Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: CE kategorija  (Skaityta 233081 kartus)

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Ats: CE kategorija
« Atsakymas #625: 2012 Birželio 20, 17:10:53 »
laikausi C,CE teises,galvoju/noreciau i tolimus reisus dirbti,bet esu is tos kartos,kur rusu kalbos beveik nemoka. Ar pvz nemokant rusu,bet galint susisneketi anglu kalba yra galimybes dirbti si darba,ar tokiems nevieta? kiek pastebejau,80% darbo pasiulymu reikalinga/privaloma rusu kalba,be rusu beveik niekur nereikia,net po EU salis vazinejant pirmuma teikia rusu,tik po to anglu kalbai. kazin kiek stipriai reikalinga moketi uzsienio kalbas (susikalbant),vezant krovinius i svetimas salis,su pagrindais issiverciama? darbas traukia,tik rusu mokejimas stabdo   ff

Pas man vairam visai nebutina rusu kalba, didesnis prioritetas Anglu

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Ats: CE kategorija
« Atsakymas #626: 2012 Birželio 20, 20:23:00 »
Gal Adrian vairuotojų ieškot?

Neprisijungęs zawedxi

  • Įrašai: 2791
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Telšiai
Ats: CE kategorija
« Atsakymas #627: 2012 Birželio 23, 11:56:31 »
Ką tu pažiūrėtum... Aš naftoje dirbu, ten dabar per remontą buvo 4000 lenkų suvažiavę, su visais rusiškai kalbėjau.
Gerai kai lenkai rinktiniai buvo, nuvaziuok i lenkus ir ten rusu kalba pasireikšk, tada galesi rašyt. As sutinku ir žinau, kad jie privalo mokėt, bet jie ignoruoja ir tik 1 iš 100to atsakys. nes pagal juos neva: lenku kalba - pasaulio kalba. Buvo net varijantas kai anglijoj norejo isudyt 2ra privaloma kalba lenkų. Realiai lenku/slovaku/ceku kalba kilus is ukrainiečių, o ukraina is senoves slavu išbenkartino tą kalbą. Vat taip.

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
Ats: CE kategorija
« Atsakymas #628: 2012 Birželio 27, 10:39:30 »
lenkai rusiskai sneka tik tada kai jau jiem reikia kaska suzinoti is taves , galiu tik tiek apie juos pasakyti , na jai dirbsi europoje tai tau uzteks ir anglu , o rusu pats ismoksi jai noresi , kai bendrausi su kitais vairuotojais , buna kad kai kur ir firmose bendrauja rusiskai , ypac ten kur krovinys kraunamas i rusija , viskas yra ismokstama tik reikia noro  ;)

Neprisijungęs a.human

  • Įrašai: 52
    • Žiūrėti profilį
Ats: CE kategorija
« Atsakymas #629: 2012 Birželio 27, 13:08:08 »
Teises,95 koda,kortele jau turiu,dabar jau rimtai uzsiimsiu darbo paieskom. Pas mane darbe (nesusije su sunkiuoju transportu) vyksta perversmas i blogaja puse,tai man geras spyris rimtai ieskoti vairo darbo. Gaila,kad rusu neteko ismokti,paprasciausiai neturiu giminiu,draugu rusu tautybes,gal del to taip gavos. Nors daznai i Vilniu reikia vaziuoti darbo reikalais,tai ten darbuotojai tarpusavyje kalba tik rusiskai,bet jau kazkiek kertu ka kalba  :D Turiu keleta imoniu nusiziurejes,kur skelbiasi,kad ima ir be patirties,tik kaip taisykle atsiliepimu/skundu milijonas,bet ko gero visur tas pats-nuskaitymai uz kura,masina,alga maza. Ziuriu,kur grynai po Europa,kur i Rusus nelenda,nes be kalbos nei ims,nei man ten reikia lyst.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Ats: CE kategorija
« Atsakymas #630: 2012 Birželio 27, 13:29:22 »
Jei ne paslaptis, kokios konkrečiai firmos?

