesikuria a6 (c5) 110kw
« Atsakymas #32: 2012 Vasario 07, 10:16:10 »
mariens tai savo dar neuzkurei , nu aisiu ziuret savo tik veliau mano jauciu bus tas saugiklis arba rele , oo kur nezinai stovi tas daviklis temperatura kur rodo skydely

Jo taippat neuzkuriu, tai pagal mane neapsimoka ten varkti su tuo saugikliu jaigu iki zvakiu elektra pareina. (pirma su indikatoriumi pasiziurek ar i pipkutes apreina elektra ) Manau bus kaltas tada kazkas kitas :)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: nesikuria a6 (c5) 110kw
« Atsakymas #33: 2012 Vasario 07, 10:23:08 »
mariens tai savo dar neuzkurei , nu aisiu ziuret savo tik veliau mano jauciu bus tas saugiklis arba rele , oo kur nezinai stovi tas daviklis temperatura kur rodo skydely

Jo taippat neuzkuriu, tai pagal mane neapsimoka ten varkti su tuo saugikliu jaigu iki zvakiu elektra pareina. (pirma su indikatoriumi pasiziurek ar i pipkutes apreina elektra ) Manau bus kaltas tada kazkas kitas :)

Kabinkit ant slipso ir viskas, aisku jeigu ne automatas, daugiau laiko neuzkuret, gak dar saliura uztrauke, galejo uzsiorinti ir prie tokiu salciu nesikuria. Arba bent jau nuorinkit visus purkstukus, pamatysit ar kuras pilnai ateina, su fenu pasildykit isiurbimo kolektorius ir pustelkit salono polirolio i siurbimo slanga. Po viso sito ziurek ir uzsives

Neprisijungęs labus1

  • Įrašai: 87
    • Žiūrėti profilį
Re: nesikuria a6 (c5) 110kw
« Atsakymas #34: 2012 Vasario 07, 10:27:43 »
labai geras pasiūlymas - pirma pažiūrėti ar į pypkutes ateina įtampa (prieš jungiant degimą atsegti temperatūros daviklį). Jeigu šalta galima pažiūrėti ką rodo voltmetras salone - užgesus pakaitinimo žvakių indikatoriui kaitinimas dar apie 10/15 sekundžių veikis, po to girdisi kaip suklaksi rėlė po skydeliu ir voltmetro parodymaipakyla. jeigu taip yra vadinasi bent dalis žvakių dirba ir greičiausiai problemos bus su kuru.

Neprisijungęs dariusas

  • Įrašai: 24
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: nesikuria a6 (c5) 110kw
« Atsakymas #35: 2012 Vasario 07, 10:31:40 »
tai ydomu kas pas mane do problema ar saugiklis ar kas

Neprisijungęs dariusas

  • Įrašai: 24
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: nesikuria a6 (c5) 110kw
« Atsakymas #36: 2012 Vasario 07, 10:33:52 »
bet jai nusprogsta saugiklis tai rele turi suveikt ar ne  ?!?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: nesikuria a6 (c5) 110kw
« Atsakymas #37: 2012 Vasario 07, 10:35:11 »
bet jai nusprogsta saugiklis tai rele turi suveikt ar ne  ?!?

Tai taip ir nesupratau ar tu patikrinai bent jau su lempute ar ateina itampa i zvakes.

Neprisijungęs MaRiens

  • Įrašai: 325
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: nesikuria a6 (c5) 110kw
« Atsakymas #38: 2012 Vasario 07, 10:37:30 »
Man taip ir yra, elektra iki zvakiu ateina, zvakes tikrai visos veikiancios, kol syla zvakes voltmetro parodymai nukrenta, issijungus relei jie pakyla. iki purkstuku kuras atbega, akumas-geras, galima vos ne puse valandos ja prievartauti su starteriu. Gal galima placiau apie purkstuku nuorinima? Zinau tai kad ant slipso ja uzvesiu bet tai bus laikina, nes ryt ryte viskas kartosis  (bandziau) :V P.S kuras arktinis is nestes, kurio ketvirtis bako. Nelabai norisi pilti daugiau kad jei issaisketu, kad gale koks siurbliukas ar dacikas neveikia, nereiketu nardyt ir ziureti kaip kuras per virsu lipa :D

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: nesikuria a6 (c5) 110kw
« Atsakymas #39: 2012 Vasario 07, 10:58:11 »
Man taip ir yra, elektra iki zvakiu ateina, zvakes tikrai visos veikiancios, kol syla zvakes voltmetro parodymai nukrenta, issijungus relei jie pakyla. iki purkstuku kuras atbega, akumas-geras, galima vos ne puse valandos ja prievartauti su starteriu. Gal galima placiau apie purkstuku nuorinima? Zinau tai kad ant slipso ja uzvesiu bet tai bus laikina, nes ryt ryte viskas kartosis  (bandziau) :V P.S kuras arktinis is nestes, kurio ketvirtis bako. Nelabai norisi pilti daugiau kad jei issaisketu, kad gale koks siurbliukas ar dacikas neveikia, nereiketu nardyt ir ziureti kaip kuras per virsu lipa :D

Jeigu butu gale nusproge tai ir i purkstukus neitu. Jeigu tau kartojasi kiekviena ryta tas pats, kad kuras nenuseda uztikrintas? Kas nors ziurejo ka temperaturinis rodo, koks degimas, senesniems varikliams degima reikia daugiau pasukti virs normos , kaip patys purkstukai, gal jie tik myza salti, cia gaunasi daug ka reiktu patikrinti , kad surasti galus. Nepaskutintas reikalas ir kompresija.

