Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: 2.0 TDI(103kw) saltas sunkiai kuriasi  (Skaityta 42852 kartus)

Neprisijungęs minguzas

  • Įrašai: 236
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Pas mane dar viena idomybe vyksta. Kartais važiuojant dumina, kad atrodo dega mašina, o kartais gali spausti kiek nori ir jokio šunelio.
O grįžęs ir pats tikrinsiu purkštukus. Dar man įtarimą kelia purkštukų guoliavietes. Atrodė truputį pabraizytos.
Dėl to ryte galvoju gali pramušti kompresija ir dėl jo kelia tepalus per alsuokli. Bet čia tik pamastymas.

Neprisijungęs A3rotank

  • Įrašai: 143
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Dėl šitų reikalų kontaktą turi, tikiuosi pasinaudosi :) Tfu tfu tfu, pas mane kol kas nebuvo blogo starto po visų reikalų. Tik nafik su naujom bėdom jau kyla minčių keist į 3.2 :D

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pas mane dar viena idomybe vyksta. Kartais važiuojant dumina, kad atrodo dega mašina, o kartais gali spausti kiek nori ir jokio šunelio.
O grįžęs ir pats tikrinsiu purkštukus. Dar man įtarimą kelia purkštukų guoliavietes. Atrodė truputį pabraizytos.
Dėl to ryte galvoju gali pramušti kompresija ir dėl jo kelia tepalus per alsuokli. Bet čia tik pamastymas.
kas kas tokios? purkštukų guoliavietės? kas per.....??

Neprisijungęs minguzas

  • Įrašai: 236
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
kas kas tokios? purkštukų guoliavietės? kas per.....??

Lizdavietes.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
taip ir pagalvojau; galvojau gal ko nžn ;)

Neprisijungęs minguzas

  • Įrašai: 236
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
taip ir pagalvojau; galvojau gal ko nžn ;)
(y)

Neprisijungęs A3rotank

  • Įrašai: 143
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Tai va tuos pabraižymus ir reiberiuoja :) pas mane irgi buvo, pora lizdų jau visai baisūs. Nežinau kodėl GintarasGT lazdavojo šį procesą. Galbūt, kad iš esmės tai ten sandarumą turbūt sudaro tik guminiai žiedai, o lizdo tvarkingas konusas tik neleidžia antgaliui klibėt ir makaluotis (t. y. vargu ar metalas į metalą gali sudaryt kažkokį sandarumą).

2.0tdi 16v tegu gumu keitejai uzpakalius issireiberiuoja nes jie nezino ka daro ;)

 
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Spalio 24, 19:14:18 sukūrė A3rotank »

Neprisijungęs fakitol

  • Įrašai: 698
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Tai va tuos pabraižymus ir reiberiuoja :) pas mane irgi buvo, pora lizdų jau visai baisūs. Nežinau kodėl GintarasGT lazdavojo šį procesą. Galbūt, kad iš esmės tai ten sandarumą turbūt sudaro tik guminiai žiedai, o lizdo tvarkingas konusas tik neleidžia antgaliui klibėt ir makaluotis (t. y. vargu ar metalas į metalą gali sudaryt kažkokį sandarumą).

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
tai kodėl negerai raiberiuoti?

Neprisijungęs A3rotank

  • Įrašai: 143
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Atnaujino ECU softą, naujinimą pakomentavo, kaip sutvarkantį nepageidaujamą variklio trūkčiojimą po ilgesnės kelionės autostrada. Tai dabar laisvose pradėjo apsūkos plaukiot, virpėjimų nesumažėjo, aišku užsidegė check'as (dėl glušinto EGR), atsirado karšto užvedimo problema. Tai va, patarimas - neremontuokit, kas nesugedę :D

Neprisijungęs fakitol

  • Įrašai: 698
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Atnaujino ECU softą, naujinimą pakomentavo, kaip sutvarkantį nepageidaujamą variklio trūkčiojimą po ilgesnės kelionės autostrada. Tai dabar laisvose pradėjo apsūkos plaukiot, virpėjimų nesumažėjo, aišku užsidegė check'as (dėl glušinto EGR), atsirado karšto užvedimo problema. Tai va, patarimas - neremontuokit, kas nesugedę :D

normaliai :D O kokia dabar ecu versija?

Neprisijungęs GintarasGT

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
versija tokia pat, atnaujina pagal vin ir i kitoki neatnaujins ;)

Neprisijungęs A3rotank

  • Įrašai: 143
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
ECU 03G906016G, softas pakito iš 5334 į 9884. Prašiau, kad atspausdintų changelog'ą, bet likau nieko nepešęs.

Neprisijungęs GintarasGT

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
pasikeite sg nr jis ir turejo pasikeisti, bet softe principinu pakitimu gali ir nebuti, o bosch nr tu nepamatysi ;)

Neprisijungęs fakitol

  • Įrašai: 698
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
ECU 03G906016G, softas pakito iš 5334 į 9884. Prašiau, kad atspausdintų changelog'ą, bet likau nieko nepešęs.