Neprisijungęs a.human

  • Įrašai: 52
    • Žiūrėti profilį
Ats: CE kategorija
« Atsakymas #631: 2012 Birželio 27, 13:35:27 »
Jei ne paslaptis, kokios konkrečiai firmos?

pm

Neprisijungęs AndriusTom

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
Ats: CE kategorija
« Atsakymas #632: 2012 Birželio 28, 01:13:18 »
Nė viename darbe kalbų mokėjimas dar nepamaišė...

Neprisijungęs Tamosis

  • Įrašai: 212
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Ats: CE kategorija
« Atsakymas #633: 2012 Birželio 29, 17:04:52 »
Gal kas is jusu vazinejat i Svedija?Reiketu dyzelino,paimsiau nuo 60 iki 500  litru  :V.jei ka parasikit i pm.

Neprisijungęs audiofanas

  • Įrašai: 853
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Ats: CE kategorija
« Atsakymas #634: 2012 Liepos 01, 20:17:04 »
pirma pabandyk ant trumpu reisu, gal tau tas darbas visai nepriimtinas bus....o kai issius po europa kokioms 5 savaitems tai paciuos ir galva:)

Neprisijungęs svolacius

  • Įrašai: 1582
    • Žiūrėti profilį
Ats: CE kategorija
« Atsakymas #635: 2012 Liepos 06, 18:59:49 »
sveiki.paaiskinkit kiek as galiu laikyti ikises kortele? dabar mano darbo diena prasideda apie 5,30 ir kartais baigiasi apie 9 val. vakaro. as nevaziuoju isviens. pacio vaziavimo per diena gal susidaro 8 gal valandos gal ir duagiau. zmones kalba kad galiu dirbti nedaugaiu kaip 15 val per diena. ir ka reikia daryti jai kaskas su mano masina vaziavo be korteles? nes dalbajobas kolega per mano iseigine pravazinejo 28min ir servize dar panasei prasuke turi.jai keliukai sustabdys sakys jei man kanors del to ar ne?

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
Ats: CE kategorija
« Atsakymas #636: 2012 Liepos 06, 23:54:29 »
per para negali virsyti 15 valandu bendro darbo , sakykim pradejai 5h ryte darba turi baikti iki vakaro 20h kitaip tu jau virsisi darbolaika ir nesvarbu kad tu per diena vaziuoji 8h ar 5h tai skirtumo neturi ,o del to vazevimo reikejo atspausdinti kvitus bent okius servize irkad jie sudetu stampus jog jie del remonto varinejo masina , tada manau apsisaugotum del baudos , bet dabar jau pozna , mentai nematys ar vazevai be kortos matys transportiniai kai patikrins  ;)  korta gali buti ikista visus 5 metus , bet tau kas 28 dienas reikia duoti kortele nuskaityti darbovetieje , jog jie saugotu tavo darbo duomenis  ;)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Ats: CE kategorija
« Atsakymas #637: 2012 Liepos 07, 00:55:05 »
O tai jei reise sėdi 2 mėnesius, kaip ir kas tau tą kortą nuskaitys tokiu atveju?

Neprisijungęs a.human

  • Įrašai: 52
    • Žiūrėti profilį
Ats: CE kategorija
« Atsakymas #638: 2012 Liepos 07, 06:44:44 »
man ir del darbo laiko neaiskumu yra. kada prasideda darbo laikas,ar kai idedi kortele ar kai pajudini pirma karta masina paroje? o jei toks galvosukis- pradedi dirbti 6 ryte ir turi baigti ne veliau kaip 21 val. vakare (na aisku nedaugiau 3 kartu taip per savaite),o kita para ir prasideda 6 ryto kaip suprantu, bet jei ta kita diena krovimui pajudini masina tik kokia 13 val ir pakrauna apie 18 val tai as ta diena tik max 3 val tegaliu vaziuot iki 21 val (tarkim tos desimtos val vairavimo neimi)?


