Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A4 2,5TDI šalto variklio pulsavimas  (Skaityta 1902 kartus)

Neprisijungęs Edgaras666

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
A4 2,5TDI šalto variklio pulsavimas
« Topic Start: 2011 Liepos 31, 13:18:09 »
Sveiki,gal kas galit patarti del sekančios problemos:
Vilniaus Audi centre buvo pakeisti visi dirželiai,ritineliai,diržo įtempėjas,vandens pompa,viskas kas priklauso keičiant diržus.Plius buvo pakeista oro srauto matuoklė.Po remonto atsirado šalto variklio pulsavimas,mašinai padirbus kelias minutes variklis pradeda dirbti normaliai.Nuvarius mašina diagnostikai į tą patį Audi centrą,gedimo nepašalino,nusprendė, kad kaltas kuro siurblys ir nukreipe tikrinti siurblį į Skubos autoservisą.Patikrinus, nuspręsta, kad siurblys geras. Uz viską sumokėjęs 5300 lt, įsigijau naują gedimą,kurio niekas negali pašalinti. Gal kas buvot susidurę su panašia problema?
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Rugpjūčio 03, 10:04:43 sukūrė Leopoldas »

Neprisijungęs juozasu

  • Įrašai: 780
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Jonava
Aš buvau susidūręs su panašia meistrų problema, kai vieną sutvarko (diržus, filtrus, tepalus pakeičia), o kitą sukelia, todėl tave labai suprantu ir užjaučiu. Pinigai labai nemaži. Ir juo labiau Audi centre... Na ten irgi juk ne "profesoriai" dirba, visi klysta.

Neprisijungęs Nonsense

  • Įrašai: 14
    • Žiūrėti profilį
Re: A4 2,5TDI šalto variklio pulsavimas
« Atsakymas #2: 2011 Rugpjūčio 17, 15:32:24 »
tai gal pakaitinimo zvakes nelabai dirba

Neprisijungęs broodas

  • Įrašai: 1354
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: A4 2,5TDI šalto variklio pulsavimas
« Atsakymas #3: 2011 Rugpjūčio 17, 16:45:31 »
tai gal pakaitinimo zvakes nelabai dirba
Tai kad Liepos mėnesį nelabai ir dirba tos pakaitinimo žvakės  ;)

Neprisijungęs Nonsense

  • Įrašai: 14
    • Žiūrėti profilį
Re: A4 2,5TDI šalto variklio pulsavimas
« Atsakymas #4: 2011 Rugpjūčio 17, 16:50:49 »
tai kad dirba prie saltesnio oro, man pulsuoja del to, kai pastovejusia uzkuriu, kol prasidirba cilindrai visi.

Neprisijungęs broodas

  • Įrašai: 1354
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: A4 2,5TDI šalto variklio pulsavimas
« Atsakymas #5: 2011 Rugpjūčio 17, 16:52:37 »
tai kad dirba prie saltesnio oro, man pulsuoja del to, kai pastovejusia uzkuriu, kol prasidirba cilindrai visi.
Prie +5 temperatūros jos net neįsijungia, o Liepos mėnesį kažin ar būna žemesnė oro temperatūra :) Beje užkūrus auto pakaitinimo žvakės kaip ir išsijungia  :)

Neprisijungęs Nonsense

  • Įrašai: 14
    • Žiūrėti profilį
Re: A4 2,5TDI šalto variklio pulsavimas
« Atsakymas #6: 2011 Rugpjūčio 17, 22:19:27 »
nu pas bmw zemiau 5 laipsniu isijungia, o pas tavo audi tai visad jos veik, jei deg lempute tai veik. kas kam neaisku?

Neprisijungęs vytoksas

  • Įrašai: 1321
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A4 2,5TDI šalto variklio pulsavimas
« Atsakymas #7: 2011 Rugpjūčio 17, 23:16:45 »
Sveiki,gal kas galit patarti del sekančios problemos:
Vilniaus Audi centre buvo pakeisti visi dirželiai,ritineliai,diržo įtempėjas,vandens pompa,viskas kas priklauso keičiant diržus.Plius buvo pakeista oro srauto matuoklė.Po remonto atsirado šalto variklio pulsavimas,mašinai padirbus kelias minutes variklis pradeda dirbti normaliai.Nuvarius mašina diagnostikai į tą patį Audi centrą,gedimo nepašalino,nusprendė, kad kaltas kuro siurblys ir nukreipe tikrinti siurblį į Skubos autoservisą.Patikrinus, nuspręsta, kad siurblys geras. Uz viską sumokėjęs 5300 lt, įsigijau naują gedimą,kurio niekas negali pašalinti. Gal kas buvot susidurę su panašia problema?
Pas mane tas pats, bet del tokiu "gedimu" galvos nekvarsinu, kai nusipirkau taip buvo, ir dabar pramynus 60kkm vis tas pats, papulsuoja minute ir ramu.

Neprisijungęs diesel_power

  • Įrašai: 3129
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: A4 2,5TDI šalto variklio pulsavimas
« Atsakymas #8: 2011 Rugpjūčio 17, 23:35:54 »
ir mano buvusioj v6 tas pats buvo ant salto variklio kokia minute laiko, neemiau i galva

Neprisijungęs andriuskins

  • Įrašai: 706
    • Žiūrėti profilį
Re: A4 2,5TDI šalto variklio pulsavimas
« Atsakymas #9: 2011 Rugpjūčio 18, 12:32:50 »
nu pas bmw zemiau 5 laipsniu isijungia, o pas tavo audi tai visad jos veik, jei deg lempute tai veik. kas kam neaisku?

pasidomek labiau,tada snekek,ir neklaidink zmoniu :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
1 Atsakymai
1112 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Vasario 26, 12:45:06
sukūrė orzo
6 Atsakymai
1628 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Sausio 25, 12:46:38
sukūrė Darix
20 Atsakymai
4265 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Sausio 12, 14:49:45
sukūrė Dieselburner