Buvau radęs, kad tipo naujesnis sw ale išsprendžia šalto startą :D

Neprisijungęs A3rotank

  • Įrašai: 143
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Buvau radęs, kad tipo naujesnis sw ale išsprendžia šalto startą :D

Jei kalbi apie tą, kur buvai šitoj temoj įmetęs, tai ten skiriasi ECU kodai.

pasikeite sg nr jis ir turejo pasikeisti, bet softe principinu pakitimu gali ir nebuti, o bosch nr tu nepamatysi ;)

Visos normalios įrangos gamintojai (ne apie auto kalbant) išleidžia atnaujinimą ir prideda pokyčių sąrašą, o čia... :D bent jau Gintarai esi man siuntęs originalų failą su senu softu, tai kada prie progos bus galima panagrinėt skirtumus for fun.
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Spalio 27, 21:16:09 sukūrė A3rotank »

Neprisijungęs fakitol

  • Įrašai: 698
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Jei kalbi apie tą, kur buvai šitoj temoj įmetęs, tai ten skiriasi ECU kodai.

Visos normalios įrangos gamintojai (ne apie auto kalbant) išleidžia atnaujinimą ir prideda pokyčių sąrašą, o čia... :D bent jau Gintarai esi man siuntęs originalų failą su senu softu, tai kada prie progos bus galima panagrinėt skirtumus for fun.

Galiu savo stock atsiųsti... :D Ir draugo stock. Pas jį kūrėsi instant

Neprisijungęs GintarasGT

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
gali atsiusti, bet neabejoju kad starto mapai pas abu vienodi ir draugo stock i savo neirasysi per obd nes tai tik partial read ;)

Neprisijungęs fakitol

  • Įrašai: 698
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
gali atsiusti, bet neabejoju kad starto mapai pas abu vienodi ir draugo stock i savo neirasysi per obd nes tai tik partial read ;)

Tai aš su jo flashintu esu. Nepadėjo. Bet pas jį torsion padarytas -4.4, o pas mane visad nulis 0...

Neprisijungęs GintarasGT

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
0 arba -07 tai labai gerai, bet kai pridveses paskirstymo velenelio daviklis tai sukiok kiek nori vistiek rodys 0,0 ir logai kursis ;)

Neprisijungęs fakitol

  • Įrašai: 698
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
0 arba -07 tai labai gerai, bet kai pridveses paskirstymo velenelio daviklis tai sukiok kiek nori vistiek rodys 0,0 ir logai kursis ;)

Bet žiūrint velenėlio apsukas, rodo pusę veleno rpm...

Neprisijungęs A3rotank

  • Įrašai: 143
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Praėjo 10 dienų (ar 11 jau...) dar blogo starto neturėjau. Darau prielaidą, kad tie du purkštukai, kurių testai parodė žemą rezultatą, kai turėjo purkšti didesnį kiekį kuro, ir buvo prastų startų priežastis. Keista, kad simptomai pasireikšdavo tik retkarčiais, peršasi mintis, kad viskas galėjo priklausyti nuo to, kokioje padėtyje vakare gesinant auto sustodavo variklis. Kadangi prasti purkštukai buvo 1 ir 3 cilindruose, tai galbūt ir logiška, kad startas sunkus, jei tą rytą degimas turi prasidėti nuo 1-ojo cilindro, o po to iškart dar ir trečiojo.

Viską kartu sudėjus, kad būtų prieita prie šios išvados, teko tikrinti kuro bako siurblį, kuro slėgį už tandemo, keisti purkštukų guminius žiedus ir varžtus, reiberiuoti lizdus, tikrinti kompresiją, testuoti esamus purkštukus, testuoti 6 vnt. man (kaip finale pasirodė) netinkančių purkštukų, vėl viską ardyti, testuoti ir pirkti tinkančių komplektą. Kainavo nejuokingai, tik juokinga, kad viskas tik dėl užsispyrimo pažaboti nedidelį baltą dūmų debesėlį rytais :D PD power
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Spalio 28, 23:27:33 sukūrė A3rotank »

Neprisijungęs fakitol

  • Įrašai: 698
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
gali atsiusti, bet neabejoju kad starto mapai pas abu vienodi ir draugo stock i savo neirasysi per obd nes tai tik partial read ;)


Neprisijungęs GintarasGT

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
abieju failu vag 03G906016G-5334, bosch sw 371366 ir jie abu 100% vienodi, jei draugo kuriasi, o tavo ne tai tik irodo, kad beda ne softe, o mechanine, prie 70-80-100c startas tik nuo 280rpm, starto rpm galima sumazinti, daug kam labai padeda ;)
atnaujintas vag 03G906016G-9884 bosch 390996 bet starto mapai ~vienodi, skiriasi tik tiek, kad atnaujinimas startui itakos tikrai neturi ;)
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Spalio 29, 13:21:45 sukūrė GintarasGT »

Neprisijungęs fakitol

  • Įrašai: 698
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
abieju failu vag 03G906016G-5334, bosch sw 371366 ir jie abu 100% vienodi, jei draugo kuriasi, o tavo ne tai tik irodo, kad beda ne softe, o mechanine, prie 70-80-100c startas tik nuo 280rpm, starto rpm galima sumazinti, daug kam labai padeda ;)
atnaujintas vag 03G906016G-9884 bosch 390996 bet starto mapai ~vienodi, skiriasi tik tiek, kad atnaujinimas startui itakos tikrai neturi ;)

šiandieninė rytinė koma. Arba čia starteris knisa protą arba baterijai amen :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
29 Atsakymai
5526 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugpjūčio 19, 18:55:58
sukūrė ekologas
28 Atsakymai
11627 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Vasario 14, 00:05:35
sukūrė Malborno
2 Atsakymai
3149 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Vasario 08, 09:45:12
sukūrė Gi3sa