kitas galvosukis. salyga tokia pati: 6 ryte pradedi, 21 val pabaigi,kita diena pradedi pirma karta vaziuot tik kokia 19 val. (nuo paros pradzios praejo 13 val poilsio laiko) ar as galiu vaziuot visas devynias val iki 05 val ryto, tada sulaukus trecios paros (po 1 valandos) vel minti 4,5+1+4,5?
esme klausimo tokia- ar galima atstoju (9 ar 11 val) padaryti paros pradzioje, o vaziavima paros pabaigoje,tada trecia para vel pradeti iskarto? nes jei taip galima, tada vaziavimas gautusi vos ne 18 valandu paeiliui. ar taip galima?


trecias galvosukis. neaisku man kiek dienu sudaro vairuotojo darbo savaite? : (H-) vieni sako 6,kiti 7. pvz pradedi pirmadieni ir vaziuoji kasdien po 9 val sesias dienas is eiles,tada sekmadieni ilsiesi 24 val. tada vel nuo pirmadienio mini tik 4 likusias dienas po 9 val vairavimo. klausimas: ar as tada turesiu padaryti tik 45 valandu savaitini atstoju ar visas tris paras,kad neilipti i ta pacia savaite ir turiu sulaukti pirmadienio, t.y. trecios savaites?

gal neuzknisau labai...  :-)
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Liepos 07, 07:26:27 sukūrė a.human »

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
Ats: CE kategorija
« Atsakymas #639: 2012 Liepos 07, 11:28:01 »
na rastiskai man sunku paaiskinti

Evka tokiu atveju tu niekaip jos nenuskaitysi ir cia jau nieko nepakeisi nebent gali nuskaityti paskui masinos takografa su servizo korta ar kaip nezinau ,

a.human , pradeti darba gali ir vakare ir ir ryte cia skirtumo nera , svarbu kad per para nevirsytum vairavimo laiko , tai yra 9h arba 10h vairavimo per para , darbo pradzia prasideda tik tada kai tu pajudini masina , ikisi kortele su vedi viska ir tu toliau miegi masinoje , paskui jau pries pradedamas vaziuoti , vel ivedi pradzia salies ir tada jau skaitosi jog tu pradejai darba , per savaite tu negali virsyti vairavimo 56h ir per dvi savaites einancia paeiliui negali virsyti 90h bendroje sumoje sudejius

tu pradejai darba ryte 10h nuvazevai dvi valandas i pakrova 12h vietoje , tave pakrove per 5h , tai yra 17h tu vaziuoji sakykim 4h ir stovi 1h pauze ir vel vaziuoji 4h ir sustoji poilsiui tu atvairavai 10h ir buvai pakrovime 5h , tavp bendras darbo laikas isnaudotas max15h, tu miegi 9h ir tu gali startuoti 10 ryte , nes sutojai nakti 01.00h

kaip tau tokiam zmogui kuriam kyla tokie klausimai patarciau nusipirkti knigute is linavos , apie visus tuos reikalus ten nemazai prirasyta ir tikrai pades tau , man ir buvo sunku bet jai perskaicius , tai tikrai klausimu zymiai sumazejo  ;)

Neprisijungęs Vidma11

  • Įrašai: 175
    • Žiūrėti profilį
Ats: CE kategorija
« Atsakymas #640: 2012 Liepos 09, 11:00:51 »
sveiki.paaiskinkit kiek as galiu laikyti ikises kortele? dabar mano darbo diena prasideda apie 5,30 ir kartais baigiasi apie 9 val. vakaro. as nevaziuoju isviens. pacio vaziavimo per diena gal susidaro 8 gal valandos gal ir duagiau. zmones kalba kad galiu dirbti nedaugaiu kaip 15 val per diena. ir ka reikia daryti jai kaskas su mano masina vaziavo be korteles? nes dalbajobas kolega per mano iseigine pravazinejo 28min ir servize dar panasei prasuke turi.jai keliukai sustabdys sakys jei man kanors del to ar ne?

jei turi tai dienai "atostogini" kad nedirbai tuo mentu o ilsejaisi, o masina tavo ar netavo nesvarbu vaziavo kitas asmuo, bauda gali uzdeti tik firmai