Neprisijungęs MaRiens

  • Įrašai: 325
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: nesikuria a6 (c5) 110kw
« Atsakymas #40: 2012 Vasario 07, 11:10:01 »
Kad nenusesta nezinau  :V permatomas vamzdelis kuris eina nuo filtro i siurbli taip apgeltonaves, kad visiskai nieko neimanoma iziuret. O yra dar koks budas patikrinti? Purkstukai taip pat pries menesi tikrinti ant stendo, vienas buvo blogas. Degimas hmm kaip cia pasakius... masinai gan rimtokas remontas buvo atliktas pries salcius t.y skirstimo veleneliu keitimas, keromislai ir visa kita kas galvoje, seip manau kad gerai po to turejo pastatyti degima. Po remonto prasidejo salciai masina su kiekviena diena vis blogiau pradejo kurtis, pradzioj sukant starteriu bent kazkiek gaudydavo ir seip netaip uzsikurdavo. Dabar tiesiog starteris sausai sukasi net nebando griebti

Neprisijungęs aauuddii

  • Įrašai: 18
    • Žiūrėti profilį
Re: nesikuria a6 (c5) 110kw
« Atsakymas #41: 2012 Vasario 07, 18:43:52 »
Sveiki,pas mane ta pati beda irgi negaliu uzkurti,bandem tempt vistiek nk,ir dabar kai suki starteriu kazkaip nebe taip variklis sukasi,atrodo kompresija maza,netolygiai kazkaip.kas gali buti?ar gali buti kad del pasildymo zvakiu?o gal uzsiorino ir tdl keistai dabar suka?

Neprisijungęs dariusas

  • Įrašai: 24
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: nesikuria a6 (c5) 110kw
« Atsakymas #42: 2012 Vasario 08, 15:12:04 »
sveikas mariens nu kaip reikalai ar uzkurei audi (h) as savo uzkuriau vakar perkroviau akuma , tai sendien is puse aboroto  :) :D

Neprisijungęs MaRiens

  • Įrašai: 325
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: nesikuria a6 (c5) 110kw
« Atsakymas #43: 2012 Vasario 08, 16:14:13 »
Dar ne  :-{ slipsas nepadeda, permatoma zarnele nuo senatves jau nebepermatoma, spejimo budu idejau atbulini voztuva, niekiek nepadejo  :-{ antradieni bus tempiama i vw centra, atsibodo jau...  :[

Neprisijungęs aauuddii

  • Įrašai: 18
    • Žiūrėti profilį
Re: nesikuria a6 (c5) 110kw
« Atsakymas #44: 2012 Vasario 08, 16:16:05 »
Sveiki,kai sudega siurblio elektrine dalis buna koks nors garsas?pas mane kazkas supliauksejo kai kuriau kelis kartus,ir dabar dar nebeveikia nei viena pasildymo zvake.o gal zvakes galejo sudegdamos pliaukset ar ne?

Neprisijungęs MaRiens

  • Įrašai: 325
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: nesikuria a6 (c5) 110kw
« Atsakymas #45: 2012 Vasario 08, 22:02:42 »
Taigi 3 klausimai V6 2.5tdi savininkams

1 Ar sedint prie vairo pasukus rakteli, jus girdite bake esancio siurbliuko veikima?
2 Ar Atjugus sia slangute ir pasukus degima turi varyti per ja kura?

http://s7.postimage.org/5fbnvpu6j/image.jpg

P.S I pazymeta tepalo filtra nekreipti demesio.

3 Kur ieskoti bake esancio siurbliuko? t.y po sedyne ar bagazineje (avant)

Neprisijungęs nikolas

  • Įrašai: 955
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: nesikuria a6 (c5) 110kw
« Atsakymas #46: 2012 Vasario 08, 22:05:57 »
Yjungus degima zyzimas nesigirdi. Sako jej zyzia jau garsiai vadinas siurbliukui jau labankt. Per tel neagliu ziuret foto tj y antra klausima neatsakysiu. Y trecia, jej quattro tj bus po sedyne, jej ne quattro bus bagazinei

Neprisijungęs MaRiens

  • Įrašai: 325
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: nesikuria a6 (c5) 110kw
« Atsakymas #47: 2012 Vasario 08, 22:24:25 »
belieka laukti tik 2 atsakymo :)

Neprisijungęs informatikas

  • Įrašai: 133
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
Re: nesikuria a6 (c5) 110kw
« Atsakymas #48: 2012 Vasario 08, 23:11:05 »
neturi ten nieko varyt pro ta slanga prie filtro
siurbliukas bake varineja kura is vienos bako puses i kita ir link variklio jo nepumpuoja
kuro surblys pats traukia dyzeli

Neprisijungęs MaRiens

  • Įrašai: 325
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: nesikuria a6 (c5) 110kw
« Atsakymas #49: 2012 Vasario 09, 13:59:35 »
Dabar aisku kad niekas neisku :D tiksliau, tuo labiau sunku galus sugaudyti :D

Ziurekit, dar vienas kogero paskutinis klausimas. Del visa pikto idejau atbulini voztuva kad kuras nesestu (jeigu jis sesta, nes nelabai matosi per permatoma slangute) zodziu dejau tokia salta diena ir kazkodel tvirtai buvau apsisprendes kad butent taip jis turi stovet, o dabar pradedu dvejot, nejau feila padariau :D  ?!?



 Rodykle pazymeta vieta, kur slangute atjungus i save traukiant galima kuro atsigert  (+) taigi teisingai ta voztuva pastaciau ar nelabai ? :V

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
3 Atsakymai
1100 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Sausio 22, 14:37:54
sukūrė only AUDI
6 Atsakymai
1193 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Gegužės 14, 08:48:13
sukūrė PAUL1US
0 Atsakymai
599 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugpjūčio 22, 09:24:07
sukūrė balistikas