Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: CE kategorija  (Skaityta 271487 kartus)

Neprisijungęs a.human

  • Įrašai: 52
    • Žiūrėti profilį
Ats: CE kategorija
« Atsakymas #625: 2012 Liepos 09, 17:11:31 »
per savaite gali dirbti 6 dienas, sekmadieni nauja savaite persivercia 3 nakties vasara, (ziema 2 nakties). ziurek tache kad nebutu daugiau 90 h o pirma savaite ne daugiau 56h ir viskas tvarkoi.
Jei tarkim pirma savaite dirbai 54 o antra tik 36 tai gaunas kad nuo ketvirtadienio vakaro teks stoveti iki sekmadienio 3 nakties.Nes jai padarysi 45h atstoju ir pradesi sestadieni ar sekmadieni tai virsysi 90 h per dvi savaites :)

supratau db, jau baigiu perprast siuos painius darbo laiko niuansus. tai supratau, kad darbo savaite prasideda/baigiasi sekmadienio 2 arba 3 ryte. per savaite turi butinai pasinaudoti savaitiniu poilsiu 45 arba maziausiai 24 val. ir tas poilsis gali buti,kad ir pradzioj/vidury/gale savaites,nesvarbu kada.

pvz: koki antradieni ir treciadieni lauki krovinio,tai tas laikas man uzsiskaitys kaip kassavaitinis poilsis? ir toliau galiu vaziuoti visas dienas iki pat sekmadienio, o sekmadieni vel verciasi savaite ir vel galiu vaziuot 5-6 dienas nepertraukiamai? tai gautusi siuo atveju 8-9 darbo dienos paeiliui. ar teisingai mastau/suprantu?

beje, kaip is praktikos kompensuojat sutrumpinta kassavaitini poilsi? per 95 kodo kursus pasakojo,kad galima bet kada ta kompensacija ( 21val.) "atstovet", o vkti puslapyje vel kitaip raso,kad kompensavimas turi buti butinai pridurtas prie tokio pat kassavaitinio poilsio laiko ir nepertraukiamai, t.y. 45+21 val. ko gero teks vaziuoti kadencijomis 2-3 men.,tai man tas aktualu.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
0 Atsakymai
1631 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Spalio 25, 13:41:20
sukūrė Ilgas