Neprisijungęs Vidma11

  • Įrašai: 175
    • Žiūrėti profilį
Ats: CE kategorija
« Atsakymas #641: 2012 Liepos 09, 11:10:26 »
trecias galvosukis. neaisku man kiek dienu sudaro vairuotojo darbo savaite? : (H-) vieni sako 6,kiti 7. pvz pradedi pirmadieni ir vaziuoji kasdien po 9 val sesias dienas is eiles,tada sekmadieni ilsiesi 24 val. tada vel nuo pirmadienio mini tik 4 likusias dienas po 9 val vairavimo. klausimas: ar as tada turesiu padaryti tik 45 valandu savaitini atstoju ar visas tris paras,kad neilipti i ta pacia savaite ir turiu sulaukti pirmadienio, t.y. trecios savaites?

gal neuzknisau labai...  :-)
[/quote]

per savaite gali dirbti 6 dienas, sekmadieni nauja savaite persivercia 3 nakties vasara, (ziema 2 nakties). ziurek tache kad nebutu daugiau 90 h o pirma savaite ne daugiau 56h ir viskas tvarkoi.
Jei tarkim pirma savaite dirbai 54 o antra tik 36 tai gaunas kad nuo ketvirtadienio vakaro teks stoveti iki sekmadienio 3 nakties.Nes jai padarysi 45h atstoju ir pradesi sestadieni ar sekmadieni tai virsysi 90 h per dvi savaites :)
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Liepos 09, 11:16:29 sukūrė Vidma11 »

Neprisijungęs a.human

  • Įrašai: 52
    • Žiūrėti profilį
Ats: CE kategorija
« Atsakymas #642: 2012 Liepos 09, 17:11:31 »
per savaite gali dirbti 6 dienas, sekmadieni nauja savaite persivercia 3 nakties vasara, (ziema 2 nakties). ziurek tache kad nebutu daugiau 90 h o pirma savaite ne daugiau 56h ir viskas tvarkoi.
Jei tarkim pirma savaite dirbai 54 o antra tik 36 tai gaunas kad nuo ketvirtadienio vakaro teks stoveti iki sekmadienio 3 nakties.Nes jai padarysi 45h atstoju ir pradesi sestadieni ar sekmadieni tai virsysi 90 h per dvi savaites :)

supratau db, jau baigiu perprast siuos painius darbo laiko niuansus. tai supratau, kad darbo savaite prasideda/baigiasi sekmadienio 2 arba 3 ryte. per savaite turi butinai pasinaudoti savaitiniu poilsiu 45 arba maziausiai 24 val. ir tas poilsis gali buti,kad ir pradzioj/vidury/gale savaites,nesvarbu kada.

pvz: koki antradieni ir treciadieni lauki krovinio,tai tas laikas man uzsiskaitys kaip kassavaitinis poilsis? ir toliau galiu vaziuoti visas dienas iki pat sekmadienio, o sekmadieni vel verciasi savaite ir vel galiu vaziuot 5-6 dienas nepertraukiamai? tai gautusi siuo atveju 8-9 darbo dienos paeiliui. ar teisingai mastau/suprantu?

beje, kaip is praktikos kompensuojat sutrumpinta kassavaitini poilsi? per 95 kodo kursus pasakojo,kad galima bet kada ta kompensacija ( 21val.) "atstovet", o vkti puslapyje vel kitaip raso,kad kompensavimas turi buti butinai pridurtas prie tokio pat kassavaitinio poilsio laiko ir nepertraukiamai, t.y. 45+21 val. ko gero teks vaziuoti kadencijomis 2-3 men.,tai man tas aktualu.

Neprisijungęs a.human

  • Įrašai: 52
    • Žiūrėti profilį
Ats: CE kategorija
« Atsakymas #643: 2012 Liepos 09, 21:13:53 »
Pats uzdaviau klausimus,pats radau atsakymus,trumpai aprasysiu ir daugiau nebeklausinesiu  (H-) :D

Citata
supratau db, jau baigiu perprast siuos painius darbo laiko niuansus. tai supratau, kad darbo savaite prasideda/baigiasi sekmadienio 2 arba 3 ryte. per savaite turi butinai pasinaudoti savaitiniu poilsiu 45 arba maziausiai 24 val. ir tas poilsis gali buti,kad ir pradzioj/vidury/gale savaites,nesvarbu kada.

taigi,truputi netikslus darbo savaites pradzios/pabaigos laikas. savaite prasideda nuo pirmadienio 00.00 ir baigiasi sekmadieni 24.00 (tas pats laikas). del savaitinio poilsio buvau teisus,ji galima "pasiimti" per bet kurias savaites dienas,tik jei nesutrumpintas poilsis,tai 45 val. nepertraukiamos.

Citata
pvz: koki antradieni ir treciadieni lauki krovinio,tai tas laikas man uzsiskaitys kaip kassavaitinis poilsis? ir toliau galiu vaziuoti visas dienas iki pat sekmadienio, o sekmadieni vel verciasi savaite ir vel galiu vaziuot 5-6 dienas nepertraukiamai? tai gautusi siuo atveju 8-9 darbo dienos paeiliui. ar teisingai mastau/suprantu?

kaip minejau, uzsiskaitys savaitinis poilsis laukiant krovinio. toliau: pagal tai,kad leidzia savaitini poilsi paimti bet kada,tai ko gero imanomas net iki 11 dienu iseiles darbas,kaip pavyzdys: savaitinius poilsius paimi pirmos savaites pradzioje ir antros savaites pabaigoje ir tarpas tarp ju lieka 10 dienu,o jei viena savaite sutrumpini poilsi iki 24 val.,tada gaunasi net ir 11 dienu.
grafiskai: I  pirm. antr. trec. ketv. penkt. sest. sekm.   II  pirm. antr. trec. ketv. penkt. sest. sekm.

I, II - savaite
diena - poilsio diena
diena - darbo/vairavimo diena


Citata
beje, kaip is praktikos kompensuojat sutrumpinta kassavaitini poilsi? per 95 kodo kursus pasakojo,kad galima bet kada ta kompensacija ( 21val.) "atstovet", o vkti puslapyje vel kitaip raso,kad kompensavimas turi buti butinai pridurtas prie tokio pat kassavaitinio poilsio laiko ir nepertraukiamai, t.y. 45+21 val. ko gero teks vaziuoti kadencijomis 2-3 men.,tai man tas aktualu.

kaip paskaiciau,nebutinai kompensavima prie kassavaitinio laiko pridet,galima ir prie kasdieninio 11 valandu,tai pvz.: 11+21val. arba prie savaitinio 45+21val.

labai aiskiai aprasytas darbo laikas yra siame psl,net vkti puslapyje taip aiskiai neaprasyta kaip cia http://www.lietuvis.ie/index.php?option=com_content&task=view&id=21&Itemid=1


tai va tiek  (j) daugiau nebekvarsinsiu galvos,bet klaustuku vis mazeja,mazeja,o likusieji klaustukai "daeis" kelyje per baudas  :bedantis: sekmes visiems kelyje!


Neprisijungęs Vidma11

  • Įrašai: 175
    • Žiūrėti profilį
Ats: CE kategorija
« Atsakymas #644: 2012 Liepos 10, 17:15:50 »
uz
Pats uzdaviau klausimus,pats radau atsakymus,trumpai aprasysiu ir daugiau nebeklausinesiu  (H-) :D

taigi,truputi netikslus darbo savaites pradzios/pabaigos laikas. savaite prasideda nuo pirmadienio 00.00 ir baigiasi sekmadieni 24.00 (tas pats laikas). del savaitinio poilsio buvau teisus,ji galima "pasiimti" per bet kurias savaites dienas,tik jei nesutrumpintas poilsis,tai 45 val. nepertraukiamos.

kaip minejau, uzsiskaitys savaitinis poilsis laukiant krovinio. toliau: pagal tai,kad leidzia savaitini poilsi paimti bet kada,tai ko gero imanomas net iki 11 dienu iseiles darbas,kaip pavyzdys: savaitinius poilsius paimi pirmos savaites pradzioje ir antros savaites pabaigoje ir tarpas tarp ju lieka 10 dienu,o jei viena savaite sutrumpini poilsi iki 24 val.,tada gaunasi net ir 11 dienu.
grafiskai: I  pirm. antr. trec. ketv. penkt. sest. sekm.   II  pirm. antr. trec. ketv. penkt. sest. sekm.

I, II - savaite
diena - poilsio diena
diena - darbo/vairavimo diena


kaip paskaiciau,nebutinai kompensavima prie kassavaitinio laiko pridet,galima ir prie kasdieninio 11 valandu,tai pvz.: 11+21val. arba prie savaitinio 45+21val.

labai aiskiai aprasytas darbo laikas yra siame psl,net vkti puslapyje taip aiskiai neaprasyta kaip cia http://www.lietuvis.ie/index.php?option=com_content&task=view&id=21&Itemid=1


tai va tiek  (j) daugiau nebekvarsinsiu galvos,bet klaustuku vis mazeja,mazeja,o likusieji klaustukai "daeis" kelyje per baudas  :bedantis: sekmes visiems kelyje!


toki pravaziavima per dvi savaites gali gauti kokioi prancuzijoj keleta tukst. euru baudos :DDD sakau 6 dienos per savaite daugiausiai, nuo vieno kassavaitinio atstojausi iki kito..lietuvoi galima nuo vidurio savaites dirbt, bet europoje sekmadieniais eismas draudziamas furu tai visi atstoju darosi savaitgali.

Neprisijungęs egiss23

  • Įrašai: 33
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Visaginas
Ats: CE kategorija
« Atsakymas #645: 2012 Liepos 10, 22:09:08 »
sweiki,noreciau suzinot kiek dabar mazdaug uzdirba furistai? :),nes cia man kiek pripasakoje tai kad pvz uz 2men gauna ir po 16tukst ir po 19tukst:)cia kai vienas vaziuoja,o kai dviese tai uz ta pati laika gaunas kazkur apie 10-12tukst,cia yra kiek teisybes?:)nes pats planuoju nuo pavasario eit ant furu,tai po truputi pradejau dometis

Neprisijungęs Tserber

  • Įrašai: 2348
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ats: CE kategorija
« Atsakymas #646: 2012 Liepos 11, 06:47:32 »
gal saliara tonom ima, einu ir as ant furos jei tiek moka :))

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Ats: CE kategorija
« Atsakymas #647: 2012 Liepos 11, 09:14:50 »
sweiki,noreciau suzinot kiek dabar mazdaug uzdirba furistai? :),nes cia man kiek pripasakoje tai kad pvz uz 2men gauna ir po 16tukst ir po 19tukst:)cia kai vienas vaziuoja,o kai dviese tai uz ta pati laika gaunas kazkur apie 10-12tukst,cia yra kiek teisybes?:)nes pats planuoju nuo pavasario eit ant furu,tai po truputi pradejau dometis

Nu nežinau,kur ir kiek reiktų važiuoti, kad tiek užvirinti. Tiek imdavo senais gerais laikais. Per 1,5-2mėnesius reali alga yra 9-10gabalų, bet ir tai ne visi dar tiek moka.

Neprisijungęs svolacius

  • Įrašai: 1582
    • Žiūrėti profilį
Ats: CE kategorija
« Atsakymas #648: 2012 Liepos 11, 12:53:40 »
cia as dar turiu klausima del tu pilsiu visu. as dirbu per savaite 5 dienas. pirmadieni, antradieni, treciadieni ilsiuosi, ketvirtadieni,penktaideni,sestadieni ir sekmadieni vel ilsiuosi. tai kaip suprantu su tokiu rezimu as jau pazeidziu ta 45val nepertraukiamo poilsio rezima.ar ne?
ir dar vienas klausimas.ateinu ryte pradedu darba su masina A.atidirbu su ja kaskiek tai laiko ir reikia daleiskim butinai dabar pervaryti kita automobili B is vienos vietos i kita. Tai ar as galiu is A automobilio issitaukti korta ir isidejas ja i B masina pervaryti ja i kita vieta ir paskui vel issitraukus kortele ja isideti atgal i A ir vaziuoti toliau kur man reikia?
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Liepos 11, 18:34:03 sukūrė svolacius »


 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
0 Atsakymai
1515 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Spalio 25, 13:41:20
sukūrė Ilgas